AG2R CITROEN TEAM
CHAMPOUSSIN Clément
GODON Dorian
PARET-PEINTRE Aurélien
PETERS Nans
PRODHOMME Nicolas
VENTURINI Clément
ALPECIN - FENIX
BAYER Tobias
DE BONDT Dries
KRIEGER Alexander
PETRUŠ Lubomír
RICHARDSON Alexandar
WALSLEBEN Philipp
B&BHOTELS P/B KTM
BOILEAU Alan
CHEVALIER Maxime
COQUARD Bryan
PACHER Quentin
SCHÖNBERGER Sebastian
VAN GENECHTEN Jonas
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
CUADROS Álvaro
GONZÁLEZ David
MARTÍN Sergio
MURGUIALDAY Jokin
OSORIO Alejandro
URBANO Carmelo
COFIDIS
CHAMPION Thomas
DRÜCKER Jempy
FINÉ Eddy
LAFAY Victor
MORIN Emmanuel
ROCHAS Rémy
ARCHBOLD Shane
GARRISON Ian
HODEG Alvaro
MASNADA Fausto
STEELS Stijn
STEIMLE Jannik
DELKO
CARISEY Clément
DE ROSSI Lucas
DÍAZ José
FERNÁNDEZ Delio
LE TURNIER Mathias
RAJOVIć Dušan
EOLO - KOMETA
CHRISTIAN Mark
FETTER Erik
FRAPPORTI Mattia
GARCÍA Sergio
RAVASI Edward
WACKERMANN Luca
Francúzsko
BENNETT Stéfan
CASTELLARNAU Florent
DIDIER Clément
JOLIBERT Clément
PFRIMMER Arnaud
RICHARD Louis
GAZPROM - RUSVELO
ČERNECKIJ Sergej
CIMA Damiano
NEKRASOV Denis
NIČ Artem
SCARONI Cristian
STRACHOV Dmitrij
Nemecko
GEßNER Jakob
LIPOWITZ Florian
PETER Jannis
RÖBER Dominik
STEINHAUSER Georg
TARLTON Alexander
GROUPAMA - FDJ
BADILATTI Matteo
DUCHESNE Antoine
GUGLIELMI Simon
LE GAC Olivier
LUDVIGSSON Tobias
MOLARD Rudy
HAGENS BERMAN AXEON
ANDRADE Pedro
BARBOSA Diogo
HOLOWESKO Liam
JANISCH Samuel
QUINN Sean
RICCITELLO Matthew
INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT
BELLICAUD Jérémy
DELACROIX Théo
HIRT Jan
MINALI Riccardo
VANSPEYBROUCK Pieter
ZIMMERMANN Georg
LOTTO SOUDAL
CRAS Steff
FRISON Frederik
KRON Andreas
MONIQUET Sylvain
VANHOUCKE Harm
VERMEERSCH Florian
St Michel - Auber 93
CARDIS Romain
GUILLONNET Adrien
MALDONADO Anthony
MAURELET Flavien
PAILLOT Yoann
ROSSETTO Stéphane
TEAM ARKÉA - SAMSIC
BOUET Maxime
DELAPLACE Anthony
GESBERT Elie
GUERNALEC Thibault
NOPPE Christophe
QUINTANA Dayer
TEAM DSM
BRENNER Marco
GALL Felix
GAROFOLI Gianmarco
STORER Michael
STORK Florian
VANDENABEELE Henri
TOTAL DIRECT ENERGIE
BONIFAZIO Niccolo
BURGAUDEAU Mathieu
DOUBEY Fabien
GENIEZ Alexandre
LATOUR Pierre
SOUPE Geoffrey
TREK - SEGAFREDO
CONCI Nicola
EG Niklas
REIJNEN Kiel
SIMMONS Quinn
SKJELMOSE Mattias
TIBERI Antonio
Xelliss - Roubaix Lille Métropole
ANTOMARCHI Julien
CENTRONE Ivan
DE WITTE Mathias
KOWALSKI Dylan
LEVEAU Jérémy
URRUTY Maxime
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.