Štartová listina Okolo Turecka 2021

tim
À Bloc CT
APPEL Stijn
DAEMEN Stijn
DEL GROSSO Bodi
PLUTO Martin
SINSCHEK Nils
SLIK Ivar
WEULINK Meindert
tim
krajinaALPECIN - FENIX
JANS Roy
KRIEGER Alexander
MODOLO Sacha
PHILIPSEN Jasper
RICHARDSON Alexandar
TAMINIAUX Lionel
VINE Jay
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
CEPEDA Alexander
MALUCELLI Matteo
PELLAUD Simon
PONOMAR Andrii
RUMAC Josip
SEPÚLVEDA Eduardo
VENCHIARUTTI Nicola
tim
krajinaASTANA - PREMIER TECH
BRUSSENSKIY Gleb
CONTRERAS Rodrigo
GIDICH Jevgenij
KUDUS Merhawi
ROMO Javier
STALNOV Nikita
ZACHAROV Arťom
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
CHEVALIER Maxime
GAUTIER Cyril
MOZZATO Luca
PACHER Quentin
RÉZA Kévin
ROLLAND Pierre
SCHÖNBERGER Sebastian
tim
krajinaBARDIANI CSF FAIZANE
LONARDI Giovanni
MAESTRI Mirco
MARENGO Umberto
RIVERA Kevin
TONELLI Alessandro
VISCONTI Giovanni
ZOCCARATO Samuele
tim
krajinaBINGOAL - WB
ANIOLKOWSKI Stanisław
CASTRIQUE Jonas
DE BIE Sean
PAQUOT Tom
SUTER Joël
VENNER Quentin
VERCAMST Wesley
tim
krajinaBURGOS - BH
BOL Jetse
CANTÓN Isaac
MÜLLER Gabriel
PEŇALVER Manuel
RUBIO Diego
SÁNCHEZ Pelayo
SMIT Willie
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
BAGÜES Aritz
ETXEBERRIA Josu
GARCIA Jhojan
GONZÁLEZ David
NICOLAU Joel
SÁEZ Héctor
URBANO Carmelo
ARCHBOLD Shane
HODEG Alvaro
JAKOBSEN Fabio
KEISSE Iljo
STEELS Stijn
VAN LERBERGHE Bert
tim
krajinaDELKO
BARBIER Pierre
BERTHET Clément
DÍAZ José
FERNÁNDEZ Delio
FINETTO Mauro
GROSU Eduard
LE TURNIER Mathias
tim
krajinaEOLO - KOMETA
ALBANESE Vincenzo
BELLETTI Manuel
FRAPPORTI Mattia
GAVAZZI Francesco
RIVI Samuele
SEVILLA Diego
WACKERMANN Luca
tim
krajinaEQUIPO KERN PHARMA
ARAIZ Sergio
GARCÍA Carlos
LÓPEZ Jordi
ŘEPA Vojtěch
RUIZ Ibon
SANZ Enrique
TUUK Danny van der
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
ARANBURU Jokin
AZURMENDI Ibai
BALLARIN Iker
BRAVO Garikoitz
GOIKOETXEA Peio
IRIZAR Julen
LOBATO Juan José
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
BOJEV Igor
CHERKASOV Nikolay
CIMA Damiano
KUZMIN Anton
KUZNECOV Vjačeslav
NIČ Artem
ŠALUNOV Jevgenij
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
BERWICK Sebastian
BRÄNDLE Matthias
CIMOLAI Davide
DOWSETT Alex
SAGIV Guy
ZABEL Rick
tim
Salcano Sakarya BB Team
ABAY Burak
ASADOV Elcin
BALKAN Onur
BOUGLAS Georgios
BUTS Vitalij
KONONENKO Michajlo
SAYAR Mustafa
tim
Spor Toto Cycling Team
BUDIAK Anatolii
DOğAN Halil
REGUERO Gabriel
ŞAMLI Ferit
STAŠ Mamir
TIRYAKI Oğuzhan
YAVUZ Emre
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
CHARMIG Anthon
HALVORSEN Kristoffer
JOHANNESSEN Anders
RESELL Erik
RODENBERG Frederik
TILLER Rasmus
WAERENSKJOLD Søren
tim
krajinaVINI ZABÚ
tim
Wildlife Generation Pro Cycling
CASTILLO Ulises
CLARKE Jonathan
GRANIGAN Noah
HOEHN Alex
MCGEOUGH Cormac
ROSS Kent
TVETCOV Sergej
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop