Okolo Valencie 2016 (2.1) 3. - 7. februára (615 km) - 67. ročník
1. | 3.2. | indiv. čas. | Benicássim > Oropesa del Mar | 16,2 km | Poels | ||
2. | 4.2. | kopcovitá | Castellon > Fredes | 163 km | D. Martin | ||
3. | 5.2. | zvlnená | Sagunto > Alzira | 173 km | Grönewegen | ||
4. | 6.2. | kopcovitá | Orihuela > Xorret del Catí | 141 km | Poels | ||
5. | 7.2. | zvlnená | Valencia > Valencia | 121 km | Vandenbergh |
Štartová listina |
1. | 3.2. | indiv. čas. | Benicássim > Oropesa del Mar | 16,2 km | víťaz Poels |
Výsledky | ||||||||
1. | POELS Wout | Team Sky | 22:34 | 14 | ||||
2. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 0:15 | 5 | ||||
3. | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 0:21 | 3 | ||||
4. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 0:22 | |||||
5. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 0:26 | |||||
6. | CAMPENAERTS Victor | Team LottoNL-Jumbo | 0:27 | |||||
7. | JUNGELS Bob | Etixx - Quick-Step | 0:27 | |||||
8. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 0:29 | |||||
9. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 0:30 | |||||
10. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 0:30 |
11. | MORENO Javier | Movistar Team | 0:32 | ||
12. | OVECHKIN Artem | Gazprom-RusVelo | 0:32 | ||
13. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 0:33 | ||
14. | CLEMENT Stef | IAM Cycling | 0:35 | ||
15. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 0:36 | ||
16. | HERRADA José | Movistar Team | 0:36 | ||
17. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 0:37 | ||
18. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 0:38 | ||
19. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL-Jumbo | 0:38 | ||
20. | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | 0:43 | ||
21. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 0:43 | ||
22. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 0:47 | ||
23. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 0:47 | ||
24. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 0:49 | ||
25. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 0:50 | ||
26. | EDET Nicolas | Cofidis, Solutions Crédits | 0:55 | ||
27. | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 0:55 | ||
28. | LOPEZ David | Team Sky | 0:56 | ||
29. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 0:59 | ||
30. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 0:59 | ||
31. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 1:00 | ||
32. | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | 1:01 | ||
33. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 1:01 | ||
34. | MARTIN Daniel | Etixx - Quick-Step | 1:02 | ||
35. | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 1:02 | ||
36. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 1:03 | ||
37. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 1:03 | ||
38. | LUTSENKO Alexey | Astana Pro Team | 1:04 | ||
39. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 1:04 | ||
40. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 1:05 | ||
41. | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | 1:07 | ||
42. | DENIFL Stefan | IAM Cycling | 1:08 | ||
43. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 1:09 | ||
44. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 1:11 | ||
45. | PETERS Alex | Team Sky | 1:11 | ||
46. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 1:11 | ||
47. | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | 1:15 | ||
48. | SOUPE Geoffrey | Cofidis, Solutions Crédits | 1:15 | ||
49. | SIMON Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 1:17 | ||
50. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 1:17 | ||
51. | FORMOLO Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 1:18 | ||
52. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 1:18 | ||
53. | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | 1:20 | ||
54. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 1:22 | ||
55. | TERUEL Eloy | reprezentácia Španielska | 1:23 | ||
56. | LAMMERTINK Steven | Team LottoNL-Jumbo | 1:24 | ||
57. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 1:24 | ||
58. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 1:24 | ||
59. | GONçALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 1:25 | ||
60. | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 1:25 | ||
61. | BOONEN Tom | Etixx - Quick-Step | 1:26 | ||
62. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 1:26 | ||
63. | VERONA Carlos | Etixx - Quick-Step | 1:27 | ||
64. | TORRES Albert | reprezentácia Španielska | 1:28 | ||
65. | DUYN Huub | Roompot Oranje Peloton | 1:29 | ||
66. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 1:29 | ||
67. | AMEZQUETA Julen | Southeast - Venezuela | 1:29 | ||
68. | MORA Sebastián | reprezentácia Španielska | 1:29 | ||
69. | LEEZER Tom | Team LottoNL-Jumbo | 1:30 | ||
70. | MIHAYLOV Nikolay | CCC Sprandi Polkowice | 1:30 | ||
71. | RODRÍGUEZ Joaquim | Team Katusha | 1:31 | ||
72. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 1:31 | ||
73. | DOMBROWSKI Joe | Cannondale Pro Cycling Team | 1:33 | ||
74. | MEERSMAN Gianni | Etixx - Quick-Step | 1:37 | ||
75. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 1:38 | ||
76. | ROLLAND Pierre | Cannondale Pro Cycling Team | 1:38 | ||
77. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 1:41 | ||
78. | NIEVE Mikel | Team Sky | 1:41 | ||
79. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 1:44 | ||
80. | WEENING Pieter | Roompot Oranje Peloton | 1:44 | ||
81. | WYSS Marcel | IAM Cycling | 1:46 | ||
82. | RODRíGUEZ Cristian | Southeast - Venezuela | 1:47 | ||
83. | VERMEULEN Alexey | Team LottoNL-Jumbo | 1:48 | ||
84. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 1:49 | ||
85. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 1:49 | ||
86. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 1:51 | ||
87. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 1:52 | ||
88. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 1:52 | ||
89. | ERSHOV Artur | Gazprom-RusVelo | 1:53 | ||
90. | ROCHE Nicolas | Team Sky | 1:54 | ||
91. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 1:55 | ||
92. | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | 1:55 | ||
93. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 1:55 | ||
94. | MORENO Adria | reprezentácia Španielska | 1:56 | ||
95. | VAN MELSEN Kevin | Wanty - Groupe Gobert | 1:56 | ||
96. | BERTAZZO Liam | Southeast - Venezuela | 1:58 | ||
97. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 1:59 | ||
98. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 2:00 | ||
99. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 2:02 | ||
100. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 2:03 | ||
101. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 2:04 | ||
102. | KREDER Raymond | Roompot Oranje Peloton | 2:05 | ||
103. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 2:05 | ||
104. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 2:05 | ||
105. | LOSADA Alberto | Team Katusha | 2:08 | ||
106. | PIRES Bruno | Team Roth | 2:08 | ||
107. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 2:10 | ||
108. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL-Jumbo | 2:10 | ||
109. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 2:11 | ||
110. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 2:11 | ||
111. | VORGANOV Eduard | Team Katusha | 2:11 | ||
112. | FONZI Giuseppe | Southeast - Venezuela | 2:12 | ||
113. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 2:12 | ||
114. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 2:14 | ||
115. | GARCIA Marcos | Kinan Cycling Team | 2:15 | ||
116. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 2:16 | ||
117. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 2:17 | ||
118. | DE MAAR Marc | Roompot Oranje Peloton | 2:17 | ||
119. | VAN EMPEL Etienne | Roompot Oranje Peloton | 2:18 | ||
120. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 2:19 | ||
121. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 2:20 | ||
122. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 2:20 | ||
123. | HOOGERLAND Johnny | Roompot Oranje Peloton | 2:20 | ||
124. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 2:21 | ||
125. | ROSON Jaime | Caja Rural - Seguros RGA | 2:22 | ||
126. | TANNER David | IAM Cycling | 2:23 | ||
127. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 2:23 | ||
128. | GARCIA Vicente | reprezentácia Španielska | 2:28 | ||
129. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 2:29 | ||
130. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 2:30 | ||
131. | KREDER Michel | Roompot Oranje Peloton | 2:33 | ||
132. | PORSEV Alexander | Team Katusha | 2:34 | ||
133. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 2:36 | ||
134. | SOLE Arnau | Burgos-BH | 2:36 | ||
135. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 2:37 | ||
136. | MERINO Igor | Burgos-BH | 2:37 | ||
137. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 2:39 | ||
138. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 2:39 | ||
139. | BOUHANNI Nacer | Cofidis, Solutions Crédits | 2:41 | ||
140. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 2:41 | ||
141. | MARQUES José | GM Europa Ovini | 2:41 | ||
142. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 2:42 | ||
143. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 2:43 | ||
144. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 2:43 | ||
145. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 2:43 | ||
146. | MAMYKIN Matvei | Team Katusha | 2:46 | ||
147. | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 2:46 | ||
148. | BELDA David | Team Roth | 2:48 | ||
149. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 2:48 | ||
150. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 2:49 | ||
151. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 2:49 | ||
152. | TEDESCHI Mirko | Southeast - Venezuela | 2:52 | ||
153. | CRAWFORD Jai | Kinan Cycling Team | 2:52 | ||
154. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 2:52 | ||
155. | BRüNGGER Nico | Team Roth | 2:53 | ||
156. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 2:54 | ||
157. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 2:57 | ||
158. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 2:57 | ||
159. | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | 3:00 | ||
160. | KOHLER Martin | Team Roth | 3:00 | ||
161. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 3:01 | ||
162. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 3:05 | ||
163. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot Oranje Peloton | 3:07 | ||
164. | RIUTORT Juan Carlos | Burgos-BH | 3:15 | ||
165. | AMORES Julio Alberto | reprezentácia Španielska | 3:16 | ||
166. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 3:17 | ||
167. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 3:17 | ||
168. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 3:18 | ||
169. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 3:19 | ||
170. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 3:22 | ||
171. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 3:27 | ||
172. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 3:29 | ||
173. | LUCAS David | reprezentácia Španielska | 3:33 | ||
174. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 3:34 | ||
175. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 3:37 | ||
176. | MIRALLES Jose | Tusnad Cycling Team | 3:41 | ||
177. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 3:46 | ||
178. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 3:47 | ||
179. | MARECZKO Jakub | Southeast - Venezuela | 3:47 | ||
180. | NAKANISHI Shigetomo | Kinan Cycling Team | 3:54 | ||
181. | SULZBERGER Wesley | Kinan Cycling Team | 3:57 | ||
182. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 4:05 | ||
183. | ASO Keisuke | Kinan Cycling Team | 4:13 | ||
184. | NONAKA Ryoma | Kinan Cycling Team | 4:14 | ||
185. | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | 4:24 | ||
186. | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | 4:25 | ||
187. | ITAMI Kenji | Kinan Cycling Team | 4:31 | ||
188. | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | 4:36 | ||
189. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 4:47 | ||
190. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 5:30 | ||
191. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 6:01 |
profil etapy (© vueltacv.com) |
2. | 4.2. | kopcovitá | Castellon > Fredes | 163 km | víťaz D. Martin |
Výsledky | ||||||||
1. | MARTIN Daniel | Etixx - Quick-Step | 4:10:06 | 14 | ||||
2. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 0:02 | 5 | ||||
3. | POELS Wout | Team Sky | 0:02 | 3 | ||||
4. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 0:02 | |||||
5. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 0:02 | |||||
6. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 0:02 | |||||
7. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 0:02 | |||||
8. | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 0:02 | |||||
9. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 0:02 | |||||
10. | FORMOLO Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 0:02 |
11. | JUNGELS Bob | Etixx - Quick-Step | 0:02 | ||
12. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 0:02 | ||
13. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 0:02 | ||
14. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 0:02 | ||
15. | MORENO Javier | Movistar Team | 0:02 | ||
16. | EDET Nicolas | Cofidis, Solutions Crédits | 0:10 | ||
17. | VERONA Carlos | Etixx - Quick-Step | 0:10 | ||
18. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 0:12 | ||
19. | CLEMENT Stef | IAM Cycling | 0:12 | ||
20. | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 0:12 | ||
21. | LOPEZ David | Team Sky | 0:12 | ||
22. | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | 0:12 | ||
23. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 0:12 | ||
24. | BELDA David | Team Roth | 0:20 | ||
25. | DOMBROWSKI Joe | Cannondale Pro Cycling Team | 0:20 | ||
26. | AMEZQUETA Julen | Southeast - Venezuela | 0:23 | ||
27. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 0:23 | ||
28. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 0:23 | ||
29. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 0:23 | ||
30. | LOSADA Alberto | Team Katusha | 0:23 | ||
31. | ROSON Jaime | Caja Rural - Seguros RGA | 0:23 | ||
32. | DENIFL Stefan | IAM Cycling | 0:23 | ||
33. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 0:23 | ||
34. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 0:23 | ||
35. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 0:23 | ||
36. | NIEVE Mikel | Team Sky | 0:23 | ||
37. | PIRES Bruno | Team Roth | 0:27 | ||
38. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 0:27 | ||
39. | GARCIA Vicente | reprezentácia Španielska | 0:27 | ||
40. | CAMPENAERTS Victor | Team LottoNL-Jumbo | 0:27 | ||
41. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 0:27 | ||
42. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 0:27 | ||
43. | RODRÍGUEZ Joaquim | Team Katusha | 0:27 | ||
44. | MEERSMAN Gianni | Etixx - Quick-Step | 0:27 | ||
45. | HERRADA José | Movistar Team | 0:27 | ||
46. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 0:27 | ||
47. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 0:27 | ||
48. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 0:27 | ||
49. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 0:27 | ||
50. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 0:33 | ||
51. | CRAWFORD Jai | Kinan Cycling Team | 0:35 | ||
52. | BRüNGGER Nico | Team Roth | 0:35 | ||
53. | HOOGERLAND Johnny | Roompot Oranje Peloton | 0:35 | ||
54. | GARCIA Marcos | Kinan Cycling Team | 0:37 | ||
55. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 0:37 | ||
56. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 0:37 | ||
57. | WEENING Pieter | Roompot Oranje Peloton | 0:37 | ||
58. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 0:37 | ||
59. | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | 0:37 | ||
60. | DE MAAR Marc | Roompot Oranje Peloton | 0:37 | ||
61. | ROLLAND Pierre | Cannondale Pro Cycling Team | 0:37 | ||
62. | DUYN Huub | Roompot Oranje Peloton | 0:37 | ||
63. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 0:37 | ||
64. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 0:41 | ||
65. | RODRíGUEZ Cristian | Southeast - Venezuela | 0:56 | ||
66. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 1:06 | ||
67. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 1:24 | ||
68. | MORENO Adria | reprezentácia Španielska | 1:31 | ||
69. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 1:31 | ||
70. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL-Jumbo | 1:40 | ||
71. | OVECHKIN Artem | Gazprom-RusVelo | 1:41 | ||
72. | MAMYKIN Matvei | Team Katusha | 1:49 | ||
73. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 1:49 | ||
74. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 2:01 | ||
75. | VAN EMPEL Etienne | Roompot Oranje Peloton | 2:01 | ||
76. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 2:01 | ||
77. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 2:01 | ||
78. | TANNER David | IAM Cycling | 2:01 | ||
79. | WYSS Marcel | IAM Cycling | 2:01 | ||
80. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 2:01 | ||
81. | VERMEULEN Alexey | Team LottoNL-Jumbo | 2:12 | ||
82. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 2:12 | ||
83. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot Oranje Peloton | 2:17 | ||
84. | VORGANOV Eduard | Team Katusha | 2:41 | ||
85. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 2:41 | ||
86. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 2:43 | ||
87. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 2:50 | ||
88. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 2:57 | ||
89. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 3:32 | ||
90. | TEDESCHI Mirko | Southeast - Venezuela | 3:42 | ||
91. | MERINO Igor | Burgos-BH | 3:53 | ||
92. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 4:38 | ||
93. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 4:38 | ||
94. | GONçALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 4:40 | ||
95. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 4:40 | ||
96. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 4:40 | ||
97. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 5:00 | ||
98. | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | 5:25 | ||
99. | SOLE Arnau | Burgos-BH | 5:33 | ||
100. | LUTSENKO Alexey | Astana Pro Team | 5:36 | ||
101. | MIHAYLOV Nikolay | CCC Sprandi Polkowice | 5:36 | ||
102. | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | 5:40 | ||
103. | ERSHOV Artur | Gazprom-RusVelo | 5:58 | ||
104. | MORA Sebastián | reprezentácia Španielska | 5:58 | ||
105. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 5:58 | ||
106. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 5:58 | ||
107. | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 5:58 | ||
108. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 5:58 | ||
109. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 5:58 | ||
110. | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | 5:58 | ||
111. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 5:58 | ||
112. | KREDER Michel | Roompot Oranje Peloton | 5:58 | ||
113. | ASO Keisuke | Kinan Cycling Team | 6:19 | ||
114. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 6:56 | ||
115. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 7:05 | ||
116. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 9:22 | ||
117. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 9:37 | ||
118. | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 9:37 | ||
119. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 9:37 | ||
120. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 10:05 | ||
121. | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 11:17 | ||
122. | BOONEN Tom | Etixx - Quick-Step | 11:19 | ||
123. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 11:19 | ||
124. | VAN MELSEN Kevin | Wanty - Groupe Gobert | 11:19 | ||
125. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 11:19 | ||
126. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 11:19 | ||
127. | BERTAZZO Liam | Southeast - Venezuela | 11:19 | ||
128. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 11:19 | ||
129. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 11:19 | ||
130. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 11:19 | ||
131. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 11:19 | ||
132. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 11:19 | ||
133. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 11:19 | ||
134. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 11:19 | ||
135. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 11:19 | ||
136. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 11:19 | ||
137. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 11:19 | ||
138. | PORSEV Alexander | Team Katusha | 11:19 | ||
139. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 11:19 | ||
140. | MIRALLES Jose | Tusnad Cycling Team | 11:19 | ||
141. | SULZBERGER Wesley | Kinan Cycling Team | 11:19 | ||
142. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 11:19 | ||
143. | MARQUES José | GM Europa Ovini | 11:19 | ||
144. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 11:19 | ||
145. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 11:19 | ||
146. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 11:19 | ||
147. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 11:19 | ||
148. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 11:19 | ||
149. | NONAKA Ryoma | Kinan Cycling Team | 11:19 | ||
150. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 12:32 | ||
151. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 12:32 | ||
152. | LEEZER Tom | Team LottoNL-Jumbo | 12:32 | ||
153. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 12:32 | ||
154. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL-Jumbo | 12:32 | ||
155. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 12:32 | ||
156. | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | 12:32 | ||
157. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 12:32 | ||
158. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 12:32 | ||
159. | TORRES Albert | reprezentácia Španielska | 12:32 | ||
160. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 12:32 | ||
161. | AMORES Julio Alberto | reprezentácia Španielska | 12:32 | ||
162. | LUCAS David | reprezentácia Španielska | 12:32 | ||
163. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 12:32 | ||
164. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 12:32 | ||
165. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 12:32 | ||
166. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 12:32 | ||
167. | PETERS Alex | Team Sky | 12:32 | ||
168. | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | 12:32 | ||
169. | KREDER Raymond | Roompot Oranje Peloton | 12:32 | ||
170. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 12:32 | ||
171. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 12:32 | ||
172. | SIMON Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 12:32 | ||
173. | ROCHE Nicolas | Team Sky | 12:32 | ||
174. | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | 12:32 | ||
175. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 12:32 | ||
176. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 12:32 | ||
177. | NAKANISHI Shigetomo | Kinan Cycling Team | 12:32 | ||
178. | KOHLER Martin | Team Roth | 15:59 | ||
179. | RIUTORT Juan Carlos | Burgos-BH | 15:59 | ||
180. | BOUHANNI Nacer | Cofidis, Solutions Crédits | 15:59 | ||
181. | ITAMI Kenji | Kinan Cycling Team | 15:59 | ||
182. | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | 15:59 | ||
183. | LAMMERTINK Steven | Team LottoNL-Jumbo | 15:59 | ||
184. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 15:59 | ||
185. | SOUPE Geoffrey | Cofidis, Solutions Crédits | 15:59 | ||
186. | MARECZKO Jakub | Southeast - Venezuela | 15:59 | ||
187. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 15:59 | ||
188. | FONZI Giuseppe | Southeast - Venezuela | 15:59 | ||
189. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | 16:35 | ||
190. | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | 17:49 | ||
191. | TERUEL Eloy | reprezentácia Španielska | 25:39 |
profil etapy (© vueltacv.com) |
3. | 5.2. | zvlnená | Sagunto > Alzira | 173 km | Grönewegen |
Výsledky | ||||||||
1. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 4:04:12 | 14 | ||||
2. | BOUHANNI Nacer | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | 5 | ||||
3. | PORSEV Alexander | Team Katusha | 00:00 | 3 | ||||
4. | BOONEN Tom | Etixx - Quick-Step | 00:00 | |||||
5. | KREDER Raymond | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | |||||
6. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:00 | |||||
7. | TORRES Albert | reprezentácia Španielska | 00:00 | |||||
8. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 00:00 | |||||
9. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 00:00 | |||||
10. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 |
11. | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
12. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 00:00 | ||
13. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
14. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 00:00 | ||
15. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
16. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
17. | POELS Wout | Team Sky | 00:00 | ||
18. | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
19. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
20. | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
21. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 00:00 | ||
22. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 00:00 | ||
23. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
24. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
25. | LUTSENKO Alexey | Astana Pro Team | 00:00 | ||
26. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 00:00 | ||
27. | CAMPENAERTS Victor | Team LottoNL-Jumbo | 00:00 | ||
28. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
29. | VORGANOV Eduard | Team Katusha | 00:00 | ||
30. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 00:00 | ||
31. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 00:00 | ||
32. | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | 00:00 | ||
33. | CLEMENT Stef | IAM Cycling | 00:00 | ||
34. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
35. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:00 | ||
36. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:00 | ||
37. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
38. | JUNGELS Bob | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
39. | VERONA Carlos | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
40. | MARTIN Daniel | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
41. | KREDER Michel | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
42. | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 00:00 | ||
43. | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 00:00 | ||
44. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 00:00 | ||
45. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 00:00 | ||
46. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 00:00 | ||
47. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 00:00 | ||
48. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
49. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
50. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
51. | ERSHOV Artur | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
52. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 00:00 | ||
53. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
54. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
55. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 00:00 | ||
56. | HERRADA José | Movistar Team | 00:00 | ||
57. | TANNER David | IAM Cycling | 00:00 | ||
58. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 00:00 | ||
59. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
60. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
61. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 00:00 | ||
62. | MARECZKO Jakub | Southeast - Venezuela | 00:00 | ||
63. | VAN MELSEN Kevin | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
64. | FORMOLO Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
65. | MEERSMAN Gianni | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
66. | DE MAAR Marc | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
67. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 00:00 | ||
68. | LOSADA Alberto | Team Katusha | 00:00 | ||
69. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
70. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:00 | ||
71. | DUYN Huub | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
72. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
73. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 00:00 | ||
74. | VAN EMPEL Etienne | Roompot Oranje Peloton | 02:00 | ||
75. | HOOGERLAND Johnny | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
76. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
77. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
78. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
79. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
80. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
81. | WYSS Marcel | IAM Cycling | 00:00 | ||
82. | MORENO Adria | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
83. | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
84. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 00:00 | ||
85. | GONçALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
86. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
87. | DENIFL Stefan | IAM Cycling | 00:00 | ||
88. | ROSON Jaime | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
89. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
90. | LOPEZ David | Team Sky | 00:00 | ||
91. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
92. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 00:00 | ||
93. | SOUPE Geoffrey | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
94. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
95. | NIEVE Mikel | Team Sky | 00:00 | ||
96. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
97. | BERTAZZO Liam | Southeast - Venezuela | 00:00 | ||
98. | AMEZQUETA Julen | Southeast - Venezuela | 00:00 | ||
99. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
100. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 00:00 | ||
101. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
102. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
103. | BELDA David | Team Roth | 00:00 | ||
104. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
105. | RIUTORT Juan Carlos | Burgos-BH | 00:00 | ||
106. | MORA Sebastián | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
107. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 00:00 | ||
108. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
109. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 00:00 | ||
110. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
111. | RODRÍGUEZ Joaquim | Team Katusha | 00:00 | ||
112. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
113. | MIRALLES Jose | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
114. | SULZBERGER Wesley | Kinan Cycling Team | 00:00 | ||
115. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
116. | AMORES Julio Alberto | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
117. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
118. | CRAWFORD Jai | Kinan Cycling Team | 00:00 | ||
119. | DOMBROWSKI Joe | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
120. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
121. | WEENING Pieter | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
122. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:00 | ||
123. | MAMYKIN Matvei | Team Katusha | 00:00 | ||
124. | ROLLAND Pierre | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
125. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
126. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
127. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
128. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
129. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
130. | VERMEULEN Alexey | Team LottoNL-Jumbo | 00:00 | ||
131. | BRüNGGER Nico | Team Roth | 00:00 | ||
132. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 00:00 | ||
133. | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | 00:00 | ||
134. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
135. | SIMON Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 00:21 | ||
136. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:23 | ||
137. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 00:23 | ||
138. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 00:26 | ||
139. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:29 | ||
140. | NONAKA Ryoma | Kinan Cycling Team | 00:31 | ||
141. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 00:35 | ||
142. | LEEZER Tom | Team LottoNL-Jumbo | 00:42 | ||
143. | TERUEL Eloy | reprezentácia Španielska | 00:46 | ||
144. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:46 | ||
145. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 00:46 | ||
146. | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | 00:46 | ||
147. | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 00:46 | ||
148. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 00:50 | ||
149. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 00:57 | ||
150. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 00:57 | ||
151. | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | 00:57 | ||
152. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:57 | ||
153. | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 00:57 | ||
154. | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | 00:57 | ||
155. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL-Jumbo | 01:00 | ||
156. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 01:13 | ||
157. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 01:18 | ||
158. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 01:18 | ||
159. | RODRíGUEZ Cristian | Southeast - Venezuela | 01:18 | ||
160. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 01:18 | ||
161. | SOLE Arnau | Burgos-BH | 01:18 | ||
162. | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | 01:18 | ||
163. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 01:21 | ||
164. | TEDESCHI Mirko | Southeast - Venezuela | 01:21 | ||
165. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 01:59 | ||
166. | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | 02:03 | ||
167. | MIHAYLOV Nikolay | CCC Sprandi Polkowice | 02:25 | ||
168. | FONZI Giuseppe | Southeast - Venezuela | 02:25 | ||
169. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 02:25 | ||
170. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 02:25 | ||
171. | NAKANISHI Shigetomo | Kinan Cycling Team | 02:25 | ||
172. | OVECHKIN Artem | Gazprom-RusVelo | 02:25 | ||
173. | LUCAS David | reprezentácia Španielska | 02:25 | ||
174. | ROCHE Nicolas | Team Sky | 02:25 | ||
175. | LAMMERTINK Steven | Team LottoNL-Jumbo | 02:43 | ||
176. | PETERS Alex | Team Sky | 02:43 | ||
177. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 25:32 | ||
178. | GARCIA Vicente | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
179. | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | 04:51 | ||
180. | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | 04:51 | ||
181. | ASO Keisuke | Kinan Cycling Team | 04:54 | ||
182. | MARQUES José | GM Europa Ovini | 05:07 | ||
183. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 05:08 | ||
184. | GARCIA Marcos | Kinan Cycling Team | 05:08 | ||
185. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 05:11 | ||
186. | ITAMI Kenji | Kinan Cycling Team | 05:12 | ||
187. | MERINO Igor | Burgos-BH | 05:12 | ||
188. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 05:16 | ||
189. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL-Jumbo | 05:42 | ||
DSQ. | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | diskval. | ||
DNF | EDET Nicolas | Cofidis, Solutions Crédits | odstúpil |
profil etapy (© vueltacv.com) |
4. | 6.2. | kopcovitá | Orihuela > Xorret del Catí | 141 km | víťaz Poels |
Výsledky | ||||||||
1. | POELS Wout | Team Sky | 3:26:32 | 14 | ||||
2. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 00:23 | 5 | ||||
3. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 00:23 | 3 | ||||
4. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 00:25 | |||||
5. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 00:25 | |||||
6. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 00:31 | |||||
7. | FORMOLO Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 00:38 | |||||
8. | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:38 | |||||
9. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:38 | |||||
10. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:38 |
11. | MARTIN Daniel | Etixx - Quick-Step | 01:00 | ||
12. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 01:05 | ||
13. | WEENING Pieter | Roompot Oranje Peloton | 01:05 | ||
14. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 01:05 | ||
15. | GARCIA Marcos | Kinan Cycling Team | 01:05 | ||
16. | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 01:11 | ||
17. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 01:11 | ||
18. | RODRÍGUEZ Joaquim | Team Katusha | 01:11 | ||
19. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 01:11 | ||
20. | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 01:11 | ||
21. | LOPEZ David | Team Sky | 01:11 | ||
22. | NIEVE Mikel | Team Sky | 01:11 | ||
23. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 01:21 | ||
24. | JUNGELS Bob | Etixx - Quick-Step | 01:31 | ||
25. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 01:33 | ||
26. | AMEZQUETA Julen | Southeast - Venezuela | 01:33 | ||
27. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 01:33 | ||
28. | VERONA Carlos | Etixx - Quick-Step | 01:33 | ||
29. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 01:36 | ||
30. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 01:36 | ||
31. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 01:36 | ||
32. | DE MAAR Marc | Roompot Oranje Peloton | 01:44 | ||
33. | LOSADA Alberto | Team Katusha | 01:44 | ||
34. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 01:44 | ||
35. | CRAWFORD Jai | Kinan Cycling Team | 01:47 | ||
36. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 01:51 | ||
37. | PIRES Bruno | Team Roth | 01:51 | ||
38. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 01:51 | ||
39. | ROSON Jaime | Caja Rural - Seguros RGA | 01:51 | ||
40. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 01:54 | ||
41. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 01:54 | ||
42. | CAMPENAERTS Victor | Team LottoNL-Jumbo | 01:54 | ||
43. | DENIFL Stefan | IAM Cycling | 01:54 | ||
44. | DOMBROWSKI Joe | Cannondale Pro Cycling Team | 01:54 | ||
45. | DUYN Huub | Roompot Oranje Peloton | 02:10 | ||
46. | HOOGERLAND Johnny | Roompot Oranje Peloton | 02:10 | ||
47. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 02:10 | ||
48. | RODRíGUEZ Cristian | Southeast - Venezuela | 02:38 | ||
49. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 02:42 | ||
50. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 02:42 | ||
51. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 02:42 | ||
52. | MAMYKIN Matvei | Team Katusha | 02:42 | ||
53. | GARCIA Vicente | reprezentácia Španielska | 02:48 | ||
54. | VERMEULEN Alexey | Team LottoNL-Jumbo | 02:49 | ||
55. | VAN EMPEL Etienne | Roompot Oranje Peloton | 02:49 | ||
56. | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | 02:52 | ||
57. | ROLLAND Pierre | Cannondale Pro Cycling Team | 02:52 | ||
58. | BELDA David | Team Roth | 02:52 | ||
59. | HERRADA José | Movistar Team | 02:52 | ||
60. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 02:52 | ||
61. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 02:52 | ||
62. | WYSS Marcel | IAM Cycling | 03:10 | ||
63. | SIMON Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 03:19 | ||
64. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 03:21 | ||
65. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 03:21 | ||
66. | MARQUES José | GM Europa Ovini | 03:37 | ||
67. | SULZBERGER Wesley | Kinan Cycling Team | 03:52 | ||
68. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL-Jumbo | 03:59 | ||
69. | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | 04:03 | ||
70. | KREDER Michel | Roompot Oranje Peloton | 04:03 | ||
71. | MEERSMAN Gianni | Etixx - Quick-Step | 04:15 | ||
72. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 04:15 | ||
73. | TANNER David | IAM Cycling | 04:15 | ||
74. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 04:18 | ||
75. | MORENO Adria | reprezentácia Španielska | 04:21 | ||
76. | CLEMENT Stef | IAM Cycling | 04:26 | ||
77. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 04:26 | ||
78. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 04:36 | ||
79. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 05:13 | ||
80. | TEDESCHI Mirko | Southeast - Venezuela | 05:13 | ||
81. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 05:13 | ||
82. | SOLE Arnau | Burgos-BH | 05:18 | ||
83. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 05:42 | ||
84. | GONçALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 05:52 | ||
85. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 05:52 | ||
86. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 05:52 | ||
87. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 05:59 | ||
88. | MIHAYLOV Nikolay | CCC Sprandi Polkowice | 05:59 | ||
89. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 05:59 | ||
90. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 06:26 | ||
91. | LUTSENKO Alexey | Astana Pro Team | 06:43 | ||
92. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 06:54 | ||
93. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 06:54 | ||
94. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 06:54 | ||
95. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 07:08 | ||
96. | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | 07:10 | ||
97. | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 07:15 | ||
98. | LEEZER Tom | Team LottoNL-Jumbo | 07:15 | ||
99. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 07:15 | ||
100. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 07:15 | ||
101. | BRüNGGER Nico | Team Roth | 07:15 | ||
102. | BOONEN Tom | Etixx - Quick-Step | 07:15 | ||
103. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 07:15 | ||
104. | VAN MELSEN Kevin | Wanty - Groupe Gobert | 07:15 | ||
105. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 07:18 | ||
106. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 07:18 | ||
107. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 07:18 | ||
108. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 07:18 | ||
109. | MIRALLES Jose | Tusnad Cycling Team | 07:18 | ||
110. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 07:18 | ||
111. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 07:27 | ||
112. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 07:29 | ||
113. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 07:44 | ||
114. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 07:53 | ||
115. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 08:15 | ||
116. | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 08:25 | ||
117. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 08:25 | ||
118. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 08:25 | ||
119. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot Oranje Peloton | 08:25 | ||
120. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 08:25 | ||
121. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 08:25 | ||
122. | PETERS Alex | Team Sky | 08:25 | ||
123. | ROCHE Nicolas | Team Sky | 08:25 | ||
124. | KREDER Raymond | Roompot Oranje Peloton | 08:25 | ||
125. | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | 08:44 | ||
126. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 09:20 | ||
127. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 09:35 | ||
128. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 09:35 | ||
129. | MORA Sebastián | reprezentácia Španielska | 09:40 | ||
130. | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | 09:48 | ||
131. | OVECHKIN Artem | Gazprom-RusVelo | 09:54 | ||
132. | PORSEV Alexander | Team Katusha | 09:54 | ||
133. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 09:54 | ||
134. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL-Jumbo | 09:54 | ||
135. | BERTAZZO Liam | Southeast - Venezuela | 10:00 | ||
136. | TORRES Albert | reprezentácia Španielska | 10:14 | ||
137. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 10:16 | ||
138. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 10:16 | ||
139. | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | 10:16 | ||
140. | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | 10:38 | ||
141. | BOUHANNI Nacer | Cofidis, Solutions Crédits | 10:38 | ||
142. | SOUPE Geoffrey | Cofidis, Solutions Crédits | 10:38 | ||
143. | AMORES Julio Alberto | reprezentácia Španielska | 10:54 | ||
144. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 10:54 | ||
145. | MERINO Igor | Burgos-BH | 11:05 | ||
146. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 11:23 | ||
147. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 11:29 | ||
148. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 11:30 | ||
149. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 11:30 | ||
150. | TERUEL Eloy | reprezentácia Španielska | 11:36 | ||
151. | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | 12:29 | ||
152. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 12:29 | ||
153. | ERSHOV Artur | Gazprom-RusVelo | 12:29 | ||
154. | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 12:29 | ||
155. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 12:43 | ||
156. | LUCAS David | reprezentácia Španielska | 12:43 | ||
157. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 14:05 | ||
158. | ASO Keisuke | Kinan Cycling Team | 14:18 | ||
159. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 14:58 | ||
160. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 15:05 | ||
161. | KOHLER Martin | Team Roth | 15:59 | ||
162. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 15:59 | ||
163. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 15:59 | ||
164. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 15:59 | ||
165. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 16:02 | ||
166. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 16:02 | ||
167. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 16:02 | ||
168. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 16:08 | ||
169. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 16:10 | ||
170. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 16:11 | ||
171. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 16:20 | ||
172. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 16:20 | ||
173. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 16:20 | ||
174. | ITAMI Kenji | Kinan Cycling Team | 16:35 | ||
175. | FONZI Giuseppe | Southeast - Venezuela | 16:39 | ||
176. | MARECZKO Jakub | Southeast - Venezuela | 16:39 | ||
177. | LAMMERTINK Steven | Team LottoNL-Jumbo | 16:58 | ||
178. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 18:39 | ||
179. | NAKANISHI Shigetomo | Kinan Cycling Team | 19:05 | ||
180. | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | 21:53 | ||
181. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 22:31 | ||
182. | NONAKA Ryoma | Kinan Cycling Team | 27:06 | ||
183. | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | 31:48 | ||
DNF | BAUER Jack | Cannondale Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | odstúpil | ||
DNF | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | odstúpil | ||
DNF | NOVAK Carol Eduard | Tusnad Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | PACCHIARDO Davide | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | RIUTORT Juan Carlos | Burgos-BH | odstúpil | ||
DNF | VORGANOV Eduard | Team Katusha | odstúpil |
profil etapy (© vueltacv.com) |
5. | 7.2. | zvlnená | Valencia > Valencia | 121 km | Vandenbergh |
Záverečná etapa vo Valencii už žiadne zmeny nepriniesla a z celkového víťazstva sa s pohodlným náskokom radoval Wout Poels zo Sky. Holanďan jasne vyhral dve najťažšie etapy a dojazdili si vôbec k prvému profesionálnemu celkovému víťazstvu. Vo východnom Španielsku to bola klasická dominancia supersilných celkov Sky - Astana - Movistar. Do Top 10 pustili iba Daniela Navarra z Cofidisu.
Naopak, nedarilo sa celej Kaťuši a Joaquimovi Rodríguezovi, Pierrovi Rollandovi či mladšiemu Quintanovi, na ktorého teraz smeruje veľká pozornosť.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | VANDENBERGH Stijn | Etixx - Quick-Step | 2:12:25 | 14 | ||||
2. | GROENEWEGEN Dylan | Team LottoNL-Jumbo | 00:00 | 5 | ||||
3. | KREDER Raymond | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | 3 | ||||
4. | BOUHANNI Nacer | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | |||||
5. | VAN GENECHTEN Jonas | IAM Cycling | 00:00 | |||||
6. | PORSEV Alexander | Team Katusha | 00:00 | |||||
7. | COLBRELLI Sonny | Bardiani - CSF | 00:00 | |||||
8. | BRESCHEL Matti | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | |||||
9. | RUFFONI Nicola | Bardiani - CSF | 00:00 | |||||
10. | PRADES Eduard | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 |
11. | PASQUALON Andrea | Team Roth | 00:00 | ||
12. | PATERSKI Maciej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
13. | FORTIN Filippo | GM Europa Ovini | 00:00 | ||
14. | SKJERPING Kristoffer | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
15. | GARCIA Vicente | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
16. | PETERS Alex | Team Sky | 00:00 | ||
17. | SIMION Paolo | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
18. | INSAUSTI Jon Ander | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
19. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
20. | LUTSENKO Alexey | Astana Pro Team | 00:00 | ||
21. | BERTAZZO Liam | Southeast - Venezuela | 00:00 | ||
22. | BOONEN Tom | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
23. | BOCCHIOLA Giorgio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
24. | LAPORTE Christophe | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
25. | KREDER Michel | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
26. | LAMPAERT Yves | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
27. | NECHITA Andrei | Tusnad Cycling Team | 00:00 | ||
28. | JUNGELS Bob | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
29. | MINNAARD Marco | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
30. | HOLLENSTEIN Reto | IAM Cycling | 00:00 | ||
31. | DE MAAR Marc | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
32. | VAN GINNEKEN Sjoerd | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
33. | HOOGERLAND Johnny | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
34. | VILLELLA Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
35. | MALACARNE Davide | Astana Pro Team | 00:00 | ||
36. | BAGüES Aritz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
37. | BRAVO Garikoitz | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
38. | MORENO Adria | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
39. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 00:00 | ||
40. | STRAKHOV Dmitry | Lokosphinx | 00:00 | ||
41. | VERONA Carlos | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
42. | TERPSTRA Niki | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
43. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 00:00 | ||
44. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 00:00 | ||
45. | SOKOLOV Dmitry | Lokosphinx | 00:00 | ||
46. | ARROYO David | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
47. | DE LA PARTE Víctor | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
48. | GONçALVES Domingos | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
49. | PIRES Bruno | Team Roth | 00:00 | ||
50. | WEENING Pieter | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
51. | FIRSANOV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
52. | LOPEZ David | Team Sky | 00:00 | ||
53. | DEL PINO Jesus | Burgos-BH | 00:00 | ||
54. | ERVITI Imanol | Movistar Team | 00:00 | ||
55. | TXOPERENA Beñat | Euskadi Basque Country - Murias | 00:00 | ||
56. | VILELA Ricardo | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
57. | MOLINA Antonio | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
58. | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 00:00 | ||
59. | WYSS Marcel | IAM Cycling | 00:00 | ||
60. | FORMOLO Davide | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
61. | DUYN Huub | Roompot Oranje Peloton | 00:00 | ||
62. | MARTIN Daniel | Etixx - Quick-Step | 00:00 | ||
63. | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 00:00 | ||
64. | AMEZQUETA Julen | Southeast - Venezuela | 00:00 | ||
65. | CIAVATTA Paolo | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
66. | BOEM Nicola | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
67. | LAENGEN Vegard Stake | IAM Cycling | 00:00 | ||
68. | TIZZA Marco | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
69. | MAESTRI Mirco | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
70. | SOUPE Geoffrey | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
71. | OWSIAN Lukasz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
72. | NIEVE Mikel | Team Sky | 00:00 | ||
73. | PLUCINSKI Leszek | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
74. | POELS Wout | Team Sky | 00:00 | ||
75. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 00:00 | ||
76. | SALAS Ibai | Burgos-BH | 01:16 | ||
77. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 01:16 | ||
78. | RESTREPO Jhonatan | Team Katusha | 00:00 | ||
79. | CLEMENT Stef | IAM Cycling | 00:00 | ||
80. | LEMOINE Cyril | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
81. | HERRADA Jesús | Movistar Team | 00:00 | ||
82. | BARBIN Enrico | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
83. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 00:00 | ||
84. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 00:00 | ||
85. | SLAGTER Tom-Jelte | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
86. | VENTOSO Francisco | Movistar Team | 00:00 | ||
87. | ROSON Jaime | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
88. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:00 | ||
89. | GASPAROTTO Enrico | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
90. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 00:00 | ||
91. | HERRADA José | Movistar Team | 00:00 | ||
92. | SAEZ Héctor | Caja Rural - Seguros RGA | 00:00 | ||
93. | ROLLAND Pierre | Cannondale Pro Cycling Team | 00:00 | ||
94. | RODRÍGUEZ Joaquim | Team Katusha | 00:00 | ||
95. | ROCHE Nicolas | Team Sky | 00:00 | ||
96. | VICIOSO Ángel | Team Katusha | 00:00 | ||
97. | LOSADA Alberto | Team Katusha | 00:00 | ||
98. | ANDREETTA Simone | Bardiani - CSF | 00:00 | ||
99. | TIRALONGO Paolo | Astana Pro Team | 00:00 | ||
100. | SVESHNIKOV Kirill | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
101. | TANNER David | IAM Cycling | 00:00 | ||
102. | TERUEL Eloy | reprezentácia Španielska | 00:00 | ||
103. | VERMEULEN Alexey | Team LottoNL-Jumbo | 01:16 | ||
104. | VAN EMPEL Etienne | Roompot Oranje Peloton | 01:16 | ||
105. | DOMBROWSKI Joe | Cannondale Pro Cycling Team | 01:16 | ||
106. | BURCHIO Federico | GM Europa Ovini | 01:16 | ||
107. | GONZALEZ Aitor | Euskadi Basque Country - Murias | 01:16 | ||
108. | ESTEVEZ Imanol | Euskadi Basque Country - Murias | 01:16 | ||
109. | BELDA David | Team Roth | 01:16 | ||
110. | MIHAYLOV Nikolay | CCC Sprandi Polkowice | 01:16 | ||
111. | BIZKARRA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 01:16 | ||
112. | ITURRIA Mikel | Euskadi Basque Country - Murias | 01:16 | ||
113. | GARCIA Marcos | Kinan Cycling Team | 01:16 | ||
114. | TORRES Albert | reprezentácia Španielska | 01:16 | ||
115. | VAN WINDEN Dennis | Team LottoNL-Jumbo | 01:16 | ||
116. | MEERSMAN Gianni | Etixx - Quick-Step | 01:16 | ||
117. | CRAWFORD Jai | Kinan Cycling Team | 01:16 | ||
118. | MAMYKIN Matvei | Team Katusha | 01:16 | ||
119. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 01:16 | ||
120. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 00:00 | ||
121. | DENIFL Stefan | IAM Cycling | 00:00 | ||
122. | SIMON Julien | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
123. | VDOVIN Sergey | Lokosphinx | 01:16 | ||
124. | DEGAND Thomas | Wanty - Groupe Gobert | 01:16 | ||
125. | LESTIDO Martín | Tusnad Cycling Team | 01:16 | ||
126. | VAN MELSEN Kevin | Wanty - Groupe Gobert | 01:16 | ||
127. | CRISTA Daniel | Tusnad Cycling Team | 03:00 | ||
128. | SULZBERGER Wesley | Kinan Cycling Team | 03:00 | ||
129. | MASCARO Sebastian | Tusnad Cycling Team | 03:00 | ||
130. | SEYNAEVE Lander | Wanty - Groupe Gobert | 03:00 | ||
131. | LóPEZ Daniel | Burgos-BH | 03:00 | ||
132. | FONZI Giuseppe | Southeast - Venezuela | 03:00 | ||
133. | CUBERO Jorge | Burgos-BH | 03:00 | ||
134. | MARECZKO Jakub | Southeast - Venezuela | 03:00 | ||
135. | NEUSTROEV Vasily | Lokosphinx | 03:00 | ||
136. | TEDESCHI Mirko | Southeast - Venezuela | 03:00 | ||
137. | SAMOLENKOV Artem | Lokosphinx | 03:00 | ||
138. | ZHURAVLEV Vadim | Lokosphinx | 03:00 | ||
139. | VDOVIN Alexander | Lokosphinx | 03:00 | ||
140. | STERBINI Luca | Bardiani - CSF | 03:00 | ||
141. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 03:00 | ||
142. | LUCAS David | reprezentácia Španielska | 03:00 | ||
143. | CHINELLO Fabio | d'Amico - Bottecchia | 00:00 | ||
144. | TORRES Cristián | reprezentácia Španielska | 03:00 | ||
145. | MORA Sebastián | reprezentácia Španielska | 03:00 | ||
146. | AMORES Julio Alberto | reprezentácia Španielska | 03:00 | ||
147. | MIRALLES Jose | Tusnad Cycling Team | 03:00 | ||
148. | TACIAK Mateusz | CCC Sprandi Polkowice | 03:00 | ||
149. | PARRINELLO Antonio | d'Amico - Bottecchia | 03:00 | ||
150. | TOMMASSINI Fabio | d'Amico - Bottecchia | 03:00 | ||
151. | MARQUES José | GM Europa Ovini | 03:00 | ||
152. | GINéS Daniel | d'Amico - Bottecchia | 03:00 | ||
153. | BOZIC Borut | Cofidis, Solutions Crédits | 03:00 | ||
154. | SEROV Alexander | Gazprom-RusVelo | 03:00 | ||
155. | BOUWMAN Koen | Team LottoNL-Jumbo | 03:00 | ||
156. | KAMYSHEV Arman | Astana Pro Team | 03:00 | ||
157. | OVECHKIN Artem | Gazprom-RusVelo | 03:00 | ||
158. | RODRíGUEZ Cristian | Southeast - Venezuela | 03:00 | ||
159. | LEEZER Tom | Team LottoNL-Jumbo | 03:00 | ||
160. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 03:00 | ||
161. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 03:00 | ||
162. | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 03:00 | ||
163. | CAMPENAERTS Victor | Team LottoNL-Jumbo | 03:00 | ||
164. | LAMMERTINK Steven | Team LottoNL-Jumbo | 03:00 | ||
165. | KRIZEK Matthias | Team Roth | 03:00 | ||
166. | SZABOLCS Sebestyen | Tusnad Cycling Team | 03:00 | ||
167. | ITAMI Kenji | Kinan Cycling Team | 03:00 | ||
168. | BRüNGGER Nico | Team Roth | 03:00 | ||
169. | KOHLER Martin | Team Roth | 03:00 | ||
170. | BAILLIFARD Valentin | Team Roth | 03:00 | ||
171. | TORRES Pablo | Burgos-BH | 03:00 | ||
172. | SOLE Arnau | Burgos-BH | 03:00 | ||
173. | MERINO Igor | Burgos-BH | 03:00 | ||
174. | GONCALVES José | Caja Rural - Seguros RGA | 03:00 | ||
175. | CECCHIN Alberto | Team Roth | 03:00 | ||
176. | ERSHOV Artur | Gazprom-RusVelo | 03:00 | ||
177. | NONAKA Ryoma | Kinan Cycling Team | 03:00 | ||
178. | SHILOV Sergey | Lokosphinx | 03:00 | ||
DNF | ASO Keisuke | Kinan Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | DOBRE Vlad-nicolae | Tusnad Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | NAKANISHI Shigetomo | Kinan Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | RUSCETTA Andrea | GM Europa Ovini | odstúpil | ||
DNF | SAZANOV Andrey | GM Europa Ovini | odstúpil |
Konečné celkové poradie | ||||||||
1. | POELS Wout | Team Sky | 14:15:51 | 125 | ||||
2. | SANCHEZ Luis Leon | Astana Pro Team | 00:46 | 85 | ||||
3. | INTXAUSTI Beñat | Team Sky | 00:56 | 70 | ||||
4. | IZAGIRRE Ion | Movistar Team | 01:01 | 60 | ||||
5. | MORENO Javier | Movistar Team | 01:10 | 50 | ||||
6. | ARU Fabio | Astana Pro Team | 01:26 | 40 | ||||
7. | ROSA Diego | Astana Pro Team | 01:27 | 35 | ||||
8. | HERRADA Jesus | Movistar Team | 01:31 | 30 | ||||
9. | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 01:34 | 25 | ||||
10. | KÖNIG Leopold | Team Sky | 01:50 | 20 |
profil etapy (© vueltacv.com) |