Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Ned 19. Jún 2016 14:59:54

LeMans pekne pozametalo s Toyotou :) keď sme pri tých domácich prácach.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Ned 10. Júl 2016 23:19:06

Nechýba Vám tu niekto?? Trochu by ma zaujímali aj názory na vec Berloqa. Dostal BAN? :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Pon 11. Júl 2016 8:13:23

dexterko píše:Nechýba Vám tu niekto?? Trochu by ma zaujímali aj názory na vec Berloqa. Dostal BAN? :lol:


Bol na to nejaký dôvod ? Skôr sa asi venuje teraz niečomu inému a po Tour nám to tu zhrnie.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Pon 11. Júl 2016 10:45:42

Berloq určite chýba ale ak si dobre pamätám tak mal mať obhajobu a štátnice a to je možno dôvod prečo si urobil diskusnú prestávku.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod berloq » Str 27. Júl 2016 15:06:55

Čaute. Mal som štátnice a aj teraz dosť roboty. Ale to nebol jediný dôvod prečo nepísať (času bolo málo aj pred tým :D ). Ale k tomu sa pridala aj trošku nuda tu na fóre. Predsa len, trošku to tu zakapalo. Aktívnych členov dosť málo (10-15) a tak sa tu často debatovalo o témach, ktoré mňa až tak nebrali. Ale samozrejme TdF som sledoval pečlivo, tá je pre mňa svätá! Takže samozrejme keď bude chuť a čas, tak napíšem.
Obrázok užívateľa
berloq
 
Príspevky: 522
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Str 27. Júl 2016 20:42:14

berloq píše:Čaute. Mal som štátnice a aj teraz dosť roboty. Ale to nebol jediný dôvod prečo nepísať (času bolo málo aj pred tým :D ). Ale k tomu sa pridala aj trošku nuda tu na fóre. Predsa len, trošku to tu zakapalo. Aktívnych členov dosť málo (10-15) a tak sa tu často debatovalo o témach, ktoré mňa až tak nebrali. Ale samozrejme TdF som sledoval pečlivo, tá je pre mňa svätá! Takže samozrejme keď bude chuť a čas, tak napíšem.


Keď je tu nuda tak to tu máš rozfofrovať ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Štv 28. Júl 2016 10:49:44

Nevedel som, kam to mám dať, tak tu. Včera večer bol v Nočnej pyramíde na Rádiu Slovensko hosťom Peter Privara. Kto by mal záujem, môže si to vypočuť. Rozprávajú o jeho kariére, Saganovi, cyklistike na SR, Okolo Slovenska aj súkromí.
http://www.rtvs.sk/radio/archiv/11436/489899
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 28. Júl 2016 12:14:46

lukas píše:Nevedel som, kam to mám dať, tak tu. Včera večer bol v Nočnej pyramíde na Rádiu Slovensko hosťom Peter Privara. Kto by mal záujem, môže si to vypočuť. Rozprávajú o jeho kariére, Saganovi, cyklistike na SR, Okolo Slovenska aj súkromí.
http://www.rtvs.sk/radio/archiv/11436/489899

Troška odbočím od témy, ale pán Privara asi chce Petra v Astane. Neviem či bulváru topky.sk sa dá veriť. http://sportky.zoznam.sk/c/150350/tinko ... -uplne-ina
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Pia 19. Aug 2016 18:08:27

Famózny Matej Toth asi práve zobral Petrovi športovca roka ale vôbec mi to nevadí :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pia 19. Aug 2016 20:19:17

ifčopifčo píše:Famózny Matej Toth asi práve zobral Petrovi športovca roka ale vôbec mi to nevadí :D

