1 BERNAL Egan
2 CARAPAZ Richard
3 HENAO Sebastián
4 NARVÁEZ Jhonnatan
5 RIVERA Brandon
6 BASSO Leonardo
11 ARDILA Andres
13 HENAO Sergio
14 MOLANO Sebastián
15 MUŇOZ Cristian
16 RICHEZE Maximiliano
 
22 HODEG Alvaro
23 HONORÉ Mikkel
24 JUNGELS Bob
25 STEIMLE Jannik
26 VAN LERBERGHE Bert
31 ALBA Juan
32 BETANCUR Carlos
33 JORGENSON Matteo
34 RUBIO Einer
35 SEPÚLVEDA Eduardo
36 VERONA Carlos
 
42 CRADDOCK Lawson
43 HIGUITA Sergio
44 MARTÍNEZ Daniel
45 CAICEDO Jonathan
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
51 ÁVILA Edwin
52 BADILATTI Matteo
53 EINHORN Itamar
54 McCaBE Travis
55 SCHELLING Patrick
56 TUREK Daniel
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
61 FLÓREZ Miguel
62 MUŇOZ Daniel
63 PELLAUD Simon
64 RESTREPO Jhonatan
65 RUMAC Josip
66 SPREAFICO Matteo
tim
krajinaVINI ZABÚ KTM
71 EMPEL Etienne van
72 MITRI James
73 GONZÁLEZ Roberto
74 DE BONIS Matteo
75 STOJNIć Veljko
76 MARENGO Umberto
 
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
81 BEHRINGER Oliver
82 BRAND Sam
83 HENTTALA Joonas
84 LOZANO David
85 PERON Andrea
86 SAIDOV Ulugbek
tim
krajinaUNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT
91 TRAEN Torstein
92 ABRAHAMSEN Jonas
93 SAUGSTAD Lars
94 URIANSTAD Martin
95 ANDERSEN Idar
96 HVIDEBERG Jonas
 
tim
krajinaRALLY CYCLING
101 BRITTON Rob
102 BROWN Nathan
103 CARPENTER Robin
104 JOYCE Colin
105 MANNION Gavin
106 MURPHY Kyle
tim
ACA Virgen de Fátima
111 SANCHEZ Santiago
112 NARANJO Nicolás
113 VELARDEZ Leonardo
114 JUÁREZ Daniel
115 JUÁREZ Gabriel
116 SOTO Carlos
 
tim
Canel's Pro Cycling
121 SANTOS Efrén
122 ORDOŇEZ Santiago
123 CORTE Eduardo
124 ROSALES Juan
125 ALARCÓN Pablo
126 MORALES Jesus
tim
Efapel
131 BRANDAO Jóni
132 CARVALHO António
133 FONTE César
134 SILVA Rafael
135 SÁENZ Nicolás
136 ARMILLAS Gerard
 
tim
Team Illuminate
141 TORRES Rodolfo
142 BÁRON Félix
143 YUSTRE Kristian
144 CASTIBLANCO Jorge
145 PIPER Cameron
146 JEANNES Matthieu
tim
Amore e Vita | P:
151 APPOLLONIO Davide
152 LUKŠEVICS Viesturs
153 BOGDANOVICS Maris
154 MARCHESINI Riccardo
155 ZULLO Antonio
 
tim
Team Medellín
161 SEVILLA Óscar
162 DUARTE Fabio
163 CHALAPUD Robinson
164 OYOLA Robigzon
165 SÁNCHEZ Brayan
166 HERNÁNDEZ José
tim
Colombia Tierra de Atletas
171 ATAPUMA Darwin
172 AGUIRRE Hernán
173 CAMARGO Diego
174 PEŇA Jesus
175 MENDOZA Omar
176 QUIROZ Óscar
 
tim
EPM-Scott
181 GIL Alexander
182 REYES Aldemar
183 SUÁREZ Juan
184 CHAVES Germán
185 MONTAŇA Fredy
186 OCHOA Diego
tim
Equipo Orgullo Paisa
191 OSORIO Dany
192 OSORIO Frank
193 COLON Johan
194 MUŇOZ Edison
195 CASTAŇO Sebastian
196 CHAPARRO Didier
 
tim
Equipo Continental Supergiros
201 PEDRAZA Walter
202 CARVAJAL Edwin
203 SUAZA Bernardo
204 GÓMEZ Bryan
205 ACOSTA Ruben
206 TABARES Jordan
tim
krajinaBARDIANI CSF FAIZANE
211 BENFATTO Marco
212 DALLA VALLE Nicolas
213 FILOSI Iuri
214 MAESTRI Mirco
215 TONELLI Alessandro
216 ZACCANTI Filippo
 
tim
krajinaKolumbia
222 BUITRAGO Santiago
223 SIERRA Yecid
224 PARRA Heiner
225 CHAVES Brayan
226 MOLANO Julian
tim
Brazília
231 ZUCCO Vitor
232 GUIMARAES Alessandro
233 RANGEL Vinicius
234 CHAMAN Lauro
235 NASCIMENTO Marcos
236 LADEWIG Renan
 
tim
Rusko
241 SYRITSA Gleb
242 BERSENEV Nikita
243 SMIRNOV Alexandr
244 MUKHOMEDIAROV Dmitry
245 GONOV Lev
246 SMIRNOV Ivan
tim
krajinaEkvádor
251 MONTENEGRO Jorge
252 NAVARRETE Segundo
253 HUERA Richard
254 GUAMÁ Bayron
255 MONTENEGRO Santiago
256 LOPEZ Harold
 
tim
Venezuela
261 ALARCÓN José
262 CAMPOS Roniel
263 QUINTERO Leonel
264 PAREDES Anderson
265 SALINAS Jhonathan
266 RUJANO José
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.