Štartová listina Okolo Švajčiarska 2024

tim
krajinaLIDL - TREK
1 SKJELMOSE Mattias
2 BERNARD Julien
3 KONRAD Patrick
5 MOSCA Jacopo
6 NYS Thibau
7 OOMEN Sam
tim
krajinaALPECIN - DECEUNINCK
11 LAURANCE Axel
12 CONCI Nicola
13 DILLIER Silvan
14 KIELICH Timo
15 KRAGH ANDERSEN Søren
16 RIESEBEEK Oscar
17 VAN TRICHT Stan
tim
krajinaARKÉA - B&B HOTELS
22 ALBANESE Vincenzo
23 DELAPLACE Anthony
24 GARCÍA Raúl
25 GUGLIELMI Simon
26 McLAY Daniel
27 VAUQUELIN Kévin
tim
krajinaASTANA QAZAQSTAN TEAM
32 BATTISTELLA Samuele
33 BOL Cees
34 LÓPEZ Martin
35 LUTSENKO Alexej
36 MÖRKÖV Michael
37 VELASCO Simone
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
41 BUCHMANN Emanuel
42 ADRIà Roger
43 BENEDETTI Cesare
45 HIGUITA Sergio
46 MEEUS Jordi
47 WANDAHL Frederik
48 ZWIEHOFF Ben
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
51 CARUSO Damiano
52 MIHOLJEVIČ Fran
53 PASQUALON Andrea
54 PICKERING Finlay
55 POELS Wout
56 PRICE-PEJTERSEN Johan
57 TRAEN Torstein
tim
krajinaCOFIDIS
61 IZAGIRRE Ion
62 COQUARD Bryan
63 DE GENDT Aimé
64 HERRADA Jesus
65 PEREZ Anthony
66 RENARD Alexis
67 WOOD Harrison
tim
krajinaDECATHLON AG2R
71 GALL Felix
72 BAUDIN Alex
73 DEWULF Stan
74 LAPEIRA Paul
75 PARET-PEINTRE Valentin
76 PETERS Nans
77 WARBASSE Lawrence
tim
krajinaEF EDUCATION - EASYPOST
81 CARAPAZ Richard
82 BETTIOL Alberto
83 BISSEGGER Stefan
85 SHAW James
86 STEINHAUSER Georg
87 VAN DEN BERG Marijn
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
91 MARTINEZ Lenny
92 BYSTRÖM Sven Erik
93 KÜNG Stefan
94 LIENHARD Fabian
95 MOLARD Rudy
96 THOMPSON Reuben
97 WATSON Sam
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
101 BERNAL Egan
102 HAYTER Ethan
103 HEIDUK Kim
104 PIDCOCK Tom
105 PUCCIO Salvatore
106 RIVERA Brandon
107 RODRÍGUEZ Óscar
tim
krajinaINTERMARCHÉ - WANTY
111 CALMEJANE Lilian
112 BUSATTO Francesco
113 COLLEONI Kevin
114 KUYPERS Gerben
115 MARIT Arne
116 PETILLI Simone
117 TAARAMÄE Rein
tim
krajinaMOVISTAR TEAM
121 MAS Enric
122 ARCAS Jorge
123 JACOBS Johan
124 OLIVEIRA Nelson
126 RUBIO Einer
127 SANCHEZ Pelayo
tim
krajinaSOUDAL - QUICK-STEP
131 LECERF William Junior
132 BASTIAENS Ayco
133 GELDERS Gil
134 LAMPAERT Yves
135 MASNADA Fausto
136 VERVAEKE Louis
137 WARLOP Jordi
tim
krajinaDSM - FIRMENICH POSTNL
141 ONLEY Oscar
142 LUND ANDRESEN Tobias
143 BITTNER Pavel
144 FLYNN Sean
145 HAMILTON Chris
146 LEEMREIZE Gijs
147 VAN DEN BROEK Frank
tim
krajinaJAYCO ALULA
151 SCHMID Mauro
152 BERHE Welay
153 CRADDOCK Lawson
154 ENGELHARDT Felix
155 FOLDAGER Anders
156 JANSEN Amund Grøndahl
tim
krajinaVISMA | LEASE A BIKE
161 TULETT Ben
162 GESINK Robert
164 STAUNE-MITTET Johannes
165 UIJTDEBROEKS Cian
166 VADER Milan
167 VALTER Attila
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
172 BARONCINI Filippo
173 CHRISTEN Jan
174 DEL TORO Isaac
175 FISHER-BLACK Finn
176 ALMEIDA Joao
177 HIRSCHI Marc
tim
krajinaISRAEL - PREMIER TECH
181 ACKERMANN Pascal
182 BENNETT George
183 FRIGO Marco
184 RICCITELLO Matthew
185 SCHWARZMANN Michael
186 STEWART Jake
187 WILLIAMS Stephen
tim
krajinaLOTTO DSTNY
191 DE LIE Arnaud
192 BEULLENS Cédric
193 DRIZNERS Jarrad
194 EENKHOORN Pascal
195 GUARNIERI Jacopo
196 MONIQUET Sylvain
197 VAN GILS Maxim
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
201 AZPARREN Xabier
202 BADILATTI Matteo
203 BRAMBILLA Gianluca
204 CALZONI Walter
205 DE LA CRUZ David
206 HOWSON Damien
207 MALECKI Kamil
tim
krajinaCORRATEC - VINI FANTINI
211 BALMER Alexandre
212 AMELLA Matteo
213 DARBELLAY Valentin
214 DEBONS Antoine
215 GONZALEZ Roberto
216 MURGANO Marco
217 STÖCKLI Jan
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
221 VOISARD Yannis
222 BRENNER Marco
223 MAYRHOFER Marius
224 REICHENBACH Sebastien
225 THALMANN Roland
226 WILKSCH Hannes
227 WIRTGEN Luc
tim
krajinaŠvajčiarsko
231 AEBI Antoine
232 BLUM Elia
233 JANSSEN Christoph
234 JENNI Luca
235 PÜNTENER Fabio
236 SOMMER Jan
237 STEHLI Felix
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop