2x jednozorazovky 2022 (2x 1.2U), 18. a 19. apríla
po | 18.4. | Giro del Belvedere | 167 km | Grégoire | ||
ut | 19.4. | G.P. Palio del Recioto | 146 km | Grégoire |
reprezentácia U23, Martin Svrček |
Slovenská reprezentácia cestuje do Talianska v zložení: Andrej Líška (BRS Kaktus Bike, 2000), Martin Gavenda (CA Trenčín, 2000), Samuel Tuka (Dukla, 2003) a Samuel Kováč (CA Trenčín, 2003). Nastúpia len v utorok.
Martin Svrček sa za svoj tím Biesse - Carrera zúčastní iba pondelňajších pretekov.
po | 18.4. | Villa di Villa > Villa di Villa | 167 km | Grégoire |
profil pretekov, 1710 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Na 83. ročníku jednorázovky pre jazdcov do 23 rokov nechýbal ani Martin Svrček (Biesse - Carrera). Najprv čakalo na pretekárov trinásť prejazdov cez Salita della Concha (0,4 km; 6,1 %) a tak nasledovalo stúpanie na Montaner (1,6 km; 10,8 %), ktoré cyklisti absolvovali dvakrát. Po poslednom stúpaní zostávalo do cieľa necelých jedenásť kilometrov.
Pred pelotónom jazdili Alessio Nieri (Bardiani - CSF), Andrea Guerra (Zalf Euromobil Fior), Giovanni Bortoluzzi (Work Service Vitalcare Vega), Nicholas Agostini (UC Trevignani), Kevin Bonaldo (Qhubeka Team), Andrej Remhke (Astana Kazachstan Development Team), Brayan Vargas (Colombia Tierra de Atletas ) a Kevin Pezzo Rosola (Tirol KTM Cycling Team).
#GirodelBelvedere. Superado el kilómetro 100, los ocho de vanguardia cuentan con más de tres minutos sobre el pelotón. Aquí, un vídeo del undécimo paso por la linea de meta del grupo principal. Rodamos delante ahí.
— FundContadorTeam (@FundContaTeam) April 18, 2022
[????️ RCI Radio Cronaca E-U23]#EOLOKOMETACyclingTeam #EquipoSub23 pic.twitter.com/KhTtWUkt2T
53 kilometrov pred cieľom mala vedúca skupina trojminútový náskok. Pred posledným prejazdom cez Salita della Concha viedli pelotón jazdci fariem Jumba Visma a Groupamy - FDJ. V drese druhého menovaného celku štartoval aj Romain Grégoire, ktorý sa predvčerom stal víťazom Liége - Bastogne - Liége do 23 rokov. Počas prvého stúpania na Montaner sa utrhli Nieri, Guerra a Bortoluzzi.
Na vrchole mali minútu k dobru na hlavnú skupinu. Následne sa k trojici pridali zvyšní členovia úniku a pred balíkom tak naďalej operovalo osem ľudí. Na poslednom stúpaní zaútočil Davide De Pretto (Zalf Euromobil) a pustil sa do prenasledovania vedúcej partie, odkiaľ pre defekt vypadol Guerra. Únik bol napokon pohltený a tak nastúpili Grégoire a Federico Guzzo (Zalf Euromobil).
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Juniorský majster Európy v pretekoch sa zbavil svojho konkurenta a sólovú jazdu dotiahol do úspešného konca. Na svoje konto si tak pripísal druhé tohtoročné víťazstvo. Guzzo sa musel uspokojiť s druhou priečkou a na pódium sa dostal aj svetový šampión medzi juniormi v pretekoch Per Strand Hagenes (Jumbo - Visma Development Team). Martin Svrček o víťazstvo nebojoval a prišiel do cieľa na 54. priečke.
Martin Svrček |
"Dnešné preteky boli celkom fajn. Prvých 130 kilometrov sa šlo normálne tempo a potom to jazdci FDJ rozbalili v kopci. Ja som im v prudkom stúpaní nestačil, tak som prišiel do cieľa v nejakej skupine." |
Výsledky | ||||||||
1. | GRÉGOIRE Romain | Groupama-FDJ Conti | 3:56:14 | 30 | ||||
2. | GUZZO Federico | Zalf Euromobil Désirée Fior | 00:20 | 25 | ||||
3. | STRAND HAGENES Per | Jumbo-Visma Development Team | 00:23 | 20 | ||||
4. | DE PRETTO Davide | Zalf Euromobil Désirée Fior | 00:50 | 15 | ||||
5. | FOLDAGER Anders | Biesse-Carrera | 00:50 | 10 | ||||
6. | PINARELLO Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 00:50 | 5 | ||||
7. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 00:50 | 3 | ||||
8. | TERCERO Fernando | EOLO-KOMETA U23 | 00:50 | 1 | ||||
9. | DARIO GÓMEZ Germán | Colombia Tierra de Atletas | 00:50 | 1 | ||||
10. | KEUP Pierre-Pascal | Team Lotto-Kern Haus | 01:20 | 1 |
54. | SVRČEK Martin | Biesse-Carrera | 03:40 |
11. | GHIGINO Valter | Casillo- Petroli Firenze -Hopplà | 01:20 | ||
12. | STOCKWELL Oliver | Cycling Team Friuli ASD | 01:20 | ||
13. | PIGANZOLI Davide | EOLO-KOMETA U23 | 01:20 | ||
14. | FAVRETTO Carlo | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 01:20 | ||
15. | DE CARLO Giovanni | Carnovali-Rime | 01:20 | ||
16. | ALLARD Mateo | AG2R Citroën U23 Team | 01:20 | ||
17. | GOVEKAR Matevz | Tirol KTM Cycling Team | 01:40 | ||
18. | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | 01:40 | ||
19. | CRETTI Luca | Casillo- Petroli Firenze -Hopplà | 01:40 | ||
20. | BORTOLUZZI Giovanni | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 01:40 | ||
21. | GUERRA Andrea | Zalf Euromobil Désirée Fior | 01:40 | ||
22. | BONALDO Kevin | Team Qhubeka | 01:40 | ||
23. | WATSON Sam | Groupama-FDJ Conti | 02:10 | ||
24. | AGOSTINI Nicholas | U.C. Trevigiani Energiapura | 02:10 | ||
25. | SKOK Anze | Ljubljana Gusto Santic | 02:25 | ||
26. | SERRANO Javier | EOLO-KOMETA U23 | 02:25 | ||
27. | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | 02:25 | ||
28. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 02:25 | ||
29. | BUSATTO Francesco | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 02:25 | ||
30. | MESSNER Martin | WSA KTM Graz p/b Leomo | 02:25 | ||
31. | PORTA Gabriele | Casillo- Petroli Firenze -Hopplà | 02:25 | ||
32. | TOLIO Alex | Bardiani CSF Faizanè | 02:25 | ||
33. | HOPKINS Dylan | Ljubljana Gusto Santic | 02:25 | ||
34. | SPERANDIO Matteo | Campana Imballaggi Geo&Tex | 02:25 | ||
35. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 02:25 | ||
36. | REMKHE Andrey | Astana Qazaqstan Development | 02:25 | ||
37. | ESTEBAN MALAVER Brayan | Campana Imballaggi Geo&Tex | 02:25 | ||
38. | BARONI Alessandro | Team Colpack Ballan | 02:25 | ||
39. | BURATTI Nicolo | Cycling Team Friuli ASD | 02:25 | ||
40. | SCHANDORFF Emil | BHS-PL Belton Bornholm | 03:10 | ||
41. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 03:10 | ||
42. | MONTOLI Andrea | EOLO-KOMETA U23 | 03:10 | ||
43. | KOPECKY Matyas | Team Novo Nordisk Development | 03:40 | ||
44. | CARRETTA Riccardo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 03:40 | ||
45. | DONZE Robin | Swiss Racing Academy | 03:40 | ||
46. | GRAAT Tijmen | Jumbo-Visma Development Team | 03:40 | ||
47. | BONELLI Alessio | Biesse-Carrera | 03:40 | ||
48. | SÖJBERG PEDERSEN Rasmus | BHS-PL Belton Bornholm | 03:40 | ||
49. | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | 03:40 | ||
50. | CANTONI Andrea | Casillo- Petroli Firenze -Hopplà | 03:40 | ||
51. | LUNARDELLI Yuri | Gaiaplast Bibanese | 03:40 | ||
52. | MENGEL Nikolaj | BHS-PL Belton Bornholm | 03:40 | ||
53. | GARZI Fabio | G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali | 03:40 | ||
54. | SVRČEK Martin | Biesse-Carrera | 03:40 | ||
55. | BALESTRA Lorenzo | Team Colpack Ballan | 03:40 | ||
56. | PARISINI Nicolo | Team Qhubeka | 03:40 | ||
57. | FEDE Gabriel | AG2R Citroën U23 Team | 03:40 | ||
58. | PEZZO ROSOLA Kevin | Tirol KTM Cycling Team | 04:30 | ||
59. | ROUMEN Finn | Amsterdam Racing Academy | 04:30 | ||
60. | BUITER Rindert | Amsterdam Racing Academy | 04:30 | ||
61. | MOURIS Wessel | Amsterdam Racing Academy | 04:30 | ||
62. | EVANS Louis | Team Novo Nordisk Development | 04:30 | ||
63. | KINGSTON Matthew | Zappi Racing Team | 04:30 | ||
64. | DI NELLA Giannicola | Aran Cucine Vejus | 04:30 | ||
65. | ARZILLI Gabriele | G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali | 04:30 | ||
66. | CANDY Nicholas | Zappi Racing Team | 04:30 | ||
67. | JEROMEL Vid | Cycling Team Kranj | 04:30 | ||
68. | HOFBAUER Philipp | WSA KTM Graz p/b Leomo | 04:30 | ||
69. | PALUMBO Riccardo | Aran Cucine Vejus | 04:30 | ||
70. | DE LAURENTIIS Giuseppe | Aran Cucine Vejus | 04:30 | ||
71. | RAVIELE Karim | Team Colpack Ballan | 04:30 | ||
72. | PICKRELL Riley | Israel Cycling Academy | 04:30 | ||
73. | VETTOREL Marco | U.C. Trevigiani Energiapura | 04:30 | ||
74. | MENEGOTTO Jacopo | Team Qhubeka | 04:30 | ||
75. | PARASHCHAK Yaroslav | Carnovali-Rime | 04:30 | ||
76. | PARRAVANO Francesco | Campana Imballaggi Geo&Tex | 04:30 | ||
77. | ELIPANNI Lorenzo | Campana Imballaggi Geo&Tex | 04:30 | ||
78. | DANILO PASE Christian | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 04:30 | ||
79. | CARPENE Gianmarco | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 04:30 | ||
80. | PALOMBA Marco | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 04:30 | ||
81. | GRENDENE Marco | U.C. Trevigiani Energiapura | 04:30 | ||
82. | CEROLI Umberto | Aran Cucine Vejus | 04:30 | ||
83. | SIMMONS Colby | Jumbo-Visma Development Team | 05:20 | ||
84. | KRIJNSEN Jelte | Amsterdam Racing Academy | 05:20 | ||
85. | LEERKES Bram | Amsterdam Racing Academy | 05:20 | ||
86. | BORLINI Marco | Biesse-Carrera | 05:20 | ||
87. | LA TERRA PIRRE Samuele | So.L.Me - Olmo | 05:20 | ||
88. | FERRONI Lorenzo | Gallina Ecotek Lucchini | 05:20 | ||
89. | VENTURINI Alessandro | G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali | 05:20 | ||
90. | CIRLINCIONE Domenico | Gallina Ecotek Lucchini | 05:20 | ||
91. | SUSOL Oles | So.L.Me - Olmo | 05:20 | ||
92. | SERGIYENKO Denis | Astana Qazaqstan Development | 05:20 | ||
93. | VOVK Jaka | Cycling Team Kranj | 05:20 | ||
94. | GIORDANI Lorenzo | G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali | 05:20 | ||
95. | O'CONNOR Ronan | Team Colpack Ballan | 05:20 | ||
96. | AMBROSINI Matteo | Team Colpack Ballan | 05:20 | ||
97. | RACCAGNI Gabriele | EOLO-KOMETA U23 | 05:20 | ||
98. | IACOMONI Federico | Carnovali-Rime | 05:20 | ||
99. | BERASI Michele | Carnovali-Rime | 05:20 | ||
100. | GRIGGION Simone | Zalf Euromobil Désirée Fior | 05:20 | ||
101. | BERHANE Gebrihiwet | Team Qhubeka | 05:20 | ||
102. | RINALDI Lorenzo | Swiss Racing Academy | 05:20 | ||
103. | VARGAS Brayan | Colombia Tierra de Atletas | 05:20 | ||
104. | SANCHEZ Pablo | Astana Qazaqstan Development | 05:20 | ||
105. | PELLIZZARI Giulio | Bardiani CSF Faizanè | 05:40 | ||
106. | TONEATTI Davide | Astana Qazaqstan Development | 05:40 | ||
107. | SCHRAG Daniel | Team Lotto-Kern Haus | 05:40 | ||
108. | NENCINI Tommaso | Casillo- Petroli Firenze -Hopplà | 05:40 | ||
109. | LETHIER Melvyn | AG2R Citroën U23 Team | 05:50 | ||
110. | CAO Mario | Gaiaplast Bibanese | 05:50 | ||
DNF | ANDREAUS Marco | Cycling Team Friuli ASD | odstúpil | ||
DNF | ANDRES PINZON Edgar | Colombia Tierra de Atletas | odstúpil | ||
DNF | AVILA Freddy | Colombia Tierra de Atletas | odstúpil | ||
DNF | BALL Alexander | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | BARNETT Ben | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | BONANNI Christian | Gaiaplast Bibanese | odstúpil | ||
DNF | BOUCEK Jakub | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | CAO Marco | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | CERNE Andrej | Cycling Team Kranj | odstúpil | ||
DNF | CIA Jacopo | Gaiaplast Bibanese | odstúpil | ||
DNF | COLLADON Jacopo | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | DAVIDZON Lahav | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | DREßLER Luca | Team Lotto-Kern Haus | odstúpil | ||
DNF | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | FRACCARO Lorenzo | Carnovali-Rime | odstúpil | ||
DNF | FURLAN Francesco | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | GINESTRA Lorenzo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | odstúpil | ||
DNF | GOBBO Lorenzo | Biesse-Carrera | odstúpil | ||
DNF | GODTS Kobe | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | GRANADOS Sergio | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | GÖTZINGER Valentin | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | HRIBAR Jernej | Ljubljana Gusto Santic | odstúpil | ||
DNF | JORDAN Adam | Ljubljana Gusto Santic | odstúpil | ||
DNF | KABAS Maximilian | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | KLAHRE Jakob | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | KOBZAR Pavlo | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KOVAR Stefan | Tirol KTM Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KRAMER Jesse | Jumbo-Visma Development Team | odstúpil | ||
DNF | LIGHTFOOT Owen | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | MARBLER Stefan | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | MERTELJ Enej | Cycling Team Kranj | odstúpil | ||
DNF | MILAN Matteo | Cycling Team Friuli ASD | odstúpil | ||
DNF | MOVCHAN Andriyi | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NIERI Alessio | Bardiani CSF Faizanè | odstúpil | ||
DNF | NIZELSKIY Andriy | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NOBETTI Alessandro | Aran Cucine Vejus | odstúpil | ||
DNF | OLIVO Bryan | Cycling Team Friuli ASD | odstúpil | ||
DNF | PASQUALE CANALE Marco | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | PATIES MONTAGNER Eric | Work Service-Vitalcare-Dynatek | odstúpil | ||
DNF | PAUMANN David | Tirol KTM Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | RAMÍREZ Johan | Colombia Tierra de Atletas | odstúpil | ||
DNF | ROSENLUND Stian | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | ||
DNF | SHCHYPAK Oleksandr | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | SMETANIUK Oleksandr | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SPERANDIO Luca | Campana Imballaggi Geo&Tex | odstúpil | ||
DNF | SYDOR Serhii | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | TACHOT Thomas | AG2R Citroën U23 Team | odstúpil | ||
DNF | TAFFAREL Andrea | Gaiaplast Bibanese | odstúpil | ||
DNF | TEDESCHI Lorenzo | G.S.Mastromarco-Sensi-FC Nibali | odstúpil | ||
DNF | TOMASONI Riccardo | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | TREVISOL Marco | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | TURKULOV Luka | Cycling Team Kranj | odstúpil | ||
DNF | YUDENKO Volodyimer | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | ZECCHIN Michael | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | odstúpil | ||
DNS | HOLM JÖRGENSEN Adam | BHS-PL Belton Bornholm | neštartoval | ||
DNS | MORO Manlio | Zalf Euromobil Désirée Fior | neštartoval | ||
DNS | PECNIK Teo | Ljubljana Gusto Santic | neštartoval | ||
DNS | PICKERING Finlay | Groupama-FDJ Conti | neštartoval | ||
DNS | SANLAVILLE Mathias | AG2R Citroën U23 Team | neštartoval | ||
DNS | TRASTOUR Loris | Swiss Racing Academy | neštartoval | ||
DNS | VINOKOUROV Alexandre | Astana Qazaqstan Development | neštartoval | ||
DNS | WEINBERG Roy | Israel Cycling Academy | neštartoval |
ut | 19.4. | Negrar > Negrar | 146 km | Grégoire |
profil pretekov, 2970 nastúpaných metrov (© la-flamme-rouge.eu) |
Cyklisti do 23 rokov sa dnes museli popasovať s pätnástimi stúpaniami. Čakalo ich šesť prejazdov cez Colle Masua (1,9 km; 6,2 %) a sedem stúpaní na Jago (1,7 km; 6,3 %). Trinásť kilometrov pred cieľom vrcholilo stúpanie na Fane (7,3 km; 6,6 %), čo bol najvyšší bod dnešných pretekov. Slovensko reprezentovali Samuel Kováč, Martin Gavenda (2x Cycling Academy Trenčín), Samuel Tuka (Dukla Banská Bystrica) a Andrej Líška (BRS Technology - Kaktus Bike).
Už po dvoch kilometroch došlo k hromadnému pádu, Slováci sa mu dokázali vyhnúť. V druhom okruhu sa pelotón rozdelil a vpredu sa ocitlo štyridsať jazdcov. Druhú skupinu ťahali jazdci AG2R Citroën U23 a počas stúpania na Colle Masua sa skupiny spojili. Následne sa pretekári vydali na Jago, kde sa do problémov dostali Gavenda, Tuka a po chvíli aj Líška.
Samuel Kováč a Samuel Tuka (© Jakub Vančo ) |
Pri vjazde do tretieho kola sa utrhli Martin Marcellusi (Bardiani - CSF), Nicoló Parisini (Team Qhubeka), Rasmus Pedersen (BHS - PL Beton Bornholm), Andrea Montoli (EOLO Kometa U23) a Marco Palomba (General Store Essegibi). Na Colle Masua vytvorili druhú skupinu Sergio Granados (Gallina Ecotek Lucchini Colosio) a Alexander Ball (Holdsworth Zappi Team). Prvý menovaný sa neskôr osamostatnil.
Pred štvrtým okruhom sa preteky skončili pre Tuku, Gavendu a Líšku. Únik mal minútový náskok na Granadosa a balík s Kováčom, kde sa vrátil Ball, zaostával o dve a pol minúty. Pred piatym kolom sa strata pelotónu navýšila na tri minúty a tridsať sekúnd. Granados sa na Colle Masua stal súčasťou pelotónu a na rýchlejšie tempo doplatil aj posledný Slovák, ktorý začal strácať na Jagu.
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Z vedúcej skupiny sa porúčal Parsini a nelenilo sa ani v balíku, kde sa v šiestom kole začalo nastupovať. Pred pelotón sa ale nikto nedostal a náskok úniku klesol na 1:30. V balíku ostávalo zhruba štyridsať ľudí. Neskôr vypadli z prvej skupiny viacerí pretekári a napokon tam ostali Pedersen a Montoli. Kováč šiel osamote za hlavnou skupinou. Medzitým v zjazde do cieľa havaroval kamión a blokoval cestu.
Vpredu bol silnejší Montoli a v zjazde pred posledným stúpaním Fane mal niekdajší pretekár CKM Poprad trojminútové manko na balík. Vedúci jazdec mal už len dvadsaťsekundový náskok. Talian bol dorazený a na čele ho vymenil Edgar Pinzon (Colombia Tierra de Atletas). S malou stratou ho nasledovali kolega Germán Goméz a včerajší víťaz Romain Grégoire (Groupama - FDJ Conti).
Samuel Kováč (© Jakub Vančo ) |
Pelotón jazdil s minútovou stratou. Za duom prenasledovateľov sa vytvorila tretia skupina, ktorá pozostávala zo šiestich cyklistov. V poslednom zjazde spadol Pinzon a z tretej skupiny sa utrhli Davide Piganzoli (EOLO Kometa U23) a Simone Raccani (Zalf Euromobil Fior). Sedem kilometrov pred páskou si nastúpil Grégoire a prišiel si po tretie víťazstvo v priebehu štyroch dní.
Druhý napriek pádu skončil Edgar Pinzon. Goméz, Piganzoli aj Raccani boli napokon dobehnutí a na stupne víťazov sa dostal aj Johannes Staune-Mittet (Jumbo - Visma Development Team). Samuel Kováč síce prišiel do cieľa, ale klasifikovaný nebol. Preteky dokončilo iba 43 jazdcov.
Jakub Vančo (reprezentačný tréner) |
"Palio del Recioto sú najprestížnejšie talianske preteky zo série jednorázoviek pre jazdcov do 23 rokov. Je škoda, že Tuka má po prekonaní covidu problém dostať sa aspoň na úroveň z marca. Bolo by fajn, keby sme mali do záverečných kilometrov minimálne dve varianty. Kováč bojoval a na prvoročáka podal dobrý výkon. Na druhej strane, za posledné štyri dni sme videli tri víťazstva od prvoročáka Grégoireho. Ale to je iná galaxia výkonnosti. Kto dnes vypadol z balíka, tak bojoval za svoje v plnej premávke. Aj o tom je talianska cyklistika." |
Výsledky | ||||||||
1. | GRÉGOIRE Romain | Groupama-FDJ Conti | 3:58:35 | 30 | ||||
2. | ANDRES PINZON Edgar | Colombia Tierra de Atletas | 00:28 | 25 | ||||
3. | STAUNE-MITTET Johannes | Jumbo-Visma Development Team | 00:37 | 20 | ||||
4. | DE CASSAN Davide | Cycling Team Friuli ASD | 00:39 | 15 | ||||
5. | PIGANZOLI Davide | EOLO-KOMETA U23 | 00:39 | 10 | ||||
6. | RACCANI Simone | Zalf Euromobil Désirée Fior | 00:39 | 5 | ||||
7. | RYAN Archie | Jumbo-Visma Development Team | 00:39 | 3 | ||||
8. | DARIO GÓMEZ Germán | Colombia Tierra de Atletas | 00:39 | 1 | ||||
9. | TERCERO Fernando | EOLO-KOMETA U23 | 00:39 | 1 | ||||
10. | NESSLER Martin | G.C.Sissio Team | 01:33 | 1 |
DNF | GAVENDA Martin | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | KOVÁČ Samuel | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | LÍŠKA Andrej | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | TUKA Samuel | Slovensko | odstúpil |
11. | GUZZO Federico | Zalf Euromobil Désirée Fior | 01:45 | ||
12. | GINESTRA Lorenzo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | 01:45 | ||
13. | DE PRETTO Davide | Zalf Euromobil Désirée Fior | 01:45 | ||
14. | CASALLAS Yeisson | Colombia Tierra de Atletas | 01:45 | ||
15. | MIHOLJEVIČ Fran | Cycling Team Friuli ASD | 01:45 | ||
16. | PETRUCCI Mattia | Team Colpack Ballan | 01:45 | ||
17. | TONEATTI Davide | Astana Qazaqstan Development | 01:45 | ||
18. | TARLTON Alexander | Team Lotto-Kern Haus | 01:45 | ||
19. | GALIMBERTI Lorenzo | Viris Vigevano | 01:45 | ||
20. | HOPKINS Dylan | Ljubljana Gusto Santic | 01:45 | ||
21. | CIUCCARELLI Riccardo | Biesse-Carrera | 02:25 | ||
22. | ZAMPERINI Edoardo | Zalf Euromobil Désirée Fior | 02:25 | ||
23. | FAVRETTO Carlo | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 02:25 | ||
24. | ALLARD Mateo | AG2R Citroën U23 Team | 02:25 | ||
25. | VILLA Giacomo | Biesse-Carrera | 02:25 | ||
26. | GUASCO Mattia | Team Qhubeka | 02:25 | ||
27. | WATSON Sam | Groupama-FDJ Conti | 03:40 | ||
28. | GOVEKAR Matevz | Tirol KTM Cycling Team | 04:35 | ||
29. | KEUP Pierre-Pascal | Team Lotto-Kern Haus | 04:35 | ||
30. | GALIMBERTI Francesco | Viris Vigevano | 04:35 | ||
31. | MESSNER Martin | WSA KTM Graz p/b Leomo | 04:35 | ||
32. | GRAAT Tijmen | Jumbo-Visma Development Team | 04:35 | ||
33. | CALZONI Walter | Gallina Ecotek Lucchini | 04:35 | ||
34. | GERMANI Lorenzo | Groupama-FDJ Conti | 04:35 | ||
35. | MARTINELLI Alessio | Bardiani CSF Faizanè | 04:35 | ||
36. | DI NELLA Giannicola | Aran Cucine Vejus | 04:35 | ||
37. | NIERI Alessio | Bardiani CSF Faizanè | 04:35 | ||
38. | BUSATTO Francesco | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 05:30 | ||
39. | MOTTI Alessandro | Carnovali-Rime | 05:30 | ||
40. | NORDAL Mattias | Biesse-Carrera | 05:30 | ||
41. | PETRELLI Gabriele | Cycling Team Friuli ASD | 05:30 | ||
42. | CARPENE Samuele | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | 05:30 | ||
43. | CARRO Simone | ASD Aries Cycling | 05:30 | ||
DNF | AGOSTINI Nicholas | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | ALFIO BRUNO Andrea | Parkpre Racing Team | odstúpil | ||
DNF | ALFONSO GARCIA Carlos | A.R. Monex Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | ARREOLA Diego | A.R. Monex Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | BALDASSARRE Federico | ASD Aries Cycling | odstúpil | ||
DNF | BALL Alexander | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | BARNETT Ben | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | BARONI Alessandro | Team Colpack Ballan | odstúpil | ||
DNF | BELOHVOSCIKS Kristians | U.C.Monaco | odstúpil | ||
DNF | BERGAGNA Tommaso | Pedale Scaligero | odstúpil | ||
DNF | BERHANE Gebrihiwet | Team Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | BILYI Maksym | U.C.Monaco | odstúpil | ||
DNF | BONORA Alessio | S.C.Valle Seriana-Cene | odstúpil | ||
DNF | BORDOLI Nicola | S.C.Valle Seriana-Cene | odstúpil | ||
DNF | BORLINI Marco | Biesse-Carrera | odstúpil | ||
DNF | BORTOLUZZI Giovanni | Work Service-Vitalcare-Dynatek | odstúpil | ||
DNF | BOUCEK Jakub | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | BUITER Rindert | Amsterdam Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | CANDY Nicholas | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | CASSOL Daniel | Campana Imballaggi Geo&Tex | odstúpil | ||
DNF | CEROLI Umberto | Aran Cucine Vejus | odstúpil | ||
DNF | CETTO Maurizio | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | CHESINI Riccardo | Viris Vigevano | odstúpil | ||
DNF | CHEULA Andrea | ASD Aries Cycling | odstúpil | ||
DNF | CHIARI Federico | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | CIRLINCIONE Domenico | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | CORDIOLI Gianluca | G.C.Sissio Team | odstúpil | ||
DNF | D'AMORE Domenico | V.C.Mendrisio | odstúpil | ||
DNF | DANILO PASE Christian | Work Service-Vitalcare-Dynatek | odstúpil | ||
DNF | DAVIDZON Lahav | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | DEL TORO Isaac | A.R. Monex Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | DIGNANI Filippo | Work Service-Vitalcare-Dynatek | odstúpil | ||
DNF | DONZE Robin | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | EGGENBERG Ruben | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | ELIPANNI Lorenzo | Campana Imballaggi Geo&Tex | odstúpil | ||
DNF | ESTEBAN MALAVER Brayan | Campana Imballaggi Geo&Tex | odstúpil | ||
DNF | EVANS Louis | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | FEDE Gabriel | AG2R Citroën U23 Team | odstúpil | ||
DNF | FORMICA Daniele | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | FREDDI Matteo | Beltrami TSA Tre Colli | odstúpil | ||
DNF | FURLAN Francesco | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | GARDI Mattia | Beltrami TSA Tre Colli | odstúpil | ||
DNF | GAVENDA Martin | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | GAZZOLA Giovanni | Pedale Scaligero | odstúpil | ||
DNF | GEBREHIWET Efrem | Team Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | GEßNER Jakob | Team Lotto-Kern Haus | odstúpil | ||
DNF | GHIRARDI Lorenzo | G.C.Sissio Team | odstúpil | ||
DNF | GODTS Kobe | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | GOLDSTEIN Edo | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | GRANADOS Sergio | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | GRENDENE Marco | U.C. Trevigiani Energiapura | odstúpil | ||
DNF | GÖTZINGER Valentin | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | HOFBAUER Philipp | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | HRIBAR Jernej | Ljubljana Gusto Santic | odstúpil | ||
DNF | IACOMONI Federico | Carnovali-Rime | odstúpil | ||
DNF | IMBODEN Simon | V.C.Mendrisio | odstúpil | ||
DNF | JORDAN Adam | Ljubljana Gusto Santic | odstúpil | ||
DNF | KABAS Maximilian | WSA KTM Graz p/b Leomo | odstúpil | ||
DNF | KINGSTON Matthew | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | KLAHRE Jakob | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | KOBZAR Pavlo | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KOPECKY Matyas | Team Novo Nordisk Development | odstúpil | ||
DNF | KOVÁČ Samuel | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | KOVAR Stefan | Tirol KTM Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | KRIJNSEN Jelte | Amsterdam Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | LA TERRA PIRRE Samuele | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | LETHIER Melvyn | AG2R Citroën U23 Team | odstúpil | ||
DNF | LIGHTFOOT Owen | Zappi Racing Team | odstúpil | ||
DNF | LÍŠKA Andrej | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | LUCCA Simone | G.C.Sissio Team | odstúpil | ||
DNF | MARCELLUSI Martin | Bardiani CSF Faizanè | odstúpil | ||
DNF | MENGEL Nikolaj | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | ||
DNF | MONTOLI Andrea | EOLO-KOMETA U23 | odstúpil | ||
DNF | MOURIS Wessel | Amsterdam Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | MOVCHAN Andriyi | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NIZELSKIY Andriy | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NOBETTI Alessandro | Aran Cucine Vejus | odstúpil | ||
DNF | O'CONNOR Ronan | Team Colpack Ballan | odstúpil | ||
DNF | PALENI Enzo | Groupama-FDJ Conti | odstúpil | ||
DNF | PALOMBA Marco | General Store-Essegibi-F.Ili Curia | odstúpil | ||
DNF | PALUMBO Riccardo | Aran Cucine Vejus | odstúpil | ||
DNF | PARISINI Nicolo | Team Qhubeka | odstúpil | ||
DNF | PARRAVANO Francesco | Campana Imballaggi Geo&Tex | odstúpil | ||
DNF | PAUMANN David | Tirol KTM Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PEDERSEN Eric | U.C.Monaco | odstúpil | ||
DNF | PELLICARI Matteo | ASD Aries Cycling | odstúpil | ||
DNF | PEZZO ROSOLA Kevin | Tirol KTM Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PICKRELL Riley | Israel Cycling Academy | odstúpil | ||
DNF | PINARELLO Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | odstúpil | ||
DNF | RAIMONDI Alex | Carnovali-Rime | odstúpil | ||
DNF | RAVIELE Karim | Team Colpack Ballan | odstúpil | ||
DNF | REMKHE Andrey | Astana Qazaqstan Development | odstúpil | ||
DNF | RICO Cristian | Colombia Tierra de Atletas | odstúpil | ||
DNF | RINALDI Lorenzo | Swiss Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | RIZZA Stefano | Parkpre Racing Team | odstúpil | ||
DNF | ROSENLUND Stian | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | ||
DNF | ROSSI Nicola | Beltrami TSA Tre Colli | odstúpil | ||
DNF | ROUMEN Finn | Amsterdam Racing Academy | odstúpil | ||
DNF | RUBINO Samuele | Viris Vigevano | odstúpil | ||
DNF | RUIZ Jeferson | Parkpre Racing Team | odstúpil | ||
DNF | SALIGARI Giacomo | V.C.Mendrisio | odstúpil | ||
DNF | SANCHEZ Pablo | Astana Qazaqstan Development | odstúpil | ||
DNF | SANDRI Edoardo | Cycling Team Friuli ASD | odstúpil | ||
DNF | SCHANDORFF Emil | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | ||
DNF | SCHRAG Daniel | Team Lotto-Kern Haus | odstúpil | ||
DNF | SERGIYENKO Denis | Astana Qazaqstan Development | odstúpil | ||
DNF | SERRANO Javier | EOLO-KOMETA U23 | odstúpil | ||
DNF | SHCHYPAK Oleksandr | Gallina Ecotek Lucchini | odstúpil | ||
DNF | SKOK Anze | Ljubljana Gusto Santic | odstúpil | ||
DNF | SOLORZANO Harrison | Pedale Scaligero | odstúpil | ||
DNF | SPADINI Enrico | Pedale Scaligero | odstúpil | ||
DNF | SUSOL Oles | So.L.Me - Olmo | odstúpil | ||
DNF | SYDOR Serhii | Eurocar GS Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | SÖJBERG PEDERSEN Rasmus | BHS-PL Belton Bornholm | odstúpil | ||
DNF | TACHOT Thomas | AG2R Citroën U23 Team | odstúpil | ||
DNF | TAROLLA Matteo | S.C.Valle Seriana-Cene | odstúpil | ||
DNF | TOMBINI Giorgio | S.C.Valle Seriana-Cene | odstúpil | ||
DNF | TOVAZZI Elia | Carnovali-Rime | odstúpil | ||
DNF | TROIA Ivan | Parkpre Racing Team | odstúpil | ||
DNF | TUKA Samuel | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | VAINIO Veeti | U.C.Monaco | odstúpil | ||
DNF | VAN BEKKUM Darren | Jumbo-Visma Development Team | odstúpil | ||
DNF | VANNI Michael | Beltrami TSA Tre Colli | odstúpil | ||
DNF | VANONI Filippo | V.C.Mendrisio | odstúpil | ||
DNF | ZAVALA Leonardo | A.R. Monex Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNS | ALEJANDRO WILCHES Pablo | Ferei-CCN Metalac | neštartoval | ||
DNS | BIEN Max | Ferei-CCN Metalac | neštartoval | ||
DNS | GABRIELLI Pierfilippo | Velo Racing Palazzago | neštartoval | ||
DNS | JONES Seth | Ferei-CCN Metalac | neštartoval | ||
DNS | LIGATO Matteo | Velo Racing Palazzago | neštartoval | ||
DNS | RADMILAC Aleksandar | Ferei-CCN Metalac | neštartoval | ||
DNS | SEKKAK Imad | Velo Racing Palazzago | neštartoval | ||
DNS | TEBALDI Manuel | Velo Racing Palazzago | neštartoval |