ASTANA - PREMIER TECH
1 KUDUS Merhawi
2 CONTRERAS Rodrigo
3 GIDICH Jevgenij
4 BRUSSENSKIY Gleb
5 ROMO Javier
6 STALNOV Nikita
7 ZACHAROV Arťom
11 ARCHBOLD Shane
13 HODEG Alvaro
14 JAKOBSEN Fabio
15 KEISSE Iljo
16 STEELS Stijn
ISRAEL START-UP NATION
21 BERWICK Sebastian
23 BRÄNDLE Matthias
24 CIMOLAI Davide
25 DOWSETT Alex
26 ZABEL Rick
27 SAGIV Guy
ALPECIN - FENIX
31 PHILIPSEN Jasper
32 RICHARDSON Alexandar
33 MEISEN Marcel
34 VINE Jay
35 TAMINIAUX Lionel
36 KRIEGER Alexander
37 MODOLO Sacha
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
41 MALUCELLI Matteo
42 JERMAN Žiga
43 PELLAUD Simon
44 RUMAC Josip
45 SEPÚLVEDA Eduardo
46 VENCHIARUTTI Nicola
47 VIGO DEL ARCO Marti
B&BHOTELS P/B KTM
51 CHEVALIER Maxime
52 GAUTIER Cyril
53 MOZZATO Luca
54 PACHER Quentin
55 RÉZA Kévin
56 ROLLAND Pierre
57 SCHÖNBERGER Sebastian
BARDIANI CSF FAIZANE
61 VISCONTI Giovanni
62 LONARDI Giovanni
63 MAESTRI Mirco
64 MARENGO Umberto
65 RIVERA Kevin
66 TONELLI Alessandro
67 ZOCCARATO Samuele
BINGOAL - WB
71 ANIOLKOWSKI Stanisław
72 CASTRIQUE Jonas
73 DE BIE Sean
74 PAQUOT Tom
75 SUTER Joël
76 VENNER Quentin
77 VERCAMST Wesley
BURGOS - BH
81 RUBIO Diego
82 MÜLLER Gabriel
83 PEŇALVER Manuel
84 SMIT Willie
85 BOL Jetse
86 LÓPEZ-CÓZAR Juan
87 CANTÓN Isaac
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
91 GARCIA Jhojan
92 BAGÜES Aritz
93 ETXEBERRIA Josu
94 GONZÁLEZ David
95 NICOLAU Joel
96 SÁEZ Héctor
97 URBANO Carmelo
DELKO
101 BARBIER Pierre
102 BERTHET Clément
103 GROSU Eduard
104 FERNÁNDEZ Delio
105 FINETTO Mauro
106 LE TURNIER Mathias
107 DÍAZ José
EOLO - KOMETA
111 GAVAZZI Francesco
112 SEVILLA Diego
113 ALBANESE Vincenzo
114 RIVI Samuele
115 WACKERMANN Luca
116 BELLETTI Manuel
117 FRAPPORTI Mattia
Minsk Cycling Club
121 SAMOILAU Branislau
122 STROKAU Vasili
123 SHAUCHENKA Siarhei
124 SOBAL Jauhenij
125 BAZHKOU Stanislau
126 SHNYRKO Aliaksei
127 CHARNIAUSKI Ivan
EUSKALTEL - EUSKADI
131 IRIZAR Julen
132 BRAVO Garikoitz
133 AZURMENDI Ibai
134 GOIKOETXEA Peio
135 BALLARIN Iker
136 ARANBURU Jokin
137 LOBATO Juan José
GAZPROM - RUSVELO
141 CHERKASOV Nikolay
142 CIMA Damiano
143 NIČ Artem
145 ŠALUNOV Jevgenij
146 KUZMIN Anton
147 BOJEV Igor
RALLY CYCLING
151 BRITTON Rob
152 COTE Pierre-André
153 DE KLEIJN Arvid
154 MANNION Gavin
155 MURPHY Kyle
156 ORONTE Emerson
157 ZUKOWSKY Nickolas
TEAM NOVO NORDISK
161 KUSZTOR Péter
162 PERON Andrea
163 POLI Umberto
164 LOZANO David
165 HENTTALA Joonas
166 BEHRINGER Oliver
167 PHIPPEN Logan
UNO-X PRO TEAM
171 TILLER Rasmus
172 RESELL Erik
173 HALVORSEN Kristoffer
174 RODENBERG Frederik
175 WAERENSKJOLD Søren
176 CHARMIG Anthon
177 JOHANNESSEN Anders
À Bloc CT
181 APPEL Stijn
182 DAEMEN Stijn
183 SINSCHEK Nils
184 PLUTO Martin
185 DEL GROSSO Bodi
186 SLIK Ivar
187 WEULINK Meindert
Nippo - Provence - PTS
191 BÖGLI Jonathan
192 KUHN Kevin
193 ODA Hijri
194 TRACZ Szymon
195 MAMIKIN Matvej
196 DIK Calvin
197 CHRISTEN Fabio
Salcano Sakarya BB Team
201 BALKAN Onur
202 BUTS Vitalij
203 KONONENKO Michajlo
204 ASADOV Elcin
205 BOUGLAS Georgios
206 ABAY Burak
207 SAYAR Mustafa
Spor Toto Cycling Team
211 BUDIAK Anatolii
212 TIRYAKI Oğuzhan
213 DOğAN Halil
214 STAŠ Mamir
215 YAVUZ Emre
216 ŞAMLI Ferit
217 REGUERO Gabriel
Team Sapura Cycling
221 ÖRKEN Ahmet
222 ZAKARIA Akmal
223 ROSLI Muhammad
224 AZMAN Muhammad
225 RAILEANU Cristian
226 EWART Jesse
227 CELANO Danilo
Team SKS - Sauerland NRW
231 MÜNSTERMANN Per
232 KNOLLE Jon
233 GIEßELMANN Michel
234 KULBE Lars
235 NEFFGEN Tim
236 ADAMIETZ Johannes
Wildlife Generation Pro Cycling
241 TVETCOV Sergej
242 CASTILLO Ulises
243 MCGEOUGH Cormac
244 CLARKE Jonathan
245 HOEHN Alex
246 GRANIGAN Noah
247 ROSS Kent
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.