Štartová listina Okolo Slovinska 2024

tim
krajinaJAYCO ALULA
1 ZANA Filippo
2 GROENEWEGEN Dylan
3 DE MARCHI Alessandro
4 MEZGEC Luka
5 O'BRIEN Kelland
6 PEŇA Jesus David
7 REINDERS Elmar
tim
krajinaBAHRAIN VICTORIOUS
11 MOHORIČ Matej
12 ARNDT Nikias
13 BAUHAUS Phil
14 BILBAO Pello
15 BURATTI Nicolò
16 GOVEKAR Matevz
17 ZAMBANINI Edoardo
tim
krajinaBORA - HANSGROHE
21 ALEOTTI Giovanni
22 HAJEK Alexander
23 HERZOG Emil
24 MACIEJUK Filip
25 GAMPER Patrick
26 KOCH Jonas
27 WELSFORD Sam
tim
krajinaEF EDUCATION - EASYPOST
31 BELOKI Markel
32 HEALY Ben
33 HONORE Mikkel
34 ROOTKIN-GRAY Jack
35 RYAN Archie
36 TODOME Yuhi
37 VAN DER LEE Jardi
tim
krajinaUAE TEAM EMIRATES
41 RAVBAR Anze
42 COVI Alessandro
43 GUATIBONZA Jhonatan
44 LAENGEN Vegard Stake
45 MORGADO António
46 NOVAK Domen
tim
krajinaGROUPAMA - FDJ
51 DAVY Clément
52 DECOMBLE Maxime
53 BARTHE Cyril
54 PALENI Enzo
55 PENHOET Paul
56 ROLLAND Brieuc
57 SARREAU Marc
tim
krajinaINEOS GRENADIERS
61 FOSS Tobias
62 AUGUST AJ
63 NARVAEZ Jhonnatan
64 SWIFT Ben
65 SWIFT Connor
67 WURF Cameron
tim
krajinaTEAM TOTALENERGIES
71 DUJARDIN Sandy
72 BURGAUDEAU Mathieu
73 CRAS Steff
74 FERRON Valentin
75 JEGAT Jordan
76 GRELLIER Fabien
77 VERCHER Mattéo
tim
krajinaBINGOAL - WB
81 DE TIER Floris
82 BLOUWE Louis
83 MEENS Johan
84 PEYSKENS Dimitri
85 TIZZA Marco
86 TEUGELS Lennert
87 VILLA Giacomo
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
91 AULAR Orluis
92 BARCELÓ Fernando
93 BERWICK Sebastian
94 GONZÁLEZ David
95 NICOLAU Joel
96 PRADES Eduard
97 SILVA Thomas
tim
krajinaCORRATEC - VINI FANTINI
101 CONTI Valerio
102 BALDACCINI Davide
103 MONACO Alessandro
104 PADUN Mark
105 QUARTUCCI Lorenzo
106 SBARAGLI Kristian
107 ZAMBELLI Samuele
tim
krajinaQ36.5 PRO TEAM
111 ABREHA Negasi Haylu
112 WHELAN James
113 CAMPRUBÍ Marcel
114 CHRISTEN Fabio
115 MOSCHETTI Matteo
116 SAJNOK Szymon
tim
krajinaVF GROUP - BARDIANI
122 COVILI Luca
123 FIORELLI Filippo
124 MARCELLUSI Martin
125 PELLIZZARI Giulio
126 TOLIO Alex
127 TONELLI Alessandro
tim
krajinaEUSKALTEL - EUSKADI
131 ABERASTURI Jon
132 AZPARREN Enekoitz
133 BERASATEGI Xabier
134 BIZKARRA Mikel
135 DE LA PARTE Victor
136 JUARISTI Txomin
137 MARTÍN Gotzon
tim
krajinaPOLTI - KOMETA
141 BAIS Mattia
142 DOUBLE Paul
143 GÓMEZ Germán Dario
144 GAROSIO Andrea
145 LONARDI Giovanni
146 MARTIN Alex
147 PIGANZOLI Davide
tim
krajinaTUDOR PRO TEAM
151 STORER Michael
152 DAINESE Alberto
153 FROIDEVAUX Robin
154 ERIKSSON Jacob
155 ERIKSSON Lucas
156 KLUCKERS Arthur
157 PELLAUD Simon
tim
krajinaUNO-X MOBILITY
162 BENDIXEN Louis
163 DVERSNES Fredrik
164 GUDMESTAD Tord
165 JOHANNESSEN Anders Halland
166 JOHANNESSEN Tobias Halland
167 KULSET Johannes
tim
krajinaEQUIPO KERN PHARMA
171 BERRADE Urko
172 BRUSTENGA Marc
173 CASTRILLO Pablo
174 LOPEZ Jordi
175 MIQUEL DELGADO Pau
176 URIARTE Diego
177 SOTO Antonio
tim
krajinaAdria Mobil
181 SKOK Marcel
182 FINKST Tilen
183 GOJKOVIC Nicolas
184 PEAK Barnabas
185 SKOK Anze
186 SPOLJAR Jaka
187 TURK Aljaz
tim
krajinaSantic - Wibatech
191 GAMPER Mario
192 PALUTA Michal
193 PEKALA Piotr
194 PROC Bartlomiej
195 PETER Michael
196 SCHORMAIR Fabian
197 TRACZ Szymon
tim
krajinaPierre Baguette Cycling
201 NOVÁK Tomáš
202 KALOJÍROS Tomáš
203 LIŠKA Andrej
204 VOSTÁL Vilem
205 SKLADAN Samuel
206 VOLTR Martin
207 VYSOČAN Daniel
tim
Sava Kranj Cycling
211 GLADEK Marcel
212 KOMAC Nejc
213 MAROLT Jaka
214 OTONICAR Gasper
215 PECNIK Teo
216 PODLESNIK Grega
217 ZUMER Matic
tim
krajinaĽubľana Gusto Santic
221 DERRICK James
222 GREGORCIC Natan
223 HOPKINS Dylan
224 POTOCKI Viktor
225 SAMPSON Andy
226 STAJNAR Mihael
227 LI Ting Wei
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
Náš eshop