Štartová listina Okolo Valónska 2021

tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
1 BONNET William
2 DELAGE Mickaël
3 LIENHARD Fabian
4 SINKELDAM Ramon
5 STEWART Jake
6 THOMAS Benjamin
7 SEIGLE Romain
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
11 CALMEJANE Lilian
12 DEWULF Stan
13 GOUGEARD Alexis
14 NAESEN Lawrence
15 SARREAU Marc
16 VAN HOECKE Gijs
17 VENDRAME Andrea
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
22 BENEDETTI Cesare
23 GAMPER Patrick
24 FABBRO Matteo
25 SCHWARZMANN Michael
26 SELIG Rüdiger
27 SCHILLINGER Andreas
tim
krajinaCOFIDIS
31 ALLEGAERT Piet
32 BARCELÓ Fernando
33 HAAS Nathan
34 HERRADA José
35 CARVALHO André
36 BOHLI Tom
37 VANBILSEN Kenneth
41 BAGIOLI Andrea
42 ČERNÝ Josef
43 JAKOBSEN Fabio
44 LAMPAERT Yves
45 SERRY Pieter
46 SÉNÉCHAL Florian
47 VAN LERBERGHE Bert
tim
krajinaEF EDUCATION - NIPPO
51 BARTA Will
52 BEPPU Fumiyuki
53 KEUKELEIRE Jens
54 LANGEVELD Sebastian
55 OWEN Logan
56 BERG Julius van den
57 WHELAN James
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
61 EIKING Odd
62 HERMANS Quinten
63 DE GENDT Aimé
64 PASQUALON Andrea
65 PLANCKAERT Baptiste
66 VAN MELSEN Kevin
67 VLIEGEN Loïc
tim
krajinaISRAEL START-UP NATION
71 BIERMANS Jenthe
72 CIMOLAI Davide
73 DE MARCHI Alessandro
74 HOFSTETTER Hugo
75 VAHTRA Norman
76 RENARD Alexis
77 VAN ASBROECK Tom
tim
krajinaJUMBO - VISMA
81 EENKHOORN Pascal
82 GROENEWEGEN Dylan
83 PFINGSTEN Christoph
84 ROOSEN Timo
85 KOOIJ Olav
86 DIJKE Tim van
87 PLUIMERS Rick
tim
krajinaLOTTO SOUDAL
92 WELLENS Tim
93 GRIGNARD Sébastien
94 HOLMES Matthew
95 OLDANI Stefano
96 VAN GILS Maxim
97 VERMEERSCH Florian
tim
Team Qhubeka NextHash
101 CLAEYS Dimitri
102 NIZZOLO Giacomo
103 PELUCCHI Matteo
104 STOKBRO Andreas
105 SUNDERLAND Dylan
106 TANFIELD Harry
107 WIŠNIOWSKI Lukasz
tim
krajinaTREK - SEGAFREDO
111 BRAMBILLA Gianluca
112 EGHOLM Jakob
113 KIRSCH Alex
114 LÓPEZ Juan
115 NIBALI Antonio
116 REIJNEN Kiel
117 SIMMONS Quinn
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
122 CONTI Valério
124 COVI Alessandro
125 OLIVEIRA Rui
126 RICHEZE Maximiliano
127 TROIA Oliviero
tim
krajinaALPECIN - FENIX
131 JANSSENS Jimmy
132 DE BONDT Dries
133 KRIEGER Alexander
134 LEYSEN Senne
135 MODOLO Sacha
136 VERVAEKE Louis
137 VERMEERSCH Gianni
tim
krajinaB&BHOTELS P/B KTM
141 BAGIOLI Nicola
142 DE BACKER Bert
143 DEBUSSCHERE Jens
144 FERASSE Thibault
145 LIETAER Eliot
146 MORICE Julien
147 MOZZATO Luca
tim
krajinaBINGOAL - WB
151 DUPONT Timothy
152 LIVYNS Arjen
153 MERTZ Rémy
154 MENTEN Milan
155 PAQUOT Tom
156 REX Laurenz
157 WIRTGEN Tom
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
161 DE WILDE Gilles
162 REYNDERS Jens
163 VAN DEN BOSSCHE Fabio
164 VAN ROOY Kenneth
165 VANHOOF Ward
166 WARLOP Jordi
167 WILLEMS Thimo
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
171 BOUDAT Thomas
172 CAPIOT Amaury
173 GRONDIN Donavan
174 NOPPE Christophe
176 RIOU Alan
177 WELTEN Bram
tim
Team Direct Energie
181 BONIFAZIO Niccolo
182 GRELLIER Fabien
183 LAWLESS Christopher
184 MANZIN Lorrenzo
185 PETIT Adrien
186 TERPSTRA Niki
187 VAN GESTEL Dries
tim
krajinaUNO-X PRO TEAM
191 TILLER Rasmus
192 SKAARSETH Anders
193 RESELL Erik
194 HOELGAARD Daniel
195 WARSTED Syver
196 HALVORSEN Kristoffer
197 HULGAARD Morten
tim
Baloise Trek Lions
201 AERTS Toon
202 AERTS Thijs
203 VAN DER HAAR Lars
205 RONHAAR Pim
206 BEKAERT Yenti
207 MARIEN Daan
tim
krajinaHAGENS BERMAN AXEON
211 QUINN Sean
212 RICCITELLO Matthew
213 DRIZNERS Jarrad
214 BARBOSA Diogo
215 GARRISON Michael
216 BOURGOYNE Lucas
tim
Pauwels Sauzen - Bingoal
221 ISERBYT Eli
222 SWEECK Laurens
223 VANTHOURENHOUT Michael
224 KAMP Ryan
225 VANDEBOSCH Toon
226 MEEUSSEN Witse
227 FERDINANDE Anton
tim
Riwal Securitas Cycling
231 HANSEN Jesper
232 QUAADE Rasmus
233 ERIKSSON Lucas
234 KONGSTAD Tobias
235 SCHULTZ Jesper
236 REINDERS Elmar
237 LIJKE Nick van der
tim
krajinaTarteletto - Isorex
241 MARCHAND Gianni
242 TEUGELS Lennert
243 GOEMAN Andreas
244 RELAES Jacob
245 DE DECKER Alfdan
246 DE POORTER Maxime
247 JOSEPH Thomas
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop