Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 04. Jún 2016 14:37:12

Ja by som bol najradšej keby pravý Ježiš dostal ban alebo niečo podobné.Večné nadávky či už na cyklistov,spoludiskutérov atď. mi už začínajú vadiť a určite to neprospieva diskusií ktorá sa tak dostáva na úroveň šport.sk a podobne. Len neviem či by to bolo možné
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Sob 04. Jún 2016 15:39:21

@rrYan*
ďakujem za investigatívu.
@Focus-Shimano
Zrušili sme mu už asi šesť účtov, je šikovnejší ako systém, nemá to zmysel.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 06. Jún 2016 10:39:02

Zrušili sme všetky nové účty pod username Ježiš a podobné. Žiadame pôvodného Ježiša aby okamžite prestal reagovať na neregistrovaných Ježišov a aj na ďalšie prípadné novotvary, ktoré určite nebudú presne vyzerať ako "Ježiš", teda všetci vedia, že sa o "pravého" nejedná.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 08. Jún 2016 12:30:32

Ozaj nemám čas, ale daný človek systému prešiel cez rozum. Do username "Ježiš" dáva európanom nečitateľné čínske znaky, ktoré systém nezobrazí, teda vyzerá to ako Ježiš.
Budeme to riešiť, ale až na budúci týždeň.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Simon a Adam.

Poslaťod hochut » Sob 18. Jún 2016 21:52:10

Opravte si, prosím Vás, krátku správu:
Simon Yates dostal 4-mesačný zákaz ... Adam Yates tak príde o Tour de France, ale bude pripravený ...
Obrázok užívateľa
hochut
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod bloy » Uto 28. Jún 2016 9:34:05

Len taký malý podnet. Uvedomujem si, že je to možno nerealizovateľné, lebo by s tým bolo dosť práce a možno aj technické problémy, tak to tu len tak nadhodím: pri tých pekných galériách by sa určite hodil popisy, lebo často ani fanúšikovia nemusia poznať či už osoby, alebo dej na jednotlivých fotografiách. Samozrejme to neadresujem ako kritiku, len ako taký nápad, je mi jasné, že by s tým bol kopec práce. ;) Možno ale aspoň niekedy by sa to hodilo.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 28. Jún 2016 14:37:42

@bloy
Popisy dávame na Facebook. Vyžaduje si to strašne veľa času. Na webe by sme to museli systémovo vymyslieť inak. Ďalším problémom je, že väčšinou fotogalérie pridávame v hlbokej noci, takže by sme museli riešiť ešte aj to.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod andreee » Str 29. Jún 2016 9:11:14

Vážená redakcia, ďakujem za článok Sumarizujeme a hodnotíme tohtoročný spoločný šampionát na južnej Morave, ktorý nám, ľuďom mimo závodnej cyklistiky trochu približuje zákulisie takéhoto podujatia.
Som tiež rád, že sa Vám konečne otvorili oči a zistili ste, že diskusia pod článkami dehonestuje Vašu prácu. Avšak z úplne iných dôvodov ako ste uviedli. Svoj názor na úroveň tunajšej diskusie som prezentoval niekoľko krát. Pod pretekmi, ktorých sa nezúčastňuje PS, je diskusia korektná, tam kde je PS ju už radšej ani neotváram, lebo je plná krčmových odborníkov. Musím povedať, že keď bola povinná registrácia, takýchto tlčhubov výrazne ubudlo. Až sa desím toho čo bude tento rok cez TdF. Aj keď vlastne nič, nechám skryté komentáre, nech nevidím tú žumpu a bude mi dobre.
Čo sa týka neschopnosti vyrovnať sa s kritikou, aj keď neoprávnenou a podanou nevyberavým spôsobom, to svedčí viac o malosti dotyčnej osoby ako o čomkoľvek inom. Preto sa prosím ani Vy neznižujte k argumentom typu ak sa ti nepáči skús to robiť sám. Je to argumentácia na úrovni pubertálneho decka a ja verím, že máte na viac. Viem, že je to nesmierne frustrujúce a veľmi dobre Vám rozumiem. Tak je to vždy keď sa človek snaží niečo robiť pre druhých a duplom ak je to zadarmo. S tým sa len treba naučiť žiť.
andreee
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod bloy » Str 29. Jún 2016 12:00:06

Lukáš, vďaka za odpoveď, tiež som si myslel, že okomentovať 200 fotiek vyžaduje veľké množstvo práce.

Inak tiež si myslím, že kritika diskusie na webe nepatrí do takého článku, ktorý sumarizuje výsledky MSR; možno keby bola v samostatnom tak by to bolo lepšie.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Str 29. Jún 2016 15:39:35

Skvelé napísaný článok nechýbal ani humor opäť skvelá práca Lukáš.Podľa mňa by bolo lepšie keby sa do diskusie mohli zapojiť len registrovaný užívatelia určite by ubudlo "odborníkov" a zlepšila by sa kvalita diskusie. Občas to v diskusii vyzerá ako v nejakom ústave ježiš sa hada sa ďalšími Ježišmi a to diskusii určite škodí.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ivo » Štv 14. Júl 2016 12:26:42

Prosím redakciu aby zvážila pri článkoch k jednotlivým etapám ( aktuálne TdF, ale platí to všeobecne) zmenu rozmiestnenia stránky nasledovne. Grafický profil etapy hneď navrch pod základné údaje o etape, nad údaje o prémiách.
Keď sa v priebehu etapy píše článok ovývoji etapy, často krát značne dlhý, grafika-profil etapy odroluje dole a človek potom ťažko hľadá a roluje. Zvlášť na mobilných telefónoch je to nepríjemné. Ako príklad ako sú tieto informácie dokonale rozhádzané môže slúžiť článok: http://www.cycling-info.sk/preteky/3691

Ďakujem.
Obrázok užívateľa
ivo
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Str 20. Júl 2016 19:47:56

Nielen pre redakciu, viem, že nemá čas. Nevie niekto s akými časovými intervalmi zajtra budú štartovať? Ďakujem.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 21. Júl 2016 0:38:39

@dexterko
Prišiel som sem náhodou. Mali by to byť dve minúty a medzi favoritmi tri, rovnako ako v prvej časovke. Organizátori tento rok nie sú takí rýchli ako v minulosti, menili časomieru z Matsportu za Tissot, štartovka bude až ráno, v minulosti sa zvykla objaviť už hodinu po dojazde predchádzajúcej etapy.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Štv 21. Júl 2016 9:13:05

Super, ďakujem.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Ned 24. Júl 2016 8:05:46

@redakcia

v clanku z 20ej etapy mate pri vyjadreni Izagira obrovsku slucku.radsej si to opravte kym sa tu najdu magory ktori to zacnu zbytocne riesit
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Alex » Pon 25. Júl 2016 20:15:22

Lukáš a celá redakcia C-I myslím si, že v mene celej diskutérskej komunity Vám môžem naozaj zložiť poklonu a úprimne Vám poďakovať za fantastickú prácu odvedenú počas celej TdF, či už to boli články, previewy etáp a podobne. Takýto kvalitný športový portál na Slovensku naozaj nájdem len ťažko.

Ďakujem ešte raz, bez tohto portálu by sledovanie cyklistiky nemalo ten správny šmrnc.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pon 25. Júl 2016 22:28:21

Alex píše:Lukáš a celá redakcia C-I myslím si, že v mene celej diskutérskej komunity Vám môžem naozaj zložiť poklonu a úprimne Vám poďakovať za fantastickú prácu odvedenú počas celej TdF, či už to boli články, previewy etáp a podobne. Takýto kvalitný športový portál na Slovensku naozaj nájdem len ťažko.

Ďakujem ešte raz, bez tohto portálu by sledovanie cyklistiky nemalo ten správny šmrnc.


pridavam sa a aj ja VELMI PEKNE DAKUJEM C-I.SK
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 26. Júl 2016 12:33:28

Ďakujem hlavne za Tomáša Šandora, ktorý sa nikdy tak nenarobil. Dúfam, že ste ocenili aj rubriku "Vedeli ste, že?", kde sa objavili veľmi zaujímavé fakty zo života jednotlivých pretekárov. TdF budeme venovať 12 hodín práce denne do piatka, takže ešte nekončíme.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod bloy » Pia 29. Júl 2016 13:05:12

Lukáš, neuraz sa, ale podľa mňa by tvoje zhodnotenie tímov potrebovalo redakciu. Aspoň mne sa to čítalo veľmi zle, prišlo mi to, ako keby si tie myšlienky chŕlil v rozhovore v RTVS a mal potrebu povedať všetko, čo Ťa napadlo. Krkolomné konštrukcie, extréme dlhé súvetia do ktorých často bolo vtesnaných až príliš mnoho myšlienok (s množstvom marginálnych informácií), miestami hovorový štýl, prúd bombastických prívlastkov apod. Aj keď je možné, že to takýmto spôsobom iným čitateľom vyhovuje.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Pia 29. Júl 2016 22:58:03

bloy píše:Lukáš, neuraz sa, ale podľa mňa by tvoje zhodnotenie tímov potrebovalo redakciu. Aspoň mne sa to čítalo veľmi zle, prišlo mi to, ako keby si tie myšlienky chŕlil v rozhovore v RTVS a mal potrebu povedať všetko, čo Ťa napadlo. Krkolomné konštrukcie, extréme dlhé súvetia do ktorých často bolo vtesnaných až príliš mnoho myšlienok (s množstvom marginálnych informácií), miestami hovorový štýl, prúd bombastických prívlastkov apod. Aj keď je možné, že to takýmto spôsobom iným čitateľom vyhovuje.


Nechcem prilievať olej do ohňa, ale už keď sa otvorila táto debata a sme v sekcii otázok pre redakciu, tak sa zapojím s mojím postrehom.
Chcem sa vyjadriť len k hodnoteniu Tinkoff tímu, nakoľko sme ho asi všetci sledovali najviac. Ako je spomínané aj v komentoch pod článkom, tiež sa mi zdajú niektoré tvrdenia, Lukáš, z tvojej strany trochu pritvrdé, to nehovorím, že sú veľmi subjektívne. Hlavne čo sa týka druhej časti druhého odseku.

Príde mi trošku mimo realitu napísať, že ak by bol na TDF len trio Sagan, Majka, Križiak bolo by to o tom istom ako s celou deviatkou. Ak sa nebudeme baviť o Tebou spomínanej druhej a jedenástej etape, kde mali mať zásluhu aj Valgren a Bodnar, tak defacto všetku prácu urobili spomínané trio.

Jasne, Romanovi v kopcoch nepomohol nik, iba Sagan, to je nespochybniteľné. Ale čo ostatné etapy. Napísať, že ťahať pelotón v polke etapy dokáže každý mi príde neprofesionálne, s prepáčením. V tom prípade by sme mali zabudnúť na väčšinu tej čiernej práce Jura Sagana za celú sezónu a mali by sme ho označiť za radového cyklistu, ktorý za celú sezónu nič nedokázal. V tom prípade sa ale divím, prečo je od svetového šampionátu toľko superlatívov na jeho adresu, Michael detto. Ako to už bolo spomínané pod článkom, kto nosil vodu z kolóny po celé tri týždne (väčšinou). Jasné, pre diváka úplná blbosť, ale ak by si po ňu chodil Sagan sám, možno by v Berne nevyhral o pol galusky, ale by prehral o tri dĺžky. Možno by sa vo veternej etape do toho úniku ani nedostal. Možno tých umiestnení v top 5 bolo o polovicu menej.

Vymazať celý Tinkoff, a za kladné označiť ,,len,, nástup Bodnara v Montpelieri, kde nebyť Froomovej ,,sebeckosti,, a chuti po nereálnych štyroch sekundách navyše v súboji proti Saganovi (kde ak by nechal Bodnara na jedničke, tak Sagan by mu tú dvojku aj tak nechal, a bol by na tom istom. Na druhej strane ho chápem, že sa to odohrávalo vo veľkom strese) by Maciej bral etapu. A za druhý a posledný kladný moment označiť ťahanie Valgrena v druhej etape mi príde žalostne ale žalostne málo.

V tom prípade označme účasť minimálne 100 cyklistov za zbytočnú, veď bez nich by TDF vyzerala úplne rovnako.

Lukáš nechcem ti kafrať do roboty, sám by som ju isto lepšie neurobil, len píšem názor na vec. A budem sa znovu opakovať, ale stále si za tým stojím, že podľa mňa pri písaní článkov o Saganovi resp. Tinkoffe sa niekedy necháš dosť uniesť citmi a potom je aj v článku dosť cítiť emocionálne, príliš subjektívne písanie.

Veľa zdaru do ďalšej práce ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 21 hostia