Okolo Estónska 2016 (2.1), 27. - 28. mája (234 km) - 4. ročník
1. | 27.5. | Tallinn > Tartu | 190 km | Stepniak | ||
2. | 28.5. | Tartu > Tartu | 144 km | Majkin |
Štartová listina |
1. | 1.5. | Tallinn > Tartu | 190 km | Stepniak |
Preteky Okolo Estónska majú rovinatý charakter, takže sa všetci ľudia mieriaci na celkové poradie, museli snažiť získavať bonifikácie na prémiách i v cieli. Najviac získal víťaz etapy Gregorz Stepniak z CCC Sprandi. Ľuboš Malovec špurtoval na 15. pozícii a udržal sa v hre o pekný výsledok. Žiadnu sekundu k dobru sa mu získať nepodarilo.
Výsledky | ||||||||
1. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 4:03:24 | 14 | ||||
2. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:00 | 5 | ||||
3. | BENGTSSON Ludwig | Sweden | 00:00 | 3 | ||||
4. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | |||||
5. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | |||||
6. | WAERSTED Syver | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 |
15. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:00 |
7. | LAUK Karl Patrick | Estonia | 00:00 | ||
8. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
9. | SMIRNOVS Andris | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
10. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
11. | VAHTRA Norman | Estonia | 00:00 | ||
12. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
13. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
14. | DZERVUS Darijus | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
15. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
16. | KURBATOV Alexey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
17. | RACENAJS Kristofers | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
18. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
19. | ACKERMANN Pascal | Germany | 00:00 | ||
20. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
21. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
22. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
23. | WILSON Edvin | Sweden | 00:00 | ||
24. | STANISZEWSKI Daniel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
25. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
26. | FåGLUM KARLSSON Marcus | Sweden | 00:00 | ||
27. | LASINIS Venantas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
28. | ABRAHAMSEN Jonas | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
29. | GAVARS Eriks Toms | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
30. | MÄOMA Silver | Estonia | 00:00 | ||
31. | GABAY Guy | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
32. | MAGNUSSON Kim | Sweden | 00:00 | ||
33. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
34. | LUKSEVICS Viesturs | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
35. | VAINIONPAA Oskari | Finland | 00:00 | ||
36. | FRANZ Marcel | Germany | 00:00 | ||
37. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
38. | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
39. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
40. | KIVISTIK Gert | Estonia | 00:00 | ||
41. | LUNDGREN Isac | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
42. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
43. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
44. | MANIUSIS Martynas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
45. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
46. | HALME Sasu | Finland | 00:00 | ||
47. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
48. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
49. | PUNG Peeter | Estonia | 00:00 | ||
50. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
51. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
52. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
53. | LARSEN Richard | Sweden | 00:00 | ||
54. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
55. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
56. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
57. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
58. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
59. | PAVLIC Marko | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
60. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
61. | ANDERBERG Hampus | Sweden | 00:00 | ||
62. | RELANTO Erik | Finland | 00:00 | ||
63. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
64. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
65. | FRANCZAK Paweł | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
66. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
67. | TRAEEN Torstein | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
68. | HADARI Zohar | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
69. | KUSTADINCHEV Roman | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
70. | HALLOP Greg | Estonia | 00:00 | ||
71. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
72. | SAMOILAU Branislau | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
73. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
74. | KULSETH Kristian | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
75. | HAFSäS Marius Andre | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
76. | TAUCIUS Jurgis | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
77. | TASANE Jaanus | Estonia | 00:00 | ||
78. | BROżYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
79. | KANERVA Joni | Finland | 00:00 | ||
80. | BENGTSSON Filip | Sweden | 00:00 | ||
81. | CREMERS Ruud | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
82. | BODNAR Lukasz | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
83. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
84. | FLøTTEN Audun Brekke | Team Ringeriks - Kraft | 00:13 | ||
85. | LAAS Martin | Estonia | 00:13 | ||
86. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
87. | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | 00:14 | ||
88. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:14 | ||
89. | RUBLEVSKIS Aleksandrs | Rietumu - Delfin | 00:14 | ||
90. | SIMOLA Mika | Finland | 00:14 | ||
91. | LIß Lucas | Germany | 00:31 | ||
92. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:49 | ||
93. | SERGIS Kaspars | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:49 | ||
94. | MATHIS Marco | Germany | 01:17 | ||
95. | BEYER Maximilian | Germany | 01:17 | ||
96. | GEßNER Konrad | Germany | 01:17 | ||
97. | VIDEIKA Airidas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 01:55 | ||
DNF | BREMANIS Ansis | Alpha Baltic - Maratoni.lv | odstúpil | ||
DNF | EISLERS Ingus | Alpha Baltic - Maratoni.lv | odstúpil | ||
DNF | GINTARAS Svetikas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | LAZDINS Arnis | Alpha Baltic - Maratoni.lv | odstúpil | ||
DNF | SPILLERS Lauris | Alpha Baltic - Maratoni.lv | odstúpil | ||
DNF | STASH Mamyr | Gazprom-RusVelo | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 4:03:14 | 3 | ||||
2. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:04 | |||||
3. | BENGTSSON Ludwig | Sweden | 00:06 | |||||
4. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:07 | |||||
5. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:08 | |||||
6. | HAFSäS Marius Andre | Team Ringeriks - Kraft | 00:08 |
19. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:10 |
7. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:09 | ||
8. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
9. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
10. | WAERSTED Syver | Team Ringeriks - Kraft | 00:10 | ||
11. | LAUK Karl Patrick | Estonia | 00:10 | ||
12. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
13. | SMIRNOVS Andris | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:10 | ||
14. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
15. | VAHTRA Norman | Estonia | 00:10 | ||
16. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
17. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
18. | DZERVUS Darijus | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:10 | ||
19. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
20. | KURBATOV Alexey | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
21. | RACENAJS Kristofers | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:10 | ||
22. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
23. | ACKERMANN Pascal | Germany | 00:10 | ||
24. | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:10 | ||
25. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:10 | ||
26. | WILSON Edvin | Sweden | 00:10 | ||
27. | STANISZEWSKI Daniel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
28. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
29. | FåGLUM KARLSSON Marcus | Sweden | 00:10 | ||
30. | LASINIS Venantas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:10 | ||
31. | ABRAHAMSEN Jonas | Team Ringeriks - Kraft | 00:10 | ||
32. | GAVARS Eriks Toms | Rietumu - Delfin | 00:10 | ||
33. | MÄOMA Silver | Estonia | 00:10 | ||
34. | GABAY Guy | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
35. | MAGNUSSON Kim | Sweden | 00:10 | ||
36. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
37. | LUKSEVICS Viesturs | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:10 | ||
38. | VAINIONPAA Oskari | Finland | 00:10 | ||
39. | FRANZ Marcel | Germany | 00:10 | ||
40. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
41. | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
42. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:10 | ||
43. | KIVISTIK Gert | Estonia | 00:10 | ||
44. | LUNDGREN Isac | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
45. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:10 | ||
46. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
47. | MANIUSIS Martynas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:10 | ||
48. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
49. | HALME Sasu | Finland | 00:10 | ||
50. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
51. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
52. | PUNG Peeter | Estonia | 00:10 | ||
53. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
54. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
55. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
56. | LARSEN Richard | Sweden | 00:10 | ||
57. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:10 | ||
58. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
59. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
60. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
61. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
62. | PAVLIC Marko | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
63. | ANDERBERG Hampus | Sweden | 00:10 | ||
64. | RELANTO Erik | Finland | 00:10 | ||
65. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 00:10 | ||
66. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
67. | FRANCZAK Paweł | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
68. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
69. | TRAEEN Torstein | Team Ringeriks - Kraft | 00:10 | ||
70. | HADARI Zohar | Cycling Academy Team | 00:10 | ||
71. | KUSTADINCHEV Roman | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
72. | HALLOP Greg | Estonia | 00:10 | ||
73. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:10 | ||
74. | SAMOILAU Branislau | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
75. | KULSETH Kristian | Team Ringeriks - Kraft | 00:10 | ||
76. | TAUCIUS Jurgis | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:10 | ||
77. | TASANE Jaanus | Estonia | 00:10 | ||
78. | BROżYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | 00:10 | ||
79. | KANERVA Joni | Finland | 00:10 | ||
80. | BENGTSSON Filip | Sweden | 00:10 | ||
81. | CREMERS Ruud | Team Novo Nordisk | 00:10 | ||
82. | BODNAR Lukasz | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
83. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | ||
84. | LAAS Martin | Estonia | 00:22 | ||
85. | FLøTTEN Audun Brekke | Team Ringeriks - Kraft | 00:23 | ||
86. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 00:24 | ||
87. | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | 00:24 | ||
88. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:24 | ||
89. | RUBLEVSKIS Aleksandrs | Rietumu - Delfin | 00:24 | ||
90. | SIMOLA Mika | Finland | 00:24 | ||
91. | LIß Lucas | Germany | 00:41 | ||
92. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:59 | ||
93. | SERGIS Kaspars | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:59 | ||
94. | GEßNER Konrad | Germany | 01:24 | ||
95. | MATHIS Marco | Germany | 01:27 | ||
96. | BEYER Maximilian | Germany | 01:27 | ||
97. | VIDEIKA Airidas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 02:05 |
profil etapy (© tourofestonia.ee) |
2. | 1.5. | Tartu > Tartu | 144 km | Majkin |
V krátkych a jednoduchých pretekoch Okolo Estónska sa v sobotu radoval Roman Majkin z RusVela. Ruský pretekár vyhral špurt pelotónu na mieste vlaňajších ME, na ktoré bude roky spomínať Erik Baška. Poliakovi Gregorzovi Stepniakovi sa podarili získať dve bonifikácie na prémii a vďaka tomu víťaz prvej etapy ovládol preteky celkovo.
Ľuboš Malovec sa dnes snažil rozbehnúť špurt pre kolegu a domáceho borca Mihkela Raima, ktorý skončil dnes šiesty a celkovo tretí. Škoda, že nemal voľné ruky, pretože bol blízko UCI bodov a stačilo mu ich získať vysokými umiestneniami v oboch etapách, keďže o 15. až 55. pretekárovi rozhodoval súčet umiestnení. Trnavčan je dobre pripravený na Okolo Slovenska, kde bude lídrom mladého reprezentačného výberu pod taktovkou Martina Rišku.
špurt 2. etapy (© Ardo Säks) |
Výsledky | ||||||||
1. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 3:12:30 | 14 | ||||
2. | ACKERMANN Pascal | Germany | 00:00 | 5 | ||||
3. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | 3 | ||||
4. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | |||||
5. | BENGTSSON Ludwig | Sweden | 00:00 | |||||
6. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:00 |
50. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:00 |
7. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
8. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
9. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
10. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
11. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
12. | FRANCZAK Paweł | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
13. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
14. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
15. | WILSON Edvin | Sweden | 00:00 | ||
16. | DZERVUS Darijus | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
17. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
18. | LAUK Karl Patrick | Estonia | 00:00 | ||
19. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
20. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
21. | FRANZ Marcel | Germany | 00:00 | ||
22. | SMIRNOVS Andris | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
23. | HALME Sasu | Finland | 00:00 | ||
24. | KANERVA Joni | Finland | 00:00 | ||
25. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
26. | MÄOMA Silver | Estonia | 00:00 | ||
27. | LUKSEVICS Viesturs | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
28. | LUNDGREN Isac | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
29. | MANIUSIS Martynas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
30. | KURBATOV Alexey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
31. | VAINIONPAA Oskari | Finland | 00:00 | ||
32. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
33. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
34. | KIVISTIK Gert | Estonia | 00:00 | ||
35. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
36. | RACENAJS Kristofers | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:00 | ||
37. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
38. | LIß Lucas | Germany | 00:00 | ||
39. | MAGNUSSON Kim | Sweden | 00:00 | ||
40. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:00 | ||
41. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
42. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
43. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:00 | ||
44. | ABRAHAMSEN Jonas | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
45. | GAVARS Eriks Toms | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
46. | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
47. | PUNG Peeter | Estonia | 00:00 | ||
48. | RUBLEVSKIS Aleksandrs | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
49. | HAFSäS Marius Andre | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
50. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
51. | LASINIS Venantas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:00 | ||
52. | TRAEEN Torstein | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
53. | FåGLUM KARLSSON Marcus | Sweden | 00:00 | ||
54. | PAVLIC Marko | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
55. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 00:00 | ||
56. | VAHTRA Norman | Estonia | 00:00 | ||
57. | FLøTTEN Audun Brekke | Team Ringeriks - Kraft | 00:00 | ||
58. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:00 | ||
59. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:00 | ||
60. | GEßNER Konrad | Germany | 00:09 | ||
61. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:09 | ||
62. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
63. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:14 | ||
64. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:24 | ||
65. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:24 | ||
66. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 02:31 | ||
67. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:41 | ||
68. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 04:02 | ||
69. | GABAY Guy | Cycling Academy Team | 04:07 | ||
70. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 04:07 | ||
71. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:07 | ||
72. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 04:07 | ||
73. | BENGTSSON Filip | Sweden | 05:28 | ||
74. | ANDERBERG Hampus | Sweden | 05:28 | ||
75. | HALLOP Greg | Estonia | 05:47 | ||
76. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 06:14 | ||
77. | SAMOILAU Branislau | CCC Sprandi Polkowice | 06:14 | ||
78. | LARSEN Richard | Sweden | 06:14 | ||
79. | MATHIS Marco | Germany | 06:14 | ||
80. | LAAS Martin | Estonia | 06:14 | ||
81. | BEYER Maximilian | Germany | 09:27 | ||
82. | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | 09:39 | ||
DNF | BODNAR Lukasz | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | BROżYNA Piotr | CCC Sprandi Polkowice | odstúpil | ||
DNF | CREMERS Ruud | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | HADARI Zohar | Cycling Academy Team | odstúpil | ||
DNF | KULSETH Kristian | Team Ringeriks - Kraft | odstúpil | ||
DNF | KUSTADINCHEV Roman | Gazprom-RusVelo | odstúpil | ||
DNF | MUZYCHKIN Anton | Minsk Cycling Club | odstúpil | ||
DNF | RELANTO Erik | Finland | odstúpil | ||
DNF | SERGIS Kaspars | Alpha Baltic - Maratoni.lv | odstúpil | ||
DNF | SIMOLA Mika | Finland | odstúpil | ||
DNF | STANISZEWSKI Daniel | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | TASANE Jaanus | Estonia | odstúpil | ||
DNF | TAUCIUS Jurgis | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | VIDEIKA Airidas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | odstúpil | ||
DNF | WAERSTED Syver | Team Ringeriks - Kraft | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | STEPNIAK Grzegorz | CCC Sprandi Polkowice | 7:15:41 | 125 | ||||
2. | MAIKIN Roman | Gazprom-RusVelo | 00:02 | 85 | ||||
3. | RAIM Mihkel | Cycling Academy Team | 00:07 | 70 | ||||
4. | ACKERMANN Pascal | Germany | 00:07 | 60 | ||||
5. | BENGTSSON Ludwig | Sweden | 00:09 | 50 | ||||
6. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:09 | 40 |
32. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:13 |
7. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:10 | 35 | |
8. | GRADEK Kamil | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:10 | 30 | |
9. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:11 | 25 | |
10. | FRANCZAK Paweł | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:11 | 20 | |
11. | NIKOLAEV Sergey | Gazprom-RusVelo | 00:11 | 15 | |
12. | HAFSäS Marius Andre | Team Ringeriks - Kraft | 00:11 | 10 | |
13. | PLANET Charles | Team Novo Nordisk | 00:12 | 5 | |
14. | BOZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:12 | 5 | |
15. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:13 | 5 | |
16. | MANNINEN Matti | Team Bliz-Merida | 00:13 | 3 | |
17. | LAUK Karl Patrick | Estonia | 00:13 | 3 | |
18. | TEFRE LUNDER Nikolai | Team Bliz-Merida | 00:13 | 3 | |
19. | DZERVUS Darijus | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:13 | 3 | |
20. | SMIRNOVS Andris | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:13 | 3 | |
21. | SISKEVICIUS Paulius | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:13 | 3 | |
22. | MONCORGE Pierre | Team Bliz-Merida | 00:13 | 3 | |
23. | WILSON Edvin | Sweden | 00:13 | 3 | |
24. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:13 | 3 | |
25. | KURBATOV Alexey | Gazprom-RusVelo | 00:13 | 3 | |
26. | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 00:13 | ||
27. | RACENAJS Kristofers | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:13 | ||
28. | MÄOMA Silver | Estonia | 00:13 | ||
29. | FRANZ Marcel | Germany | 00:13 | ||
30. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
31. | LUKSEVICS Viesturs | Alpha Baltic - Maratoni.lv | 00:13 | ||
32. | MALOVEC Lubos | Cycling Academy Team | 00:13 | ||
33. | VAINIONPAA Oskari | Finland | 00:13 | ||
34. | BANASZEK Adrian | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 00:13 | ||
35. | VAHTRA Norman | Estonia | 00:13 | ||
36. | HALME Sasu | Finland | 00:13 | ||
37. | LUNDGREN Isac | Team Bliz-Merida | 00:13 | ||
38. | MAGNUSSON Kim | Sweden | 00:13 | ||
39. | ABRAHAMSEN Jonas | Team Ringeriks - Kraft | 00:13 | ||
40. | MANIUSIS Martynas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:13 | ||
41. | KIVISTIK Gert | Estonia | 00:13 | ||
42. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
43. | GAVARS Eriks Toms | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
44. | LASINIS Venantas | Staki - Baltik Vairas Cycling Team | 00:13 | ||
45. | FåGLUM KARLSSON Marcus | Sweden | 00:13 | ||
46. | MARYCZ Jaroslaw | CCC Sprandi Polkowice | 00:13 | ||
47. | JANSSEN Yannick | Team Bliz-Merida | 00:13 | ||
48. | PUNG Peeter | Estonia | 00:13 | ||
49. | MATYSIAK Bartłomiej | CCC Sprandi Polkowice | 00:13 | ||
50. | KANERVA Joni | Finland | 00:13 | ||
51. | SVENSSON Johan | Team Bliz-Merida | 00:13 | ||
52. | PAVLIC Marko | Cycling Academy Team | 00:13 | ||
53. | TRAEEN Torstein | Team Ringeriks - Kraft | 00:13 | ||
54. | PIASKOWY Emanuel | Cycling Academy Team | 00:13 | ||
55. | BOEV Igor | Gazprom-RusVelo | 00:22 | ||
56. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:26 | ||
57. | FLøTTEN Audun Brekke | Team Ringeriks - Kraft | 00:26 | ||
58. | RAMANAU Raman | Minsk Cycling Club | 00:27 | ||
59. | BANASZEK Alan | CCC Sprandi Polkowice | 00:27 | ||
60. | RUBLEVSKIS Aleksandrs | Rietumu - Delfin | 00:27 | ||
61. | MANAKOV Victor | Gazprom-RusVelo | 00:37 | ||
62. | EVTUSHENKO Alexander | Gazprom-RusVelo | 00:37 | ||
63. | LIß Lucas | Germany | 00:44 | ||
64. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 01:02 | ||
65. | GEßNER Konrad | Germany | 01:36 | ||
66. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 02:44 | ||
67. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 03:54 | ||
68. | PöLDER Robert | Team Bliz-Merida | 04:15 | ||
69. | GABAY Guy | Cycling Academy Team | 04:20 | ||
70. | BANASZEK Norbert | VERVA ActiveJet Pro Cycling Team | 04:20 | ||
71. | MIGDAł Wojciech | Cycling Academy Team | 04:20 | ||
72. | STOSZ Patryk | CCC Sprandi Polkowice | 04:34 | ||
73. | ANDERBERG Hampus | Sweden | 05:41 | ||
74. | BENGTSSON Filip | Sweden | 05:41 | ||
75. | HALLOP Greg | Estonia | 06:00 | ||
76. | PALUTA Michal | CCC Sprandi Polkowice | 06:27 | ||
77. | LARSEN Richard | Sweden | 06:27 | ||
78. | SAMOILAU Branislau | CCC Sprandi Polkowice | 06:27 | ||
79. | LAAS Martin | Estonia | 06:39 | ||
80. | MATHIS Marco | Germany | 07:44 | ||
81. | AHIYEVICH Aleh | Minsk Cycling Club | 10:06 | ||
82. | BEYER Maximilian | Germany | 10:57 |