giro 19
1. 11.5. rovinata etapa ciel rovina Bologna > San Luca 8,0 km Roglič
2. 12.5. zvlnena etapa ciel rovina Bologna > Fucecchio 205 km Ackermann
3. 13.5. zvlnena etapa ciel rovina Vinci > Orbetello 220 km Gaviria
4. 14.5. zvlnena etapa ciel rovina Orbetello > Frascati 235 km Carapaz
5. 15.5. zvlnena etapa ciel rovina Frascati > Terracina 140 km Ackermann
6. 16.5. rovinata etapa ciel rovina Cassino > S.Giovanni Rotondo 238 km Masnada
7. 17.5. zvlnena etapa ciel rovina Vasto > L'Aquila 185 km Bilbao
8. 18.5. rovinata etapa ciel rovina Tortoreto Lido > Pesaro 239 km Ewan
9. 19.5. rovinata etapa ciel rovina Riccione > San Marino 34,8 km Roglič
  20.5.     voľný deň      
10. 21.5. rovinata etapa ciel rovina Ravenna > Modena 145 km Démare
11. 22.5. rovinata etapa ciel rovina Carpi > Novi Ligure 221 km Ewan
12. 23.5. rovinata etapa ciel rovina Cuneo > Pinerolo 158 km Benedetti
13. 24.5. rovinata etapa ciel rovina Pinerolo > Ceresole Reale 196 km Zakarin
14. 25.5. rovinata etapa ciel rovina St-Vincent > Courmayeur 131 km Carapaz
15. 26.5. rovinata etapa ciel rovina Ivrea > Como 232 km Cataldo
  27.5.     voľný deň      
16. 28.5. rovinata etapa ciel rovina Lovere > Ponte di Legno 226 km Ciccone
17. 29.5. rovinata etapa ciel rovina Val di Sole > Anterselva 181 km Peters
18. 30.5. zvlnena etapa ciel rovina Valdaora > St Maria di Sala 222 km Cima
19. 31.5. rovinata etapa ciel rovina Treviso > San Martino Castrozza 151 km Cháves
20. 1.6. rovinata etapa ciel rovina Feltre > Monte Avena 194 km Bilbao
21. 2.6. rovinata etapa ciel rovina Verona > Verona 17,0 km Haga
 
 
 
 
giro 1
Konečné poradie pretekov
1. CARAPAZ Richard Movistar Team link ikonka 90:01:47 850
2. NIBALI Vincenzo link ikonka Bahrain Merida Pro Team link ikonka 01:05 680
3. ROGLIČ Primož link ikonka Team Jumbo - Visma link ikonka 02:30 575
4. LANDA Mikel link ikonka Movistar Team link ikonka 02:38 460
5. MOLLEMA Bauke link ikonka Trek - Segafredo link ikonka 05:43 380
6. MAJKA Rafal link ikonka BORA - hansgrohe link ikonka 06:56 320
7. LÓPEZ Miguel Ángel Astana Pro Team link ikonka 07:26 260
8. YATES Simon link ikonka Mitchelton - Scott link ikonka 07:49 220
9. SIVAKOV Pavel Team Ineos link ikonka 08:56 180
10. ZAKARIN Ilnur link ikonka Kaťuša - Alpecin link ikonka 12:14 140
 
Zobraziť kompletné poradie
 
 
giro 2
Konečné poradie bodovacej súťaže
1. ACKERMANN Pascal BORA - hansgrohe link ikonka 226
2. DÉMARE Arnaud Groupama - FDJ link ikonka 213
3. CIMA Damiano Nippo Vini Fantini Faizané 104
4. MASNADA Fausto Androni Giocattoli - Sidermec 93
5. CARAPAZ Richard Movistar Team link ikonka 90
6. CIMOLAI Davide Israel Cycling Academy 60
 

zgiro sutaz vrchy
Konečné poradie vrchárskej súťaže
1. CICCONE Giulio Trek - Segafredo link ikonka 267
2. MASNADA Fausto Androni Giocattoli - Sidermec 115
3. CARUSO Damiano Bahrain Merida Pro Team link ikonka 84
4. CARAPAZ Richard Movistar Team link ikonka 75
5. NIEVE Mikel Mitchelton - Scott link ikonka 68
6. ZAKARIN Ilnur link ikonka Kaťuša - Alpecin link ikonka 54
 
 
zgiro sutaz u25
Konečné poradie súťaže do 25 rokov
1. LÓPEZ Miguel Ángel Astana Pro Team link ikonka 90:09:13
2. SIVAKOV Pavel Team Ineos link ikonka 01:30
3. CARTHY Hugh EF Education First Pro Team link ikonka 09:10
4. MADOUAS Valentin Groupama - FDJ link ikonka 14:33
5. CICCONE Giulio Trek - Segafredo link ikonka 19:53
6. DUNBAR Eddie Team Ineos link ikonka 35:00
 
 
Dresy lídrov pretekov
giro 1   giro 2   giro 3   giro 4
celková klasifikácia   bodovacia súťaž   vrchárska súťaž   súťaž do 25 rokov
maglia rosa   maglia ciclamino   maglia azzurra   maglia bianca
 
 
fotogaleria ikonkaCelková mapa pretekov (© giroditalia.it)
giro 19 celkova mapa
 
 
 
fotogaleria ikonkaCelkový profil pretekov (© giroditalia.it)
giro 19 celkovy profil
 
 
 
fotogaleria ikonkaFotogaléria profilov etáp (© giroditalia.it)
 
 
video v clanku ikonka ciernaPromo Gira 2019
 
 
video v clanku ikonka ciernaPrezentácia trasy Gira 2019