Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Milanj55 » Str 25. Okt 2017 20:25:20

Zdravím Vás priatelia. Nakoľko sa nám skončila sezóna a aj na tomto portáli sme sa odmlčali viacerý , dokonca aj môj priateľ "majo" , tak som sa rozhodol napísať ešte tento príspevok.
V cyklistike už len vyjadrenia Lefevra na adresu Sagana , že by ho nechcel do svojho tímu , nevie sa zmieriť s tým že Peter je opäť MS a jeho tím to nedokázal! Ale o tomto som ani nechcel písať chcel som upriamiť pozornosť na vyhlasovanie "krištáľového krídla" o najväčšiu osobnosť roka 2017 vo všetkých kategóriách a teda aj o športovca za rok 2017. Priatelia, všetci čo sme fanúšikmi cyklistiky a teda aj Petra Sagana máme možnosť poslať svoj návrh na športovca 2017 a zisk krištáľového krídla do 31.10.2017. Já som tak už urobil a odoslal som návrh na športovca za rok 2017 na Petra Sagana.http://kristalovekridlo.sk/novinky/kris ... slovensku/
Myslím si že po opätovnom zisku MS si zaslúži aj toto ocenenie a rok 2017 bude pre rodinku Saganovcov tým najšťastnejším rokom. Samozrejme je to na uvážení každého z nás , ale myslím si , že máme na to silu aby sme vedeli tento návrh presadiť a Peter by sa mohol stať výnimočnou športovou osobnosťou za rok 2017.
Prajem Vám všetko najlepšie priatelia a teším sa na budúcu sezónu , keď si budeme môcť opäť vymieňať názory a tiež tipy na jednotlivé víťazstvá v pretekoch.Pekný večer prajem všetkým.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Str 25. Okt 2017 21:01:34

seervus Miňo

mam tu skoro kazdy den chut napisat nejaku zaujimavost co som sa docital na nete ale kedze ludia co chodia na toto forum behaju po nete rovnako ako ja ba ovela viac kedze ja sledujem v podstate okrem C-I len polske a ceske cykloportaly...no a vzdy ma neskor zamrzi ked ja tu hodim nejaky link na nejaku novu info a nasledne behom par hodin to nahodia aj chalani na stranku a tak mi to pride ze sa im nevhodne tlacim do remesla...no a kedze preteky uz nemame tak nieto velmi o com pisat...ak to tu xceme spolocne nejako prezit cez zimu tak by sme mali kazdy spravit nejaky svoj blog nejake zhodnotenie sezony alebo nejakej oblasti cyklistiky alebo cokolvek ine spojene s cyklistikou a mozeme sa nasledne o tom bavit kto ma na to aky nazor...ja som momentalne dost vytazeny pracovne a rodinne a este som aj dost lenivy ale mam nejake napady a myslienky a urcite nejaky text splodim...tak budte ludia aktivnejsi nech sa mame o com bavit popripade vadit :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Sob 13. Jan 2018 13:33:00

Dopisoval som teraz do preview Tour Down Under, tak kto už článok čítal skôr, vedzte, že TDU bude vysielať Digi Sport. V noci live, záznamy vidím v programe popoludní aj večer.
https://www.digisport.sk/program/
Kto nemá túto stanicu, existuje nejaká platforma Digi GO, kde máte ich všetky kanály, ale musíte si to asi objednať minimálne na tri mesiace čo stojí 10 eur. Ale nemám s tým skúsenosti.
https://digigo.digislovakia.sk/?_ga=2.1 ... 1503612744
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ostrihaneofce » Sob 20. Jan 2018 18:50:34

Vie niekto ako sa volá komentátor na Digisport? Zdá sa mi to známy hlas, ale nemôžem ho zaradiť.
Celkom dobrý prejav v komentovaní. Ale videl som len zostrihy.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Uto 23. Jan 2018 21:52:29

zoznam prenosov eurosportu na cely rok...samozrejme v polstine :D :D

http://naszosie.pl/2018/01/23/plan-kola ... rcie-2018/
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 23. Mar 2018 15:55:39

Lukáš kto bude spolukomentovať okolo flámska na RTVS? Ja dúfam že ty.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Štv 29. Mar 2018 22:48:18

@Focus-Shimano
Prepáč. Áno, tento rok budem spolukomentovať Flámsko, Roubaix budem spracovávať na webe. Na Flámsko príde tiež komentovať Fraňo, Roubaix Privara.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod dexterko » Sob 31. Mar 2018 23:22:22

Dnes dávali na nejakej belgickej tv pekný zostih zo zákulisia 101´ Ronde (motokamery, tímové autá a pod.). Tu je ich stránka, sú tam zaujímavé videjká.
https://www.een.be/een/de-hoogtepunten-van-de-ronde-101
Niekto v diskusii dal aj link na takýto zostrih z celého závodu 100´Ronde. Len neviem nájsť celý program z toho 101´. Ak by to niekto našiel, hoďte to sem, sú tam veľmi zaujímavé pasáže, hlavne pri Boonenových problémoch s bajkom a QSF taktika typu STOP NIKI STOP STOP STOP (keď bol v stíhajúcej skupine s GvA a DvB) alebo Gilbertova komunikácia s mechaničákom. Fakt je to zaujímavé.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 06. Máj 2018 12:09:25

ak by ste boli niekto menej lakomy ako som ja a stiahli by ste si ten filmik o petovy a velmi by ste sa xceli s nim podelit aj s lakomcami ako som ja tak nech sa paci :D :D :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod brco » Ned 06. Máj 2018 20:31:30

To je v prdeli, tu sa rozni luzri pokusaju ziskat odkaz na videa, clanky a ine temy, aby porusli autorske prava. Do prdele, to sa ani trochu Majo nenahbis o to verejne ziadat? Si pri zmysloch? Ved to je do riti autorska vec, a ty lakomy trol to chces takto odrbat, kradnut? Chod do certa. Ty si v zivote nic nevytvoril, ze by si bol rovnako nasraty, keby niekto iny teba takto chcel okradnut a verejne sa k tomu hlasil? Do prdele s odrbavacmi a zlodejmi ako si ty a tebe podobni.

Preco admin tohto fora toleruje verejne ziadosti o obchadzanie prav autorskych, ktore sam portal ceni a upozornuje na ne pri svojich clankoch?
brco
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Val » Ned 06. Máj 2018 20:55:03

brco píše:To je v prdeli, tu sa rozni luzri pokusaju ziskat odkaz na videa, clanky a ine temy, aby porusli autorske prava. Do prdele, to sa ani trochu Majo nenahbis o to verejne ziadat? Si pri zmysloch? Ved to je do riti autorska vec, a ty lakomy trol to chces takto odrbat, kradnut? Chod do certa. Ty si v zivote nic nevytvoril, ze by si bol rovnako nasraty, keby niekto iny teba takto chcel okradnut a verejne sa k tomu hlasil? Do prdele s odrbavacmi a zlodejmi ako si ty a tebe podobni.

Preco admin tohto fora toleruje verejne ziadosti o obchadzanie prav autorskych, ktore sam portal ceni a upozornuje na ne pri svojich clankoch?

Vraj nehas, čo ťa nepáli. .. .Poznám "maja" len z príspevkov. Vtipných, odľahčených, empatických. Život berie podľa mňa s humorom a aj ho rozdáva. "Brco", to muselo byť hneď tak hrubo ?!?
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Ned 06. Máj 2018 20:55:57

brco píše:To je v prdeli, tu sa rozni luzri pokusaju ziskat odkaz na videa, clanky a ine temy, aby porusli autorske prava. Do prdele, to sa ani trochu Majo nenahbis o to verejne ziadat? Si pri zmysloch? Ved to je do riti autorska vec, a ty lakomy trol to chces takto odrbat, kradnut? Chod do certa. Ty si v zivote nic nevytvoril, ze by si bol rovnako nasraty, keby niekto iny teba takto chcel okradnut a verejne sa k tomu hlasil? Do prdele s odrbavacmi a zlodejmi ako si ty a tebe podobni.

Preco admin tohto fora toleruje verejne ziadosti o obchadzanie prav autorskych, ktore sam portal ceni a upozornuje na ne pri svojich clankoch?

viewtopic.php?f=5&t=20&view=unread#unread
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod dexterko » Ned 06. Máj 2018 21:09:18

@brco
Lebo keď som šiel pred 20timi rokmi do kina, nechal som tam desat korún. Dnes keď ides, resp. chceš ísť, musíš si zobrať aspoň 20 evri. Nebodaj ide celá rodina. Lebo táto vydrbana spoločnosť zničila všetky normálne kiná. Sa nečuduj potom. Treba riešiť, hľadať, nadávať najskôr na príčiny, potom až následky. Btw, ty si ako na Tom so downloadmi?
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Ned 06. Máj 2018 21:21:36

@val
dakujem ze si sa ma takto zastala ale...

1. ano bolo to myslene skor zartovne ale nic to nemeni na tom ze som prilis lakomy na to aby som si to kupil to radsej za tie smiesne 4€ kupim nieco synkovy alebo manzelke a nehanbim sa to priznat
2. @brco ano nikdy som nic nevytvoril ani sa to nesnazil predat ale to asi preto ze sa zivim niecim uplne inym ale o to tu nejde
3. nazvat niekoho loserom a zlodejom na zaklade jedneho prispevku xce obrovske sebavedomie alebo vlastne nie...ved na nete a v anonymite je to naozaj jednoduche
4. otazka: ak si nieco kupim to uz to nemozem posunut niekomu inemu?...ja som totizto nikoho nepytal aby heckol a kradol a takto rozdaval ci?
5. chlape klidek v zivote su ovela dolezitejsie veci ako nejake 4€ve video ale na to raz snad prides aj sam
6. mazem ten prispevok lebo uznavam ze nebol vhodny aj ked si stojim za tym ze som nic zle nespravil...len nerad robim zle nalady
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Milanj55 » Ned 06. Máj 2018 22:28:41

brco píše:To je v prdeli, tu sa rozni luzri pokusaju ziskat odkaz na videa, clanky a ine temy, aby porusli autorske prava. Do prdele, to sa ani trochu Majo nenahbis o to verejne ziadat? Si pri zmysloch? Ved to je do riti autorska vec, a ty lakomy trol to chces takto odrbat, kradnut? Chod do certa. Ty si v zivote nic nevytvoril, ze by si bol rovnako nasraty, keby niekto iny teba takto chcel okradnut a verejne sa k tomu hlasil? Do prdele s odrbavacmi a zlodejmi ako si ty a tebe podobni.

Preco admin tohto fora toleruje verejne ziadosti o obchadzanie prav autorskych, ktore sam portal ceni a upozornuje na ne pri svojich clankoch?

Zdravím Vás priatelia."brco", samozrejme aj Teba, nechápem Tvoju reakciu na "maja", ktorého určite nepoznáš a nemáš o tom človeku žiadny prehľad. Tak len v krátkosti :majo bol jedným z prvých členov tohoto fóra od 16.2.2015 , spolu s mnohými ďalšími, ktorí sem prispievajú aj dodnes. Je to človek pohodový a život berie s nadhľadom a jeho príspevky sú zábavné a odľahčené. Pokiaľ si jeho príspevok pojal smrteľne vážne, tak je vidno , že nielen že tohoto človeka nepoznáš, ale hneď si ho hrubo osočil a to nevyberaným spôsobom v každej Tvojej vete. Nehnevaj sa na mňa, ale keď nevieš rozpoznať , že jeho príspevok nebol myslený vážne, tak by si sa mal zdržať reakcie na podobné príspevky. Skús si ešte raz v pokoji prečítať svoj príspevok a sám si odpovedz či forma akou si reagoval na jeho príspevok , bola adekvátna reakcia na "maja".
Pozri sa "brco", možno že aj môj príspevok rovnako oceníš, ale mne to nevadí, musel som skrátka zareagovať na tú nezmyselnú formu urážok , akú si použil voči majovi.
Bav sa prosím Ťa cyklistikou a trochu sa uvolni, veď ten život je taký krátky a my si ho budeme ešte znepríjemňovať navzájom. Človek je tvor omylný, tak sa mu občas môže niečo vymknúť spod kontroly a nikto z nás nieje výnimkou."Kto si bez viny , hoď do mňa kameňom"
Majo, Ty sa nemusíš nikomu ospravedlňovať a ani nič mazať, veď sa nič takého nestalo , aby si musel takto konať.
Pekný večer Vám prajem priatelia cyklistiky.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Pon 14. Máj 2018 12:37:22

majo píše:ak by ste boli niekto menej lakomy ako som ja a stiahli by ste si ten filmik o petovy a velmi by ste sa xceli s nim podelit aj s lakomcami ako som ja tak nech sa paci :D :D :D


Aky film?
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Uto 15. Máj 2018 15:21:09

Film Holy Week som si kúpil, ak máte niekto záujem, dám ho do úschovne, pošlite mi do zajtra do súkromných správ váš mail. Keď si to stiahnete, nešírte to prosám ďalej. Je to ako keby som si vás pozval na film.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Uto 15. Máj 2018 19:46:19

Filmík je uložený na adrese
http://www.uschovna.cz/sk/zasilka/YZMTE4E9V95L986G-BBH/
stiahnite, pozrite, ale nešírte prosím ďalej.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Ak1n0m » Uto 15. Máj 2018 19:55:29

@Ifčopifčo
vďaka
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Val » Uto 15. Máj 2018 20:39:35

Aj ja ďakujem.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia