tim
Voster ATS Team
1 JANISZEWSKI Sylwester
2 KOMAR Mateusz
3 FRANCZAK Pawel
4 STACHOWIAK Adam
5 PLUCIŇSKI Leszek
6 PARMA Krzysztof
tim
ProTouch
7 MAIN Kent
8 JULIUS Jaydé
9 HEERDEN Eddie van
10 BENEKE Calvin
11 HENDRICKS Clint
12 FOURIE James
 
tim
krajinaMetec TKH Continental p/b Mantel
13 VAN BAKEL Robbie
14 BOOTSVELD Jelle
15 DALEN Jason van
16 DEKKER David
17 DE KLEIJN Arvid
18 TUUK Danny van der
tim
Klaipeda Cycling Team
19 ADOMAITIS Rojus
20 BENIUŠIS Justas
21 LAŠINIS Venantas
22 JANUŠKEVICIUS Mantas
23 KELMELIS Aristidas
24 KMIELIAUSKAS Rokas
 
tim
krajinaCCC Development Team
25 ANIOLKOWSKI Stanislaw
26 MALECKI Kamil
27 PAPIERSKI Damian
28 STOSZ Patryk
29 TU Chih Hao
30 WAWRZYNIAK Karol
tim
Bielorusko
31 VOLKAU Ilya
32 MARCHUK Dzianis
33 HARAKHAVIK Uladzimir
34 HARBACH Artsiom
35 SHPAKOUSKI Yahor
36 SHAUCHENKA Siarhei
 
tim
Ferei Pro Cycling Team
37 KLIMIANKOU Kanstantsin
38 KALABA Dušan
39 ZHUKOVSKYI Rostyslav
40 MUŽIČKIN Anton
41 POHORELOV Vladyslav
42 PIAŠKUN Alexej
tim
AC Sparta Praha
43 STÖHR Pavel
44 STÖHR Jan
45 KALOJÍROS Tomáš
46 SCHÜHLER Tomáš
47 RYBA Jan
48 VOLF Michal
 
tim
KC Tartu
49 SANKMANN Joosep
50 PRANGEL Kristo
51 VAHTRA Norman
52 ÄRM Rait
53 KISKONEN Siim
54 PAJUR Markus
tim
KS Pogoń Mostostal Puławy
55 STANISZWESKI Daniel
56 ZABLOCKI Bartlomiej
57 KLOC Dawid
58 PROć Bartlomiej
59 NIKIEL Aleksander
 
tim
P&S Metalltechnik
67 DINKLER Jonathan
68 STARK Immanuel
69 ASCHENBRENNER Michel
70 JÄGELER Robert
71 SCHORMAIR Fabian
72 RÖBER Dominik
tim
Regionalna Dolny Śląsk
73 KUKLEWICZ Karol
74 MURIAS Jakub
75 JATCZAK Artur
76 KONWA Piotr
77 SYKALA Wojciech
78 WARCHOL Bartosz
 
tim
krajinaTeam Hurom
79 KUREK Adrian
80 KUŠ Adam
81 PIASKOWY Emanuel
82 BANASZEK Norbert
83 PAWLAK Tobiasz
84 KACZMAREK Jakub
tim
Tufo-Pardus Prostějov
85 LICHNOVSKÝ Luděk
86 BÁRTA Tomáš
87 TYRPEKL Karel
88 RUGOVAC Denis
89 DOLNÍČEK Marek
 
tim
krajinaPoľsko
91 MATUSIAK Sebastian
92 HONKISZ Adrian
93 NOCEN Adam
94 KISTOWSKI Kacper
95 DOMIN Krzysztof
96 BURCZAK Dawid
tim
Luks Trójka Piaseczno
97 MIAZGA Jan
98 KRUPA Adrian
99 RAGUS Krystian
100 RAJTAK Mateusz
 
tim
krajinaSlovensko
103 LAJCHA Juraj
104 COMA Richard
105 BLAŠKO Matej
106 KAŠKO Dávid
107 ZEMAN Alex
108 VLČÁK Martin
tim
krajinaLKT Team Brandenburg
109 KOCH Christian
110 TAEBLING Paul
111 RUDYS Paul
112 WERNER Franz
113 HENKELMANN Milan
114 BOCKELMANN Luca
 
tim
Epronex-BSS Oil Team
115 GÖNCZY Gergő
116 KISS Gergely
117 PÁLYI Csaba
118 SOLYMOSI Márton
119 SZARKA Gergely
120 PÁPÁI Ádám
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.