1 EWAN Caleb
2 MEZGEC Luka
3 BAUER Jack
4 JUUL-JENSEN Christopher
5 KLUGE Roger
6 KREUZIGER Roman
7 TRENTIN Matteo
11 BENEDETTI Cesare
12 PELUCCHI Matteo
13 PFINGSTEN Christoph
14 PÖSTLBERGER Lukas
15 SCHILLINGER Andreas
16 SCHWARZMANN Michael
17 SELIG Rüdiger
21 BARBERO Carlos
22 AMADOR Andrej
23 ERVITI Imanol
24 SOLER Marc
25 ROJAS José Joaquin
26 SEPÚLVEDA Eduardo
27 VALLS Rafael
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
31 MENTEN Milan
32 NOPPE Christophe
33 PLANCKAERT Edward
34 RICKAERT Jonas
35 ALLEGAERT Piet
36 VAN GOMPEL Mathias
37 VAN HECKE Preben
41 BIERMANS Jenthe
42 FABBRO Matteo
43 BELKOV Maxim
44 MARTIN Tony
45 SMIT Willie
46 ŠPILAK Simon
47 SCHMIDT Mads
CCC SPRANDI POLKOWICE
52 GRADEK Kamil
53 KOCH Jonas
54 KUMP Marko
55 OWSIAN Lukasz
56 SCHLEGEL Michal
57 TRATNIK Jan
BURGOS - BH
61 RUBIO Diego
62 MENDES José
63 EZQUERRA Jesús
64 SALAS Ibai
65 CUBERO Jorge
66 MITRI James
67 TORRES Pablo
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
71 LIJKE Nick van der
72 ARIESEN Tim
73 DE GREEF Robbert
74 EMPEL Etienne van
75 RIESEBEEK Oscar
76 SCHIP Jan-Willem van
77 VERMELTFOORT Coen
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
81 HOFSTETTER Hugo
82 BONNAFOND Guillaume
83 CLAEYS Dimitri
84 HERRADA José
87 VAN STAEYEN Michael
WANTY - GROUPE GOBERT
91 DUPONT Timothy
92 MINNAARD Marco
93 BAUGNIES Jérôme
94 DEVRIENDT Tom
95 OFFREDO Yoann
96 VAN KEIRSBULCK Guillaume
97 VANSPEYBROUCK Pieter
GAZPROM - RUSVELO
101 ŠILOV, Sergej
102 CHERKASOV Nikolay
103 KOBERNYAK Evgeny
104 KOZONČUK Dmitrij
105 MAIKIN Roman
106 FOLIFOROV Alexander
107 ŠALUNOV Jevgenij
DIRECT ENERGIE
111 BOUDAT Thomas
112 COUSIN Jérôme
113 GÉNE Yohann
114 JOURNIAUX Axel
115 PETIT Adrien
116 SELLIER Simon
117 TULIK Angélo
RALLY CYCLING
121 ANDERSON Ryan
122 BRITTON Rob
123 DAL-CIN Matteo
124 ELLSAY Nigel
125 MURPHY Kyle
126 JOYCE Colin
127 ORONTE Emerson
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
131 RODRÍGUEZ Cristian
132 SOTO Nelson
133 MAS Lluís
134 LASTRA Jonathan
135 AMÉZQUETA Julen
136 ZABALA Josu
137 MOREIRA Mauricio
141 FUGLSANG Jakob
142 ČERNECKIJ Sergej
143 GATTO Oscar
144 HOULE Hugo
145 KOZHATAYEV Bakhtiyar
146 SÁNCHEZ Luis León
147 VALGREN Michael
Team Euskadi
151 BUADES Marc
152 AZURMENDI Ibai
153 FERNÁNDEZ Egoitz
154 GARCÍA Ricardo
155 INSAUSTI Jon Ander
156 ALONSO Mikel
157 GOIKOETXEA Peio
161 BOUWMAN Koen
162 CLEMENT Stef
163 VAN HOECKE Gijs
164 KRUIJSWIJK Steven
165 VAN POPPEL Danny
166 POWLESS Neilson
167 DE TIER Floris
171 SÉNÉCHAL Florian
172 GILBERT Philippe
173 JUNGELS Bob
174 MAS Enric
175 SERRY Pieter
176 ŠTYBAR Zdeněk
EUSKADI - MURIAS
181 SAMITIER Sergio
182 BIZKARRA Mikel
183 ABERASTURI Jon
184 PRADES Eduard
185 SÁEZ Héctor
186 SANZ Enrique
187 BRAVO Garikoitz
VERANDA S WILLEMS - CRELAN
191 KRUOPIS Aidis
192 GOOLAERTS Michael
193 LEYSEN Senne
194 STEELS Stijn
195 DE BONDT Dries
196 TANNER David
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.