Okolo Álp 2023 (2.Pro), 17-21. apríla
1. | 17.4. | Rattenberg > Alpbach | 127 km | Hart | ||
2. | 18.4. | Reith Alpbachtal > Ritten | 165 km | Hart | ||
3. | 19.4. | Ritten > Brentonico SV | 162 km | Kämna | ||
4. | 20.4. | Rovereto > Predazzo | 153 km | Mühlberger | ||
5. | 21.4. | Cavalese > Brunico | 144 km | Carr |
Vlaňajší ročník | Štartová listina |
1. | 17.4. | Rattenberg > Alpbach | 127 km | Hart |
profil etapy, 2470 nastúpaných metrov (© tourofthealps.eu) |
Štartová listina obsahovala veľa kvalitných vrchárov vrátane Aleksandra Vlasova, Taa Geoghegana Harta, Santiaga Buitraga, Pavla Sivakova, Hugha Carthyho, Domenica Pozzoviva a ďalších. Adeptov na celkové víťazstvo, no aj výhru v etapách tak bolo viac ako dosť. Najväčšie šance sa dnes dávali Vlasovovi, Geogheganovi Hartovi a Buitragovi. No prekvapiť mohli aj ostatní menovaní a nemenovaní cyklisti.
The escape is stretching out! Who has the biggest chances to make it?@SergioSamitier (@Movistar_Team), Valentin Paret Peintre (@AG2RCITROENTEAM), @KinfeMulu (@CajaRural_RGA), Garosio and Alex Martìn (@EoloKometaTeam) and @moranvermeulen
— Tour of The Alps (@Tourof_TheAlps) April 17, 2023
(Austria). #TotA #LiveUphill
???? Svoboda pic.twitter.com/ju8MNmQbr0
Do úniku sa dostalo šesť cyklistov, menovite Sergio Samitier z Movistaru, Valentin Paret-Peintre z Ag2r Citroën, Mulu Kinfe Hailemichael z Caja Rural - Seguros RGA, Andrea Garosio a Alex Martín obaja z EOLO-Kometa a Moran Vermuelen z celku Vorarlberg. Únik sa vytvoril ešte pred úvodnou rýchlostnou prémiou a pelotón im počas dňa doprial maximálne trojminútový náskok. Bola to zásluha Ineosu Grenadiers a Bory - hansgrohe.
Hij doet het weer !!! #TotA #waarisCepeda … dat wordt niks in de Giro @not_tda @TourdAmbiance pic.twitter.com/Ysrmf3pgqY
— Sam Sosef (@SamSosef) April 17, 2023
????????????Tao Geoghegan Hart (Ineos Grenadiers) gana la Etapa 1 del Tour de los Alpes 2023 ???????????????? #TotA #TouroftheAlps #Noticiclismo #Ciclismo pic.twitter.com/IW4R1YKvWn
— NotiCiclismo ➡ ???????? #TotA (@Noticiclismo1) April 17, 2023
Víťazný Tao Hart (© TotA / SprintCycling) |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 03:18:00 | |||||
2. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 00:02 | |||||
3. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:04 | |||||
4. | SOSA Ivan | Movistar Team | 00:06 | |||||
5. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:06 | |||||
6. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:06 |
7. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:10 | |
8. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:10 | |
9. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:10 | |
10. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:14 | |
11. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:18 | |
12. | POOLE Max | Team DSM | 00:29 | |
13. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 00:31 | |
14. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 00:40 | |
15. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 01:38 | |
16. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 01:52 | |
17. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 01:52 | |
18. | UIJTDEBROEKS Cian | BORA-hansgrohe | 01:52 | |
19. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 02:01 | |
20. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 02:17 | |
21. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 02:17 | |
22. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 02:17 | |
23. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 02:17 | |
24. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 02:17 | |
25. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 02:17 | |
26. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 02:17 | |
27. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 02:24 | |
28. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 02:27 | |
29. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 02:27 | |
30. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 02:27 | |
31. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 02:27 | |
32. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 02:27 | |
33. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 02:55 | |
34. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 02:58 | |
35. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 03:40 | |
36. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 03:40 | |
37. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 03:40 | |
38. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 03:40 | |
39. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 04:04 | |
40. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 04:15 | |
41. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 04:46 | |
42. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 04:46 | |
43. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 04:46 | |
44. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 04:50 | |
45. | VACEK Karel | Team Corratec | 04:52 | |
46. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 04:56 | |
47. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 05:10 |
profil posledného kopca (© tourofthealps.eu) |
2. | 18.4. | Reith Alpbachtal > Ritten | 165 km | Hart |
profil etapy, 2860 nastúpaných metrov (© tourofthealps.eu) |
Vpredu sa ukázalo päť ľudí, ktorí si vytvorili náskok, no nie zásadný. Boli to Simon Carr (EF Education), Sergio Samitier (Movistar), Txomin Juaristi (Euskaltel) a dvojica z rakúskej repre Sebastian Schönberger - Moran Vermeulen. Členitý terén ich preriedil už hodinu pred dojazdom, keď tempo nevydržali Vermeule a Juaristi, zvyšní traja dorazili pod záverečnú sériu kopcov s malým náskokom na favoritov, konkrétne mali dve minúty výhody.
KM 94: Peloton is 2'48" behind. Give it up for our breakaway! Simon Carr (@EFprocycling), Schoenberger and @moranvermeuelen (Austria), @SergioSamitier (@Movistar_Team), @TxominJ (@euskaltelteam) ????#TotA #LiveUphill
— Tour of The Alps (@Tourof_TheAlps) April 18, 2023
???? Svoboda pic.twitter.com/uCG0gSjMjm
????????????Tao Geoghegan Hart (Ineos Grenadiers) gana la Etapa 2 del Tour de los Alpes 2023 ???????????????? #TotA #TouroftheAlps #Noticiclismo #Ciclismo pic.twitter.com/rFfxtTEWZo
— NotiCiclismo ➡ ???????? #TotA (@Noticiclismo1) April 18, 2023
Tao Hart (© TotA / Daniele Molineris) |
Vyjadrenie Taa Harta (víťaz) |
"Pozreli sme si ten záver a usúdili, že nám bude veľmi sedieť. Kontrolovali sme celú etapu a v závere Pavel šiel neskutočne. Vďaka jeho nohám aj skúsenostiam sme to zvládli. Výborne zmanažovaný deň od všetkých z nášho tímu, super robota! Ja som to len dokončil. Zajtra to bude úplne odlišné, veľmi ťažký kopec, uvidíme, ako to dopadne." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 03:57:42 | |||||
2. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:00 | |||||
3. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:02 | |||||
4. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:02 | |||||
5. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:02 | |||||
6. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:02 |
7. | SOSA Ivan | Movistar Team | 00:02 | |
8. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:02 | |
9. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 00:29 | |
10. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:29 | |
11. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 00:29 | |
12. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 00:29 | |
13. | POOLE Max | Team DSM | 00:29 | |
14. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:29 | |
15. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 00:29 | |
16. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 00:29 | |
17. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 00:29 | |
18. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 00:29 | |
19. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 00:29 | |
20. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 00:29 | |
21. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 00:00 | |
22. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 00:57 | |
23. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 00:59 | |
24. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 00:59 | |
25. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 01:01 | |
26. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 01:01 | |
27. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 01:01 | |
28. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 01:01 | |
29. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 01:10 | |
30. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 01:46 | |
31. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 02:05 | |
32. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 02:07 | |
33. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 02:07 | |
34. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 02:07 | |
35. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 02:07 | |
36. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 02:29 | |
37. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 02:39 | |
38. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 03:13 | |
39. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 03:26 | |
40. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 04:16 | |
41. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 04:29 | |
42. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 04:29 | |
43. | SANTAROMITA Alessandro | Green Project - Bardiani | 04:29 | |
44. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 04:29 | |
45. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 05:33 | |
46. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 05:33 | |
47. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 05:33 | |
48. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 06:07 | |
49. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 06:07 | |
50. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 06:07 | |
51. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 06:33 | |
52. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 06:33 | |
53. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural-Seguros | 06:33 | |
54. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 06:33 | |
55. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 06:33 | |
56. | SCHACHMANN Maximilian | BORA-hansgrohe | 06:33 | |
57. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 06:33 | |
58. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 09:11 | |
59. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 09:11 | |
60. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 09:11 | |
61. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 09:11 | |
62. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 09:11 | |
63. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 09:11 | |
64. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 09:11 | |
65. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 09:11 | |
66. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 09:33 | |
67. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 09:33 | |
68. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 09:33 | |
69. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 09:33 | |
70. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 09:38 | |
71. | VANHOUCKE Harm | Team DSM | 09:50 | |
72. | VACEK Karel | Team Corratec | 11:09 | |
73. | CUADRADO Unai | Euskaltel-Euskadi | 12:15 | |
74. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 12:15 | |
75. | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | 12:15 | |
76. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 12:15 | |
77. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 12:15 | |
78. | CARBONI Giovanni | Equipo Kern Pharma | 12:15 | |
79. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 12:15 | |
80. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 12:15 | |
81. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 12:15 | |
82. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 12:15 | |
83. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 12:15 | |
84. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 12:20 | |
85. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 12:53 | |
86. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 12:53 | |
87. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 14:03 | |
88. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 14:03 | |
89. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 14:40 | |
90. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 14:40 | |
91. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 14:40 | |
92. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 15:45 | |
93. | VAN DER MEULEN Max | Team DSM | 16:00 | |
94. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 16:00 | |
95. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 16:00 | |
96. | DAINESE Alberto | Team DSM | 16:00 | |
97. | SMITH Will | Trinity Racing | 16:00 | |
98. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 16:00 | |
99. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 16:00 | |
100. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 16:00 | |
101. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 16:00 | |
102. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 16:00 | |
103. | DAVIS Corey | Q36.5 Pro Team | 16:00 | |
104. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 16:00 | |
105. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 16:00 | |
106. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 16:00 | |
107. | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | 16:00 | |
108. | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | 16:00 | |
109. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 16:00 | |
110. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 16:00 | |
111. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 16:00 | |
112. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 16:00 | |
113. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 16:00 | |
114. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 16:00 | |
115. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 16:00 | |
116. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 16:00 | |
117. | KULSET Sindre | Uno-X Pro Team | 16:00 | |
118. | OLIVERO Simone | Team Corratec | 16:00 | |
119. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 16:00 | |
120. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | 16:00 | |
121. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 16:25 | |
DNF | BOARO Manuele | Astana Qazaqstan | odstúpil | |
DNF | BROWNING Fergus | Trinity Racing | odstúpil | |
DNF | MURGUIALDAY Jokin | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | RIVI Samuele | EOLO - Kometa Team | odstúpil | |
DNS | PRONSKIY Vadim | Astana Qazaqstan | neštartoval | |
DNS | UIJTDEBROEKS Cian | BORA-hansgrohe | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 07:15:22 | |||||
2. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 00:16 | |||||
3. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:22 | |||||
4. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:28 | |||||
5. | SOSA Ivan | Movistar Team | 00:28 | |||||
6. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:28 |
7. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:28 | |
8. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:32 | |
9. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:40 | |
10. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:55 | |
11. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:59 | |
12. | POOLE Max | Team DSM | 01:18 | |
13. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 01:20 | |
14. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 01:29 | |
15. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 02:27 | |
16. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 02:41 | |
17. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 02:41 | |
18. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 02:50 | |
19. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 03:06 | |
20. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 03:06 | |
21. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 03:16 | |
22. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 03:36 | |
23. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 03:38 | |
24. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 03:41 | |
25. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 03:46 | |
26. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 03:48 | |
27. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 03:57 | |
28. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 04:44 | |
29. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 05:01 | |
30. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 05:20 | |
31. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 05:57 | |
32. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 06:42 | |
33. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 06:53 | |
34. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 07:03 | |
35. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 07:17 | |
36. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 07:26 | |
37. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 07:51 | |
38. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 08:06 | |
39. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 08:44 | |
40. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 09:35 | |
41. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 09:59 | |
42. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 10:07 | |
43. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 10:07 | |
44. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 10:39 | |
45. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 10:49 | |
46. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 11:48 | |
47. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 11:49 | |
48. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 12:09 | |
49. | SANTAROMITA Alessandro | Green Project - Bardiani | 12:12 | |
50. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 13:05 | |
51. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 14:16 | |
52. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 14:51 | |
53. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 14:55 | |
54. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 15:25 | |
55. | VACEK Karel | Team Corratec | 16:21 | |
56. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 16:25 | |
57. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural-Seguros | 16:25 | |
58. | SCHACHMANN Maximilian | BORA-hansgrohe | 16:25 | |
59. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 16:25 | |
60. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 16:43 | |
61. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 17:03 | |
62. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 17:19 | |
63. | VANHOUCKE Harm | Team DSM | 17:42 | |
64. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 19:03 | |
65. | CUADRADO Unai | Euskaltel-Euskadi | 19:58 | |
66. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 19:58 | |
67. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 19:58 | |
68. | CARBONI Giovanni | Equipo Kern Pharma | 19:58 | |
69. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 19:58 | |
70. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 20:03 | |
71. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 20:42 | |
72. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 20:43 | |
73. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 21:06 | |
74. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 21:45 | |
75. | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | 22:07 | |
76. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 22:07 | |
77. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 22:11 | |
78. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 22:32 | |
79. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 23:39 | |
80. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 23:55 | |
81. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 24:01 | |
82. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 24:01 | |
83. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 24:01 | |
84. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 25:15 | |
85. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 25:15 | |
86. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 25:37 | |
87. | VAN DER MEULEN Max | Team DSM | 25:52 | |
88. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 25:52 | |
89. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 25:52 | |
90. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 26:10 | |
91. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 26:17 | |
92. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 26:43 | |
93. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 27:21 | |
94. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 27:27 | |
95. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 27:56 | |
96. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 28:31 | |
97. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 29:08 | |
98. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 29:52 | |
99. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 30:28 | |
100. | SMITH Will | Trinity Racing | 30:28 | |
101. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 30:28 | |
102. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 30:28 | |
103. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 30:28 | |
104. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 30:28 | |
105. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 30:28 | |
106. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 30:28 | |
107. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 30:28 | |
108. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 30:28 | |
109. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 30:28 | |
110. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 31:12 | |
111. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 31:12 | |
112. | DAVIS Corey | Q36.5 Pro Team | 31:12 | |
113. | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | 31:12 | |
114. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | 31:12 | |
115. | KULSET Sindre | Uno-X Pro Team | 31:34 | |
116. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 32:21 | |
117. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 32:35 | |
118. | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | 32:35 | |
119. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 32:35 | |
120. | OLIVERO Simone | Team Corratec | 35:05 | |
121. | DAINESE Alberto | Team DSM | 36:05 |
profil posledného kopca (© tourofthealps.eu) |
3. | 19.4. | Ritten > Brentonico SV | 162 km | Kämna |
profil etapy, 2940 nastúpaných metrov (© tourofthealps.eu) |
Nothing can stop me, I'm all the way up!
— Tour of The Alps (@Tourof_TheAlps) April 19, 2023
Escape is getting to Cei Lake
???? Svoboda pic.twitter.com/mseHsdggfO
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
????????????Lennard Kamna (Bora-Hansgrohe) gana la Etapa 3 del Tour de los Alpes 2023 ???????????????? #TotA #TouroftheAlps #Noticiclismo #Ciclismo pic.twitter.com/3b85cbjocV
— NotiCiclismo ➡ ???????? #TotA (@Noticiclismo1) April 19, 2023
Triumf Kämnu (© TotA / Jaroslav Svoboda) |
Lennard Kämna (víťaz etapy, 6. miesto v GC) |
"Vyraziť skoro z pelotónu pre mňa bola jediná možnosť. Musel som si držať dobrú rýchlosť. Mal som celkom šťastie, že ku mne prišiel Jefferson Cepeda, ktorý šiel dobré tempo. Na druhom mieste máme Aleksandra Vlasova, čo je pre nás, samozrejme, príjemné." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 04:06:13 | |||||
2. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:04 | |||||
3. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:04 | |||||
4. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 00:04 | |||||
5. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:04 | |||||
6. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:04 |
7. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:10 | |
8. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 00:32 | |
9. | POOLE Max | Team DSM | 00:32 | |
10. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:32 | |
11. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:32 | |
12. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 00:51 | |
13. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 01:06 | |
14. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 01:06 | |
15. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 01:06 | |
16. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 01:06 | |
17. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 01:06 | |
18. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 01:09 | |
19. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 02:25 | |
20. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 02:29 | |
21. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 02:29 | |
22. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 02:29 | |
23. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 02:52 | |
24. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 03:15 | |
25. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 03:15 | |
26. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 03:25 | |
27. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 03:25 | |
28. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 03:36 | |
29. | SOSA Ivan | Movistar Team | 03:36 | |
30. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 03:36 | |
31. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 03:36 | |
32. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 03:36 | |
33. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 05:00 | |
34. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 05:19 | |
35. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 05:22 | |
36. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 06:03 | |
37. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 06:46 | |
38. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 06:46 | |
39. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 06:46 | |
40. | VACEK Karel | Team Corratec | 08:08 | |
41. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 10:18 | |
42. | CARBONI Giovanni | Equipo Kern Pharma | 10:18 | |
43. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 10:18 | |
44. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 10:18 | |
45. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 10:18 | |
46. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 10:18 | |
47. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 10:18 | |
48. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 10:18 | |
49. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 10:18 | |
50. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural-Seguros | 10:53 | |
51. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 11:23 | |
52. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 11:23 | |
53. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 11:30 | |
54. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 11:30 | |
55. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 11:30 | |
56. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 11:30 | |
57. | SANTAROMITA Alessandro | Green Project - Bardiani | 11:30 | |
58. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 11:30 | |
59. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 11:30 | |
60. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 11:30 | |
61. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 11:30 | |
62. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 12:11 | |
63. | SCHACHMANN Maximilian | BORA-hansgrohe | 12:41 | |
64. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 13:13 | |
65. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 13:26 | |
66. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 13:53 | |
67. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 13:53 | |
68. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 13:53 | |
69. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 14:01 | |
70. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 14:03 | |
71. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 14:43 | |
72. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 15:19 | |
73. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 15:19 | |
74. | CUADRADO Unai | Euskaltel-Euskadi | 15:19 | |
75. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 15:19 | |
76. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 15:19 | |
77. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 15:19 | |
78. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 15:19 | |
79. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 15:19 | |
80. | SMITH Will | Trinity Racing | 15:19 | |
81. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 15:19 | |
82. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 15:19 | |
83. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 15:19 | |
84. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 15:19 | |
85. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 15:19 | |
86. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 15:32 | |
87. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 15:33 | |
88. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 15:35 | |
89. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 16:00 | |
90. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 16:39 | |
91. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 17:06 | |
92. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 17:06 | |
93. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 18:12 | |
94. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 18:12 | |
95. | KULSET Sindre | Uno-X Pro Team | 18:12 | |
96. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 18:12 | |
97. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 18:12 | |
98. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 18:12 | |
99. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 18:12 | |
100. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 18:12 | |
101. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 18:12 | |
102. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 18:12 | |
103. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 18:12 | |
104. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 18:12 | |
105. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 18:12 | |
106. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 18:12 | |
107. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 18:12 | |
108. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 18:59 | |
109. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 18:59 | |
110. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 18:59 | |
111. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 18:59 | |
112. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 18:59 | |
113. | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | 20:41 | |
114. | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | 20:41 | |
115. | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | 21:07 | |
116. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | 21:12 | |
DNF | DAVIS Corey | Q36.5 Pro Team | odstúpil | |
DNF | OLIVERO Simone | Team Corratec | odstúpil | |
DNS | VANHOUCKE Harm | Team DSM | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 11:21:39 | |||||
2. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:22 | |||||
3. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:28 | |||||
4. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:36 | |||||
5. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:38 | |||||
6. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:45 |
7. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:49 | |
8. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:56 | |
9. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:56 | |
10. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 01:20 | |
11. | POOLE Max | Team DSM | 01:46 | |
12. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 02:22 | |
13. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 02:31 | |
14. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 03:32 | |
15. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 03:34 | |
16. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 03:43 | |
17. | SOSA Ivan | Movistar Team | 04:00 | |
18. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 04:18 | |
19. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 05:02 | |
20. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 05:31 | |
21. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 06:01 | |
22. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 06:11 | |
23. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 06:59 | |
24. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 07:13 | |
25. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 07:29 | |
26. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 07:29 | |
27. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 08:08 | |
28. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 08:33 | |
29. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 09:32 | |
30. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 11:49 | |
31. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 11:56 | |
32. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 12:35 | |
33. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 13:07 | |
34. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 13:18 | |
35. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 14:00 | |
36. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 14:02 | |
37. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 16:51 | |
38. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 18:20 | |
39. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 18:29 | |
40. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 18:51 | |
41. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 20:10 | |
42. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 20:13 | |
43. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 20:40 | |
44. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 21:23 | |
45. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 23:06 | |
46. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 23:15 | |
47. | SANTAROMITA Alessandro | Green Project - Bardiani | 23:38 | |
48. | VACEK Karel | Team Corratec | 24:25 | |
49. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 24:31 | |
50. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 25:05 | |
51. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 25:09 | |
52. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 25:54 | |
53. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 26:39 | |
54. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 26:51 | |
55. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 27:03 | |
56. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 27:09 | |
57. | AMEZQUETA Julen | Caja Rural-Seguros | 27:14 | |
58. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 28:27 | |
59. | SCHACHMANN Maximilian | BORA-hansgrohe | 29:02 | |
60. | CARBONI Giovanni | Equipo Kern Pharma | 30:12 | |
61. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 30:12 | |
62. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 30:30 | |
63. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 31:17 | |
64. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 31:20 | |
65. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 31:29 | |
66. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 31:40 | |
67. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 31:58 | |
68. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 33:11 | |
69. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 34:18 | |
70. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 35:05 | |
71. | CUADRADO Unai | Euskaltel-Euskadi | 35:13 | |
72. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 35:27 | |
73. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 35:29 | |
74. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 35:58 | |
75. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 36:21 | |
76. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 37:26 | |
77. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 37:35 | |
78. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 37:36 | |
79. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 38:06 | |
80. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 38:06 | |
81. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 38:50 | |
82. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 38:59 | |
83. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 39:57 | |
84. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 40:30 | |
85. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 40:31 | |
86. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 42:09 | |
87. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 42:20 | |
88. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 43:12 | |
89. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 44:00 | |
90. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 44:17 | |
91. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 44:23 | |
92. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 44:27 | |
93. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 44:51 | |
94. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 45:07 | |
95. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 45:35 | |
96. | SMITH Will | Trinity Racing | 45:43 | |
97. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 45:43 | |
98. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 45:43 | |
99. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 45:57 | |
100. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 46:04 | |
101. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 46:16 | |
102. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 46:43 | |
103. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 48:36 | |
104. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 48:36 | |
105. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 48:36 | |
106. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 48:36 | |
107. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 49:20 | |
108. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 49:23 | |
109. | KULSET Sindre | Uno-X Pro Team | 49:42 | |
110. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 50:43 | |
111. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 51:16 | |
112. | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | 51:30 |
profil posledného kopca (© tourofthealps.eu) |
4. | 20.4. | Rovereto > Predazzo | 153 km | Mühlberger |
profil etapy, 3610 nastúpaných metrov (© tourofthealps.eu) |
More teams feat multiple riders in the break: who's going to make the move? #TotA #LiveUphill pic.twitter.com/8O0YN9qeZ8
— Tour of The Alps (@Tourof_TheAlps) April 20, 2023
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
Issu d'une échappée matinale, Gregor Mühlberger (Movistar) remporte la 4ème étape du #TouroftheAlps en battant au sprint Torstein Træen (Uno-X) et Giulio Pellizzari (Green Project-Bardiani). Tao Geoghegan Hart va rester leader avant la dernière étape, demain. #TotA #cyclisme pic.twitter.com/VIa73qhevL
— ???? Les Rois du Peloton ???? (@LRoisDuPeloton) April 20, 2023
Výsledky etapy | ||||||||
1. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 04:16:53 | |||||
2. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 00:00 | |||||
3. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 00:00 | |||||
4. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 00:40 | |||||
5. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 00:40 | |||||
6. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 00:40 |
7. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 00:40 | |
8. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 00:40 | |
9. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 00:40 | |
10. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 00:40 | |
11. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 03:22 | |
12. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 03:22 | |
13. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 03:22 | |
14. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 03:22 | |
15. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 03:22 | |
16. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 03:22 | |
17. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 03:22 | |
18. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 03:22 | |
19. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 03:22 | |
20. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 03:22 | |
21. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 03:22 | |
22. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 03:22 | |
23. | POOLE Max | Team DSM | 03:22 | |
24. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 03:22 | |
25. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 03:22 | |
26. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 03:22 | |
27. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 03:22 | |
28. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 03:22 | |
29. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 03:22 | |
30. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 03:22 | |
31. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 03:22 | |
32. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 03:22 | |
33. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 03:22 | |
34. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 03:22 | |
35. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 03:22 | |
36. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 03:22 | |
37. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 03:22 | |
38. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 03:22 | |
39. | SOSA Ivan | Movistar Team | 03:22 | |
40. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 03:22 | |
41. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 03:22 | |
42. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 05:40 | |
43. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 05:40 | |
44. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 05:40 | |
45. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 05:40 | |
46. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 06:56 | |
47. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 06:56 | |
48. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 06:56 | |
49. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 06:56 | |
50. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 06:56 | |
51. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 06:56 | |
52. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 06:56 | |
53. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 06:56 | |
54. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 06:56 | |
55. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 06:56 | |
56. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 06:56 | |
57. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 09:38 | |
58. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 09:38 | |
59. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 09:38 | |
60. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 11:11 | |
61. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 11:11 | |
62. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 11:11 | |
63. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 11:11 | |
64. | VACEK Karel | Team Corratec | 12:16 | |
65. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 12:16 | |
66. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 12:16 | |
67. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 14:18 | |
68. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 14:18 | |
69. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 14:18 | |
70. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 14:18 | |
71. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 14:18 | |
72. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 14:18 | |
73. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 14:18 | |
74. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 14:18 | |
75. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 14:18 | |
76. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 14:18 | |
77. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 14:18 | |
78. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 14:18 | |
79. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 14:18 | |
80. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 14:18 | |
81. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 16:48 | |
82. | SMITH Will | Trinity Racing | 16:48 | |
83. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 16:48 | |
84. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 16:48 | |
85. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 16:48 | |
86. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 16:48 | |
87. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 16:48 | |
88. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 16:48 | |
89. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 16:48 | |
90. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 16:48 | |
91. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 16:48 | |
92. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 16:48 | |
93. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 16:48 | |
94. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 16:48 | |
95. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 19:13 | |
96. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 19:13 | |
97. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 19:29 | |
98. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 19:29 | |
99. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 19:29 | |
100. | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | 19:29 | |
101. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 19:29 | |
102. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 19:29 | |
103. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 19:29 | |
104. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 19:29 | |
105. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 19:29 | |
106. | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | 19:29 | |
107. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 21:19 | |
108. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | 24:15 | |
DNF | AMEZQUETA Julen | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | BURATTI Nicolo | Bahrain Victorious | odstúpil | |
DNF | CARBONI Giovanni | Equipo Kern Pharma | odstúpil | |
DNF | CUADRADO Unai | Euskaltel-Euskadi | odstúpil | |
DNF | DAINESE Alberto | Team DSM | odstúpil | |
DNF | KULSET Sindre | Uno-X Pro Team | odstúpil | |
DNF | SAGIV Guy | Israel - Premier Tech | odstúpil | |
DNF | VAN DER MEULEN Max | Team DSM | odstúpil | |
DNS | SANTAROMITA Alessandro | Green Project - Bardiani | neštartoval | |
DNS | SCHACHMANN Maximilian | BORA-hansgrohe | neštartoval |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 15:41:54 | |||||
2. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:22 | |||||
3. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:28 | |||||
4. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:36 | |||||
5. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:38 | |||||
6. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:45 |
7. | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | 00:49 | |
8. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:56 | |
9. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:56 | |
10. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 01:20 | |
11. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 01:34 | |
12. | POOLE Max | Team DSM | 01:46 | |
13. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 02:22 | |
14. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 02:31 | |
15. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 02:49 | |
16. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 03:32 | |
17. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 03:34 | |
18. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 03:43 | |
19. | SOSA Ivan | Movistar Team | 04:00 | |
20. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 04:18 | |
21. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 05:51 | |
22. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 06:01 | |
23. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 06:11 | |
24. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 06:50 | |
25. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 06:59 | |
26. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 07:29 | |
27. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 08:08 | |
28. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 09:47 | |
29. | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | 10:47 | |
30. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 13:18 | |
31. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 14:53 | |
32. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 14:54 | |
33. | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | 15:23 | |
34. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 15:30 | |
35. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 16:20 | |
36. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 16:41 | |
37. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 17:28 | |
38. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 18:29 | |
39. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 20:13 | |
40. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 20:24 | |
41. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 20:40 | |
42. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 22:25 | |
43. | MUHLBERGER Gregor | Movistar Team | 23:19 | |
44. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 24:40 | |
45. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 25:09 | |
46. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 27:30 | |
47. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 28:05 | |
48. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 28:38 | |
49. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 29:31 | |
50. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 30:43 | |
51. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 31:17 | |
52. | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | 31:57 | |
53. | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | 32:01 | |
54. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 32:19 | |
55. | VACEK Karel | Team Corratec | 33:19 | |
56. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 35:33 | |
57. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 36:01 | |
58. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 36:21 | |
59. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 37:52 | |
60. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 38:19 | |
61. | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | 39:32 | |
62. | SCHRETTL Marco | Rakúsko | 40:24 | |
63. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 40:29 | |
64. | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | 41:45 | |
65. | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | 42:25 | |
66. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 42:54 | |
67. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 43:59 | |
68. | PUTZ Sebastian | Rakúsko | 45:24 | |
69. | BALDACCINI Davide | Team Corratec | 46:13 | |
70. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 46:16 | |
71. | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | 46:23 | |
72. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 46:25 | |
73. | AMELLA Matteo | Team Corratec | 46:37 | |
74. | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | 47:47 | |
75. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 47:57 | |
76. | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | 49:55 | |
77. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 50:52 | |
78. | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | 51:02 | |
79. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 51:26 | |
80. | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | 51:59 | |
81. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 53:53 | |
82. | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | 53:57 | |
83. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 54:08 | |
84. | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | 54:13 | |
85. | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | 54:56 | |
86. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 54:57 | |
87. | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | 55:46 | |
88. | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | 56:31 | |
89. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 56:39 | |
90. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 57:43 | |
91. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 57:53 | |
92. | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | 58:16 | |
93. | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | 58:51 | |
94. | SMITH Will | Trinity Racing | 59:09 | |
95. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 59:23 | |
96. | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | 59:32 | |
97. | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | 01:00:09 | |
98. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 01:00:19 | |
99. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 01:00:58 | |
100. | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | 01:01:14 | |
101. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 01:02:02 | |
102. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 01:02:02 | |
103. | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | 01:02:46 | |
104. | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | 01:04:43 | |
105. | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | 01:06:34 | |
106. | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | 01:07:23 | |
107. | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | 01:09:19 | |
108. | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | 01:13:13 |
profil posledného kopca (© tourofthealps.eu) |
5. | 21.4. | Cavalese > Brunico | 144 km | Carr |
profil etapy, 2910 nastúpaných metrov (© tourofthealps.eu) |
Breakaway vs peloton. #TotA #LiveUphill
— Tour of The Alps (@Tourof_TheAlps) April 21, 2023
???? Svoboda pic.twitter.com/cipqUEvtuU
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
- reklama - |
???????? ¡¡Última etapa del Tour de los Alpes para Simon Carr en solitario!!
— Eurosport.es (@Eurosport_ES) April 21, 2023
Se marchó en Rio Molino y nadie pudo seguirle el ritmo.
✅ La general se queda en manos de Tao Geoghegan Hart.#LaCasadelCiclismo pic.twitter.com/Id9FJ76QUh
Simon Carr (víťaz etapy) |
"Napriek tomu, že som bol unavený, tak som sa dostal do úniku. Veľmi ma prekvapilo, že som mal také dobré nohy v tom kopci. Ja aj Georg Steinhauser sme mali šancu v úniku, kde sme sa spoločne dostali. Neskôr sa tam dostal aj Mark Donovan, ktorý bol nebezpečný v celkovom poradí, takže sa to opäť roznastupovalo. Našťastie, neskôr sme v tej skupine bojovali o etapové víťazstvo." |
Výsledky etapy | ||||||||
1. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 03:43:28 | |||||
2. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 00:53 | |||||
3. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 00:53 | |||||
4. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 00:55 | |||||
5. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 01:21 | |||||
6. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 02:09 |
7. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 02:40 | |
8. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 02:40 | |
9. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 02:50 | |
10. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 03:00 | |
11. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 03:01 | |
12. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 03:42 | |
13. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 04:28 | |
14. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 04:28 | |
15. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 04:28 | |
16. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 04:28 | |
17. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 04:28 | |
18. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 04:28 | |
19. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 04:28 | |
20. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 04:28 | |
21. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 04:28 | |
22. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 04:28 | |
23. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 04:28 | |
24. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 04:28 | |
25. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 04:28 | |
26. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 04:28 | |
27. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 04:28 | |
28. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 04:28 | |
29. | POOLE Max | Team DSM | 04:28 | |
30. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 04:28 | |
31. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 04:28 | |
32. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 04:28 | |
33. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 04:28 | |
34. | SOSA Ivan | Movistar Team | 04:28 | |
35. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 06:03 | |
36. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 06:03 | |
37. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 07:03 | |
38. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 07:03 | |
39. | MÜHLBERGER Gregor | Movistar Team | 07:03 | |
40. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 07:03 | |
41. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 07:03 | |
42. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 07:03 | |
43. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 07:03 | |
44. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 07:03 | |
45. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 07:03 | |
46. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 07:52 | |
47. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 08:49 | |
48. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 08:49 | |
49. | VACEK Karel | Team Corratec | 09:31 | |
50. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 09:31 | |
51. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 09:31 | |
52. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 11:52 | |
53. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 11:52 | |
54. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 11:52 | |
55. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 11:52 | |
56. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 11:52 | |
57. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 11:52 | |
58. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 11:52 | |
59. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 11:52 | |
60. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 11:52 | |
61. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 11:52 | |
62. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 11:52 | |
63. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 12:37 | |
64. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 12:37 | |
65. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 12:37 | |
66. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 13:42 | |
67. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 15:27 | |
68. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 15:27 | |
69. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 17:14 | |
70. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 17:14 | |
71. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 17:14 | |
72. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 17:31 | |
73. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 17:31 | |
74. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 17:31 | |
DNF | ABRAHAMSEN Jonas | Uno-X Pro Team | odstúpil | |
DNF | ABREHA Negasi Haylu | Q36.5 Pro Team | odstúpil | |
DNF | AMELLA Matteo | Team Corratec | odstúpil | |
DNF | AZURMENDI Ibai | Euskaltel-Euskadi | odstúpil | |
DNF | BAIS Davide | EOLO - Kometa Team | odstúpil | |
DNF | BAIS Mattia | EOLO - Kometa Team | odstúpil | |
DNF | BALDACCINI Davide | Team Corratec | odstúpil | |
DNF | BOICHIS Adrien | Trinity Racing | odstúpil | |
DNF | CASTRILLO Pablo | Equipo Kern Pharma | odstúpil | |
DNF | CHZHAN Igor | Astana Qazaqstan | odstúpil | |
DNF | GARCIA Carlos | Equipo Kern Pharma | odstúpil | |
DNF | GARCIA Jhojan | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | GOMEZ GOMEZ Camilo Andres | Trinity Racing | odstúpil | |
DNF | GONZÁLEZ Abner | Movistar Team | odstúpil | |
DNF | HAILEMICHAEL Mulu | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | HOFBAUER Philipp | Rakúsko | odstúpil | |
DNF | HVIDEBERG Jonas Iversby | Team DSM | odstúpil | |
DNF | JOHNSTON Calum | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | JOHNSTON Liam | Trinity Racing | odstúpil | |
DNF | LOPEZ Joseba | Caja Rural-Seguros | odstúpil | |
DNF | LUCCA Riccardo | Green Project - Bardiani | odstúpil | |
DNF | MARTIN Alex | EOLO - Kometa Team | odstúpil | |
DNF | MÁRQUEZ Martí | Equipo Kern Pharma | odstúpil | |
DNF | NIERI Alessio | Green Project - Bardiani | odstúpil | |
DNF | PRONSKIY Daniil | Astana Qazaqstan | odstúpil | |
DNF | PUTZ Sebastian | Rakúsko | odstúpil | |
DNF | PÖSTLBERGER Lukas | Rakúsko | odstúpil | |
DNF | SANCHEZ Eugenio | Equipo Kern Pharma | odstúpil | |
DNF | SCHRETTL Marco | Rakúsko | odstúpil | |
DNF | SCHÖNBERGER Sebastian | Rakúsko | odstúpil | |
DNF | SMITH Will | Trinity Racing | odstúpil | |
DNF | ZAMBELLI Samuele | Team Corratec | odstúpil | |
DNS | BADILATTI Matteo | Q36.5 Pro Team | neštartoval | |
DNS | VLASOV Aleksandr | BORA-hansgrohe | neštartoval |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | GEOGHEGAN HART Tao | INEOS Grenadiers | 19:29:50 | |||||
2. | CARTHY Hugh | EF Education-EasyPost | 00:22 | |||||
3. | HAIG Jack | Bahrain Victorious | 00:28 | |||||
4. | CEPEDA Alexander | EF Education-EasyPost | 00:36 | |||||
5. | FORTUNATO Lorenzo | EOLO - Kometa Team | 00:38 | |||||
6. | KÄMNA Lennard | BORA-hansgrohe | 00:45 |
7. | SIVAKOV Pavel | INEOS Grenadiers | 00:56 | |
8. | BUITRAGO Santiago | Bahrain Victorious | 00:58 | |
9. | GALL Felix | AG2R Citroën Team | 01:20 | |
10. | TRAEEN Torstein | Uno-X Pro Team | 01:34 | |
11. | POOLE Max | Team DSM | 01:46 | |
12. | BIZKARRA Mikel | Euskaltel-Euskadi | 02:22 | |
13. | PARET-PEINTRE Aurélien | AG2R Citroën Team | 02:31 | |
14. | KULSET Johannes | Uno-X Pro Team | 03:04 | |
15. | THOMAS Geraint | INEOS Grenadiers | 03:32 | |
16. | RICCITELLO Matthew | Israel - Premier Tech | 03:34 | |
17. | COVILI Luca | Green Project - Bardiani | 03:42 | |
18. | SOSA Ivan | Movistar Team | 04:00 | |
19. | DE PLUS Laurens | INEOS Grenadiers | 04:18 | |
20. | DONOVAN Mark | Q36.5 Pro Team | 04:24 | |
21. | POZZOVIVO Domenico | Israel - Premier Tech | 06:18 | |
22. | KONRAD Patrick | BORA-hansgrohe | 08:26 | |
23. | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Victorious | 09:34 | |
24. | DOMBROWSKI Joe | Astana Qazaqstan | 10:04 | |
25. | PICKERING Finlay | Trinity Racing | 11:32 | |
26. | HOWSON Damien | Q36.5 Pro Team | 13:18 | |
27. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 14:14 | |
28. | STEINHAUSER Georg | EF Education-EasyPost | 14:48 | |
29. | ZAMBANINI Edoardo | Bahrain Victorious | 14:53 | |
30. | SÁNCHEZ Luis León | Astana Qazaqstan | 16:20 | |
31. | PELLIZZARI Giulio | Green Project - Bardiani | 17:29 | |
32. | RODRÍGUEZ Óscar | Movistar Team | 20:03 | |
33. | ARENSMAN Thymen | INEOS Grenadiers | 20:40 | |
34. | FABBRO Matteo | BORA-hansgrohe | 21:30 | |
35. | MATE Luis Angel | Euskaltel-Euskadi | 21:44 | |
36. | HERMANS Ben | Israel - Premier Tech | 22:50 | |
37. | TOLIO Alex | Green Project - Bardiani | 23:39 | |
38. | MÜHLBERGER Gregor | Movistar Team | 25:54 | |
39. | BOUCHARD Geoffrey | AG2R Citroën Team | 26:50 | |
40. | MULUBRHAN Henok | Green Project - Bardiani | 27:37 | |
41. | DE BOD Stefan | EF Education-EasyPost | 27:48 | |
42. | HAGEN Carl Fredrik | Q36.5 Pro Team | 30:34 | |
43. | LIPOWITZ Florian | BORA-hansgrohe | 34:19 | |
44. | PARET-PEINTRE Valentin | AG2R Citroën Team | 34:23 | |
45. | FRIGO Marco | Israel - Premier Tech | 34:54 | |
46. | BRAMBILLA Gianluca | Q36.5 Pro Team | 34:54 | |
47. | CARR Simon | EF Education-EasyPost | 35:51 | |
48. | PARRA José Félix | Equipo Kern Pharma | 36:20 | |
49. | HOLLMANN Juri | Movistar Team | 36:52 | |
50. | TERCERO Fernando | EOLO - Kometa Team | 37:19 | |
51. | BERWICK Sebastian | Israel - Premier Tech | 37:43 | |
52. | MILESI Lorenzo | Team DSM | 37:56 | |
53. | KUDUS Merhawi | EF Education-EasyPost | 38:07 | |
54. | VACEK Karel | Team Corratec | 38:22 | |
55. | LOPEZ CARAVACA Jordi | Equipo Kern Pharma | 42:34 | |
56. | VENDRAME Andrea | AG2R Citroën Team | 44:57 | |
57. | KULSET Magnus | Uno-X Pro Team | 47:15 | |
58. | GAROSIO Andrea | EOLO - Kometa Team | 48:19 | |
59. | HAJEK Alexander | Rakúsko | 48:20 | |
60. | SAMITIER Sergio | Movistar Team | 53:40 | |
61. | GOLDSTEIN Omer | Israel - Premier Tech | 53:53 | |
62. | BRYNSRUD Magnus | Uno-X Pro Team | 55:21 | |
63. | JUARISTI Txomin | Euskaltel-Euskadi | 55:55 | |
64. | NIBALI Antonio | Astana Qazaqstan | 57:07 | |
65. | AZPARREN Enekoitz | Euskaltel-Euskadi | 57:32 | |
66. | SÜTTERLIN Jasha | Bahrain Victorious | 58:50 | |
67. | ETXEBERRIA Asier | Euskaltel-Euskadi | 01:03:38 | |
68. | SWIFT Ben | INEOS Grenadiers | 01:04:03 | |
69. | PRODHOMME Nicolas | AG2R Citroën Team | 01:05:07 | |
70. | BARCELÓ Fernando | Caja Rural-Seguros | 01:07:43 | |
71. | RODRIGUEZ Hugo | Trinity Racing | 01:09:07 | |
72. | VERMEULEN Moran | Rakúsko | 01:09:26 | |
73. | HOLTER Ådne | Uno-X Pro Team | 01:10:22 | |
74. | PUCCIO Salvatore | INEOS Grenadiers | 01:14:48 |