Tour d'Eure-et-Loir 2021 (2.2), 14. -16. mája (500 km) - 17. ročník
1. | 14.5. | Illiers-Combray > Brou | 120 km | Haiduk | ||
2. | 15.5. | Courville-sur-Eure > Dreux | 187 km | Lamperti | ||
3. | 16.5. | Bonneval > Chartres | 193 km | Penhoet |
Štartová listina | reprezentácia |
Zostava slovenskej reprezentácie: Matej Blaško, Matúš Štoček, Štefan Michalička, Pavol Rovder, Martin Chren, Filip Lohinský
1. | 14.5. | Illiers-Combray > Brou | 120 km | Heiduk |
profil etapy, 1290 nastúpaných metrov (© tour-eure-et-loir-cycliste.com) |
Nie len Dukle sa podarilo vybaviť sériu pretekov v najtradičnejších západných cyklistických krajinách, ale aj reprezentácia do 23 rokov štartovala na krátkom rovinatom etapáku Tour d'Eure-et-Loir. Pre našich mladíkov tu bola dobrá konkurencia, taká akurátna, kde mali nejakú šancu, hoci jasného šprintéra nemáme. Mal ním byť Erik Baška, ale tím ho napokon nepustil, takže nastúpili čisto naši mladíci.
Na úvod bola len 120-kilometrová etapa. O to bola intenzívnejšia a keď sa k tomu pridal dážď, došlo k množstvu pádov. Ešte pred štartom mal technické problémy Štefan Michalička a Miklos Szabó mal poriadny stres, aby to stihol nachystať. A práve Michalička bol aj v jednom z veľkých pádov, poškodil bicykel aj tretru a druhú polovicu etapy to mal náročné.
Pád zastavil aj Pavla Rovdera, defekt musel riešiť Martin Chren. Bez pádu napokon neobišiel ani líder tímu Matúš Štoček. Našťastie, nestalo sa mu nič vážne a rýchlo vysadol späť. V kľukatých uličkách v daždi viacerí Slováci povypadávali z pelotónu, zle sa šlo v poškodenej tretre aj Michaličkovi, no výmenou by riskoval veľkú stratu, v daždi to bolo nebezpečné.
Napokon boli úniku dostihnuté a špurtoval pelotón, resp. veľká skupina, ktorá z neho ostala. Vyhral Nemec Kim Heiduk z tímu Lotto - Kern Haus. Matúš Štoček sa tam tlačil a finišoval na dvanástom mieste. Začal teda veľmi dobre. Ak budú o celkovom poradí rozhodovať súčty umiestnení, musí byť vysoko každý deň.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 02:49:44 | 7 | ||||
2. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | 3 | ||||
3. | FORTIN Filippo | Team Vorarlberg | 00:00 | 1 | ||||
4. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | |||||
5. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | |||||
6. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 00:00 |
12. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
113. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 07:39 | ||
128. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 12:05 | ||
129. | CHREN Martin | Slovensko | 12:05 | ||
130. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 12:05 | ||
134. | ROVDER Pavol | Slovensko | 16:03 |
7. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:00 | ||
8. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
9. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
10. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 00:00 | ||
11. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
12. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:00 | ||
13. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
14. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
15. | JEANNIÉRE Emilien | Vendée U | 00:00 | ||
16. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
17. | MENUT David | Cross Team Legendre | 00:00 | ||
18. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
19. | PETRUS Lubomir | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
20. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
21. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:00 | ||
22. | MEYER Robin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
23. | LUNDER Eirik | Team Coop | 00:00 | ||
24. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 00:00 | ||
25. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
26. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:00 | ||
27. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
28. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
29. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 00:00 | ||
30. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
31. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
32. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 00:00 | ||
33. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 00:00 | ||
34. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
35. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 00:00 | ||
36. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
37. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
38. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 00:00 | ||
39. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
40. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
41. | MENANT Théo | Vendée U | 00:00 | ||
42. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
43. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
44. | LEMOINE Gaëtan | Occitane CF | 00:00 | ||
45. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
46. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
47. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
48. | BREUILLARD Nicolas | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
49. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
50. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
51. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 00:00 | ||
52. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
53. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
54. | BESSON Kevin | Occitane CF | 00:00 | ||
55. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
56. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
57. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
58. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
59. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
60. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
61. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
62. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
63. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
64. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 00:00 | ||
65. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:00 | ||
66. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:00 | ||
67. | ERMENAULT Corentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
68. | CRISPIN Mickaël | Cross Team Legendre | 00:00 | ||
69. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 00:00 | ||
70. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 00:00 | ||
71. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:00 | ||
72. | REES Oliver | Trinity Racing | 00:00 | ||
73. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
74. | LOVIDIUS Edvin | Leopard Pro Cycling | 00:00 | ||
75. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
76. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 00:00 | ||
77. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
78. | EDUARD BRESCHER Leon | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
79. | RIGOLLOT Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
80. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
81. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
82. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:00 | ||
83. | BURTNIK Evan | X Speed United | 00:00 | ||
84. | COQUERET Louis | Leopard Pro Cycling | 00:00 | ||
85. | DOMAGALSKI Karol | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
86. | LECAMUS-LAMBERT Florentin | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
87. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 00:20 | ||
88. | ROGER Gabriel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:47 | ||
89. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 01:21 | ||
90. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 01:25 | ||
91. | DANIELS Simon | X Speed United | 00:00 | ||
92. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 02:10 | ||
93. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 04:50 | ||
94. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 04:50 | ||
95. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 04:50 | ||
96. | CONSTANTIN Baptiste | Team UC Nantes - Atlantique | 04:50 | ||
97. | WIGGINS Doron | X Speed United | 04:50 | ||
98. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 04:50 | ||
99. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 04:50 | ||
100. | SHTEIN Grigoriy | Vino - Astana Motors | 04:50 | ||
101. | WENZEL Mats | Leopard Pro Cycling | 04:50 | ||
102. | WILDAUER Markus | Team Vorarlberg | 04:50 | ||
103. | ANANIE Ugo | Cross Team Legendre | 04:50 | ||
104. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 04:50 | ||
105. | PROVOST Maximillien | Team UC Nantes - Atlantique | 04:50 | ||
106. | CASTILLE Noé | Cross Team Legendre | 04:50 | ||
107. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 04:50 | ||
108. | BIDEAU Ludovic | C´Chartres Cyclisme | 04:50 | ||
109. | PIRY Christopher | C´Chartres Cyclisme | 04:50 | ||
110. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 04:50 | ||
111. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 04:50 | ||
112. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 04:55 | ||
113. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 07:39 | ||
114. | WATTS Kiaan | Black Spoke Pro Cycling | 07:39 | ||
115. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 07:39 | ||
116. | PIRY Sébastien | C´Chartres Cyclisme | 07:39 | ||
117. | HOFFMANN Alexis | C´Chartres Cyclisme | 07:39 | ||
118. | PAGNIER Louka | V.C.Villefranche Beaujolais | 07:39 | ||
119. | DIK Calvin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 07:39 | ||
120. | ROZÉS Clément | Occitane CF | 07:39 | ||
121. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 07:39 | ||
122. | ORGIAZZI Thomas | C´Chartres Cyclisme | 07:39 | ||
123. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 07:39 | ||
124. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 07:39 | ||
125. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 07:39 | ||
126. | DELÉTANG Alexandre | C´Chartres Cyclisme | 07:39 | ||
127. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 07:39 | ||
128. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 12:05 | ||
129. | CHREN Martin | Slovensko | 12:05 | ||
130. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 12:05 | ||
131. | PRONSKIY Daniil | Vino - Astana Motors | 12:05 | ||
132. | PROKOPYSZYN Filip | Mazowsze Serce Polski | 12:05 | ||
133. | COSTEPLANE Aurélien | Occitane CF | 12:05 | ||
134. | ROVDER Pavol | Slovensko | 16:03 | ||
135. | MALBREIL Romain | Occitane CF | 17:20 | ||
136. | CHARLOT Victor | Occitane CF | 17:23 | ||
137. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 18:14 | ||
138. | AASVOLD Kristian | Team Coop | 18:14 | ||
139. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 18:14 | ||
140. | ZHAPARULY Bauyrzhan | Vino - Astana Motors | 20:18 | ||
DNF | ERNST Chris | ERNST Chris | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 02:49:34 | 1 | ||||
2. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 00:04 | |||||
3. | FORTIN Filippo | Team Vorarlberg | 00:06 | |||||
4. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:07 | |||||
5. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:08 | |||||
6. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:09 |
15. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:10 | ||
113. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 07:49 | ||
128. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 12:15 | ||
129. | CHREN Martin | Slovensko | 12:15 | ||
130. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 12:15 | ||
134. | ROVDER Pavol | Slovensko | 16:13 |
7. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
8. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
9. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
10. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:10 | ||
11. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
12. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
13. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 00:10 | ||
14. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 00:10 | ||
15. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 00:10 | ||
16. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
17. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
18. | JEANNIÉRE Emilien | Vendée U | 00:10 | ||
19. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
20. | MENUT David | Cross Team Legendre | 00:10 | ||
21. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:10 | ||
22. | PETRUS Lubomir | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
23. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
24. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:10 | ||
25. | MEYER Robin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:10 | ||
26. | LUNDER Eirik | Team Coop | 00:10 | ||
27. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 00:10 | ||
28. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
29. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:10 | ||
30. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
31. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
32. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 00:10 | ||
33. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
34. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
35. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 00:10 | ||
36. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 00:10 | ||
37. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:10 | ||
38. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 00:10 | ||
39. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:10 | ||
40. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:10 | ||
41. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 00:10 | ||
42. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 00:10 | ||
43. | MENANT Théo | Vendée U | 00:10 | ||
44. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:10 | ||
45. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
46. | LEMOINE Gaëtan | Occitane CF | 00:10 | ||
47. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
48. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 00:10 | ||
49. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
50. | BREUILLARD Nicolas | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
51. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 00:10 | ||
52. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
53. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 00:10 | ||
54. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
55. | BESSON Kevin | Occitane CF | 00:10 | ||
56. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
57. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 00:10 | ||
58. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 00:10 | ||
59. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
60. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 00:10 | ||
61. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:10 | ||
62. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
63. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
64. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 00:10 | ||
65. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:10 | ||
66. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:10 | ||
67. | ERMENAULT Corentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
68. | CRISPIN Mickaël | Cross Team Legendre | 00:10 | ||
69. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 00:10 | ||
70. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 00:10 | ||
71. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:10 | ||
72. | REES Oliver | Trinity Racing | 00:10 | ||
73. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:10 | ||
74. | LOVIDIUS Edvin | Leopard Pro Cycling | 00:10 | ||
75. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
76. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 00:10 | ||
77. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
78. | EDUARD BRESCHER Leon | Team Lotto - Kern Haus | 00:10 | ||
79. | RIGOLLOT Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
80. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
81. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:10 | ||
82. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:10 | ||
83. | BURTNIK Evan | X Speed United | 00:10 | ||
84. | COQUERET Louis | Leopard Pro Cycling | 00:10 | ||
85. | DOMAGALSKI Karol | Mazowsze Serce Polski | 00:10 | ||
86. | LECAMUS-LAMBERT Florentin | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
87. | DANIELS Simon | X Speed United | 00:10 | ||
88. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 00:30 | ||
89. | ROGER Gabriel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:57 | ||
90. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 01:31 | ||
91. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 01:35 | ||
92. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 02:20 | ||
93. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 05:00 | ||
94. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 05:00 | ||
95. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 05:00 | ||
96. | CONSTANTIN Baptiste | Team UC Nantes - Atlantique | 05:00 | ||
97. | WIGGINS Doron | X Speed United | 05:00 | ||
98. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 05:00 | ||
99. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 05:00 | ||
100. | SHTEIN Grigoriy | Vino - Astana Motors | 05:00 | ||
101. | WENZEL Mats | Leopard Pro Cycling | 05:00 | ||
102. | WILDAUER Markus | Team Vorarlberg | 05:00 | ||
103. | ANANIE Ugo | Cross Team Legendre | 05:00 | ||
104. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 05:00 | ||
105. | PROVOST Maximillien | Team UC Nantes - Atlantique | 05:00 | ||
106. | CASTILLE Noé | Cross Team Legendre | 05:00 | ||
107. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 05:00 | ||
108. | BIDEAU Ludovic | C´Chartres Cyclisme | 05:00 | ||
109. | PIRY Christopher | C´Chartres Cyclisme | 05:00 | ||
110. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 05:00 | ||
111. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 05:00 | ||
112. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 05:05 | ||
113. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 07:49 | ||
114. | WATTS Kiaan | Black Spoke Pro Cycling | 07:49 | ||
115. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 07:49 | ||
116. | PIRY Sébastien | C´Chartres Cyclisme | 07:49 | ||
117. | HOFFMANN Alexis | C´Chartres Cyclisme | 07:49 | ||
118. | PAGNIER Louka | V.C.Villefranche Beaujolais | 07:49 | ||
119. | DIK Calvin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 07:49 | ||
120. | ROZÉS Clément | Occitane CF | 07:49 | ||
121. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 07:49 | ||
122. | ORGIAZZI Thomas | C´Chartres Cyclisme | 07:49 | ||
123. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 07:49 | ||
124. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 07:49 | ||
125. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 07:49 | ||
126. | DELÉTANG Alexandre | C´Chartres Cyclisme | 07:49 | ||
127. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 07:49 | ||
128. | BLAŠKO Matej | Slovensko | 12:15 | ||
129. | CHREN Martin | Slovensko | 12:15 | ||
130. | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | 12:15 | ||
131. | PRONSKIY Daniil | Vino - Astana Motors | 12:15 | ||
132. | PROKOPYSZYN Filip | Mazowsze Serce Polski | 12:15 | ||
133. | COSTEPLANE Aurélien | Occitane CF | 12:15 | ||
134. | ROVDER Pavol | Slovensko | 16:13 | ||
135. | MALBREIL Romain | Occitane CF | 17:30 | ||
136. | CHARLOT Victor | Occitane CF | 17:33 | ||
137. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 18:24 | ||
138. | AASVOLD Kristian | Team Coop | 18:24 | ||
139. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 18:24 | ||
140. | ZHAPARULY Bauyrzhan | Vino - Astana Motors | 20:28 |
2. | 15.5. | Courville-sur-Eure > Dreux | 187 km | Lamperti |
profil etapy, 1260 nastúpaných metrov (© tour-eure-et-loir-cycliste.com) |
Aj druhý deň bol rovinatý. Slováci mali za úlohu skúsiť sa ukázať v nejakom úniku a ak nie, tak podporiť Matúša Štočka v závere, pretože po včerajšom dvanástom mieste mal šancu na výborné celkové umiestnenie. Slováci mali ale opäť množstvo problémov. Michalička bol po včerajšom páde doudieraný a cítil sa veľmi zle. Blaškovi prasklo lanko a spolu s Chrenom aj Lohinským mali títo štyria nemalé starosti s tým,a by sa udržali v pelotóne, keď sa zrýchlilo. Nie a nie odísť skupina na viac ako pol minúty.
Najprv boli vpredu štyria ľudia, potom dlhšie sám jeden, potom piati. Postupne počas etapy prišli správy o odstúpení Lohinského aj Blaška. Keďže odpadli už niekde v polovici, nemohli mať šancu sami to dokončiť v limite.
No po ďalšej hodine potom prišla zdrcujúca správa o páde Štočka, ktorý mal zranenú ruku. No neostávalo mu nič iné len bojovať ďalej. Mal však stratu a dobehol si len zaostávajúcu skupinu po páde, kde ho čakali kolegovia Chren aj Michalička. Už tam boli len domestici bez lídrov, ktorí robiť nechceli, takže pracovali len Slováci. Z balíka sa potom prepadol dozadu aj posledný Slovák Rovder a tiež ťahal. Skupina videla pred sebou posledné autá konvoja za balíkom, no nie a nie ich dobehnúť, a tak došlo k logickému pokynu športového riaditeľa Jakuba Vanča, že si to Matúš musí skúsiť dobehnúť sám. Nastúpil skupine a po neľahkom boji sa vrátil späť.
Na záverečnom mokrom technickom okruhu plnom dlažobných kociek mal Matúš veľké bolesti a nemohol sa v zákrutách udržať s najlepšími. Z balíka teda vypadol a do cieľa prišiel so stratou dvoch minút. Vypadol tak z celkového poradia. Vyhral Američan Luke Lamperti z tímu Trinity Racing, ktorý však nefinišoval v pelotóne v piatok, a tak líderskú pozíciu Nemca Heiduka neohrozil.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 04:16:14 | 7 | ||||
2. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | 3 | ||||
3. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | 1 | ||||
4. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | |||||
5. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | |||||
6. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:00 |
76. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:03 | ||
89. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 06:02 | ||
91. | ROVDER Pavol | Slovensko | 06:02 | ||
105. | CHREN Martin | Slovensko | 08:24 | ||
DNF | BLAŠKO Matej | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | LOHINSKÝ Filip | Slovensko | odstúpil |
7. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
8. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:00 | ||
9. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
10. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 00:00 | ||
11. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
12. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
13. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
14. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:00 | ||
15. | AASVOLD Kristian | Team Coop | 00:00 | ||
16. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
17. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
18. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
19. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:00 | ||
20. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
21. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
22. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
23. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
24. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
25. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
26. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 00:00 | ||
27. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:00 | ||
28. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
29. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:00 | ||
30. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
31. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 00:08 | ||
32. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:15 | ||
33. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:15 | ||
34. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:15 | ||
35. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:15 | ||
36. | COQUERET Louis | Leopard Pro Cycling | 00:15 | ||
37. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:15 | ||
38. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:15 | ||
39. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:15 | ||
40. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:15 | ||
41. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:15 | ||
42. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:15 | ||
43. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:15 | ||
44. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 00:24 | ||
45. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:27 | ||
46. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 00:32 | ||
47. | CRISPIN Mickaël | Cross Team Legendre | 00:37 | ||
48. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 00:37 | ||
49. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:37 | ||
50. | PETRUS Lubomir | Alpecin-Fenix Development | 00:37 | ||
51. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:37 | ||
52. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:37 | ||
53. | LEMOINE Gaëtan | Occitane CF | 00:37 | ||
54. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 01:02 | ||
55. | BURTNIK Evan | X Speed United | 01:02 | ||
56. | BREUILLARD Nicolas | A.V.C. Aix-en-Provence | 01:02 | ||
57. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 01:02 | ||
58. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 01:02 | ||
59. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 01:05 | ||
60. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 01:13 | ||
61. | LUNDER Eirik | Team Coop | 01:13 | ||
62. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 01:13 | ||
63. | COSTEPLANE Aurélien | Occitane CF | 01:13 | ||
64. | BESSON Kevin | Occitane CF | 01:13 | ||
65. | DOMAGALSKI Karol | Mazowsze Serce Polski | 01:13 | ||
66. | LECAMUS-LAMBERT Florentin | V.C.Rouen 76 | 01:13 | ||
67. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 01:13 | ||
68. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 01:31 | ||
69. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 01:39 | ||
70. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 02:00 | ||
71. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 02:00 | ||
72. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 02:00 | ||
73. | ERMENAULT Corentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 02:00 | ||
74. | PROVOST Maximillien | Team UC Nantes - Atlantique | 02:00 | ||
75. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 02:03 | ||
76. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:03 | ||
77. | DANIELS Simon | X Speed United | 02:16 | ||
78. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 02:45 | ||
79. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 02:45 | ||
80. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 02:45 | ||
81. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 03:06 | ||
82. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 03:30 | ||
83. | FORTIN Filippo | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
84. | MENANT Théo | Vendée U | 04:30 | ||
85. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
86. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
87. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 04:40 | ||
88. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 04:58 | ||
89. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 06:02 | ||
90. | PIRY Christopher | C´Chartres Cyclisme | 06:02 | ||
91. | ROVDER Pavol | Slovensko | 06:02 | ||
92. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 06:24 | ||
93. | JEANNIÉRE Emilien | Vendée U | 06:24 | ||
94. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 06:24 | ||
95. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 06:41 | ||
96. | CONSTANTIN Baptiste | Team UC Nantes - Atlantique | 06:48 | ||
97. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 06:48 | ||
98. | WIGGINS Doron | X Speed United | 06:48 | ||
99. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 06:48 | ||
100. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 06:48 | ||
101. | BIDEAU Ludovic | C´Chartres Cyclisme | 06:48 | ||
102. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 08:10 | ||
103. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 08:24 | ||
104. | PROKOPYSZYN Filip | Mazowsze Serce Polski | 08:24 | ||
105. | CHREN Martin | Slovensko | 08:24 | ||
106. | RIGOLLOT Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 08:24 | ||
107. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 08:24 | ||
108. | ROZÉS Clément | Occitane CF | 08:24 | ||
109. | ROGER Gabriel | A.V.C. Aix-en-Provence | 08:24 | ||
110. | HOFFMANN Alexis | C´Chartres Cyclisme | 08:24 | ||
111. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 08:24 | ||
112. | DIK Calvin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 08:24 | ||
113. | PAGNIER Louka | V.C.Villefranche Beaujolais | 08:24 | ||
114. | LOVIDIUS Edvin | Leopard Pro Cycling | 08:24 | ||
115. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 08:24 | ||
116. | WENZEL Mats | Leopard Pro Cycling | 08:24 | ||
117. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 08:24 | ||
118. | MEYER Robin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 08:27 | ||
119. | REES Oliver | Trinity Racing | 08:52 | ||
120. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 08:52 | ||
121. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 08:52 | ||
122. | WATTS Kiaan | Black Spoke Pro Cycling | 08:55 | ||
123. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 08:55 | ||
124. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 11:10 | ||
125. | EDUARD BRESCHER Leon | Team Lotto - Kern Haus | 13:00 | ||
126. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 14:36 | ||
DNF | ANANIE Ugo | ANANIE Ugo | odstúpil | ||
DNF | BLAŠKO Matej | BLAŠKO Matej | odstúpil | ||
DNF | CASTILLE Noé | CASTILLE Noé | odstúpil | ||
DNF | CHARLOT Victor | CHARLOT Victor | odstúpil | ||
DNF | DELÉTANG Alexandre | DELÉTANG Alexandre | odstúpil | ||
DNF | LOHINSKÝ Filip | LOHINSKÝ Filip | odstúpil | ||
DNF | MALBREIL Romain | MALBREIL Romain | odstúpil | ||
DNF | MENUT David | MENUT David | odstúpil | ||
DNF | ORGIAZZI Thomas | ORGIAZZI Thomas | odstúpil | ||
DNF | PIRY Sébastien | PIRY Sébastien | odstúpil | ||
