tim
krajinaCCC Development Team
2 PęKALA Piotr
3 STOSZ Patryk
4 TRACZ Szymon
6 WALKOWIAK Kacper
tim
krajinaApple Team
11 TUREBEKOV Nurgali
12 PANASSENKO Nikita
13 SILCHENKO Artyom
14 LAVRENTYEV Anton
15 SAPAR Yersaiyn
16 TSOJ Vladimir
 
tim
Wibatech Merx
21 BUDIAK Anatolii
22 CIESLIK Pawel
23 PATERSKI Maciej
24 STEPNIAK Grzegorz
25 KONWA Piotr
26 RUTKIEWICZ Marek
tim
Voster ATS Team
61 TACIAK Mateusz
62 STACHOWIAK Adam
63 PLUCIŇSKI Leszek
64 JANISZEWSKI Sylwester
65 GRABIS Mateusz
66 KOMAR Mateusz
 
tim
krajinaĽvov Cycling Team
71 MUSIIENKO Bohdan
72 ZUBENKO Mykyta
73 ROMANENKOV Valeriy
74 DUMA Pavlo
75 KRYVYCH Oleksander
tim
krajinaTeam Hurom
81 KUŠ Adam
82 DOMAGALSKI Karol
83 KACZMAREK Jakub
84 PIASKOWY Emanuel
85 BUDZINSKI Tomasz
86 BUDZINSKI Marcin
 
tim
Moldavsko
101 VRABII Andrei
102 RUSCOV Andrei
103 BIRCA Vlad
104 SOBENNICOV Andrei
105 RAILEANU Cristian
tim
Club de la Défense
111 DE L'HERMITE Igor
112 NOUVEAU Maxime
113 VANOVERSCHELDE Quentin
114 COLLUCCINI Nicolas
115 JEANNES Thibault
116 TAILLANDIER Axel
 
slovenskokrajinaSlovensko
121 OROS Samuel
122 COMA Richard
123 KAŠKO Dávid
124 LÍŠKA Andrej
125 GERÁT Ján
126 HLOŽA Michal
tim
Ukrajina
131 PREVAR Oleksandr
132 GOLOVAŠ Oleksandr
133 BUTS Vitalij
134 VASILJUK Andrij
135 SOLTASJUK Vladislav
 
tim
Lotyšsko
141 PELCERS Kristaps
142 VOSEKALNS Andris
143 GAVARS Ēriks
144 SPRUDE Arvis
145 SARAMOTINŠ Aleksejs
146 BOGDANOVICS Maris
tim
Team Region Centralny
153 FURCZYK Maciej
154 ZIULEK Michał
155 JARZYNA Filip
156 JANOWSKI Jakub
 
tim
VPM Porto Sant’Elpidio Mo..
161 DI RENZO Andrea
162 SOWINSKI Artur
163 FRANGIONI Alessandro
164 BUROCCHI Giordano
165 MARINOZZI Alessandro
166 DI GUGLIELMO Fabio
tim
CK Příbram Fany Gastro
171 BOUBAL Martin
172 GRUBER Pavel
173 HEBÍK Martin
174 JAKOUBEK Tomáš
175 MODLITBA Vojtěch
176 MALÍK Robert
 
tim
Lubelskie
191 HONKISZ Adrian
192 ZABLOCKI Bartlomiej
193 KLOC Dawid
194 PROć Bartlomiej
196 NIKIEL Aleksander
tim
Speeder Cycling Team
201 PASI-PUTTINI Roberto
202 BERTRAND Matteo
203 GARDINI Lorenzo
204 OOSTING Ruben
205 ROGNONI Jacopo
206 NARUMI So
 
tim
Tarnovia
211 KOSTANSKI Mateusz
212 MRÓWKA Adrian
213 BYSTRZYCKI Wojciech
214 LAMASZEWSKI Jan
215 KORDUS Kamil
216 BURCZAK Dawid
tim
TC Chrobry Scott Głogów
231 MURIAS Jakub
232 KONIECZNY Mikołaj
233 GIERACKI Patrick
234 SOCHA Filip
235 STELCZYK Szymon
236 BIENIEK Damian
 
tim
Topforex-Lapierre Pro Cycling
241 BLAŠKO Matej
242 ANDRLE David
243 KOHOUT Martin
244 FOLTÁN Adam
245 KLABOUCH Petr
246 LEHKÝ Roman
tim
Luks Trójka Piaseczno
251 MIAZGA Jan
252 RAJTAK Mateusz
253 FIJAK Jan
254 POMASKI Mateusz
255 MAREK Bartosz
256 KRUPA Adrian
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.