2 AGNOLI Valerio
3 GUARDINI Andrea
4 KANGERT Tanel
5 SMUKULIS Gatis
6 VANOTTI Alessandro
12 BOHLI Tom
13 DRÜCKER Jempy
14 GERTS Floris
15 HERMANS Ben
16 SCHÄR Michael
CCC SPRANDI POLKOWICE
21 REBELLIN Davide
22 BANASZEK Alan
23 HIRT Jan
24 OWSIAN Lukasz
25 PALUTA Michal
26 PATERSKI Maciej
GAZPROM - RUSVELO
31 FIRSANOV Sergej
32 SOLOMENNIKOV Andrej
33 KOLOBNEV Alexandr
34 MAIKIN Roman
35 NIČ Artem
36 ŠALUNOV Jevgenij
41 ULISSI Diego
42 FENG Chun Kai
43 MODOLO Sacha
44 PIBERNIK Luka
45 POLANC Jan
46 RAVASI Edward
52 ARMÉE Sander
53 DE GENDT Thomas
54 FRISON Frederik
55 VANENDERT Jelle
56 WALLAYS Jelle
Minsk Cycling Club
61 BOŽKOV Stanislav
62 GOLOVAŠ Oleksandr
63 IVAŠKIN Anton
64 KLIMJANKOV Kanstantin
65 PAPOK Siarhei
66 SOBAL Jauhenij
71 AMADOR Andrej
72 ANACONA Winner
73 BETANCUR Carlos
74 LOBATO Juan José
75 QUINTANA Dayer
76 VENTOSO Francisco
Nasr Dubai
81 MIRZA Yousif
82 ALBALUSHI Majid
83 ALHAMMADI Badr
84 ALMANSOORI Ahmed
85 ALMANSOORI Jaber
86 ALMEMARI Naser
ONE PRO CYCLING
91 DOMAGALSKI Karol
92 HOUSE Kristian
93 McCORMICK Hayden
94 SMITH Dion
95 VON HOFF Steele
96 WILLIAMS Sam
111 CAVENDISH Mark
112 EISEL Bernhard
113 REGUIGUI Youcef
114 RENSHAW Mark
115 DEBESAY Mekseb
116 THOMSON Jay
121 DEGENKOLB John
122 DE KORT Koen
123 LUDVIGSSON Tobias
124 SINKELDAM Ramon
125 TUSVELD Martijn
126 WAEYTENS Zico
131 VIVIANI Elia
132 DOULL Owain
133 FENN Andrew
135 ROCHE Nicholas
136 VAN POPPEL Danny
Team Wiggins
141 DIBBEN Jonathan
142 KNOX James
143 LATHAM Christopher
144 O'LOUGHLIN Michael
145 PEARSON Daniel
146 TENNANT Andy
151 CONTADOR Alberto
152 BAŠKA Erik
153 HANSEN Jesper
154 HERNÁNDEZ Jesús
155 KOLÁŘ Michael
156 SAGAN Juraj
161 NIZZOLO Giacomo
162 BERNARD Julien
163 BONIFAZIO Niccola
164 COLEDAN Marco
165 MOSCA Jacopo
166 REIJNEN Kiel
WILIER TRIESTINA - SOUTHEAST
171 MARECZKO Jakub
172 BELLETTI Manuel
173 BUSATO Matteo
174 DRAPERI Matteo
175 POZZATO Filippo
176 ZHUPA Eugert
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.