1 IMPEY Daryl
2 DURBRIDGE Luke
3 HEPBURN Michael
4 HAMILTON Lucas
5 JUUL-JENSEN Christopher
6 BOOKWALTER Brent
7 HAIG Jack
11 ARCHBOLD Shane
13 GROSSCHARTNER Felix
14 PFINGSTEN Christoph
16 SCHILLINGER Andreas
17 SCHWARZMANN Michael
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
21 ACOSTA Ruben
22 CIMA Damiano
23 ITO Masakazu
24 YOSHIDA Hayato
25 NAKANE Hideto
26 KUSABA Keigo
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
31 VISCONTI Giovanni
32 FONZI Giuseppe
33 PACIONI Luca
34 GONZÁLEZ Roberto
35 GABBURO Davide
36 ROSA Massimo
37 EMPEL Etienne van
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
41 ARSLANOV Ildar
42 BOJEV Igor
43 RIKUNOV Petr
44 KULIKOV Vladislav
45 PORSEV Alexander
46 ŠILOV, Sergej
47 VOROBJEV Anton
tim
krajinaElkov - Author
51 BÁRTA Jan
52 HNÍK Karel
53 SISR František
54 KUKRLE Michael
55 ZAHÁLKA Matěj
56 OTRUBA Jakub
57 NEUMAN Dominik
 
tim
krajinaTeam Felbermayr - Simplon Wels
61 BAJČ Andi
62 KIERNER Florian
63 KOLLER Jan
64 KRIZEK Matthias
65 LEHNER Daniel
66 RABITSCH Stefan
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
71 SKAARSETH Anders
72 ABRAHAMSEN Jonas
73 KULSET Sindre
74 HOLTER Ådne
75 SKAARSETH Iver
76 TRAEN Torstein
 
tim
krajinaAdria Mobil
81 KATRAŠNIK Gasper
82 RAJOVIČ Dušan
83 ROGINA Radoslav
84 PER David
85 OMRZEL Aljaž
86 GROŠELJ Žiga
87 KUMP Marko
tim
krajinaSEG Racing Academy
91 DAINESE Alberto
92 STAVRAKAKIS Georgios
93 ANTUNES Tiago
94 VERBOOM Minne
95 BURGER Sven
96 HARTLEY Adam
97 KRUL Wessel
 
tim
krajinaLeopard Pro Cycling
101 BURKE Jack
102 KRIEGER Alexander
103 MAAS Jan
104 MACIEJUK Filip
105 PONS Gaëtan
106 REKITA Szymon
107 LEYDER Misch
tim
krajinaMetec TKH Continental p/b Mantel
111 BAX Sjoerd
112 BOUWMANS Dylan
113 KRUL Stef
114 BERG Marijn van den
115 DOOL Jens van den
116 DALEN Jason van
117 TUUK Danny van der
 
tim
krajinaTeam Vorarlberg Santic
121 SCHELLING Patrick
122 THALMANN Roland
123 STEIMLE Jannik
124 DIAZ José
125 KUEN Maximilian
126 STÜSSI Colin
127 ORRICO Davide
tim
Monkey Town–à Bloc CT
131 GAFFURINI Nicola
132 JANSSEN Adriaan
133 DE JONGE Maarten
134 MOLENAAR Alex
135 PLUIMERS Rick
136 OOSTRA Folkert
137 SANTORO Antonio
 
tim
krajinaĽubľana - Gusto - Santic
141 KOROŠEC Rok
142 RUČIGAJ Žiga
143 GROŠELJ Matic
144 PENG Yuan Tang
145 PRAH Aljaž
146 POTOČKI Viktor
147 HILL Ben
tim
Wibatech Merx
151 BUDIAK Anatolii
152 PATERSKI Maciej
153 CIESLIK Pawel
154 KONWA Piotr
155 STEPNIAK Grzegorz
156 WARCHOL Bartosz
157 RUTKIEWICZ Marek
 
tim
krajinaPannon Cycling Team
161 FILUTÁS Viktor
162 PELIKÁN János
163 MÓRICZ Dániel
165 SZABÓ Miklos
167 OROSZ Gergő
tim
krajinaVoster ATS Team
171 TACIAK Mateusz
172 FRANCZAK Pawel
173 GRABIS Mateusz
174 JANISZEWSKI Sylwester
175 STACHOWIAK Adam
176 PLUCIŇSKI Leszek
177 KRAWCZYK Szymon
 
tim
krajinaCCC Development Team
181 ANIOLKOWSKI Stanislaw
182 BROŽYNA Piotr
183 MALECKI Kamil
184 PALUTA Michał
185 PAPIERSKI Damian
186 STOSZ Patryk
187 TRACZ Szymon
tim
Japonsko
191 ISHIBASHI Manabu
195 MASUDA Nariyuki
196 MATSUDA Shoi
197 OKA Atsushi
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.