B&B HOTELS - KTM
1 GOUGEARD Alexis
2 BARBIER Pierre
3 CHEVALIER Maxime
4 LECROQ Jérémy
5 LIETAER Eliot
6 ROLLAND Pierre
12 GUARNIERI Jacopo
13 ÄRM Rait
14 DAVY Clément
15 WELTEN Bram
16 PENHOET Paul
COFIDIS
21 THOMAS Benjamin
22 CIMOLAI Davide
23 FINÉ Eddy
24 PEREZ Anthony
25 RENARD Alexis
26 ZINGLE Axel
EF EDUCATION - EASYPOST
31 STEINHAUSER Georg
32 HEALY Ben
33 NAKANE Hideto
34 QUINN Sean
35 VAN DEN BERG Julius
36 VAN DEN BERG Marijn
QUICK-STEP ALPHA VINYL
43 DECLERCQ Tim
44 LAMPAERT Yves
45 VAN LERBERGHE Bert
46 VAN TRICHT Stan
JUMBO - VISMA
51 VAN DIJKE Mick
52 PLUIMERS Rick
53 KOOIJ Olav
55 GELEIJN Owen
56 BOVEN Lars
61 PEDERSEN Mads
62 HOELGAARD Markus
63 BARONCINI Filippo
64 KIRSCH Alex
65 KAMP Alexander
INEOS GRENADIERS
71 GANNA Filippo
72 WURF Cameron
73 PLAPP Lucas
74 RIVERA Brandon
75 DE PLUS Laurens
76 VIVIANI Elia
TEAM TOTALENERGIES
81 SAGAN Peter
82 MANZIN Lorrenzo
83 OURSELIN Paul
84 FERRON Valentin
85 SIMON Julien
TEAM ARKÉA - SAMSIC
91 HOFSTETTER Hugo
92 GUERNALEC Thibault
93 HARDY Romain
94 PICHON Laurent
95 RIOU Alan
96 VAUQUELIN Kévin
AG2R CITROEN TEAM
101 COSNEFROY Benoît
102 NAESEN Lawrence
103 NAESEN Oliver
104 RAUGEL Antoine
105 SARREAU Marc
106 VENTURINI Clément
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
111 BONNEU Kamiel
112 DE WILDE Gilles
113 FRETIN Milan
114 DE PESTEL Sander
115 COLMAN Alex
116 VANHOOF Ward
ALPECIN - FENIX
121 MEURISSE Xandro
122 STANNARD Robert
123 DE TIER Floris
124 VAN DEN BOSSCHE Fabio
125 JANSSENS Jimmy
126 THWAITES Scott
DRONE HOPPER - ANDRONI GIOCATTOLI
131 BENEDETTI Gabriele
132 BAIS Mattia
133 HOLTHER Trym Westgaard
134 PONOMAR Andrii
135 MARCHIORI Leonardo
136 VIGO DEL ARCO Marti
BINGOAL PAUWELS SAUCES WB
141 MENTEN Milan
143 PAQUOT Tom
144 TIZZA Marco
145 VIVIANI Attilio
146 WIRTGEN Luc
St. Michel - Auber 93
151 CARDIS Romain
152 DEBEAUMARCHÉ Nicolas
153 TESSON Jason
154 MAURELET Flavien
155 HUREL Tony
156 MALDONADO Anthony
Go Sport - Roubaix Lille Métropole
161 BOUDAT Thomas
162 CARISEY Clément
163 TABELLION Valentin
164 VERMEULEN Emiel
165 LEVEAU Jérémy
166 VAHTRA Norman
Team U Nantes Atlantique
171 MORIN Emmanuel
172 DANÉS Léo
173 GUÉGAN Maël
174 MARIAULT Axel
175 JEGAT Jordan
176 RICHARD Louis
Nice Métropole Côte d'Azur
181 URRUTY Maxime
183 COUANON Jonathan
184 AMADORI Julien
185 BERLIN Antoine
186 HENNEQUIN Paul
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.