tim
krajinaCCC Development Team
1 ANIOLKOWSKI Stanislaw
2 MALECKI Kamil
3 WAWRZYNIAK Karol
4 PAPIERSKI Damian
5 STOSZ Patryk
6 WALKOWIAK Kacper
tim
KC Tartu
11 VAHTRA Norman
12 PRANGEL Kristo
13 SANKMANN Joosep
14 JOHANSON Kristjan
15 KISKONEN Siim
16 NISU Oskar
17 ÄRM Rait
 
tim
krajinaTeam Coop
21 AALRUST Håkon
22 SOTBERG Andre
23 HJEMSAETER Olav
24 BENDIXEN Louis
25 BLIKRA Erlend
26 ERIKSSON Jacob
tim
krajinaElkov - Author
31 BÁRTA Jan
32 NEUMAN Dominik
33 SCHLEGEL Michal
34 ZAHÁLKA Matěj
35 SISR František
36 OTRUBA Jakub
 
tim
GKS Cartusia Bike Atelier
41 WISZNIEWSKI Kacper
42 KRUKOWSKI Jan
43 WENGLORZ Michał
44 GRYGORCZYK Krystian
45 GRZENKOWICZ Nikodem
46 CENIUCH Wojciech
47 MODLINSKI Marcel
tim
krajinaHurom BDC Development
51 KUREK Adrian
52 BANASZEK Norbert
53 KACZMAREK Jakub
54 KOSTECKI Patryk
55 PAWLAK Tobiasz
56 BUDZINSKI Tomasz
57 DETKO Artur
 
tim
Litva
61 LAŠINIS Venantas
62 ADOMAITIS Rojus
63 BENIUŠIS Justas
64 JANUŠKEVICIUS Mantas
65 MASIULIS Denas
66 KELMELIS Aristidas
67 KMIELIAUSKAS Rokas
tim
Sensa-Kanjers voor Kanjers
71 MORSINK Jesse
72 HUNTINK Jentje
73 JOHANNINK Jelle
74 GADEMAN Sam
75 BLOM Bastiaan de
76 HOFMAN Arjan
77 SCHOLTEN Wiebe
 
tim
Sestroretsk
81 BELYAKOV Sergey
82 YATSENKO Ivan
83 LOSEV Ilya
84 BONDARCHUK Nikita
85 POTEKALO Nikolai
tim
krajinaSlovensko
91 OROS Samuel
92 VLČÁK Martin
93 KUBIŠ Lukáš
94 LÍŠKA Andrej
95 VARHAňOVSKÝ Jakub
96 MALÍK Robert
 
tim
Marathon-Tula Cycling Team
101 GERASIMOV Ivan
102 TIKHONIN Evgenii
103 SUKHOV Maksin
104 KOVALEV Evgeny
105 KOMIN Aleksandr
106 SAZANOV Andrej
tim
Topforex-Lapierre Pro Cycling
111 PETRUŠ Jiří
112 KLABOUCH Petr
113 ČAPEK Tomas
114 ŘEPA Vojtěch
115 FOLTÁN Adam
116 PALIČKA Hynek
117 LEHKÝ Roman
 
tim
Ukrajina
121 GLADYSH Roman
122 GRYNIV Vitaliy
123 KANAKA Oleg
124 DŽUS Volodimir
125 TSARENKO Kyrylo
126 POKOYOVYI Nazar
tim
Wibatech Merx
131 RUTKIEWICZ Marek
132 KONWA Piotr
133 CIESLIK Pawel
134 SYKALA Wojciech
135 BOGUSLAWSKI Marceli
136 PATERSKI Maciej
137 STEPNIAK Grzegorz
 
tim
krajinaPoľsko
141 MATUSIAK Sebastian
142 NOCEN Adam
143 MANK Jozef
144 HONKISZ Adrian
145 DOMIN Krzysztof
146 REKITA Szymon
tim
TC Chrobry Scott Głogów
151 KUKLEWICZ Karol
152 MURIAS Jakub
153 GIERACKI Patrick
154 STELCZYK Szymon
155 BIENIEK Damian
156 ZAREBSKI Marcin
 
tim
KK Tarnovia Tarnowo Podgórn
161 BYSTRZYCKI Wojciech
162 LAMASZEWSKI Jan
163 KOSTANSKI Mateusz
164 MRÓWKA Adrian
165 KORDUS Kamil
tim
Mostowy International
172 FABRI Hannes
173 BIRCH Derek
174 COLLINS Patrick
175 BARTLETT Tobias
176 HUTCHINGS Oscar
 
tim
Mazowsze-LZS
181 SIEDLACZEK Kamil
182 CHMIELEWSKI Maciej
183 SKORKA Korbel
184 MICHNOWSKI Jakub
185 PRUDNIKAU Dzmitry
tim
Lubelskie
191 FRANCZAK Pawel
192 KRAWCZYK Szymon
193 STANISZWESKI Daniel
194 PROć Bartlomiej
195 ZABLOCKI Bartlomiej
196 KLOC Dawid
197 STACHOWIAK Adam
 
tim
Luks Trójka Piaseczno
201 POMASKI Mateusz
202 MIAZGA Jan
203 KRUPA Adrian
204 TRYC Jakub
205 RAGUS Krystian
206 BOROWSKI Sebastian
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.