DNF | PRONSKIY Daniil | PRONSKIY Daniil | odstúpil | ||
DNF | SHTEIN Grigoriy | SHTEIN Grigoriy | odstúpil | ||
DNF | WILDAUER Markus | WILDAUER Markus | odstúpil | ||
DNF | ZHAPARULY Bauyrzhan | ZHAPARULY Bauyrzhan | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 07:05:48 | 1 | ||||
2. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 00:04 | |||||
3. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:04 | |||||
4. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:06 | |||||
5. | FORTIN Filippo | Team Vorarlberg | 00:06 | |||||
6. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:08 |
66. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:13 | ||
109. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 13:51 | ||
122. | CHREN Martin | Slovensko | 20:39 | ||
124. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:15 |
7. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:09 | ||
8. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:10 | ||
9. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
10. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:10 | ||
11. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
12. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
13. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 00:10 | ||
14. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:10 | ||
15. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:10 | ||
16. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
17. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:10 | ||
18. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
19. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:10 | ||
20. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:10 | ||
21. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:10 | ||
22. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:10 | ||
23. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:10 | ||
24. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:10 | ||
25. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 00:10 | ||
26. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:10 | ||
27. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:10 | ||
28. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 00:18 | ||
29. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:20 | ||
30. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:22 | ||
31. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:25 | ||
32. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:25 | ||
33. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:25 | ||
34. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:25 | ||
35. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:25 | ||
36. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:25 | ||
37. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:25 | ||
38. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:25 | ||
39. | COQUERET Louis | Leopard Pro Cycling | 00:25 | ||
40. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:37 | ||
41. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 00:41 | ||
42. | PETRUS Lubomir | Alpecin-Fenix Development | 00:47 | ||
43. | BEVILACQUA Mattia | Vini Zabú | 00:47 | ||
44. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:47 | ||
45. | LEMOINE Gaëtan | Occitane CF | 00:47 | ||
46. | CRISPIN Mickaël | Cross Team Legendre | 00:47 | ||
47. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 00:47 | ||
48. | IACCHI Alessandro | Vini Zabú | 01:12 | ||
49. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 01:12 | ||
50. | BREUILLARD Nicolas | A.V.C. Aix-en-Provence | 01:12 | ||
51. | BURTNIK Evan | X Speed United | 01:12 | ||
52. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 01:15 | ||
53. | LUNDER Eirik | Team Coop | 01:23 | ||
54. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 01:23 | ||
55. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 01:23 | ||
56. | BESSON Kevin | Occitane CF | 01:23 | ||
57. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 01:23 | ||
58. | DOMAGALSKI Karol | Mazowsze Serce Polski | 01:23 | ||
59. | LECAMUS-LAMBERT Florentin | V.C.Rouen 76 | 01:23 | ||
60. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 01:35 | ||
61. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 01:41 | ||
62. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 01:49 | ||
63. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 02:10 | ||
64. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 02:10 | ||
65. | ERMENAULT Corentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 02:10 | ||
66. | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | 02:13 | ||
67. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 02:13 | ||
68. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 02:20 | ||
69. | DANIELS Simon | X Speed United | 02:26 | ||
70. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 02:55 | ||
71. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 02:55 | ||
72. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 03:16 | ||
73. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 03:40 | ||
74. | MENANT Théo | Vendée U | 04:40 | ||
75. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 04:50 | ||
76. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 04:50 | ||
77. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 05:00 | ||
78. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 05:00 | ||
79. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 05:15 | ||
80. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 05:24 | ||
81. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 05:37 | ||
82. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 06:02 | ||
83. | JEANNIÉRE Emilien | Vendée U | 06:34 | ||
84. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 06:34 | ||
85. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 06:34 | ||
86. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 06:58 | ||
87. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 06:58 | ||
88. | PROVOST Maximillien | Team UC Nantes - Atlantique | 07:00 | ||
89. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 08:34 | ||
90. | RIGOLLOT Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 08:34 | ||
91. | LOVIDIUS Edvin | Leopard Pro Cycling | 08:34 | ||
92. | MEYER Robin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 08:37 | ||
93. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 09:02 | ||
94. | REES Oliver | Trinity Racing | 09:02 | ||
95. | ROGER Gabriel | A.V.C. Aix-en-Provence | 09:21 | ||
96. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 09:49 | ||
97. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 09:55 | ||
98. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 09:58 | ||
99. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 10:34 | ||
100. | PIRY Christopher | C´Chartres Cyclisme | 11:02 | ||
101. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 11:40 | ||
102. | CONSTANTIN Baptiste | Team UC Nantes - Atlantique | 11:48 | ||
103. | WIGGINS Doron | X Speed United | 11:48 | ||
104. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 11:48 | ||
105. | BIDEAU Ludovic | C´Chartres Cyclisme | 11:48 | ||
106. | EDUARD BRESCHER Leon | Team Lotto - Kern Haus | 13:10 | ||
107. | WENZEL Mats | Leopard Pro Cycling | 13:24 | ||
108. | COSTEPLANE Aurélien | Occitane CF | 13:28 | ||
109. | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | 13:51 | ||
110. | BARTOLOZZI Andrea | Vini Zabú | 14:00 | ||
111. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 14:46 | ||
112. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 15:59 | ||
113. | HOFFMANN Alexis | C´Chartres Cyclisme | 16:13 | ||
114. | ROZÉS Clément | Occitane CF | 16:13 | ||
115. | DIK Calvin | NIPPO-Provence-PTS Conti | 16:13 | ||
116. | PAGNIER Louka | V.C.Villefranche Beaujolais | 16:13 | ||
117. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 16:13 | ||
118. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 16:13 | ||
119. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 16:13 | ||
120. | WATTS Kiaan | Black Spoke Pro Cycling | 16:44 | ||
121. | AASVOLD Kristian | Team Coop | 18:24 | ||
122. | CHREN Martin | Slovensko | 20:39 | ||
123. | PROKOPYSZYN Filip | Mazowsze Serce Polski | 20:39 | ||
124. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:15 | ||
125. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 25:05 | ||
126. | STÜSSI Colin | Team Vorarlberg | 27:16 |
3. | 16.5. | Bonneval > Chartres | 193 km | cieľ: 16:15 |
profil etapy, 890 nastúpaných metrov (© tour-eure-et-loir-cycliste.com) |
Preteky v nedeľu končili ďalšou rovinatou etapu do Chartres. Ako sa tu pelotón už xkrát presvedčil, ani roviny nie sú jednoduché a v kĺzskych uličkách ciest rôznej kvality sa často padalo. Prvý veľký pád sa odohral už pár kilometrov po ostrom štarte, keď sa na úzkom železnom moste na zemi ocitlo množstvo ľudí a vďaka tomu sa vytrovila vpredu až 28-členná skupina, kde boli pretekári z mnohých tímov, takže možno ani nevedeli ako a už mali minútu náskoku. Za nimi ešte šla menšia skupina, kde bol aj Matúš Štoček. Dlho bojovali, ale prevaha vzadu im to zrátala.
Táto naháňačka mala za následok veľmi vysoké tempo a doudieraní i unavení Štefan Michalička s Matúšom Štočkom to napokon nevydržali. Obaja vypadli z pelotónu a keďže mali mať pred sebou ešte tri hodiny jazdy, nemalo význam pokračovať ďalej. Nemali by šancu stihnúť limit. Neskôr sa k nim pridal aj Martin Chren, ktorý sa ocitl v skupine, ktorá stratila kontakt a už jej členovia nemali záujem ťahať.
V pelotóne ostával len Pavol Rovder. No aby toho nebolo málo, práve druhoročák z Dukly dostal defekt a keďže tridsať sekúnd za pelotónom šla asi 20-členná skupina, neboli tam žiadne autá. Musel dlho čakať a logicky sa vrátil už len do tejto partie. Mohol dúfať, že sa buď táto partia vráti do balíka, alebo bude tak blízko, že si skúsi do neho preskočiť sám. Situácia bola neprehľadná, boli tam ďalšie pády, rozhodcovia robili jednu baráž za druhou, no po takmer hodinovom boji sa posledný Slovák v pretekoch vrátil späť do pelotónu, ktorý sa naháňal s 28-členným únikom, kde boli najmä ľudia z kontinentálnej Groupamy - FDJ a Paul Penhoet ohrozoval žltý dres.
Rovder potom dostal ešte jeden defekt, ale vtedy už bola situácia pokojnejšia, tempo pomalšie, takže vrátil sa späť klasicky po pár kilometroch. Potom začalo silno pršať a aj to oslabilo skupinu vpredu. Náskok sa scvrkol z troch minút na 1:20 tridsať kilometrov pred páskou. Skupina bola dostihnutá a chystal sa špurt. Vyhral napokon spomínaný Paul Penhoet, ktorý zjavne v úniku príliš neťahal, keď mal dostatok síl, že porazil súperov a vyhral aj preteky celkovo. Rovder sa do špurtu nezapojil.
Vyjadrenie Jakuba Vanča (DS reprezentácie) |
"Som rád, že sme sa na týchto pretekoch zúčastnili. Aj keď mám trochu hlavu v smútku, keďže po prvom dni sme mali za cieľ celkové poradie a skončili sme takto nešťastne. S Matúšom som sa vrátil z nemocnice včera neskoro večer, našťastie nikto v pádoch neutrpel zlomeniny, ale veľmi chalanov limitovali. Je to veľká škola, úplne odlišná cyklistika ako na pretekoch, ktoré zvyčajne obchádzame. Na miestnych úzkych cestách veľmi záleží na pozičnej jazde, a to je len jeden z aspektov, ktoré tu chalani pochopili. Tieto preteky sme mali ako poslednú prípravu na nadchádzajúce dôležité N-cupy. Prakticky z toho čo v dnešných dňoch preteká vo Francúzsku (aj Dukla, pozn. red.) vyberiem zostavu na poľský Orlen v závere mesiaca a následne mierne obmenenú na Závod Míru U23. To sú pre nás najdôležitejšie preteky v prvej polovici sezóny a chceme na nich potvrdiť náš štart na Tour de l'Avenir a taktiež poistiť miestenky na ME a MS." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 04:24:37 | 7 | ||||
2. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | 3 | ||||
3. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:00 | 1 | ||||
4. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | |||||
5. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | |||||
6. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 00:00 |
67. | ROVDER Pavol | Slovensko | 00:26 | ||
DNF | ŠTOČEK Matúš | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | MICHALIČKA Štefan | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | CHREN Martin | Slovensko | odstúpil |
7. | DANIELS Simon | X Speed United | 00:00 | ||
8. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
9. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
10. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 00:00 | ||
11. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
12. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
13. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 00:00 | ||
14. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
15. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
16. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 00:00 | ||
17. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
18. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:00 | ||
19. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
20. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:00 | ||
21. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
22. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:00 | ||
23. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:00 | ||
24. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 00:00 | ||
25. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
26. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:00 | ||
27. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:00 | ||
28. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:00 | ||
29. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:00 | ||
30. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
31. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
32. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
33. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
34. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
35. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:00 | ||
36. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:00 | ||
37. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
38. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
39. | BESSON Kevin | Occitane CF | 00:00 | ||
40. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
41. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:00 | ||
42. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 00:00 | ||
43. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:00 | ||
44. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:00 | ||
45. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:00 | ||
46. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:00 | ||
47. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:00 | ||
48. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:00 | ||
49. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 00:00 | ||
50. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:00 | ||
51. | LUNDER Eirik | Team Coop | 00:10 | ||
52. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 00:10 | ||
53. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 00:11 | ||
54. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 00:11 | ||
55. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 00:11 | ||
56. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:11 | ||
57. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 00:15 | ||
58. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 00:19 | ||
59. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 00:19 | ||
60. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 00:19 | ||
61. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:19 | ||
62. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 00:22 | ||
63. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 00:22 | ||
64. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 00:24 | ||
65. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 00:26 | ||
66. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 00:26 | ||
67. | ROVDER Pavol | Slovensko | 00:26 | ||
68. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:35 | ||
69. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 00:39 | ||
70. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 00:54 | ||
71. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 00:58 | ||
72. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 01:26 | ||
73. | WIGGINS Doron | X Speed United | 01:52 | ||
74. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:33 | ||
75. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 02:33 | ||
76. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 02:33 | ||
77. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 02:33 | ||
78. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 03:10 | ||
79. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 03:10 | ||
80. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 03:10 | ||
81. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 03:10 | ||
82. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 03:10 | ||
83. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 03:10 | ||
84. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 03:10 | ||
85. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 03:10 | ||
86. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 03:10 | ||
87. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 03:58 | ||
88. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 04:53 | ||
DNF | AASVOLD Kristian | AASVOLD Kristian | odstúpil | ||
DNF | BARTOLOZZI Andrea | BARTOLOZZI Andrea | odstúpil | ||
DNS | BEVILACQUA Mattia | BEVILACQUA Mattia | neštartoval | ||
DNF | BIDEAU Ludovic | BIDEAU Ludovic | odstúpil | ||
DNF | BREUILLARD Nicolas | BREUILLARD Nicolas | odstúpil | ||
DNF | BURTNIK Evan | BURTNIK Evan | odstúpil | ||
DNF | CHREN Martin | CHREN Martin | odstúpil | ||
DNF | CONSTANTIN Baptiste | CONSTANTIN Baptiste | odstúpil | ||
DNF | COQUERET Louis | COQUERET Louis | odstúpil | ||
DNF | COSTEPLANE Aurélien | COSTEPLANE Aurélien | odstúpil | ||
DNF | CRISPIN Mickaël | CRISPIN Mickaël | odstúpil | ||
DNF | DIK Calvin | DIK Calvin | odstúpil | ||
DNF | DOMAGALSKI Karol | DOMAGALSKI Karol | odstúpil | ||
DNF | EDUARD BRESCHER Leon | EDUARD BRESCHER Leon | odstúpil | ||
DNF | ERMENAULT Corentin | ERMENAULT Corentin | odstúpil | ||
DNF | FORTIN Filippo | FORTIN Filippo | odstúpil | ||
DNF | HOFFMANN Alexis | HOFFMANN Alexis | odstúpil | ||
DNF | IACCHI Alessandro | IACCHI Alessandro | odstúpil | ||
DNF | JEANNIÉRE Emilien | JEANNIÉRE Emilien | odstúpil | ||
DNF | LECAMUS-LAMBERT Florentin | LECAMUS-LAMBERT Florentin | odstúpil | ||
DNF | LEMOINE Gaëtan | LEMOINE Gaëtan | odstúpil | ||
DNF | LOVIDIUS Edvin | LOVIDIUS Edvin | odstúpil | ||
DNF | MENANT Théo | MENANT Théo | odstúpil | ||
DNF | MEYER Robin | MEYER Robin | odstúpil | ||
DNF | MICHALIČKA Štefan | MICHALIČKA Štefan | odstúpil | ||
DNF | PAGNIER Louka | PAGNIER Louka | odstúpil | ||
DNF | PETRUS Lubomir | PETRUS Lubomir | odstúpil | ||
DNF | PIRY Christopher | PIRY Christopher | odstúpil | ||
DNF | PROKOPYSZYN Filip | PROKOPYSZYN Filip | odstúpil | ||
DNF | PROVOST Maximillien | PROVOST Maximillien | odstúpil | ||
DNF | REES Oliver | REES Oliver | odstúpil | ||
DNF | RIGOLLOT Mathieu | RIGOLLOT Mathieu | odstúpil | ||
DNF | ROGER Gabriel | ROGER Gabriel | odstúpil | ||
DNF | ROZÉS Clément | ROZÉS Clément | odstúpil | ||
DNF | ŠTOČEK Matúš | ŠTOČEK Matúš | odstúpil | ||
DNF | STÜSSI Colin | STÜSSI Colin | odstúpil | ||
DNF | WATTS Kiaan | WATTS Kiaan | odstúpil | ||
DNF | WENZEL Mats | WENZEL Mats | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | PENHOET Paul | Groupama-FDJ Conti | 11:30:18 | |||||
2. | HEIDUK Kim | Team Lotto - Kern Haus | 00:07 | |||||
3. | JARNET Maxime | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:11 | |||||
4. | KIELICH Timo | Alpecin-Fenix Development | 00:11 | |||||
5. | FROIDEVAUX Robin | Swiss Racing Academy | 00:12 | |||||
6. | TURNER Ben | Trinity Racing | 00:13 |
87. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:48 |
7. | PAGE Hugo | Groupama-FDJ Conti | 00:13 | ||
8. | ORAM James | Black Spoke Pro Cycling | 00:16 | ||
9. | VAN DER POEL David | Alpecin-Fenix Development | 00:17 | ||
10. | PITHIE Laurence | Groupama-FDJ Conti | 00:17 | ||
11. | GROLLEAU Quentin | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:17 | ||
12. | AVADANIAN Lucas | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:17 | ||
13. | SEXTON Tom | Black Spoke Pro Cycling | 00:17 | ||
14. | KASPERKIEWICZ Przemys. | Team UC Nantes - Atlantique | 00:17 | ||
15. | DELBOVE Joris | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:17 | ||
16. | DEBEAUMARCHÉ Nicolas | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 00:17 | ||
17. | FOUCHE James | Black Spoke Pro Cycling | 00:17 | ||
18. | MÜLLER Reto | Swiss Racing Academy | 00:17 | ||
19. | DVERSNES Fredrik | Team Coop | 00:17 | ||
20. | HUENS Rémi | V.C.Rouen 76 | 00:17 | ||
21. | DI RENZO Andrea | Vini Zabú | 00:17 | ||
22. | TEGGART Matthew | V.C.Villefranche Beaujolais | 00:17 | ||
23. | GLOAG Thomas | Trinity Racing | 00:17 | ||
24. | JOUSSEAUME Alan | Vendée U | 00:17 | ||
25. | KOCH Christian | Team Lotto - Kern Haus | 00:27 | ||
26. | VAUQUELIN Kévin | V.C.Rouen 76 | 00:29 | ||
27. | HEALY Ben | Trinity Racing | 00:32 | ||
28. | JAMOT Julien | V.C.Rouen 76 | 00:32 | ||
29. | HENDRIKX Mees | Alpecin-Fenix Development | 00:32 | ||
30. | PAWLAK Tobiasz | Mazowsze Serce Polski | 00:32 | ||
31. | THIERY Cyrille | Swiss Racing Academy | 00:32 | ||
32. | SCHIR Thery | Swiss Racing Academy | 00:32 | ||
33. | MAIRE Adrien | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:32 | ||
34. | TOUMIRE Hugo | V.C.Rouen 76 | 00:32 | ||
35. | BOGUSLAWSKI Marceli | Mazowsze Serce Polski | 00:44 | ||
36. | NARBONNE-ZUCCARELLI Axel | A.V.C. Aix-en-Provence | 00:54 | ||
37. | BASTIAENS Ayco | Alpecin-Fenix Development | 01:13 | ||
38. | ÄRM Rait | Groupama-FDJ Conti | 01:15 | ||
39. | BESSON Kevin | Occitane CF | 01:30 | ||
40. | LUNDER Eirik | Team Coop | 01:40 | ||
41. | COUANON Jonathan | NIPPO-Provence-PTS Conti | 01:42 | ||
42. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 01:45 | ||
43. | LELANDAIS Rémi | Cross Team Legendre | 01:59 | ||
44. | PELLEGRIN Mathieu | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 02:05 | ||
45. | SEMENOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 02:15 | ||
46. | ANDRE VABÖ Tore | Team Coop | 02:17 | ||
47. | DUJARDIN Sandy | Vendée U | 02:25 | ||
48. | DANIELS Simon | X Speed United | 02:33 | ||
49. | ORRICO Davide | Vini Zabú | 02:39 | ||
50. | STACHOWIAK Adam | Mazowsze Serce Polski | 02:50 | ||
51. | RÜEGG Timon | Cross Team Legendre | 03:02 | ||
52. | RICHARD-ANDRADE Florian | Team UC Nantes - Atlantique | 03:14 | ||
53. | TRACZ Szymon | NIPPO-Provence-PTS Conti | 03:23 | ||
54. | TORN TEUTENBERG Tim | Leopard Pro Cycling | 03:28 | ||
55. | CULVERWELL Sam | Trinity Racing | 03:35 | ||
56. | VOGEL Alex | Swiss Racing Academy | 03:58 | ||
57. | PIDCOCK Joseph | Groupama-FDJ Conti | 04:29 | ||
58. | HUPPERTZ Joshua | Team Lotto - Kern Haus | 04:32 | ||
59. | MUDGWAY Luke | Black Spoke Pro Cycling | 04:40 | ||
60. | STACCHIOTTI Riccardo | Vini Zabú | 05:07 | ||
61. | LAMPERTI Luke | Trinity Racing | 05:08 | ||
62. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 05:22 | ||
63. | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | 05:41 | ||
64. | MARTHE Nicolas | V.C.Villefranche Beaujolais | 06:03 | ||
65. | HUGGER Jan | Team Lotto - Kern Haus | 06:23 | ||
66. | CORVAISIER Antonin | Vendée U | 06:41 | ||
67. | TARLTON Alexander | Team Lotto - Kern Haus | 06:57 | ||
68. | GUÉGAN Maël | Team UC Nantes - Atlantique | 07:05 | ||
69. | KNOTTEN Iver | NIPPO-Provence-PTS Conti | 07:05 | ||
70. | BAPTISTE DUVERGER Pierre | V.C.Villefranche Beaujolais | 07:40 | ||
71. | JENNI Luca | NIPPO-Provence-PTS Conti | 08:42 | ||
72. | GRAS Yan | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 10:13 | ||
73. | CARLOT Matéo | V.C.Rouen 76 | 10:15 | ||
74. | OVSYANNIKOV Alexandr | Vino - Astana Motors | 10:15 | ||
75. | NIKITIN Matvej | Vino - Astana Motors | 11:51 | ||
76. | BELMANS Lennert | Alpecin-Fenix Development | 12:09 | ||
77. | DO REGO Fabio | Team UC Nantes - Atlantique | 12:34 | ||
78. | BATT Ethan | Black Spoke Pro Cycling | 13:15 | ||
79. | WIGGINS Doron | X Speed United | 13:47 | ||
80. | DEVANNE Antoine | Vendée U | 14:02 | ||
81. | KLUCKERS Arthur | Leopard Pro Cycling | 14:39 | ||
82. | MEILER Lukas | Team Vorarlberg | 15:04 | ||
83. | NAVARRO Corentin | SCO Dijon-Team Material-velo.com | 16:20 | ||
84. | JAMES MEO Felix | Team Vorarlberg | 16:20 | ||
85. | AMANN Dominik | Team Vorarlberg | 16:32 | ||
86. | BUDZINSKI Tomasz | Mazowsze Serce Polski | 18:53 | ||
87. | ROVDER Pavol | Slovensko | 22:48 | ||
88. | GUDMESTAD Tord | Team Coop | 25:12 |