Neuveriteľný bol. Fantázia v pohybe. Takticky silný a vyspelý, nedal sa vyprovokovať nástupmi a šiel si stále svoje. I keď sám priznal, že to bola asi jediná šanca, inak by skončil asi ako tí čo to skúsili a radšej si šiel stále svoje tempo a dúfal, že to ostatní nevydržia až do konca, čo sa mu aj potvrdilo. Ako priznal, Diniza sa ani nesnažili stíhať, vedeli, že to nemá význam. Buď to Francúz vydrží až do konca alebo dopadne ako dopadol. Ale klobúk dole pred ním, som myslel, že už ho zoberú smer hospital. A nielen pred ním, ale pred všetkými čo dokončili aj nedokončili, dnes to bolo peklo a chodci hazardovali so svojím zdravím. Veľká gratulácia.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ostrihaneofce » Sob 20. Aug 2016 21:18:54

ifčopifčo píše:Famózny Matej Toth asi práve zobral Petrovi športovca roka ale vôbec mi to nevadí :D


uvidime zajtra :D teoreticky je mozne, ze sa Tohtovi aj vyrovna ;)
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Ned 16. Okt 2016 21:53:00

Nie som nejaký zástanca všelijakých avatarov a pod., raz som si síce chcel dať jednu fotečku, ale bola moc veľká na tunajšie pomery :))
Ale dnes si proste nejako musím uctiť žijúcu legendu, a ako inak ako dúhovou dvoječkou, teda aspoň trošku dúhovou :lol: Snáď sa z toho stane tradícia a o rok vymením za troječku :lol:
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Ned 16. Okt 2016 21:54:08

ostrihaneofce píše:
ifčopifčo píše:Famózny Matej Toth asi práve zobral Petrovi športovca roka ale vôbec mi to nevadí :D


uvidime zajtra :D teoreticky je mozne, ze sa Tohtovi aj vyrovna ;)


Už keď som v tejto téme, Peťo si ten titul dnes zobral naspäť :D
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Ned 30. Okt 2016 21:54:12

No kto by to bol povedal ze Peto mozno nevyhra sportovca mesiaca oktober. Cibula teda dala :) Skoda ze tu nie je smajlik pre potlesk. Zasluzila by si ;)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Dec 2016 0:04:19

Akí máte názor na anketu športovec roka 2016, najmä na to, že sa našlo 5 športových žurnalistov ktorí nedali Sagana ani do top 3? Nechápte to tak že mám niečo proti Tóthovi a jeho víťazstvu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Sob 24. Dec 2016 10:15:22

ifčopifčo píše:Akí máte názor na anketu športovec roka 2016, najmä na to, že sa našlo 5 športových žurnalistov ktorí nedali Sagana ani do top 3? Nechápte to tak že mám niečo proti Tóthovi a jeho víťazstvu.


no co sa mna tyka tak ja som tu uz niekde svoj postoj k tejto ankete pisal...sam som byvaly vodny slalomar proti ale v repre aj s benusom som osobne niekolko rokov pretekal...so skantikmi som vyrastal a poznam ich aj cele ich rodiny v podstate cely zivot, matej toth nenormalny sympatak a profik s top vysledkom, cibula krasny hlavne koniec roka ale ale ale...anketa sa vola sportovec ROKA nie jedneho preteku ci turnaja...a tak mi nakoniec jednoznacne vysiel ako vitaz Sagan...jasne nie kazdy ma taku dlhu sezonu ako cyklisti ale kazdy nejaku tu sezonu predsa len ma a tak by sa mala asi v takejto ankete hodnotit sezona ci?...a ak vyhral mato kvoli zlatu na olympiade tak urcite mali byt skantici minimalne 2hy ale na druhej strane porovnat ich tak by som asi posunul skantikov pred mateja lebo tu sezonu maju predsalen uspesnejsiu...aj ked samozrejme porovnavat prestiz ci celosvetove meradlo atletiky a vodneho slalomu je blbost lebo z tohto hladiska ma atletika urcite jednoznacne navrch ale bavime sa o sportovcovi roka na slovensku...aby som sto zjednodusil a ukoncil...pre mna mal vyhrat Sagan co aj slovaci v hlasovani dokazali aky maju nazor...ale ak by sme mali brat ohlad na vrchol sportu cize olympiadu tak mali byt skantici postaveny na matovu uroven ak nie vyssie...no ale "odbornici" rozhodli inac
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Sob 24. Dec 2016 12:50:54

Na tejto ankete sa ukazalo ze slovaci este nerozumeju uplne cyklistike proste slovaci vidia v cyklistike len TdF a OH a nevedia docenit taky uspech aky peter dosiahol napr. na jar ked vyhral monumentalnu klasiku ktora patri medzi najvacsie v cyklistike. Este ku tomu vsetkemu slavila 100.vyrocie ...
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 24. Dec 2016 13:27:30

ifčopifčo píše:Akí máte názor na anketu športovec roka 2016, najmä na to, že sa našlo 5 športových žurnalistov ktorí nedali Sagana ani do top 3? Nechápte to tak že mám niečo proti Tóthovi a jeho víťazstvu.

Mám ti povedať pravdu, som sklamaná ako rozhodli novinári. Viem že zlatá olympijska zlatá medaila sa cení dosť, ale pre mňa sú cennejšie víťazstvá počas celej sezóny. A Peter mal dosť úspechov tento rok, aj keď OH nevyhral. Napr aj Škantárovci vyhrali zlato na OH, ale vyhrali aj iné preteky, sú na tom lepšie jak Tóth. A čo sa týka cyklistiky tak ľudia vidia len TDF a OH, nič iné. Pre mňa najcennejšie Petove víťazstvo Tour of Flanders, MS a aj tri vyhraté na TDF ( pár dní bol aj v žltom drese, zelený dres) atď. Prvý v rebríčkoch. A musím Vám povedať že dakedy mám taký pocit že Sagana si vážia viacej v zahraničí jak doma. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
A nepáči sa mi ani to že viacerí už vedia dopredu že vyhrá ešte túto anketu a ešte bude mať dosť víťazstiev. Ja tiež dúfam že bude vyhrávať, ale neberiem to ako samozrejmosť, môže prísť nebezpečný pád a je po sezóne, dakedy aj po kariére, viď Peter Velits, posledné 2 roky mal problémy z nohou. Každému športovcovi prajem zdravie a aj Vám...........A ešte sa vrátim troška k športovcovi roka, napr v Holandsku vyhral pretekár F1 Verstappen, žiaden olympionik. Blahoželám Matejovi, tiež si to zazslúži, ale nemalo by sa pozerat len na OH, aj keď to bol olympijsky rok. ...........A čo hovoríte na program? Pre mňa bol nudný, aspoň to Sagan oživil, oblečením aj poďakovaním. :lol: ............Šťastné a veselé Vianoce.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 24. Dec 2016 18:43:26

elviska píše:Mám ti povedať pravdu, som sklamaná ako rozhodli novinári. Viem že zlatá olympijska zlatá medaila sa cení dosť, ale pre mňa sú cennejšie víťazstvá počas celej sezóny. A Peter mal dosť úspechov tento rok, aj keď OH nevyhral. Napr aj Škantárovci vyhrali zlato na OH, ale vyhrali aj iné preteky, sú na tom lepšie jak Tóth. A čo sa týka cyklistiky tak ľudia vidia len TDF a OH, nič iné. Pre mňa najcennejšie Petove víťazstvo Tour of Flanders, MS a aj tri vyhraté na TDF ( pár dní bol aj v žltom drese, zelený dres) atď. Prvý v rebríčkoch. A musím Vám povedať že dakedy mám taký pocit že Sagana si vážia viacej v zahraničí jak doma. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
A nepáči sa mi ani to že viacerí už vedia dopredu že vyhrá ešte túto anketu a ešte bude mať dosť víťazstiev. Ja tiež dúfam že bude vyhrávať, ale neberiem to ako samozrejmosť, môže prísť nebezpečný pád a je po sezóne, dakedy aj po kariére, viď Peter Velits, posledné 2 roky mal problémy z nohou. Každému športovcovi prajem zdravie a aj Vám...........A ešte sa vrátim troška k športovcovi roka, napr v Holandsku vyhral pretekár F1 Verstappen, žiaden olympionik. Blahoželám Matejovi, tiež si to zazslúži, ale nemalo by sa pozerat len na OH, aj keď to bol olympijsky rok. ...........A čo hovoríte na program? Pre mňa bol nudný, aspoň to Sagan oživil, oblečením aj poďakovaním. :lol: ............Šťastné a veselé Vianoce.


Na Slovensku je to žiaľ tak, že mnohí neznášajú tých čo vytŕčajú z radu, neznášajú úspešných. Sagan je hneď šašo a dobre mu tak a najhoršie je čítať tie hlúposti okolo toho.
Ja to Matejovi prajem, mne až tak neprekáža to, že Peter skončil druhý, mrzí ma ta malosť a až nenávisť ktorú k úspešnému a prepytujem bohatému športovci prejavujú naši spoluobčania. S tým zahraničím máľ pravdu, Peter je viac uznávaný za našimi hranicami a takí Česi ho majú možno radšej ako množstvo Slovákov.
Pokojné prežitie Vianočných sviatkov tebe a aj všetkým ktorí sa či už aktívne alebo pasívne zúčastňujú tohto fóra.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 24. Dec 2016 20:03:29

ifčopifčo píše:
elviska píše:Mám ti povedať pravdu, som sklamaná ako rozhodli novinári. Viem že zlatá olympijska zlatá medaila sa cení dosť, ale pre mňa sú cennejšie víťazstvá počas celej sezóny. A Peter mal dosť úspechov tento rok, aj keď OH nevyhral. Napr aj Škantárovci vyhrali zlato na OH, ale vyhrali aj iné preteky, sú na tom lepšie jak Tóth. A čo sa týka cyklistiky tak ľudia vidia len TDF a OH, nič iné. Pre mňa najcennejšie Petove víťazstvo Tour of Flanders, MS a aj tri vyhraté na TDF ( pár dní bol aj v žltom drese, zelený dres) atď. Prvý v rebríčkoch. A musím Vám povedať že dakedy mám taký pocit že Sagana si vážia viacej v zahraničí jak doma. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
A nepáči sa mi ani to že viacerí už vedia dopredu že vyhrá ešte túto anketu a ešte bude mať dosť víťazstiev. Ja tiež dúfam že bude vyhrávať, ale neberiem to ako samozrejmosť, môže prísť nebezpečný pád a je po sezóne, dakedy aj po kariére, viď Peter Velits, posledné 2 roky mal problémy z nohou. Každému športovcovi prajem zdravie a aj Vám...........A ešte sa vrátim troška k športovcovi roka, napr v Holandsku vyhral pretekár F1 Verstappen, žiaden olympionik. Blahoželám Matejovi, tiež si to zazslúži, ale nemalo by sa pozerat len na OH, aj keď to bol olympijsky rok. ...........A čo hovoríte na program? Pre mňa bol nudný, aspoň to Sagan oživil, oblečením aj poďakovaním. :lol: ............Šťastné a veselé Vianoce.


Na Slovensku je to žiaľ tak, že mnohí neznášajú tých čo vytŕčajú z radu, neznášajú úspešných. Sagan je hneď šašo a dobre mu tak a najhoršie je čítať tie hlúposti okolo toho.
Ja to Matejovi prajem, mne až tak neprekáža to, že Peter skončil druhý, mrzí ma ta malosť a až nenávisť ktorú k úspešnému a prepytujem bohatému športovci prejavujú naši spoluobčania. S tým zahraničím máľ pravdu, Peter je viac uznávaný za našimi hranicami a takí Česi ho majú možno radšej ako množstvo Slovákov.
Pokojné prežitie Vianočných sviatkov tebe a aj všetkým ktorí sa či už aktívne alebo pasívne zúčastňujú tohto fóra.

Divácku cenu Peter vyhral zaslúžene, určite má aj doma fanúšikov dosť, ale nájdu sa aj taký ľudia že riešia jak sa oblieka, že vyzerá ako šašo , vadí im že zarába miliony a tak. A dneska som sa dopočula že vraj pár novinárov dal Sagana na koniec desiatky. Ale neviem kvôli čomu. Podľa sympatií by novinári nemali rozhodovať. Viem že Peter nemá v láske novinárov, že má svojské vyjadrovanie, ale zvykne podávať rozhovory aj keď dakedy odpovie svojsky, ale napr aj teraz sa mi páčilo že na sústredení pozval slovenských novinárov do autobusu :) , tuším zo Slovenska tam bol pán Lučanič z denníka šport a Eisele z Markízy.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia