Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pia 06. Dec 2019 12:22:21

@lukas

viem ti napisat sukromnu spravu ci to mas bloknute? mam jeden navrh pre teba...diky
majo

Poslaťod lukas » Pia 06. Dec 2019 23:12:49

Napíš email. To je vždy najlepšie. redakcia@cycling-info.sk
Ďakujem.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas

Poslaťod lukas » Pia 17. Jan 2020 9:20:10

Ľudia, prosím Vás, eviduje ešte niekto z Vás vírus? Bojujeme s tým dva mesiace, sme kvôli tomu na pokraji krachu, no zdá sa, že už musí byť všetko čisté. Problémy už robil len preklik z FB na mobiloch. Ak ešte niekto eviduje problémy, opíšte nám ich. Ďakujeme!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas

Poslaťod konyk87 » Pon 10. Feb 2020 9:12:00

Caute,
uz nejaky ten tyzden mam problem, ze si toto forum nevie zapamatat moje prihlasenie. Staci, ked zavriem kartu, nanovo otvorim a znovu sa musim prihlasit. Na ostatnych strankach vsetko funguje v poriadku. Cookies a cache som zmazal, ale problem pretrvava. Ma niekto podobnu skusenost?
konyk87

Poslaťod ifčopifčo » Pon 10. Feb 2020 19:17:09

konyk87 píše:Caute,
uz nejaky ten tyzden mam problem, ze si toto forum nevie zapamatat moje prihlasenie. Staci, ked zavriem kartu, nanovo otvorim a znovu sa musim prihlasit. Na ostatnych strankach vsetko funguje v poriadku. Cookies a cache som zmazal, ale problem pretrvava. Ma niekto podobnu skusenost?

Ani mne to nefunguje, tiež sa musím sústavne prihlasovať.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972.
ifčopifčo

Poslaťod eres » Str 01. Apr 2020 8:12:03

Asi to patrí skôr sem, aj keď sa táto smutná realita rozoberala v inej téme:

https://www.omediach.com/internet/17652 ... k-a-dalsie

Ten ďalší článok nižšie je skôr o printových médiách a je zamknutý. Stručne, odhady o poklese predaja printu a príjmov z inzercie sa pohybujú od 25 do 50 percent. A napr. v USA síce stúpa predaj online médií, ale nedokáže to nahradiť výpadky príjmov z reklamy. Celkovo sú ohrozenejšie menšie redakcie, firmy bez dostatočnej rezervy na účte a médiá, ktoré boli závislé najmä od príjmov z reklamy. A navyše v prípade, že by bola kríza dlhá a drastická, môže ohroziť aj médiá, ktoré majú väčšinu príjmov od čitateľov...

Ak bude Lukáš chcieť, môžem mu celý článok poslať, ale neviem, či je akurát vhodná doba na ďalšiu dávku depresívnych správ a negatívnych predpovedí...

A aj môj pôvodný nápad, ktorý som tu chcel dať, vybrať sa cestou spoplatnenia obsahu (akého, budúceho?) sa mi hneď po prvom zamyslení zdá nereálny. Koľko by sa nás našlo, čo by sme boli ochotní platiť 5-7€ mesačne, aby C-I prežil? Dvadsať? Tridsať? Nech som optimista, tak 50. A koľko by potreboval Lukáš? Dvesto, tristo alebo 500??

https://e.dennikn.sk/1825415/mediabrifi ... ia-prezit/

Ani sa mi sem nechce dávať toľko zamračených smajlov, na koľko sa momentálne cítim...
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres

Predchádzajúci

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia