Štartová listina Bretagne Classic 2023

tim
krajinaJUMBO - VISMA
1 LAPORTE Christophe
2 BENOOT Tiesj
3 DIJKE Tim van
4 BOUWMAN Koen
5 OOMEN Sam
6 DIJKE Mick van
7 VAN DER SANDE Tosh
tim
krajinaLIDL - TREK
11 CATALDO Dario
12 TESFAZION Natnael
13 NYS Thibau
14 KIRSCH Alex
15 HOOLE Daan
16 TOLHOEK Antwan
17 BRUSTENGA Marc
tim
krajinaLOTTO DSTNY
21 DE LIE Arnaud
22 VAN GILS Maxim
23 VERMEERSCH Florian
24 DE BUYST Jasper
25 VAN MOER Brent
26 EENKHOORN Pascal
27 BEULLENS Cédric
tim
krajinaGREEN PROJECT - BARDIANI-CSF
31 MULUBERHAN Henok
32 LUCCA Riccardo
33 TONELLI Alessandro
34 MAGLI Filippo
35 MARCELLUSI Martin
36 COLNAGHI Luca
37 GABBURO Davide
tim
krajinaINTERMARCHÉ - CIRCUS - WANTY
41 GIRMAY Biniam
42 MIHKELS Madis
43 CALMEJANE Lilian
44 VLIEGEN Loïc
45 DE GENDT Aimé
46 DE POOTER Dries
47 PETIT Adrien
tim
krajinaAG2R CITROEN TEAM
51 COSNEFROY Benoît
52 PARET-PEINTRE Aurélien
53 LABROSSE Jordan
55 VENTURINI Clément
56 NAESEN Oliver
57 DEWULF Stan
tim
krajinaCOFIDIS
61 MARTIN Guillaume
62 IZAGIRRE Ion
63 PEREZ Anthony
64 LASTRA Jonathan
65 GESCHKE Simon
66 TOUMIRE Hugo
67 CHAMPION Thomas
tim
krajinaEF EDUCATION - EASYPOST
71 HEALY Ben
72 BETTIOL Alberto
73 RUTSCH Jonas
74 DOULL Owain
75 WIŠNIOWSKI Lukasz
76 AMADOR Andrej
77 KEUKELEIRE Jens
tim
krajinaTEAM TOTALENERGIES
82 BURGAUDEAU Mathieu
83 DUJARDIN Sandy
84 TURGIS Anthony
85 HAGEN Edvald Boasson
86 SIMON Julien
87 GRELLIER Fabien
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
91 ARANBURU Álex
92 ROMEO Ivan
93 IZAGIRRE Gorka
94 ROJAS José
95 BARTA Will
96 RANGEL Vinicius
97 JACOBS Johan
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
102 GUGLIELMI Simon
103 LOUVEL Matis
104 CHAMPOUSSIN Clément
105 COSTIOU Ewen
106 PICHON Laurent
107 BOUET Maxime
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
111 MILAN Jonathan
112 HAIG Jack
113 PASQUALON Andrea
114 ARNDT Nikias
115 KEPPLINGER Rainer
116 PRICE-PEJTERSEN Johan
117 ZAMBANINI Edoardo
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
121 MADOUAS Valentin
122 KÜNG Stefan
123 PENHOET Paul
124 THOMPSON Reuben
125 STEWART Jake
126 PACHER Quentin
127 LE GAC Olivier
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
132 SCHMID Mauro
133 CAVAGNA Rémi
134 MASNADA Fausto
135 VANSEVENANT Mauri
136 SÉNÉCHAL Florian
137 DEVENYNS Dries
tim
krajinaBINGOAL - WB
141 TIZZA Marco
142 GUÉRIN Alexis
143 MERTZ Rémy
144 ROBEET Ludovic
145 VANDEPITTE Nathan
146 DE MAEGHT Dorian
147 VAN DER BEKEN Aaron
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
151 LUTSENKO Alexej
152 VELASCO Simone
153 GRUZDEV Dmitrij
154 CHZHAN Igor
155 SYRITSA Gleb
156 MOSCON Gianni
157 NURLYKHASSYM Nur
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
161 HIRSCHI Marc
162 MCNULTY Brandon
163 TRENTIN Matteo
164 MAJKA Rafal
165 GROSSCHARTNER Felix
166 COVI Alessandro
167 CHRISTEN Jan
tim
krajinaJAYCO ALULA
172 DE MARCHI Alessandro
173 O'BRIEN Kelland
175 COLLEONI Kevin
176 GRMAY Tsgabu
177 JANSEN Amund
tim
krajinaISRAEL - PREMIER TECH
181 STRONG Corbin
182 REYNDERS Jens
183 TEUNS Dylan
184 SCHULTZ Nick
185 FUGLSANG Jakob
186 IMPEY Daryl
187 HOLLENSTEIN Reto
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
191 HINDLEY Jai
192 FABBRO Matteo
193 ALEOTTI Giovanni
194 GAMPER Patrick
195 JUNGELS Bob
196 WANDAHL Frederik
197 BENEDETTI Cesare
tim
krajinaDSM - FIRMENICH
202 LEKNESSUND Andreas
203 MAYRHOFFER Marius
204 EEKHOFF Nils
205 BITTNER Pavel
206 EDMONDSON Alex
207 HVIDEBERG Jonas
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
211 KWIATKOWSKI Michał
212 SIVAKOV Pavel
214 HAYTER Ethan
215 RIVERA Brandon
216 PLAPP Luke
217 PUCCIO Salvatore
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
221 VAN DER POEL Mathieu
222 PHILIPSEN Jasper
223 DE BONDT Dries
224 RICKAERT Jonas
225 LEYSEN Senne
226 VAN DEN BOSSCHE Fabio
227 ANDERSEN Søren
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
231 KAMP Alexander
232 ERIKSSON Lucas
233 KELEMEN Petr
234 PLUIMERS Rick
235 BRUN Nils
236 FROIDEVAUX Robin
237 ERIKSSON Jacob
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
 
 
Náš eshop