Štartová listina AlUla Tour 2024

tim
krajinaMOVISTAR TEAM
1 FORMOLO Davide
2 CANAL Carlos
3 CIMOLAI Davide
4 JACOBS Johan
5 NORSGAARD Mathias
6 MILESI Lorenzo
7 ROMEO Ivan
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
11 MAJKA Rafal
12 OLIVEIRA Ivo
13 OLIVEIRA Rui
14 FISHER-BLACK Finn
15 LAENGEN Vegard
16 MOLANO Sebastián
17 VINK Michael
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
21 WRIGHT Fred
22 PASQUALON Andrea
23 MADAN Adhmed
24 PICKERING Finlay
25 RAJOVIć Dušan
26 SÜTTERLIN Jasha
27 ZAMBANINI Edoardo
tim
krajinaJAYCO ALULA
32 GROENEWEGEN Dylan
33 DE MARCHI Alessandro
34 HAMILTON Lucas
35 MEZGEC Luka
36 MAAS Jan
37 REINDERS Elmar
tim
Uno-X Mobility
41 WAERENSKJOLD Søren
42 JOHANNESSEN Anders
43 BENDIXEN Louis
44 BLIKRA Erlend
45 DVERSNES Fredrik
46 RESELL Erik
47 PEDERSEN Henrik
tim
krajinaCOFIDIS
51 COQUARD Bryan
52 DEBEAUMARCHÉ Nicolas
53 DE GENDT Aimé
54 HERMANS Ben
55 LASTRA Jonathan
56 MAHOUDO Nolann
57 ROBEET Ludovic
tim
krajinaDSM - FIRMENICH POSTNL
62 EEKHOFF Nils
63 LEIJNSE Enzo
64 MÄRKL Niklas
65 NABERMAN Tim
66 UDEN Casper van
67 WELTEN Bram
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
71 MULUBERHAN Henok
72 SYRITSA Gleb
73 CHZHAN Igor
74 KUZMIN Anton
75 MARUKHIN Daniil
76 VINOKOUROV Nicolas
77 ROMELE Alessandro
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
81 SCHACHMANN Maximilian
82 BENEDETTI Cesare
83 DENZ Nico
84 KOCH Jonas
85 SOBRERO Matteo
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
91 MERLIER Tim
92 BASTIAENS Ayco
93 LECERF William
94 VAN LERBERGHE Bert
95 VANGHELUWE Warre
96 WARLOP Jordi
97 SVRČEK Martin
tim
krajinaTEAM TOTALENERGIES
101 LATOUR Pierre
102 DOUBEY Fabien
103 JEANNIÉRE Emilien
104 OURSELIN Paul
105 SIMON Julien
106 TESSON Jason
107 VAN GESTEL Dries
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
111 ABETXUKO Andoni
112 MARTÍN Gotzon
113 BERASATEGI Xabier
114 BONILLO Iker
115 AZPARREN Enekoitz
116 MATÉ Luis Angel
117 ZUBELDIA Unai
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
121 BRAMBILLA Gianluca
122 CHRISTEN Fabio
123 LUDVIGSSON Tobias
124 MOSCHETTI Matteo
125 ROSSKOPF Joey
126 AZPARREN Xabier
127 CONCA Filippo
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
131 DE KLEIJN Arvid
132 CHANGIZI Sebastian
133 PELLAUD Simon
134 PLUIMERS Rick
135 THALMANN Roland
136 WIRTGEN Luc
137 ZIJLAARD Maikel
tim
krajinaTerengganu Cycling Team
141 KUDUS Merhawi
142 HAMDAN Wan
143 LAKASEK Irwandie
144 MAZUKI Fakhruddin
145 ZULKURNAIN Zuladri
146 MILTIADIS Andreas
147 CAHYADI Aiman
tim
Roojai Insurance
151 BATSAIKHAN Tegshbayar
152 BETTLES Carter
153 INTHAPIW Phuridet
154 LADNGERN Peerapong
155 PANSAARD Arttasorn
156 TZORTZAKIS Polychronis
157 YATAN Thanachat
tim
JCL Team Ukyo
161 EARLE Nathan
162 KOISHI Yuma
163 YAMAMOTO Masaki
164 OKA Atsushi
165 CARBONI Giovanni
166 MALUCELLI Matteo
167 PESENTI Thomas
tim
Saudská Arábia
171 AL JUMAH Hassan
172 AL IBRAHIM Hassan
173 ALABDULMUNIM Azzam
174 AL SHAIKHAHMED Ali
175 AL SULAYMI Ali
176 AL OMRANI Ahmed
177 ALKULAIF Alhur
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop