Circuit Cycliste Sarthe 2016 (2.1), 5. - 8. apríla (641 km) - 64. ročník
1. | 5.4. | Château-du-Loir | 183 km | Fournier | ||
2a. | 6.4. | Saint-Mars-la-Jaille > Angers | 85 km | Coquard | ||
2b. | 6.4. | Angers > Angers | 6,8 km | Vorobjev | ||
3. | 7.4. | Angers > Pré-en-Pail | 190 km | Vorobjev | ||
4. | 8.4. | Abbaye de l'Épau > Arnage | 176 km | Lobato |
Štartová listina |
1. | 5.4. | Château-du-Loir | 183 km | Fournier |
Prvá etapa videla obrovské prekvapenie, keď sa zo sólového víťazstva tešil 21-ročný nováčik medzi profesionálmi Marc Fournier. Jazdec tímu FDJ sa dostal do hlavného úniku, kde mu robil spoločnosť len Grischka Janorschke (Roth). Pelotón túto dvojicu poriadne podecenil a doprial im náskok až 20 minút. Keď sa hlavný balík spamätal, bolo už neskoro, pretože Fournier si svoju príležitosť nenechal vziať. Šprint hlavného balíka vyhral Bryan Coquard, ale v cieli musel byť nespokojný. Na pódium sa dostal aj ďalší mladík Sondre Holst Enger. Až na štvrtom mieste finišoval JL Lobato.
Výsledky | ||||||||
1. | FOURNIER Marc | FDJ | 4:41:13 | 14 | ||||
2. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 02:15 | 5 | ||||
3. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 02:15 | 3 | ||||
4. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 02:15 | |||||
5. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 02:15 | |||||
6. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 02:15 | |||||
7. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 02:15 | |||||
8. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:15 | |||||
9. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 02:15 | |||||
10. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 02:15 |
11. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 02:15 | ||
12. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 02:15 | ||
13. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 02:15 | ||
14. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:15 | ||
15. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 02:15 | ||
16. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 02:15 | ||
17. | PICHON Laurent | FDJ | 02:15 | ||
18. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 02:15 | ||
19. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 02:15 | ||
20. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:15 | ||
21. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 02:15 | ||
22. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 02:15 | ||
23. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 02:15 | ||
24. | SICARD Romain | Direct Energie | 02:15 | ||
25. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 02:15 | ||
26. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 02:15 | ||
27. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 02:15 | ||
28. | MORENO Javier | Movistar Team | 02:15 | ||
29. | TULIK Angelo | Direct Energie | 02:15 | ||
30. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 02:15 | ||
31. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 02:15 | ||
32. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 02:15 | ||
33. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 02:15 | ||
34. | RÉZA Kévin | FDJ | 02:15 | ||
35. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 02:15 | ||
36. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 02:15 | ||
37. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 02:15 | ||
38. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 02:15 | ||
39. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 02:15 | ||
40. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 02:15 | ||
41. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 02:15 | ||
42. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 02:15 | ||
43. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 02:25 | ||
44. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 03:13 | ||
45. | KOHLER Martin | Team Roth | 03:18 | ||
46. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:18 | ||
47. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 03:18 | ||
48. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 03:18 | ||
49. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 03:18 | ||
50. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 03:18 | ||
51. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 03:18 | ||
52. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 03:18 | ||
53. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 03:55 | ||
54. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 06:36 | ||
55. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 06:36 | ||
56. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 06:36 | ||
57. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 06:36 | ||
58. | HUREL Tony | Direct Energie | 06:36 | ||
59. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 06:55 | ||
60. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 07:42 | ||
61. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 08:11 | ||
62. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 10:24 | ||
63. | PAGE Dylan | Team Roth | 10:24 | ||
64. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 10:24 | ||
65. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 10:24 | ||
66. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 10:24 | ||
67. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 10:24 | ||
68. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 10:24 | ||
69. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 10:24 | ||
70. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 10:24 | ||
71. | PASCHE Frank | Team Roth | 10:24 | ||
72. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 10:24 | ||
73. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 10:24 | ||
74. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 10:24 | ||
75. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 10:24 | ||
76. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 10:24 | ||
77. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 11:43 | ||
78. | DE MAAR Marc | Roompot - Oranje Peloton | 11:43 | ||
79. | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | 11:43 | ||
80. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 11:43 | ||
81. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:43 | ||
82. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 11:43 | ||
83. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 11:43 | ||
84. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 11:43 | ||
85. | BALDO Nicolas | Team Roth | 11:43 | ||
86. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 11:43 | ||
87. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 11:43 | ||
88. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 11:43 | ||
89. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 11:43 | ||
90. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 11:43 | ||
91. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 11:43 | ||
92. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:43 | ||
93. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 12:19 | ||
94. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 25:25 | ||
DNF | TSATEVICH Alexey | Team Katusha | odstúpil |
2a. | 6.4. | Saint-Mars-la-Jaille > Angers | 85 km | Coquard |
Druhý deň boli na programe dve etapy, v tej úvodnej si už šprintéri nenechali zobrať svoju príležitosť po včerajšom nezdare. Na páske bol najrýchlejší domáci cyklista Bryan Coquard, ktorý vybojoval štvrté víťazstvo v ročníku, ale jazdec tímu Direct Energie sa doteraz radoval len na menších pretekoch. V šprintérskom súboji o etapový triumf neuspeli Matteo Pelucchi a Raymond Kreder.
Výsledky | ||||||||
1. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 2:02:35 | 14 | ||||
2. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 00:00 | 5 | ||||
3. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | 3 | ||||
4. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:00 | |||||
5. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | |||||
6. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | |||||
7. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 00:00 | |||||
8. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | |||||
9. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | |||||
10. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 |
11. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
12. | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
13. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
14. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 00:00 | ||
15. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
16. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
17. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 00:00 | ||
18. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
19. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
20. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 00:00 | ||
21. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
22. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 00:00 | ||
23. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 00:00 | ||
24. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
25. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 00:00 | ||
26. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:00 | ||
27. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
28. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
29. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 00:00 | ||
30. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:00 | ||
31. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
32. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
33. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
34. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
35. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
36. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 00:00 | ||
37. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
38. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
39. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 00:00 | ||
40. | SICARD Romain | Direct Energie | 00:00 | ||
41. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
42. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
43. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:00 | ||
44. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
45. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
46. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
47. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:00 | ||
48. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
49. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
50. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
51. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
52. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
53. | RÉZA Kévin | FDJ | 00:00 | ||
54. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
55. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
56. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
57. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 00:00 | ||
58. | FOURNIER Marc | FDJ | 00:00 | ||
59. | PICHON Laurent | FDJ | 00:00 | ||
60. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
61. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 00:00 | ||
62. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 00:00 | ||
63. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
64. | PASCHE Frank | Team Roth | 00:00 | ||
65. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
66. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
67. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
68. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 00:00 | ||
69. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
70. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 00:00 | ||
71. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 00:00 | ||
72. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
73. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 00:00 | ||
74. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 00:00 | ||
75. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 00:00 | ||
76. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:00 | ||
77. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:00 | ||
78. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
79. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 00:00 | ||
80. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
81. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
82. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
83. | DE MAAR Marc | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
84. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:00 | ||
85. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
86. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 00:23 | ||
87. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 01:37 | ||
88. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:58 | ||
89. | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | 01:58 | ||
90. | HUREL Tony | Direct Energie | 02:00 | ||
91. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 02:00 | ||
92. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 02:21 | ||
93. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 03:05 | ||
94. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 03:05 |
2b. | 6.4. | Angers > Angers | 6,8 km | Vorobjev |
6 800 metrov je trasa skôr zodpovedajúca prológu ako klasickej časovke v strede etapových pretekov. Očakával sa súboj kolegov z IAM Cycling Jerómeho Coppela s Matthiasom Brändlem, no zaskočil ich a rybník vypálil Anton Vorobjev z Kaťuše. Rozdiely medzi nimi troma boli v desatinách sekúndy.
Marc Fournier potvrdil svoje tempárske schopnosti aj v tejto disciplíne, kde obsadil piatu pozíciu a naďalej si v pohodlí drží žltý dres. Na druhé miesto sa dostal dnes druhý Coppel.
Výsledky | ||||||||
1. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 08:11 | 14 | ||||
2. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 00:01 | 5 | ||||
3. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 00:01 | 3 | ||||
4. | PICHON Laurent | FDJ | 00:06 | |||||
5. | FOURNIER Marc | FDJ | 00:09 | |||||
6. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:15 | |||||
7. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 00:16 | |||||
8. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:17 | |||||
9. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 00:17 | |||||
10. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 00:18 |
11. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 00:19 | ||
12. | RÉZA Kévin | FDJ | 00:19 | ||
13. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 00:19 | ||
14. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 00:20 | ||
15. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 00:21 | ||
16. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 00:21 | ||
17. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 00:22 | ||
18. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 00:23 | ||
19. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 00:25 | ||
20. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:25 | ||
21. | SICARD Romain | Direct Energie | 00:26 | ||
22. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 00:27 | ||
23. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:27 | ||
24. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:28 | ||
25. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 00:29 | ||
26. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:30 | ||
27. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:31 | ||
28. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 00:32 | ||
29. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:33 | ||
30. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:33 | ||
31. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 00:33 | ||
32. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:34 | ||
33. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:35 | ||
34. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:35 | ||
35. | BALDO Nicolas | Team Roth | 00:36 | ||
36. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 00:36 | ||
37. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 00:36 | ||
38. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 00:37 | ||
39. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 00:38 | ||
40. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:38 | ||
41. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 00:39 | ||
42. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 00:39 | ||
43. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 00:39 | ||
44. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:39 | ||
45. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 00:42 | ||
46. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:43 | ||
47. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 00:43 | ||
48. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:44 | ||
49. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:44 | ||
50. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:44 | ||
51. | PASCHE Frank | Team Roth | 00:46 | ||
52. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 00:46 | ||
53. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 00:47 | ||
54. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 00:47 | ||
55. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 00:48 | ||
56. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 00:48 | ||
57. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:49 | ||
58. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:51 | ||
59. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:52 | ||
60. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:53 | ||
61. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:53 | ||
62. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 00:54 | ||
63. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 00:55 | ||
64. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 00:55 | ||
65. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 00:55 | ||
66. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:56 | ||
67. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 00:57 | ||
68. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:57 | ||
69. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:57 | ||
70. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:58 | ||
71. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:58 | ||
72. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 00:59 | ||
73. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 00:59 | ||
74. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 01:00 | ||
75. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 01:01 | ||
76. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 01:02 | ||
77. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 01:02 | ||
78. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 01:03 | ||
79. | PAGE Dylan | Team Roth | 01:11 | ||
80. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:11 | ||
81. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 01:12 | ||
82. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 01:13 | ||
83. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:14 | ||
84. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 01:15 | ||
85. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 01:16 | ||
86. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 01:17 | ||
87. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 01:18 | ||
88. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 01:20 | ||
89. | DE MAAR Marc | Roompot - Oranje Peloton | 01:21 | ||
90. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 01:22 | ||
91. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 01:30 | ||
92. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 01:35 | ||
DNS | GIRAUD Benjamin | Delko Marseille Provence KTM | neštart. | ||
DNS | KERBY Jordan | Drapac Professional Cycling | neštart. |
Priebežné poradie po etape | ||||||||
1. | FOURNIER Marc | FDJ | 6:51:51 | |||||
2. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 02:24 | |||||
3. | PICHON Laurent | FDJ | 02:29 | |||||
4. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 02:32 | |||||
5. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 02:37 | |||||
6. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 02:38 | |||||
7. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 02:39 | |||||
8. | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | 02:39 | |||||
9. | MORENO Javier | Movistar Team | 02:40 | |||||
10. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 02:42 |
11. | RÉZA Kévin | FDJ | 02:42 | |
12. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 02:42 | |
13. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 02:44 | |
14. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 02:45 | |
15. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 02:48 | |
16. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 02:48 | |
17. | SICARD Romain | Direct Energie | 02:49 | |
18. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 02:52 | |
19. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 02:53 | |
20. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 02:54 | |
21. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 02:55 | |
22. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 02:55 | |
23. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:56 | |
24. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 02:57 | |
25. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 02:58 | |
26. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 02:59 | |
27. | MANZIN Lorrenzo | FDJ | 03:00 | |
28. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 03:01 | |
29. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 03:02 | |
30. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 03:02 | |
31. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 03:05 | |
32. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 03:06 | |
33. | TULIK Angelo | Direct Energie | 03:07 | |
34. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 03:09 | |
35. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 03:09 | |
36. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 03:10 | |
37. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 03:11 | |
38. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 03:15 | |
39. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 03:16 | |
40. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 03:17 | |
41. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 03:18 | |
42. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 03:21 | |
43. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 03:35 | |
44. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 03:41 | |
45. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 03:53 | |
46. | KOHLER Martin | Team Roth | 04:04 | |
47. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 04:10 | |
48. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 04:17 | |
49. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 04:23 | |
50. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 04:25 | |
51. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 04:44 | |
52. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 04:56 | |
53. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 05:28 | |
54. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 07:03 | |
55. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 07:27 | |
56. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 07:31 | |
57. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 07:39 | |
58. | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | 09:07 | |
59. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 09:22 | |
60. | HUREL Tony | Direct Energie | 09:28 | |
61. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 10:28 | |
62. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 11:05 | |
63. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 11:05 | |
64. | PASCHE Frank | Team Roth | 11:18 | |
65. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 11:25 | |
66. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 11:27 | |
67. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 11:28 | |
68. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 11:29 | |
69. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 11:29 | |
70. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 11:30 | |
71. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 11:32 | |
72. | PAGE Dylan | Team Roth | 11:43 | |
73. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 11:43 | |
74. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 11:46 | |
75. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 11:47 | |
76. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 11:54 | |
77. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 12:18 | |
78. | BALDO Nicolas | Team Roth | 12:27 | |
79. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 12:40 | |
80. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 12:44 | |
81. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 12:53 | |
82. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 13:04 | |
83. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:05 | |
84. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 13:11 | |
85. | DE MAAR Marc | Roompot - Oranje Peloton | 13:12 | |
86. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:26 | |
87. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 13:50 | |
88. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 14:13 | |
89. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 14:39 | |
90. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:00 | |
91. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 15:24 | |
92. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 26:28 |
3. | 7.4. | Angers > Pré-en-Pail | 190 km | Vorobjev |
Najťažšiu etapu na pretekoch ukoristil Anton Vorobjev, pre ktorého to bol druhý triumf na podujatí. Ruský jazdec sa dostal do hlavného úniku, v ktorom mu robili spoločnosť ďalší traja jazdci, ale na zvlnenom záverečnom okruhu stavil na sólovú jazdu, ktorá mu vydržala až do cieľa. Na druhom mieste finišoval Patrick Gretsch, ktorý sa takisto predstavil v spomínanom úniku, šprint okliešteného balíka vyhral Romain Hardy. Líder pretekov Marc Fourier dnes stratil nejaké sekundy, ale na čele poradia si udržal pohodlný náskok.
Výsledky | ||||||||
1. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 5:13:53 | 14 | ||||
2. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 00:51 | 5 | ||||
3. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 01:15 | 3 | ||||
4. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 01:15 | |||||
5. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 01:15 | |||||
6. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:15 | |||||
7. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 01:15 | |||||
8. | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | 01:15 | |||||
9. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 01:15 | |||||
10. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 01:15 |
11. | MORENO Javier | Movistar Team | 01:15 | ||
12. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 01:15 | ||
13. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 01:15 | ||
14. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 01:15 | ||
15. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 01:15 | ||
16. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 01:15 | ||
17. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 01:15 | ||
18. | SICARD Romain | Direct Energie | 01:15 | ||
19. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 01:15 | ||
20. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 01:15 | ||
21. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 01:28 | ||
22. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 01:36 | ||
23. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 01:38 | ||
24. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 01:41 | ||
25. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 01:42 | ||
26. | FOURNIER Marc | FDJ | 01:42 | ||
27. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 01:42 | ||
28. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 01:42 | ||
29. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 01:42 | ||
30. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 01:42 | ||
31. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 01:42 | ||
32. | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | 02:15 | ||
33. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 02:31 | ||
34. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 02:56 | ||
35. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 03:01 | ||
36. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 03:01 | ||
37. | MAGER Christian | Stölting Service Group | 03:11 | ||
38. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 03:38 | ||
39. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 03:38 | ||
40. | PICHON Laurent | FDJ | 03:45 | ||
41. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 03:56 | ||
42. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 04:38 | ||
43. | RÉZA Kévin | FDJ | 04:56 | ||
44. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 05:05 | ||
45. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 05:05 | ||
46. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 05:57 | ||
47. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 08:12 | ||
48. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 08:49 | ||
49. | HUREL Tony | Direct Energie | 08:49 | ||
50. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 08:49 | ||
51. | TULIK Angelo | Direct Energie | 08:49 | ||
52. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 08:49 | ||
53. | KOHLER Martin | Team Roth | 08:49 | ||
54. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 08:49 | ||
55. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 08:49 | ||
56. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 08:49 | ||
57. | QUINTANA Dayer | Movistar Team | 08:49 | ||
58. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 08:49 | ||
59. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 08:49 | ||
60. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 10:41 | ||
61. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 10:41 | ||
62. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 12:32 | ||
63. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 13:10 | ||
64. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 13:10 | ||
65. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 13:45 | ||
66. | BALDO Nicolas | Team Roth | 13:45 | ||
67. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 13:45 | ||
68. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 13:45 | ||
69. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 15:03 | ||
70. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 15:03 | ||
71. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 15:03 | ||
72. | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | 15:03 | ||
73. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 15:40 | ||
74. | REYNES Vicente | IAM Cycling | 15:40 | ||
75. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:40 | ||
76. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 15:40 | ||
77. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 15:40 | ||
78. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 15:40 | ||
79. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 15:40 | ||
80. | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | 15:40 | ||
81. | PASCHE Frank | Team Roth | 15:40 | ||
82. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 15:40 | ||
83. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 15:40 | ||
84. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:40 | ||
85. | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | 15:40 | ||
86. | PAGE Dylan | Team Roth | 15:40 | ||
87. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:40 | ||
88. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 15:40 | ||
DNS | JõEääR Gert | Cofidis, Solutions Crédits | neštart. | ||
DNF | CIOLEK Gerald | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | DE MAAR Marc | Roompot - Oranje Peloton | odstúpil | ||
DNF | MANZIN Lorrenzo | FDJ | odstúpil |
4. | 8.4. | Abbaye de l'Épau > Arnage | 176 km | Lobato |
Až v úplnom závere pretekov sa dostali k slovu šprintéri a papierové predpoklady potvrdil Juan José Lobato. Španiel z Movistaru porazil Marca Benafatta (Androni) a Mattea Pelucchiho (IAM).
Vďaka bonifikáciám sa podarilo Lobatovi skočiť z ôsmeho na tretie miesto celkového poradia. Vyhral vďaka úspešnému úniku v prvej eetape Marc Fournier (FDJ).
Výsledky | ||||||||
1. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 4:01:07 | 14 | ||||
2. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | 5 | ||||
3. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 00:00 | 3 | ||||
4. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | |||||
5. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 00:00 | |||||
6. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 00:00 | |||||
7. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | |||||
8. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | |||||
9. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | |||||
10. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 00:00 |
11. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 00:00 | ||
12. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
13. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:00 | ||
14. | PAGE Dylan | Team Roth | 00:00 | ||
15. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
16. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
17. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
18. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 00:00 | ||
19. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 00:00 | ||
20. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 00:00 | ||
21. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 00:00 | ||
22. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 00:00 | ||
23. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 00:00 | ||
24. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 00:00 | ||
25. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
26. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 00:00 | ||
27. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:00 | ||
28. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 00:00 | ||
29. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 00:00 | ||
30. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 00:00 | ||
31. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
32. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 00:00 | ||
33. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 00:00 | ||
34. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 00:00 | ||
35. | MORENO Javier | Movistar Team | 00:00 | ||
36. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 00:00 | ||
37. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 00:00 | ||
38. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
39. | TULIK Angelo | Direct Energie | 00:07 | ||
40. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:07 | ||
41. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 00:07 | ||
42. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 00:07 | ||
43. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 00:07 | ||
44. | SICARD Romain | Direct Energie | 00:07 | ||
45. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 00:07 | ||
46. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 00:07 | ||
47. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 00:07 | ||
48. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 00:07 | ||
49. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 00:07 | ||
50. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 00:07 | ||
51. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 00:07 | ||
52. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 00:07 | ||
53. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 00:07 | ||
54. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 00:07 | ||
55. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 00:07 | ||
56. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 00:07 | ||
57. | KOHLER Martin | Team Roth | 00:07 | ||
58. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 00:07 | ||
59. | FOURNIER Marc | FDJ | 00:07 | ||
60. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 00:07 | ||
61. | PICHON Laurent | FDJ | 00:07 | ||
62. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 00:07 | ||
63. | RÉZA Kévin | FDJ | 00:07 | ||
64. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 00:07 | ||
65. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:16 | ||
66. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 00:20 | ||
67. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 00:20 | ||
68. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 00:20 | ||
69. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 00:20 | ||
70. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 00:20 | ||
71. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 00:20 | ||
72. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 00:20 | ||
73. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:20 | ||
74. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:27 | ||
75. | HUREL Tony | Direct Energie | 00:27 | ||
76. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 00:39 | ||
77. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 00:48 | ||
78. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 00:48 | ||
79. | PASCHE Frank | Team Roth | 01:26 | ||
DNF | BALDO Nicolas | Team Roth | odstúpil | ||
DNF | DIAZ Daniel | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | EL FARES Julien | Delko Marseille Provence KTM | odstúpil | ||
DNF | KOZONCHUK Dmitry | Team Katusha | odstúpil | ||
DNF | MAGER Christian | Stölting Service Group | odstúpil | ||
DNF | MOURIS Jens | Drapac Professional Cycling | odstúpil | ||
DNF | QUINTANA Dayer | Movistar Team | odstúpil | ||
DNF | REYNES Vicente | IAM Cycling | odstúpil | ||
DNF | VAN DER LIJKE Nick | Roompot - Oranje Peloton | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | FOURNIER Marc | FDJ | 16:08:40 | 125 | ||||
2. | COPPEL Jérome | IAM Cycling | 01:50 | 85 | ||||
3. | LOBATO Juan José | Movistar Team | 02:04 | 70 | ||||
4. | VOECKLER Thomas | Direct Energie | 02:04 | 60 | ||||
5. | BILLE Gaetan | Wanty - Groupe Gobert | 02:05 | 50 | ||||
6. | MORENO Javier | Movistar Team | 02:06 | 40 | ||||
7. | FRANK Mathias | IAM Cycling | 02:08 | 35 | ||||
8. | MACHADO Tiago | Team Katusha | 02:11 | 30 | ||||
9. | LIETAER Eliot | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:16 | 25 | ||||
10. | ROSSETTO Stephane | Cofidis, Solutions Crédits | 02:20 | 20 |
11. | LAMMERTINK Maurits | Roompot - Oranje Peloton | 02:21 | 15 | |
12. | SICARD Romain | Direct Energie | 02:22 | 10 | |
13. | COQUARD Bryan | Direct Energie | 02:25 | 5 | |
14. | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 02:28 | 5 | |
15. | FEDRIGO Pierrick | Fortuneo - Vital Concept | 02:30 | 5 | |
16. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 02:34 | 3 | |
17. | HARDY Romain | Cofidis, Solutions Crédits | 02:35 | 3 | |
18. | CHETOUT Loïc | Cofidis, Solutions Crédits | 02:35 | 3 | |
19. | GRETSCH Patrick | AG2R La Mondiale | 02:41 | 3 | |
20. | DUIJN Huub | Roompot - Oranje Peloton | 02:42 | 3 | |
21. | DE TIER Floris | Topsport Vlaanderen - Baloise | 02:42 | 3 | |
22. | GERARD Arnaud | Fortuneo - Vital Concept | 02:44 | 3 | |
23. | SCULLY Thomas | Drapac Professional Cycling | 02:44 | 3 | |
24. | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 02:46 | 3 | |
25. | MOUREY Francis | Fortuneo - Vital Concept | 03:01 | 3 | |
26. | SøRENSEN Chris Anker | Fortuneo - Vital Concept | 03:32 | ||
27. | VENTURINI Clément | Cofidis, Solutions Crédits | 03:40 | ||
28. | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 03:53 | ||
29. | DI GRÉGORIO Rémy | Delko Marseille Provence KTM | 04:16 | ||
30. | PICHON Laurent | FDJ | 04:32 | ||
31. | VOROBYEV Anton | Team Katusha | 04:49 | ||
32. | JEANDESBOZ Fabrice | Direct Energie | 05:14 | ||
33. | PEDRERO Antonio | Movistar Team | 05:24 | ||
34. | ENGER Sondre Holst | IAM Cycling | 05:26 | ||
35. | RÉZA Kévin | FDJ | 05:56 | ||
36. | WEGMANN Fabian | Stölting Service Group | 06:33 | ||
37. | MAMYKIN Matvey | Team Katusha | 09:14 | ||
38. | JARRIER Benoit | Fortuneo - Vital Concept | 09:18 | ||
39. | DUMOULIN Samuel | AG2R La Mondiale | 09:52 | ||
40. | TULIK Angelo | Direct Energie | 10:14 | ||
41. | VERGAERDE Otto | Topsport Vlaanderen - Baloise | 10:15 | ||
42. | BÉRARD Julien | AG2R La Mondiale | 10:25 | ||
43. | KOHLER Martin | Team Roth | 11:11 | ||
44. | BIDARD François | AG2R La Mondiale | 12:52 | ||
45. | MARTIN Guillaume | Wanty - Groupe Gobert | 12:59 | ||
46. | HOOGERLAND Johnny | Roompot - Oranje Peloton | 13:13 | ||
47. | VAN GESTEL Dries | Topsport Vlaanderen - Baloise | 13:17 | ||
48. | VAUGRENARD Benoit | FDJ | 14:39 | ||
49. | GERDEMANN Linus | Stölting Service Group | 14:47 | ||
50. | RATTO Daniele | Androni Giocattoli - Sidermec | 16:05 | ||
51. | NORMAN HANSEN Lasse | Stölting Service Group | 16:33 | ||
52. | HUREL Tony | Direct Energie | 16:55 | ||
53. | CHAVANEL Sébastien | FDJ | 16:56 | ||
54. | FERNANDEZ Delio | Delko Marseille Provence KTM | 16:59 | ||
55. | JONES Brenton | Drapac Professional Cycling | 17:24 | ||
56. | LEMARCHAND Romain | Stölting Service Group | 18:05 | ||
57. | ISAYCHEV Vladimir | Team Katusha | 18:29 | ||
58. | TVETCOV Serghei | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:32 | ||
59. | DALL'ANTONIA Tiziano | Androni Giocattoli - Sidermec | 18:35 | ||
60. | NAPOLITANO Danilo | Wanty - Groupe Gobert | 18:47 | ||
61. | ARCAS Jorge | Movistar Team | 19:18 | ||
62. | MCNALLY Mark | Wanty - Groupe Gobert | 19:53 | ||
63. | KREDER Raymond | Roompot - Oranje Peloton | 20:38 | ||
64. | WALLAYS Jens | Topsport Vlaanderen - Baloise | 21:39 | ||
65. | GOUGEARD Alexis | AG2R La Mondiale | 23:21 | ||
66. | JANORSCHKE Grischa | Team Roth | 23:28 | ||
67. | MEYER Travis | Drapac Professional Cycling | 24:30 | ||
68. | HUTAROVICH Yauheni | Fortuneo - Vital Concept | 25:21 | ||
69. | PAGE Dylan | Team Roth | 25:34 | ||
70. | BRÄNDLE Matthias | IAM Cycling | 25:35 | ||
71. | PACIONI Luca | Androni Giocattoli - Sidermec | 25:40 | ||
72. | VAN MEIRHAEGHE Jef | Topsport Vlaanderen - Baloise | 25:41 | ||
73. | PASCHE Frank | Team Roth | 26:35 | ||
74. | CHICCHI Francesco | Androni Giocattoli - Sidermec | 26:56 | ||
75. | BENFATTO Marco | Androni Giocattoli - Sidermec | 27:11 | ||
76. | TOMIO Giacomo | Team Roth | 27:15 | ||
77. | DRON Boris | Wanty - Groupe Gobert | 28:50 | ||
78. | KONING Peter | Drapac Professional Cycling | 28:58 | ||
79. | PELUCCHI Matteo | IAM Cycling | 40:15 |