tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
1 BELLETTI Manuel
2 BISOLTI Alessandro
3 FRAPPORTI Marco
4 GAVAZZI Francesco
5 MUŇOZ Daniel
6 RUMAC Josip
7 SPREAFICO Matteo
tim
krajinaKometa Cycling Team
11 LÓPEZ Juan
12 DINA Márton
13 GAZZOLI Michele
14 OLDANI Stefano
15 PUPPIO Antonio
16 SEVILLA Diego
17 VIEGAS Daniel
 
tim
krajinaPannon Cycling Team
21 SZABÓ Miklos
22 DINA Dániel
23 OROSZ Gergő
24 FILUTÁS Viktor
25 FETTER Erik
26 SZATMÁRY András
27 MÓRICZ Dániel
tim
krajinaAdria Mobil
31 KATRAŠNIK Gasper
32 RAJOVIČ Dušan
33 GROŠELJ Žiga
34 PER Gorazd
35 HORVAT Žiga
36 JARC Aljaž
37 BOŽIČ Jon
 
tim
krajinaTeam Novak
41 RESTREPO Jaime
42 ARROYAVE Daniel
43 DEMENTIEV Jegor
44 NOVÁK Carol-Eduard
45 MOLINA Wilmar
46 BALÁZSI Lóránt
tim
Maďarsko
51 KARL Ádám
52 VAS Balázs
53 KOVÁCS Dávid
54 SZőLLőSI Ferenc
55 LOVASSY Krisztián
56 PÁPÁI Ádám
57 ISTLSTEKKER Zsolt
 
tim
krajinaCCC Development Team
61 VALTER Attila
62 BROŽYNA Piotr
63 PALUTA Michał
64 ANIOLKOWSKI Stanislaw
65 PAPIERSKI Damian
66 WAWRZYNIAK Karol
67 TU Chih Hao
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
71 FORTIN Filippo
72 LE TURNIER Mathias
73 HOFSTETTER Hugo
74 MATÉ Luis Angel
75 HERRADA José
76 LAFAY Victor
 
tim
krajinaElkov - Author
81 BÁRTA Jan
82 HNÍK Karel
83 KAŇKOVSKÝ Alois
84 SISR František
85 NEUMAN Dominik
86 OTRUBA Jakub
87 ZAHÁLKA Matěj
tim
krajinaTeam Coop
91 ERIKSSON Jacob
92 AASVOLD Kristian
93 HJEMSAETER Olav
94 BENDIXEN Louis
95 LUNDER Eirik
96 TRONDSEN Trond
97 SOTBERG Andre
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
101 CATAFORD Alex
102 DEMPSTER Zak
103 GOLDSTEIN Omer
104 JENSEN August
105 NEILANDS Krists
106 RÄIM Mihkel
107 SAGIV Guy
tim
AC Sparta Praha
111 SCHURAN Michal
112 KALOJÍROS Tomáš
113 SCHÜHLER Tomáš
115 KROTKÝ Rostislav
116 RAJCHART Jan
117 MALÁN Petr
117 STÖHR Jan
 
tim
Srbsko
121 DANILOVIČ Marko
123 KLISURIć Stevan
124 VESELINOVIČ Dušan
125 ÐURIC Ðorde
126 GALOVIČ Andrej
127 STEFANOVIČ Stefan
tim
krajinaBike Aid
132 ENGELEN Adne van
133 GROSSER Aaron
134 DEBESAY Mekseb
135 CARSTENSEN Lucas
136 BICHLMANN Daniel
137 SCHNAPKA Matthias
 
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
141 VISCONTI Giovanni
142 BONGIORNO Manuel
143 FORTUNATO Lorenzo
144 GONZÁLEZ Roberto
145 VELASCO Simone
146 MARENGO Umberto
147 ZARDINI Edoardo
tim
EvoPro Racing
151 WIPPERT Wouter
152 FEELEY Daire
153 MONK Cyrus
154 MUDGWAY Luke
155 SWEENY Harry
156 MUELA Albert
157 KONING Peter
 
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
161 TYBOR Patrik
162 ČANECKÝ Marek
163 HARING Martin
164 CULLY Ján
165 KUBIŠ Lukáš
166 BELLAN Juraj
167 CHREN Martin
tim
Team Bridgelane
171 TOOVEY Ayden
172 BOWDEN Scott
173 MAWDITT Lionel
174 LIVINGSTONE Peter
175 McCORMICK Hayden
176 LEA Jason
177 WHITE Nick
 
tim
Team Differdange-GeBa
181 RÓZSA Balázs
182 DERUETTE Thomas
183 PATTYN Jeroen
184 THILL Tom
185 CENTRONE Ivan
186 MULLER Gabriel
187 FRANZ Toni
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.