• BAHRAIN-MERIDA
  • SILEX
  • ROTOR
  • M#RIDA
  • Dukla Banská Bystrica
 
Prostredníctvom našej webovej stránky máte jedinečnú možnosť zasúťažiť si o knihu Peter Sagan - Môj svet, ktorá je zákulisným pohľadom na pretekársky život nášho najúspešnejšieho cyklistu. Získať ju môžete veľmi jednoducho - stačí vyplniť formulár a správne si tipnúť pódium klasiky Miláno - San Remo.
 
 
sutaz flamsko
 
 
Pravidlá súťaže:
Vo formulári pravdivo vyplňte svoje meno, adresu, e-mail a vyplňte štyri mená. Okrem víťaza, druhého aj tretieho muža máte možnosť uviesť aj tzv. pódiového žolíka - pretekára, o ktorom si myslíte, že by sa mohol dostať na pódium, ale do Vášho zloženia sa nezmestil. Za správne umiestneného víťaza získate tri body, za druhého a tretieho dva body a za žolíka jeden - ak sa umiestnil na ktorejkoľvek pódiovej pozícii.
 
 
Zo všetkých správnych odpovedí vybrieme piatich výhercov s najvyšším počtom bodov. V prípade rovnakého počtu bodov bude rozhodovať skorší čas zapojenia sa do súťaže. Každý sa môže zapojiť iba raz a vyjadruje tým súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sú nevyhnutné pre realizáciu súťaže. Po jej skončení a zaslaní cien budú údaje o všetkých účastníkoch z nášho systému vymazané.
 
Ceny:
1. - 5. cena - kniha Peter Sagan - Môj svet
 
Súťaž trvá do soboty 23. marca 2019 10:00 a mená víťazov zverejníme do 48 hodín po skončení súťaže priamo tu.
 
 
Súťažný formulár:
 
 
janom 2018