1 PINOT Thibaut
2 MOLARD Rudy
3 LADAGNOUS Matthieu
4 BONNET William
5 PREIDLER Georg
6 THOMAS Benjamin
7 MADOUAS Valentin
11 VUILLERMOZ Alexis
12 DOMONT Axel
13 DUMOULIN Samuel
14 DUPONT Hubert
15 JAUREGUI Quentin
16 DENZ Nico
 
21 BIŽIGITOV Zhandos
23 FOMINIK Daniil
24 KORSAETH Truls
25 GRIVKO Andrej
26 HOULE Hugo
27 TLEUBAJEV Ruslan
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
31 BONNAMOUR Franck
32 BOUET Maxime
33 FONSECA Armindo
34 JARRIER Benoit
35 MOINARD Amaël
36 GESBERT Elie
37 LEDANOIS Kévin
 
tim
Vital Concept Cycling Club
41 BAGOT Yoann
42 COURTEILLE Arnaud
43 CORBEL Erwann
44 LECROQ Jérémy
45 MOTTIER Justin
46 MÜLLER Patrick
47 PACHER Quentin
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
51 CHAVANEL Sylvain
52 GRELLIER Fabien
53 HIVERT Jonathan
54 OURSELIN Paul
55 CORNU Jérémy
56 NAULEAU Bryan
57 TULIK Angélo
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
61 DE ROSSI Lucas
62 DI GRÉGORIO Rémy
63 EL FARES Julien
64 FILOSI Iuri
65 FINETTO Mauro
66 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
67 MADRAZO Ángel
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
71 LAPORTE Christophe
72 GODON Dorian
73 TURGIS Jimmy
74 TEKLEHAIMANOT Daniel
75 PEREZ Anthony
76 VANBILSEN Kenneth
77 SOUPE Geoffrey
 
tim
krajinaWB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
81 JULES Justin
82 ISTA Kevyn
83 KIRSCH Alex
84 LIETAER Eliot
85 PEYSKENS Dimitri
86 SIX Franklin
87 VANTOMME Maxime
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
91 CUNEGO Damiano
92 CANOLA Marco
93 BAGIOLI Nicola
94 PONZI Simone
95 NISHIMURA Hiroki
96 SANTAROMITA Ivan
97 TIZZA Marco
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
101 BUSATO Matteo
102 KOŠEVOJ Ilja
103 RAGGIO Luca
104 TURRIN Alex
105 POZZATO Filippo
106 VELASCO Simone
107 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
111 BARCELÓ Fernando
112 ARISTI Mikel
113 BARTHE Cyril
114 IRIZAR Julen
115 TXOPERENA Beňat
116 GONZALEZ Aitor
117 BAGÜES Aritz
 
tim
krajinaRoubaix - Lille Métropole
121 ANTOMARCHI Julien
122 BARBIER Pierre
123 CABOT Jérémy
124 LEROUX Samuel
125 MAINARD Jérôme
126 IDJOUADIENNE Pierre
127 VERMEULEN Emiel
tim
St Michel-Auber 93
131 FEILLU Romain
132 LE CUNFF Kévin
133 LEVARLET Guillaume
135 MAURELET Flavien
136 THOMINET Camille
137 TOUZÉ Damien
 
tim
Polartec-Kometa
141 BALLESTEROS Miguel
142 GAMPER Patrick
143 RIES Michel
144 PEŇA Wilson
145 CANTÓN Isaac
146 CAMACHO Juan
147 SEVILLA Diego
tim
Sovac-Natura4Ever
151 BILLE Gaetan
152 DERIAUX Florian
153 ÉVRARD Laurent
154 BELMOUKHTAR Boualem
155 HAMZA Abderrahmane
156 REBELLIN Davide
157 BOUZIDI Mohamed
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
161 ANDEMESKEL Awet
162 DEMPSTER Zak
163 ENGER Sondre
164 GOLDSTEIN Omer
165 GOLDSTEIN Roy
166 JENSEN August
167 SAGIV Guy
tim
Amore & Vita-Sella SMP
171 BERNARDINETTI Marco
172 BANUSHI Besmir
173 FREULER Jan
174 ZULLO Antonio
175 STÜSSI Colin
176 GABBURO Davide
177 YUSTRE Kristian
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.