Tour of Taihu Lake 2016 (2.1), 5. - 12. novembra (878 km) - 7. ročník
P | 5.11. | Wuxi > Wuxi | 5,9 km | Golovaš | ||
1. | 6.11. | Wuxi > Wuxi | 113 km | Mareczko | ||
2. | 7.11. | Changxing > Sheraton Huzhou | 139 km | Mareczko | ||
3. | 8.11. | AnJi Rural > Tianchi Lake | 106 km | Bayley | ||
4. | 9.11. | Wujiang > Wujiang | 117 km | Marini | ||
5. | 10.11. | Nantong > Haimen | 148 km | Grosu | ||
6. | 11.11. | Yancheng Park > Mingdu Haoge | 117 km | Mareczko | ||
7. | 12.11. | Chishanhu Lake > Maoshan | 131 km | Duque |
Štartová listina |
P | 5.11. | Wuxi > Wuxi | 5,9 km | Golovaš |
Slovenskí cyklisti v sobotu 5. novembra odštartovali záverečné preteky sezóny konajúce sa neďaleko jedného z najľudnatejších miest sveta - čínskeho Šanghaja. Tour of Taihu Lake, teda preteky okolo miestneho jazera Taihu majú prológ a sedem etáp. Zišla sa tu konkurencia piatich prokontinentálnych a sedemnástich kontinentálnych tímov. Favoritmi na etapové dojazdy sú šprintéri Jakub Mareczko (Wilier), Leonardo Duque (Delko) či Nicolas Marini (Nippo). V boji o celkové poradie by proti nim mal hovoriť dojazd na kopec v tretej etape.
Organizátori poskytli všetkým tímom exkluzívny mechaničák - hybridné Audi A3 e-tron.
Pretekári Dukly pred štartom Tour of Taihu Lake (© Dukla) |
Úvodný prológ na 5900 metrov vyhral Ukrajinec Oleksandr Golovaš, ktorý sa vo farbách Kolssu dvakrát predstavil na Okolo Slovenska. Deväť sekúnd stratil deviaty Patrik Tybor, ktorý bude chcieť uspieť hlavne v spomínanej tretej etape a možno zabodovať aj v celkovom poradí.
Výsledky | ||||||||
1. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 07:12 | 14 | ||||
2. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:04 | 5 | ||||
3. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:04 | 3 | ||||
4. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:05 | |||||
5. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:06 | |||||
6. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:07 |
9. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:09 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:29 | ||
78. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:36 | ||
112. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:51 | ||
118. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
122. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:58 |
7. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:08 | ||
8. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:09 | ||
9. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:09 | ||
10. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:09 | ||
11. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:10 | ||
12. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:10 | ||
13. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:11 | ||
14. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:11 | ||
15. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:12 | ||
16. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:13 | ||
17. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
18. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:13 | ||
19. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
20. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:13 | ||
21. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:14 | ||
22. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:14 | ||
23. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:15 | ||
24. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:15 | ||
25. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | ||
26. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:18 | ||
27. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:18 | ||
28. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:19 | ||
29. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:19 | ||
30. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:19 | ||
31. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:20 | ||
32. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:20 | ||
33. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:20 | ||
34. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:21 | ||
35. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:21 | ||
36. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:21 | ||
37. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:21 | ||
38. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:22 | ||
39. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:22 | ||
40. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:23 | ||
41. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:23 | ||
42. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:23 | ||
43. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:23 | ||
44. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:23 | ||
45. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:24 | ||
46. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:24 | ||
47. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:25 | ||
48. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:25 | ||
49. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:27 | ||
50. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:28 | ||
51. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:28 | ||
52. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:28 | ||
53. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:29 | ||
54. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:29 | ||
55. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:29 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:29 | ||
57. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:29 | ||
58. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:30 | ||
59. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:30 | ||
60. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:30 | ||
61. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
62. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:30 | ||
63. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:30 | ||
64. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:31 | ||
65. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:31 | ||
66. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:32 | ||
67. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:32 | ||
68. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:32 | ||
69. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:32 | ||
70. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:32 | ||
71. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:32 | ||
72. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:33 | ||
73. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:33 | ||
74. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:33 | ||
75. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:34 | ||
76. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:35 | ||
77. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
78. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:36 | ||
79. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:36 | ||
80. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:37 | ||
81. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:37 | ||
82. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:37 | ||
83. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:37 | ||
84. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:38 | ||
85. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:38 | ||
86. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:38 | ||
87. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:38 | ||
88. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:38 | ||
89. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:39 | ||
90. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:39 | ||
91. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:39 | ||
92. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:39 | ||
93. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:40 | ||
94. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:40 | ||
95. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:40 | ||
96. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:41 | ||
97. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:42 | ||
98. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:43 | ||
99. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:43 | ||
100. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:43 | ||
101. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:47 | ||
102. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:47 | ||
103. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:47 | ||
104. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:47 | ||
105. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:48 | ||
106. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:48 | ||
107. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:50 | ||
108. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:50 | ||
109. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:50 | ||
110. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:51 | ||
111. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:51 | ||
112. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:51 | ||
113. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:52 | ||
114. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:52 | ||
115. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:52 | ||
116. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:52 | ||
117. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:53 | ||
118. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
119. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:56 | ||
120. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:57 | ||
121. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 00:57 | ||
122. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:58 | ||
123. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:59 | ||
124. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 01:00 | ||
125. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 01:01 | ||
126. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 01:03 | ||
127. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 01:06 | ||
128. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 01:12 | ||
129. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 01:27 | ||
130. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 01:34 | ||
131. | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | 02:41 |
1. | 6.11. | Wuxi > Wuxi | 113 km | Mareczko |
Úvodnú rovinatú etapu vyhral po špurte najväčší favorit Jakub Mareczko z Wilier - Southeast. Porazil dvojicu krajanov Nicolasa Mariniho z Nippa a Marca Zanottiho z Parkhotel Valkenburg. Slováci sa do špurtu nezapojili, ale finišovali v pelotóne, resp. Harag tesne za ním.
V celkovom poradí nastali iba zmeny na základe bonifikácií. Golovaš ostal na čele, Mareczko s Marinim vytlačili Patrika Tybora z Top 10, ten tak otvára druhú desiatku.
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 2:20:46 | 14 | ||||
2. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 5 | ||||
3. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 3 | ||||
4. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:00 | |||||
5. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | |||||
6. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 |
69. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
73. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
83. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
94. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
107. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
128. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:19 |
7. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
8. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
9. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
10. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
11. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
12. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
13. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
14. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
15. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
16. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
17. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
18. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
19. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
20. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
21. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
22. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
23. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
24. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
25. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
26. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
27. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
28. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
29. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
30. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
31. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
32. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
33. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
34. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
35. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
36. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
37. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
38. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
39. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
40. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
41. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
42. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
43. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
44. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
45. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
46. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
47. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
48. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
49. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
50. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
51. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
52. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
53. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
54. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
55. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
56. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
57. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
58. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
59. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
60. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
61. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
62. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
63. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
64. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
65. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
66. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
67. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
68. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
69. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
70. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
71. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
72. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
73. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
74. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
75. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
76. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
77. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
78. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
79. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
80. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
81. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
82. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
83. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
84. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
85. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
86. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
87. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
88. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
89. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
90. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
91. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
92. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
93. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
94. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
95. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
96. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
97. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
98. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
99. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
100. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
101. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
102. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
103. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
104. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
105. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
106. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
107. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
108. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
109. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
110. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
111. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
112. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
113. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
114. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
115. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
116. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
117. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
118. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
119. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
120. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
121. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
122. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
123. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
124. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
125. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
126. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
127. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
128. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:19 | ||
129. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 01:02 | ||
130. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 11:06 | ||
DNS | GALTA Fredrik Strand | Delko Marseille Provence KTM | neštart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 2:27:58 | 3 | ||||
2. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:04 | |||||
3. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:04 | |||||
4. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:05 | |||||
5. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:06 | |||||
6. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:07 |
11. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:09 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:29 | ||
77. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:36 | ||
111. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:51 | ||
117. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
127. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 01:17 |
7. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:07 | ||
8. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:07 | ||
9. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:08 | ||
10. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:09 | ||
11. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:09 | ||
12. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:09 | ||
13. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:10 | ||
14. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:10 | ||
15. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:10 | ||
16. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:10 | ||
17. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:11 | ||
18. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:11 | ||
19. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:13 | ||
20. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:13 | ||
21. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:13 | ||
22. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:14 | ||
23. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:14 | ||
24. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:15 | ||
25. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | ||
26. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:18 | ||
27. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:18 | ||
28. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:19 | ||
29. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:19 | ||
30. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:19 | ||
31. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:20 | ||
32. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:20 | ||
33. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:21 | ||
34. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:21 | ||
35. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:21 | ||
36. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:21 | ||
37. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:22 | ||
38. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:22 | ||
39. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:23 | ||
40. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:23 | ||
41. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:23 | ||
42. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:23 | ||
43. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:23 | ||
44. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:24 | ||
45. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:24 | ||
46. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:24 | ||
47. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:25 | ||
48. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:27 | ||
49. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:28 | ||
50. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:28 | ||
51. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:28 | ||
52. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:28 | ||
53. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:29 | ||
54. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:29 | ||
55. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:29 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:29 | ||
57. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:29 | ||
58. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:30 | ||
59. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:30 | ||
60. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:30 | ||
61. | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | 00:30 | ||
62. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:30 | ||
63. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:30 | ||
64. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:31 | ||
65. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:31 | ||
66. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:32 | ||
67. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:32 | ||
68. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:32 | ||
69. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:32 | ||
70. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:32 | ||
71. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:33 | ||
72. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:33 | ||
73. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:33 | ||
74. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:34 | ||
75. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:35 | ||
76. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
77. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:36 | ||
78. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:36 | ||
79. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:37 | ||
80. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:37 | ||
81. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:37 | ||
82. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:37 | ||
83. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:38 | ||
84. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:38 | ||
85. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:38 | ||
86. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:38 | ||
87. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:38 | ||
88. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:39 | ||
89. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:39 | ||
90. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:39 | ||
91. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:39 | ||
92. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:40 | ||
93. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:40 | ||
94. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:40 | ||
95. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:41 | ||
96. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:42 | ||
97. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:43 | ||
98. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:43 | ||
99. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:43 | ||
100. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:47 | ||
101. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:47 | ||
102. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:47 | ||
103. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:47 | ||
104. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:48 | ||
105. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:48 | ||
106. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:50 | ||
107. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:50 | ||
108. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:50 | ||
109. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:51 | ||
110. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:51 | ||
111. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:51 | ||
112. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:52 | ||
113. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:52 | ||
114. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:52 | ||
115. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:52 | ||
116. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:53 | ||
117. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:56 | ||
118. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:56 | ||
119. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:57 | ||
120. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:59 | ||
121. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 01:00 | ||
122. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 01:01 | ||
123. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 01:03 | ||
124. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 01:06 | ||
125. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 01:12 | ||
126. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 01:16 | ||
127. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 01:17 | ||
128. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 01:27 | ||
129. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 01:34 | ||
130. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 12:01 |
2. | 7.11. | Changxing > Sheraton Huzhou | 139 km | Mareczko |
Druhá etapa bol rovinatá ako aj prvá a o výsledkoch rozhodol klasický špurt. Opäť sa radoval Jakub Mareczko, 22-ročný Talian vo farbách Wilier - Southeast. Pripísal si už desiaty triumf v tomto roku a nikto nepochybuje o tom, že tu ďalšie ešte pridá. Tentoraz sa na druhé miesto dostal Emils Liepins, Lotyš z Rietumu - Delfin, ktorý porazil Nicolasa Mariniho z Nippa. Takmer celú etapu sa v úniku prezentoval Jozef Palčák z Dukly Banská Bystrica. Najprv bol členom sedemčlennej skupin& a ostal vpredu aj po selekcii v trojici až takmer do cieľa.
Vďaka bonifikáciám je Mareczko už na čele celkového poradia, ale vzhľadom na profil utorňajšej etapy s náročným cieľovým stúpaním je jasné, že nastanú veľké zmeny, a to je šanca pre nášho Patrika Tybora, aby sa v celkovom poradí usalašil na nejakom peknom mieste, kde by už mohol zotrvať do konca.
Vyjadrenie Martina Fraňa (DS Dukly) |
"Dnes predviedol dobrý výkon Palčák. Lídri Tybor s Cullym sa mali šetriť, ostatní mali bojovať v úniku. Opäť sa tam ocitol Palčák a až do posledných kilometrov to vyzeralo, že získa cenu pre najbojovnejšieho pretekára. Nevyšlo mu to len tesne, nie je ľahké kontrovať šiestim ďalším podobne naladeným borcom. Každopádne opäť ukázal, že má na únik cit a vie sa nielen doňho dostať, no rovnako vie, čo v ňom má robiť. Verím, že konečne sa v podobnom duchu ukážu naši mladí, ktorí zatiaľ neboli schopní v podobnom úniku figurovať, tento cieľ im zostáva v ďalších dňoch. Zajtra sa rozhodne o víťazovi. Dojazd v kopci s 800-metrovým prevýšením definitívne určí celkové poradie. Patrik sa cíti dobre, dve etapy si "odšoféroval", zajtra sa pokúsi zaútočiť. Podobne je prvý väčší cieľ pre Cullyho, predrať sa medzi hodnotenú šestku dvadsaťtrojkárov." |
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 3:08:05 | 14 | ||||
2. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | 5 | ||||
3. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 3 | ||||
4. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | |||||
5. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | |||||
6. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 |
42. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
48. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
66. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
79. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
116. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
119. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:47 |
7. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
8. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
9. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
10. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
11. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
12. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
13. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
14. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
15. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
16. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
17. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
18. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
19. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
20. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
21. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
22. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
23. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
24. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
25. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
26. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
27. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
28. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
29. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
30. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
31. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
32. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
33. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
34. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
35. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
36. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
37. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
38. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
39. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
40. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
41. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
42. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
43. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
44. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
45. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
46. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
47. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
48. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
49. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
50. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
51. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
52. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
53. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
54. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
55. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
56. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
57. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
58. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
59. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
60. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
61. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
62. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
63. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
64. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
65. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
66. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
67. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
68. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
69. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
70. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
71. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
72. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
73. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
74. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
75. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
76. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
77. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
78. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
79. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
80. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
81. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
82. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
83. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
84. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
85. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
86. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
87. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
88. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
89. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
90. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
91. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
92. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
93. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
94. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
95. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
96. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
97. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
98. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
99. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
100. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
101. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
102. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
103. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
104. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
105. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
106. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
107. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
108. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
109. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
110. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
111. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
112. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
113. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
114. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:32 | ||
115. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:34 | ||
116. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
117. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:42 | ||
118. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 00:47 | ||
119. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:47 | ||
120. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
121. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
122. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
123. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
124. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
125. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 01:54 | ||
126. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 02:18 | ||
127. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 02:52 | ||
128. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 03:30 | ||
129. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 03:30 | ||
DNF | BAZHKOU Stanislau | Minsk Cycling Club | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 5:36:00 | 3 | ||||
2. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:06 | |||||
3. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:07 | |||||
4. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:07 | |||||
5. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 00:07 | |||||
6. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:08 |
11. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:12 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:32 | ||
69. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:38 | ||
104. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:54 | ||
111. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:59 | ||
123. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 02:07 |
7. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:09 | ||
8. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:10 | ||
9. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:11 | ||
10. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:12 | ||
11. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:12 | ||
12. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:12 | ||
13. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:13 | ||
14. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:13 | ||
15. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:13 | ||
16. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:14 | ||
17. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:14 | ||
18. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:16 | ||
19. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | ||
20. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:16 | ||
21. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:17 | ||
22. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:17 | ||
23. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:18 | ||
24. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:19 | ||
25. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:21 | ||
26. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:21 | ||
27. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:22 | ||
28. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:22 | ||
29. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:22 | ||
30. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:23 | ||
31. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:24 | ||
32. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:24 | ||
33. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:24 | ||
34. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:24 | ||
35. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:25 | ||
36. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:25 | ||
37. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:26 | ||
38. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:26 | ||
39. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:26 | ||
40. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:26 | ||
41. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:26 | ||
42. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:27 | ||
43. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:27 | ||
44. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:27 | ||
45. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:27 | ||
46. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:28 | ||
47. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:28 | ||
48. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:30 | ||
49. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:31 | ||
50. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:31 | ||
51. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:31 | ||
52. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:31 | ||
53. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:32 | ||
54. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:32 | ||
55. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:32 | ||
56. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:32 | ||
57. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:32 | ||
58. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:33 | ||
59. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:33 | ||
60. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:33 | ||
61. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:33 | ||
62. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:34 | ||
63. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:35 | ||
64. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:35 | ||
65. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:35 | ||
66. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:35 | ||
67. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:36 | ||
68. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:36 | ||
69. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:38 | ||
70. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:38 | ||
71. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:38 | ||
72. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:39 | ||
73. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:39 | ||
74. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:40 | ||
75. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:40 | ||
76. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:40 | ||
77. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:40 | ||
78. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:41 | ||
79. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:41 | ||
80. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:41 | ||
81. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:41 | ||
82. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:41 | ||
83. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:42 | ||
84. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:42 | ||
85. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:42 | ||
86. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:42 | ||
87. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:43 | ||
88. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:43 | ||
89. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:45 | ||
90. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:45 | ||
91. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:46 | ||
92. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:46 | ||
93. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:50 | ||
94. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:50 | ||
95. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:50 | ||
96. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:50 | ||
97. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:51 | ||
98. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:51 | ||
99. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:53 | ||
100. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:53 | ||
101. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:53 | ||
102. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:54 | ||
103. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:54 | ||
104. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 00:54 | ||
105. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:55 | ||
106. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:55 | ||
107. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:55 | ||
108. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:55 | ||
109. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:55 | ||
110. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:56 | ||
111. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:59 | ||
112. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 01:00 | ||
113. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 01:02 | ||
114. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 01:03 | ||
115. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 01:04 | ||
116. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 01:06 | ||
117. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 01:09 | ||
118. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 01:15 | ||
119. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 01:33 | ||
120. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 01:37 | ||
121. | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | 01:57 | ||
122. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 02:01 | ||
123. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 02:07 | ||
124. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 02:17 | ||
125. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 02:53 | ||
126. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 03:29 | ||
127. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 04:06 | ||
128. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 04:14 | ||
129. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 12:04 |
3. | 8.11. | AnJi Rural > Tianchi Lake | 106 km | Bayley |
Najťažšiu a zrejme aj rozhodujúcu etapu pretekov ovládol Austrálčan Cameron Bayley z taiwanského kontinentálneho tímu Attaque Team Gusto. Na vrchol stúpania k jazeru Tianchi dorazil v obrovskej hmle s náskokom štyroch sekúnd na prvých prenasledovateľov - Francúza Duqueho, Taliana Fonziho, Kolumbijčana Ortegu a Ukrajinca Kasjanova.
Vzhľadom na to, že spomedzi dnes najlepších pretekárov odjazdil najlepší prológ práve Bayly a dnes získal aj najväčšiu bonifikačnú porciu, v celkovom poradí má pohodlný náskok 14, resp. 17 sekúnd pred dvojicou z Wilieru-Southeast Giuseppe Fonzim a Yonderom Godoyom.
Slováci nezažili dobrý deň. Patrik Tybor mal za úlohu držať sa najlepších a bojovať o celkové poradie, ale v jednom okamihu zle vyhodnotil situáciu a šiel do nesprávneho úniku, ktorý bol pod cieľovým kopcom dostihnutý a v ňom už nemal sily konkurovať vrchárom, takže vypadol z vysokých priečok. Zo Slovákov tak prišiel ako prvý na vrchol Ján Andrej Cully na 49. mieste so stratou troch minút na víťaza. Pretekár, ktorý sa so súťažnou cestnou cyklistikou ešte len zoznamuje, je celkovo na 44. mieste, ale dôležitejšie je, že mu patrí siedme miesto medzi jazdcami U23. Prvých osem získava prize money. Ostatní mali za úlohu ukázať sa v úniku, ani jednému to nevyšlo.
Vyjadrenie Patriky Tybora (Dukla) |
"Z dnešného dňa som sklamaný, nechal som sa uniesť a zaútočil som veľmi skoro. Rozladilo ma, že nikoho nemáme v úniku a skupina rýchlo získavala náskok, zdalo sa mi, že náskok je taký veľký, že vydrží až do cieľa, keďže etapa nebola dlhá. No keďže sme ich nedostihli a zostal som sám, bolo to hop alebo trop, no už som tušil, že to nebolo správne rozhodnutie, i taký býva šport. Konkurencia je veľká a za každú chybu sa tvrdo platí." |
Výsledky | ||||||||
1. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 2:41:00 | 14 | ||||
2. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:04 | 5 | ||||
3. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:04 | 3 | ||||
4. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:04 | |||||
5. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:04 | |||||
6. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:06 |
49. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 02:56 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 11:04 | ||
110. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:04 | ||
120. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 12:59 | ||
123. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 14:08 | ||
125. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 14:08 |
7. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:06 | ||
8. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:08 | ||
9. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:13 | ||
10. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:26 | ||
11. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:29 | ||
12. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:31 | ||
13. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:31 | ||
14. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:47 | ||
15. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:47 | ||
16. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:48 | ||
17. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:48 | ||
18. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:48 | ||
19. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:50 | ||
20. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:50 | ||
21. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:55 | ||
22. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:55 | ||
23. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:55 | ||
24. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 01:21 | ||
25. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:21 | ||
26. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 01:26 | ||
27. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 01:43 | ||
28. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 01:43 | ||
29. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 01:46 | ||
30. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:46 | ||
31. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 02:15 | ||
32. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:29 | ||
33. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:29 | ||
34. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 02:38 | ||
35. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 02:39 | ||
36. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 02:39 | ||
37. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 02:44 | ||
38. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 02:49 | ||
39. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 02:50 | ||
40. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 02:52 | ||
41. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:52 | ||
42. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 02:52 | ||
43. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 02:52 | ||
44. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:52 | ||
45. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 02:52 | ||
46. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 02:55 | ||
47. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 02:56 | ||
48. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 02:56 | ||
49. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 02:56 | ||
50. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 02:58 | ||
51. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 02:58 | ||
52. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 02:58 | ||
53. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:04 | ||
54. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 03:04 | ||
55. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:04 | ||
56. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:14 | ||
57. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:19 | ||
58. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 03:04 | ||
59. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:04 | ||
60. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 04:04 | ||
61. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:14 | ||
62. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 04:17 | ||
63. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 04:21 | ||
64. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:29 | ||
65. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 05:00 | ||
66. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:21 | ||
67. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:29 | ||
68. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 05:39 | ||
69. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 05:39 | ||
70. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 05:39 | ||
71. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 05:39 | ||
72. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 05:39 | ||
73. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 05:39 | ||
74. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 05:39 | ||
75. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 05:43 | ||
76. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 06:12 | ||
77. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 06:27 | ||
78. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 06:27 | ||
79. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 06:27 | ||
80. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:44 | ||
81. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 06:56 | ||
82. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 07:45 | ||
83. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 07:45 | ||
84. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 07:48 | ||
85. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 07:50 | ||
86. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 08:16 | ||
87. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 08:16 | ||
88. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 09:20 | ||
89. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 09:29 | ||
90. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 10:38 | ||
91. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 10:38 | ||
92. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 10:38 | ||
93. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 10:38 | ||
94. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 11:04 | ||
95. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 11:04 | ||
96. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 11:04 | ||
97. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 11:04 | ||
98. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 11:04 | ||
99. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 11:04 | ||
100. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 11:04 | ||
101. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:04 | ||
102. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 11:04 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 11:04 | ||
104. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 11:04 | ||
105. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 11:04 | ||
106. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 11:04 | ||
107. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 11:04 | ||
108. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 11:04 | ||
109. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 11:04 | ||
110. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:04 | ||
111. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 11:04 | ||
112. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 11:04 | ||
113. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 11:04 | ||
114. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:04 | ||
115. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:04 | ||
116. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 11:04 | ||
117. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 11:34 | ||
118. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 12:12 | ||
119. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 12:23 | ||
120. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 12:59 | ||
121. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 14:08 | ||
122. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 14:08 | ||
123. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 14:08 | ||
124. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 14:08 | ||
125. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 14:08 | ||
126. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 14:08 | ||
127. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 14:38 | ||
128. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 15:43 | ||
DNS | GOLOVASH Oleksandr | Minsk Cycling Club | neštart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 8:16:57 | 3 | ||||
2. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:15 | |||||
3. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:18 | |||||
4. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:20 | |||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:24 | |||||
6. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:25 |
44. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
99. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
112. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:14 | ||
122. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 15:05 | ||
126. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:18 |
7. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:26 | ||
8. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
9. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:40 | ||
10. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:50 | ||
11. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:56 | ||
12. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:57 | ||
13. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 01:04 | ||
14. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 01:08 | ||
15. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:15 | ||
16. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 01:24 | ||
17. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:24 | ||
18. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:24 | ||
19. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:29 | ||
20. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:29 | ||
21. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 01:29 | ||
22. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 01:29 | ||
23. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 01:38 | ||
24. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 01:39 | ||
25. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:46 | ||
26. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:22 | ||
27. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 02:29 | ||
28. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 02:36 | ||
29. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 02:41 | ||
30. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 02:50 | ||
31. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:08 | ||
32. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:13 | ||
33. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 03:13 | ||
34. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:14 | ||
35. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 03:19 | ||
36. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:21 | ||
37. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 03:22 | ||
38. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 03:22 | ||
39. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:23 | ||
40. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 03:25 | ||
41. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 03:27 | ||
42. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:30 | ||
43. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:30 | ||
44. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
45. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:33 | ||
46. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:34 | ||
47. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 03:36 | ||
48. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 03:38 | ||
49. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:40 | ||
50. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 03:40 | ||
51. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 03:43 | ||
52. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 03:46 | ||
53. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 03:47 | ||
54. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:49 | ||
55. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 03:59 | ||
56. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 04:00 | ||
57. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:04 | ||
58. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:44 | ||
59. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 04:50 | ||
60. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:53 | ||
61. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 05:00 | ||
62. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 05:06 | ||
63. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:14 | ||
64. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:51 | ||
65. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 05:58 | ||
66. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:09 | ||
67. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 06:14 | ||
68. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 06:17 | ||
69. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 06:26 | ||
70. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 06:27 | ||
71. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 06:32 | ||
72. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 06:37 | ||
73. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 06:37 | ||
74. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 06:37 | ||
75. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 06:46 | ||
76. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 06:47 | ||
77. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:54 | ||
78. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 06:58 | ||
79. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 07:25 | ||
80. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 07:59 | ||
81. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 08:12 | ||
82. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 08:14 | ||
83. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 08:29 | ||
84. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 08:45 | ||
85. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 08:55 | ||
86. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 09:00 | ||
87. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 09:11 | ||
88. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:03 | ||
89. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 10:41 | ||
90. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 10:41 | ||
91. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 11:03 | ||
92. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 11:13 | ||
93. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 11:19 | ||
94. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 11:28 | ||
95. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 11:31 | ||
96. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 11:31 | ||
97. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 11:32 | ||
98. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 11:35 | ||
99. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
100. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 11:46 | ||
101. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 11:47 | ||
102. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 11:48 | ||
103. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:48 | ||
104. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:49 | ||
105. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 11:49 | ||
106. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 11:50 | ||
107. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 11:52 | ||
108. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 11:53 | ||
109. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 11:57 | ||
110. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 12:00 | ||
111. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 12:03 | ||
112. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
113. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 12:13 | ||
114. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 12:14 | ||
115. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 12:22 | ||
116. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 12:29 | ||
117. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 12:41 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:14 | ||
119. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 14:24 | ||
120. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 14:46 | ||
121. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 15:01 | ||
122. | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | 15:05 | ||
123. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 15:06 | ||
124. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 15:21 | ||
125. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 15:48 | ||
126. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:18 | ||
127. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 19:52 | ||
128. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 23:11 |
Video útržkov z etapy, cieľ okolo 2h 19min |
4. | 9.11. | Wujiang > Wujiang | 117 km | Marini |
23-ročnému talianskemu šprintérovi Nicolasovi Marinimu z Nippa sa na tretí pokus podarilo zdolať krajana a o pár mesiacov mladšieho konkurenta Jakuba Mareczka z Wilieru. Stalo sa tak v špurte štvrtej etapy vo Wujiangu. Slováci sa podľa očakávania do boja o triumf nedostali. Do cieľa neprišiel Kristián Zimány. O dôvodoch jeho odstúpenia budeme informovať.
Celkové poradie ostáva rovnaké a zrejme sa už meniť nebude. Lídrom je Austrálčan Camerom Bayly z Attaque Team Gusto.
Výsledky | ||||||||
1. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 2:40:28 | 14 | ||||
2. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | 5 | ||||
3. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | 3 | ||||
4. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | |||||
5. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | |||||
6. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 |
34. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
53. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
107. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
113. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:15 | ||
DNF | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
7. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
8. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
9. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
10. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
11. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
12. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
13. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
14. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
15. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
16. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
17. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
18. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
19. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
20. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
21. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
22. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
23. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
24. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
25. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
26. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
27. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
28. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
29. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
30. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
31. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
32. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
33. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
34. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
35. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
36. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
37. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
38. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
39. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
40. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
41. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
42. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
43. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
44. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
45. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
46. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
47. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
48. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
49. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
50. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
51. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
52. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
53. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
54. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
55. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
56. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
57. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
58. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
59. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
60. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
61. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
62. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
63. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
64. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
65. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
66. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
67. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
68. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
69. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
70. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
71. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
72. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
73. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
74. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
75. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
76. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
77. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
78. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
79. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
80. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
81. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
82. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
83. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
84. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
85. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
86. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
87. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
88. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
89. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
90. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
91. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
92. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
93. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
94. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
95. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
96. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
97. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
98. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
99. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
100. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
101. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
102. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
103. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
104. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
105. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
106. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
107. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
108. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
109. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
110. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
111. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
112. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
113. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
114. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
115. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
116. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
117. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:15 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:15 | ||
119. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:15 | ||
120. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:26 | ||
121. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:37 | ||
122. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:57 | ||
123. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 01:07 | ||
124. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 01:10 | ||
125. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:28 | ||
126. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
127. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 01:52 | ||
DNF | ZIMÁNY Kristian | Dukla Banská Bystrica | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 10:57:25 | 3 | ||||
2. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:15 | |||||
3. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | |||||
4. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:18 | |||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:24 | |||||
6. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:25 |
44. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
99. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
111. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
125. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:18 |
7. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:26 | ||
8. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
9. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:40 | ||
10. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:50 | ||
11. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:56 | ||
12. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:57 | ||
13. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 01:02 | ||
14. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 01:08 | ||
15. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:15 | ||
16. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 01:24 | ||
17. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:24 | ||
18. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:24 | ||
19. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:29 | ||
20. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:29 | ||
21. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 01:29 | ||
22. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 01:29 | ||
23. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 01:38 | ||
24. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 01:39 | ||
25. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:46 | ||
26. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:22 | ||
27. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 02:29 | ||
28. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 02:36 | ||
29. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 02:41 | ||
30. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 02:50 | ||
31. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:08 | ||
32. | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:13 | ||
33. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 03:13 | ||
34. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:14 | ||
35. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 03:19 | ||
36. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:20 | ||
37. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 03:22 | ||
38. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 03:22 | ||
39. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:23 | ||
40. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 03:25 | ||
41. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 03:27 | ||
42. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:30 | ||
43. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:30 | ||
44. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
45. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:33 | ||
46. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:34 | ||
47. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 03:36 | ||
48. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 03:38 | ||
49. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:40 | ||
50. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 03:40 | ||
51. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 03:43 | ||
52. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 03:46 | ||
53. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 03:47 | ||
54. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:49 | ||
55. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 03:59 | ||
56. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 04:00 | ||
57. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:04 | ||
58. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:42 | ||
59. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 04:50 | ||
60. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:53 | ||
61. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 05:00 | ||
62. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 05:06 | ||
63. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:14 | ||
64. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:51 | ||
65. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 05:58 | ||
66. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:06 | ||
67. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 06:14 | ||
68. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 06:17 | ||
69. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 06:26 | ||
70. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 06:32 | ||
71. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 06:37 | ||
72. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 06:37 | ||
73. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 06:46 | ||
74. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 06:47 | ||
75. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:54 | ||
76. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 06:55 | ||
77. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 07:25 | ||
78. | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | 07:47 | ||
79. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 07:55 | ||
80. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 08:12 | ||
81. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 08:14 | ||
82. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 08:29 | ||
83. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 08:45 | ||
84. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 08:54 | ||
85. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 09:11 | ||
86. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 09:51 | ||
87. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:03 | ||
88. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 10:07 | ||
89. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 10:35 | ||
90. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 10:41 | ||
91. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 11:03 | ||
92. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 11:03 | ||
93. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 11:19 | ||
94. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 11:28 | ||
95. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 11:31 | ||
96. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 11:31 | ||
97. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 11:32 | ||
98. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 11:35 | ||
99. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
100. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 11:47 | ||
101. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 11:48 | ||
102. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:48 | ||
103. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:49 | ||
104. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 11:49 | ||
105. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 11:50 | ||
106. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 11:52 | ||
107. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 11:53 | ||
108. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 11:57 | ||
109. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 12:00 | ||
110. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 12:01 | ||
111. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
112. | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | 12:13 | ||
113. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 12:22 | ||
114. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 12:29 | ||
115. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 12:40 | ||
116. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 12:41 | ||
117. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 13:11 | ||
118. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
119. | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | 14:24 | ||
120. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 14:46 | ||
121. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 15:01 | ||
122. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 15:21 | ||
123. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 15:21 | ||
124. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 15:48 | ||
125. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:18 | ||
126. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 20:18 | ||
127. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 23:11 |
5. | 10.11. | Nantong > Haimen | 148 km | Grosu |
Po triumfe Nicolasa Mariniho sa v Nippe rozhodli dať šancu aj mladému Rumunovi Eduardovi Grosuovi, ktorého Slováci dlhodobo poznajú z pretekov v Rumunsku a pred dvomi rokmi sa mu darilo aj na Karpatských kuriéroch. Za dôveru sa odvďačil triumfom, porazil Nemca Tina Thömela (RTS) a víťaza dvoch eteáp Jakuba Mareczka (Wilier), ktorému, zdá sa, zvlhol pušný prach.
V celkovom poradí je dve etapy pred koncom všetko po starom. Slováci prišli do cieľa bez problémov. Boli už bez Kristiána Zimányho, ktorého skolili vysoké teploty a hoci do štvrtej etapy nastúpil, nebol v stave dokončiť ju.
Vyjadrenie Jána Andreja Cullyho (Dukla) |
"Mal som pokyny skúsiť v úniku získať sekundy a posunúť sa v súťaži do 23 rokov. Keď som sa do úniku dostal, naozaj sa tam šla úplná podlaha. Toto ázijské turné je pre mňa obrovská škola cyklistiky. Veľmi som sa snažil, ale skúsení súperi ma v úniku pekne vyškolili. Napriek tomu som veľmi rád, že som v podobnom celodennom úniku bol, je to pre mňa obrovská skúsenosť. Každý deň zažívam nové veci, čo ma posúva vpred. Som veľmi vďačný Martinovi, že mi dal príležitosť ukázať, čo vo mne je, preto sa snažím využiť šancu na maximum svojich schopností a posúvať sa neustále vpred. Nikdy pred tým som na žiadnom etapáku v živote neštartoval, toto je tretí za tento mesiac, už mám toho dosť."
|
Výsledky | ||||||||
1. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 3:20:01 | 14 | ||||
2. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 00:00 | 5 | ||||
3. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | ||||
4. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | |||||
5. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | |||||
6. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 |
38. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
58. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
64. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
107. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
121. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:33 |
7. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
8. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
9. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
10. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
11. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
12. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
13. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
14. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
15. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
16. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
17. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
18. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
19. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
20. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
21. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
22. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
23. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
24. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
25. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
26. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
27. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
28. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
29. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
30. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
31. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
32. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
33. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
34. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
35. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
36. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
37. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
38. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
39. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
40. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
41. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
42. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
43. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
44. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
45. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
46. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
47. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
48. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
49. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
50. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
51. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
52. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
53. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
54. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
55. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
56. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
57. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
58. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
59. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
60. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
61. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
62. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
63. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
64. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
65. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
66. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
67. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
68. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
69. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
70. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
71. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
72. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
73. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
74. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
75. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
76. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
77. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
78. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
79. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
80. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
81. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
82. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
83. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
84. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
85. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
86. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
87. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
88. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
89. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
90. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
91. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
92. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
93. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
94. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
95. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
96. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
97. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
98. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
99. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
100. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
101. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
102. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
103. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
104. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
105. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
106. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
107. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
108. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
109. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
110. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
111. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
112. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
113. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
114. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
115. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
116. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:15 | ||
117. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:15 | ||
118. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:28 | ||
119. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:33 | ||
120. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 00:33 | ||
121. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:33 | ||
122. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:33 | ||
123. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 11:15 | ||
DNS | KANEPEJS Deins | Rietumu - Delfin | neštart. | ||
DNF | CHERHAL Corentin | Team Novo Nordisk | odstúpil | ||
DNF | MALEEV Tymur | ISD-Jorbi Continental Team | odstúpil | ||
DNF | RUEDA TOBON Jefferson | Jilun Shakeland Cycling Team | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 14:17:26 | 3 | ||||
2. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:15 | |||||
3. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | |||||
4. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:18 | |||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:24 | |||||
6. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:25 |
43. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
96. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
108. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
114. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
120. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:51 |
7. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:26 | ||
8. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
9. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:40 | ||
10. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:46 | ||
11. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:50 | ||
12. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:53 | ||
13. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:57 | ||
14. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 01:08 | ||
15. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:15 | ||
16. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 01:24 | ||
17. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:24 | ||
18. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:24 | ||
19. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:29 | ||
20. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:29 | ||
21. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 01:29 | ||
22. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 01:29 | ||
23. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 01:39 | ||
24. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:46 | ||
25. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 01:58 | ||
26. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:22 | ||
27. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 02:29 | ||
28. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 02:36 | ||
29. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 02:41 | ||
30. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 02:50 | ||
31. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:08 | ||
32. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 03:13 | ||
33. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:14 | ||
34. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 03:19 | ||
35. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:19 | ||
36. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 03:22 | ||
37. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 03:22 | ||
38. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:23 | ||
39. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 03:24 | ||
40. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 03:25 | ||
41. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:26 | ||
42. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:30 | ||
43. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
44. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:33 | ||
45. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:34 | ||
46. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 03:36 | ||
47. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 03:38 | ||
48. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:40 | ||
49. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 03:40 | ||
50. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 03:43 | ||
51. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 03:46 | ||
52. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 03:47 | ||
53. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:49 | ||
54. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 03:59 | ||
55. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 04:00 | ||
56. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:04 | ||
57. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 04:50 | ||
58. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:53 | ||
59. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:57 | ||
60. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 05:00 | ||
61. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 05:06 | ||
62. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:14 | ||
63. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:51 | ||
64. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 05:58 | ||
65. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:06 | ||
66. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 06:14 | ||
67. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 06:17 | ||
68. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 06:26 | ||
69. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 06:32 | ||
70. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 06:37 | ||
71. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 06:37 | ||
72. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 06:46 | ||
73. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 06:47 | ||
74. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:54 | ||
75. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 06:55 | ||
76. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 07:25 | ||
77. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 07:55 | ||
78. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 08:12 | ||
79. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 08:14 | ||
80. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 08:29 | ||
81. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 08:54 | ||
82. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 09:00 | ||
83. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 09:11 | ||
84. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 09:51 | ||
85. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:03 | ||
86. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 10:07 | ||
87. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 10:31 | ||
88. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 10:41 | ||
89. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 11:03 | ||
90. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 11:03 | ||
91. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 11:19 | ||
92. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 11:28 | ||
93. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 11:31 | ||
94. | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 11:32 | ||
95. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 11:35 | ||
96. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
97. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 11:48 | ||
98. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:48 | ||
99. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:49 | ||
100. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 11:49 | ||
101. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | 11:50 | ||
102. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 11:52 | ||
103. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 11:53 | ||
104. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 11:57 | ||
105. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 11:59 | ||
106. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 12:00 | ||
107. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 12:01 | ||
108. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
109. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 12:07 | ||
110. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 12:22 | ||
111. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 12:23 | ||
112. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 12:41 | ||
113. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 13:13 | ||
114. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
115. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 13:44 | ||
116. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 14:46 | ||
117. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 15:01 | ||
118. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 15:48 | ||
119. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 15:53 | ||
120. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:51 | ||
121. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 20:18 | ||
122. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 23:11 | ||
123. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 26:36 |
6. | 11.11. | Yancheng Park > Mingdu Haoge | 117 km | Mareczko |
Šprintérsky ping-pong medzi trojicou Mareczko - Marini - Grosu pokračoval aj v piatok a v takomto poradí preťali cieľovú čiaru. Talian má na konte už tretí triumf na týchto pretekoch.
V celkovom poradí je zaujímavé snáď iba to, že Francúz Leonardo Duque z Delka sa v každej etape snaží získať bonifikačné sekundy a dostať sa na druhú priečku. Zatiaľ je tretí, už sa mu podarilo prekonať Yondera Godoya (Wilier). Zajtra preteky vyvrcholia.
Výsledky | ||||||||
1. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 2:40:58 | 14 | ||||
2. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 5 | ||||
3. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | 3 | ||||
4. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | |||||
5. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 00:00 | |||||
6. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 00:00 |
56. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
61. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
74. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
89. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
109. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 |
7. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
8. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
9. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
10. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
11. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
12. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
13. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
14. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
15. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
16. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
17. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
18. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
19. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
20. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
21. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
22. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
23. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
24. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
25. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
26. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
27. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
28. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
29. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
30. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
31. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
32. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
33. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
34. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
35. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
36. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
37. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
38. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
39. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
40. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
41. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
42. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
43. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
44. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
45. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
46. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
47. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
48. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
49. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 00:00 | ||
50. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
51. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 00:00 | ||
52. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
53. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
54. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
55. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
56. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
57. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
58. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
59. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
60. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
61. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
62. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
63. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
64. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
65. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
66. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
67. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
68. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
69. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 00:00 | ||
70. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 00:00 | ||
71. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:00 | ||
72. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
73. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
74. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
75. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
76. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
77. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
78. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 00:00 | ||
79. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
80. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
81. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:00 | ||
82. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
83. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 00:00 | ||
84. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 00:00 | ||
85. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:00 | ||
86. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
87. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 00:00 | ||
88. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:00 | ||
89. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
90. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
91. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 00:00 | ||
92. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
93. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
94. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
95. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
96. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:00 | ||
97. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
98. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
99. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
100. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 00:00 | ||
101. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:00 | ||
102. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
103. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
104. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
105. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 00:00 | ||
106. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 00:00 | ||
107. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:00 | ||
108. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | ||
109. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 00:00 | ||
110. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 00:00 | ||
111. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 00:06 | ||
112. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 00:12 | ||
113. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 00:14 | ||
114. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 00:17 | ||
115. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 00:23 | ||
116. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 01:23 | ||
117. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 01:25 | ||
118. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 01:27 | ||
119. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 01:29 | ||
120. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 01:31 | ||
121. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 03:23 | ||
DNS | SILVA Roberto | Funvic Soul Cycles - Carrefour | neštart. | ||
NQ. | TSVETKOV Artur | Team Lvshan Landscape | - |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 16:58:24 | 3 | ||||
2. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:15 | |||||
3. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 00:16 | |||||
4. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:18 | |||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:24 | |||||
6. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:25 |
43. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
95. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
109. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
118. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:51 |
7. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:26 | ||
8. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:35 | ||
9. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:40 | ||
10. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:42 | ||
11. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:50 | ||
12. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 00:53 | ||
13. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:57 | ||
14. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 01:08 | ||
15. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:15 | ||
16. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:23 | ||
17. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 01:24 | ||
18. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:24 | ||
19. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 01:24 | ||
20. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:29 | ||
21. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 01:29 | ||
22. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 01:29 | ||
23. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 01:39 | ||
24. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:46 | ||
25. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 01:58 | ||
26. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 02:22 | ||
27. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 02:29 | ||
28. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 02:36 | ||
29. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 02:41 | ||
30. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 02:50 | ||
31. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:08 | ||
32. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 03:13 | ||
33. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:14 | ||
34. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 03:19 | ||
35. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:19 | ||
36. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 03:22 | ||
37. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 03:22 | ||
38. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:23 | ||
39. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 03:24 | ||
40. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 03:25 | ||
41. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 03:26 | ||
42. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 03:30 | ||
43. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 03:31 | ||
44. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:33 | ||
45. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:34 | ||
46. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 03:36 | ||
47. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 03:38 | ||
48. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:40 | ||
49. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 03:40 | ||
50. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 03:43 | ||
51. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 03:46 | ||
52. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 03:47 | ||
53. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:49 | ||
54. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 04:00 | ||
55. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:04 | ||
56. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 04:50 | ||
57. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:53 | ||
58. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:57 | ||
59. | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | 05:00 | ||
60. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 05:06 | ||
61. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:14 | ||
62. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 05:30 | ||
63. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:51 | ||
64. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 05:58 | ||
65. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:06 | ||
66. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 06:14 | ||
67. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 06:17 | ||
68. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 06:26 | ||
69. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 06:32 | ||
70. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 06:37 | ||
71. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 06:46 | ||
72. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 06:47 | ||
73. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:54 | ||
74. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 06:55 | ||
75. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 07:25 | ||
76. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 07:54 | ||
77. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 07:55 | ||
78. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 08:12 | ||
79. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 08:14 | ||
80. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 08:29 | ||
81. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 08:54 | ||
82. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 09:06 | ||
83. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 09:11 | ||
84. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 09:51 | ||
85. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 10:03 | ||
86. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 10:21 | ||
87. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 10:41 | ||
88. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 10:57 | ||
89. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 11:03 | ||
90. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 11:16 | ||
91. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 11:28 | ||
92. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 11:31 | ||
93. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 11:32 | ||
94. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 11:35 | ||
95. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 11:45 | ||
96. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 11:48 | ||
97. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 11:48 | ||
98. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 11:49 | ||
99. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 11:52 | ||
100. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 11:53 | ||
101. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 11:57 | ||
102. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 12:00 | ||
103. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:06 | ||
104. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 12:06 | ||
105. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 12:07 | ||
106. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 12:11 | ||
107. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 12:22 | ||
108. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 12:41 | ||
109. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 13:29 | ||
110. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 13:30 | ||
111. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 14:07 | ||
112. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 14:40 | ||
113. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 14:46 | ||
114. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 15:01 | ||
115. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 15:46 | ||
116. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 15:48 | ||
117. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 15:53 | ||
118. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 16:51 | ||
119. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 20:18 | ||
120. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 23:11 | ||
121. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 26:47 |
7. | 12.11. | Chishanhu Lake > Maoshan | 131 km | Duque |
Záverečná etapa podujatia priniesla veľké zmeny, ktoré sa už nečakali. Trasa bola aj v sobotu rovinatá, hoci obsahovala pár prudkých, ale veľmi krátkych pasáží do kopca. Tímu Delko Marseille sa podarilo vytvoriť veľký tlak na súperov a odhodlaný Leonardo Duque napokon dokázal ujsť svojim súperom. Vyhral etapu a ovládol aj celkové poradie pred Yonderom Godoyom z Wilieru a Petrom Schultingom z Parkhotelu Valkenburg, ktorý tento rok bol celkovo jedenásty na Okolo Slovenska.
Doterajší líder Cameron Bayly robil čo mohol, ale celkovo sa prepadol až na osemnástu pozíciu, čiže behom okamihu prišiel o 122 UCI bodov. Náš Ján Andrej Cully prišiel do cieľa na 47. mieste v tretej väčšej skupine so stratou 5:19, čo ho stálo zosun v GC o päť miest na 48. pozíciu, no najmä prišiel o prize money z ôsmej priečky medzi dvadsať trojkármi, kde sa porúčal na miesto číslo desať. Vzhľadom na jeho minimálne skúsenosti je však tento jeho výkon prísľubom do budúcnosti.
Sezónu Dukly budeme, samozrejme, sumarizovať v osobitnom článku...
Výsledky | ||||||||
1. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 2:58:05 | 14 | ||||
2. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:00 | 5 | ||||
3. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:00 | 3 | ||||
4. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:02 | |||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:06 | |||||
6. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 00:06 |
47. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 05:19 | ||
81. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 05:23 | ||
108. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 12:11 | ||
109. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 12:11 | ||
116. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:11 |
7. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 00:06 | ||
8. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:06 | ||
9. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:06 | ||
10. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 00:11 | ||
11. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:14 | ||
12. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 00:14 | ||
13. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:14 | ||
14. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 00:14 | ||
15. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:14 | ||
16. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 00:14 | ||
17. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 00:14 | ||
18. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:14 | ||
19. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 00:14 | ||
20. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 00:14 | ||
21. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 00:22 | ||
22. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 01:49 | ||
23. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 01:49 | ||
24. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 01:49 | ||
25. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 01:49 | ||
26. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 03:34 | ||
27. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 03:34 | ||
28. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 03:34 | ||
29. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:34 | ||
30. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 03:34 | ||
31. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 03:34 | ||
32. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 03:34 | ||
33. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:34 | ||
34. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 03:34 | ||
35. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 03:34 | ||
36. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 03:34 | ||
37. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 05:19 | ||
38. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 05:19 | ||
39. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:19 | ||
40. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 05:19 | ||
41. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:19 | ||
42. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 05:19 | ||
43. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 05:19 | ||
44. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 05:19 | ||
45. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:19 | ||
46. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 05:19 | ||
47. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 05:19 | ||
48. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 05:19 | ||
49. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 05:19 | ||
50. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 05:19 | ||
51. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 05:19 | ||
52. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:19 | ||
53. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 05:23 | ||
54. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 05:23 | ||
55. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 05:23 | ||
56. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 05:23 | ||
57. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 05:23 | ||
58. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:23 | ||
59. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:23 | ||
60. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 05:23 | ||
61. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 05:23 | ||
62. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:23 | ||
63. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 05:23 | ||
64. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 05:23 | ||
65. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 05:23 | ||
66. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 05:23 | ||
67. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 05:23 | ||
68. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 05:23 | ||
69. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 05:23 | ||
70. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 05:23 | ||
71. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:23 | ||
72. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 05:23 | ||
73. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 05:23 | ||
74. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 05:23 | ||
75. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 05:23 | ||
76. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 05:23 | ||
77. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 05:23 | ||
78. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:23 | ||
79. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 05:23 | ||
80. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 05:23 | ||
81. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 05:23 | ||
82. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 05:23 | ||
83. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 05:23 | ||
84. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 05:23 | ||
85. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:23 | ||
86. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 05:23 | ||
87. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 05:23 | ||
88. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 05:23 | ||
89. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 05:23 | ||
90. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 05:23 | ||
91. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 05:23 | ||
92. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 05:23 | ||
93. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 05:23 | ||
94. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 05:23 | ||
95. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 05:23 | ||
96. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 05:37 | ||
97. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 05:39 | ||
98. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 10:32 | ||
99. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 10:32 | ||
100. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 12:11 | ||
101. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 12:11 | ||
102. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 12:11 | ||
103. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 12:11 | ||
104. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 12:11 | ||
105. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 12:11 | ||
106. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 12:11 | ||
107. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 12:11 | ||
108. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 12:11 | ||
109. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 12:11 | ||
110. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 12:11 | ||
111. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 12:11 | ||
112. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 12:11 | ||
113. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 12:11 | ||
114. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 12:11 | ||
115. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 12:11 | ||
116. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 12:11 | ||
117. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 12:11 | ||
118. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 12:11 | ||
119. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 17:16 | ||
120. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 17:24 | ||
DNF | MENG Juntao | Team Lvshan Landscape | odstúpil |
Konečné poradie pretekov | ||||||||
1. | DUQUE Leonardo | Delko Marseille Provence KTM | 19:56:35 | 125 | ||||
2. | GODOY Yonder | Wilier - Southeast | 00:08 | 85 | ||||
3. | SCHULTING Peter | Parkhotel Valkenburg CT | 00:13 | 70 | ||||
4. | FONZI Giuseppe | Wilier - Southeast | 00:15 | 60 | ||||
5. | WANG Meiyin | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 00:24 | 50 | ||||
6. | ORTEGA Mauricio | RTS - Monton Racing | 00:31 | 40 |
48. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 08:44 | ||
96. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 18:46 | ||
108. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 23:50 | ||
109. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 24:11 | ||
116. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 28:56 |
7. | DAVIDENOK Ilya | RTS - Monton Racing | 00:34 | 35 | |
8. | KASYANOV Oleksiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 00:40 | 30 | |
9. | GROSU Eduard | Nippo - Vini Fantini | 00:50 | 25 | |
10. | DE ROSSI Lucas | Delko Marseille Provence KTM | 01:05 | 20 | |
11. | VAUBOURZEIX Thomas | Delko Marseille Provence KTM | 01:06 | 15 | |
12. | COLORADO Francisco Jarley | RTS - Monton Racing | 01:16 | 10 | |
13. | VAN LUIJK Sven | Parkhotel Valkenburg CT | 01:24 | 5 | |
14. | YEUNG Ronald | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 01:31 | 5 | |
15. | DINIZ Alex | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:32 | 5 | |
16. | MACHADO SILVA Gabriel | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 01:37 | 3 | |
17. | NIñO Victor | RTS - Monton Racing | 01:37 | 3 | |
18. | BAYLY Cameron | Attaque Team Gusto | 01:43 | 3 | |
19. | PRUUS Peeter | Rietumu - Delfin | 02:03 | 3 | |
20. | DEMENTYEV Yegor | ISD-Jorbi Continental Team | 03:22 | 3 | |
21. | NAZARI DAGHALIAN Abolfazl | Tabriz Petrochemical CCN Team | 03:48 | 3 | |
22. | HILL Benjamin | Attaque Team Gusto | 04:21 | 3 | |
23. | AFFONSO Murilo | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 04:43 | 3 | |
24. | GRECHYN Serhiy | Jilun Shakeland Cycling Team | 04:52 | 3 | |
25. | KLIMIANKOU Kanstantsin | Minsk Cycling Club | 04:57 | 3 | |
26. | HALMURATOV Muradjan | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 04:57 | ||
27. | POPKOV Vitaliy | Team Lvshan Landscape | 04:58 | ||
28. | CORELLA Rene | Start - Vaxes Cycling Team | 05:05 | ||
29. | ISHIBASHI Manabu | Nippo - Vini Fantini | 05:57 | ||
30. | SUNNATOV Akramjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 06:04 | ||
31. | ASGHARZADEH Alireza | Tabriz Petrochemical CCN Team | 06:09 | ||
32. | BOLOR-ERDENE Enkhtaivan | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 07:02 | ||
33. | ZHENG Zhang | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 07:03 | ||
34. | KHADEMI Ali | Tabriz Petrochemical CCN Team | 07:28 | ||
35. | AKPAROV Abdullojon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 07:32 | ||
36. | RABOU Thomas | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 07:39 | ||
37. | KOHOUT Michal | Team Dukla Praha | 08:03 | ||
38. | SIDDIKOV Dilmurdjon | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 08:21 | ||
39. | ZHAO Jingbiao | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:25 | ||
40. | TESLER Artem | Team Lvshan Landscape | 08:26 | ||
41. | ARIYAN Behnam | Tabriz Petrochemical CCN Team | 08:31 | ||
42. | ALTANSUKH Altanzul | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 08:36 | ||
43. | VENDOLSKÝ Ondřej | Team Dukla Praha | 08:37 | ||
44. | DRAPERI Matteo | Wilier - Southeast | 08:39 | ||
45. | LOPEZ Vladimir | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 08:40 | ||
46. | TEDESCHI Mirko | Wilier - Southeast | 08:42 | ||
47. | MA Guangtong | Wisdom - Hengxiang Cycling Team | 08:43 | ||
48. | CULLY Ján Andrej | Dukla Banská Bystrica | 08:44 | ||
49. | STACCHIOTTI Riccardo | Nippo - Vini Fantini | 08:47 | ||
50. | MANARELLI Carlos | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 08:50 | ||
51. | VAN ENGELEN Adne | Parkhotel Valkenburg CT | 08:53 | ||
52. | HO Burr | HKSI Pro Cycling Team | 08:53 | ||
53. | VAN IJZENDOORN Rik | Team Novo Nordisk | 08:55 | ||
54. | HUANG Wen Chung | Attaque Team Gusto | 09:00 | ||
55. | WU Yong Jian | Jilun Shakeland Cycling Team | 09:02 | ||
56. | UDOD Rinat | ISD-Jorbi Continental Team | 09:03 | ||
57. | TALBOT Brodie | St. George Merida Cycling Team | 10:07 | ||
58. | FUNG Ka Hoo | HKSI Pro Cycling Team | 10:23 | ||
59. | MEDVEDEV Sergey | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 10:31 | ||
60. | SOBAL Yauhen | Minsk Cycling Club | 11:08 | ||
61. | ANDRIATO Rafael | Wilier - Southeast | 11:11 | ||
62. | RAJABIKABOODCHESHMEH Mahdi | Tabriz Petrochemical CCN Team | 11:23 | ||
63. | IVASHKIN Anton | Minsk Cycling Club | 11:31 | ||
64. | ZANOTTI Marco | Parkhotel Valkenburg CT | 11:34 | ||
65. | OLLAMOV Doston | Beijing XDS - Innova Cycling Team | 11:43 | ||
66. | LAU Wan Yau | HKSI Pro Cycling Team | 11:49 | ||
67. | MéRIGNAT Sofiane | Delko Marseille Provence KTM | 11:54 | ||
68. | TOMASIAK Konrad | Start - Vaxes Cycling Team | 12:00 | ||
69. | KHORRAMI Karim | Tabriz Petrochemical CCN Team | 12:11 | ||
70. | LIEPINS Emils | Rietumu - Delfin | 12:12 | ||
71. | VERSCHOOR Martijn | Team Novo Nordisk | 12:42 | ||
72. | GOMENIUK Volodymyr | Team Lvshan Landscape | 13:25 | ||
73. | OLAVARRIA ABARCA Cristobal | Jilun Shakeland Cycling Team | 13:26 | ||
74. | KREMINSKYI Vladyslav | ISD-Jorbi Continental Team | 13:46 | ||
75. | ŠTRÚPEK Matyas | Team Dukla Praha | 14:23 | ||
76. | ZHANG Chunlong | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 15:16 | ||
77. | MARECZKO Jakub | Wilier - Southeast | 15:38 | ||
78. | DUTTON Jay | St. George Merida Cycling Team | 15:52 | ||
79. | MARINI Nicolas | Nippo - Vini Fantini | 16:14 | ||
80. | WILLIAMS Christopher | Team Novo Nordisk | 16:33 | ||
81. | HARVEY Benjamin | St. George Merida Cycling Team | 16:44 | ||
82. | PAPOK Siarhei | Minsk Cycling Club | 16:45 | ||
83. | PARKER Luke | Attaque Team Gusto | 16:49 | ||
84. | KALABA Dusan | Start - Vaxes Cycling Team | 16:52 | ||
85. | MANSILLA Cristopher | Start - Vaxes Cycling Team | 17:01 | ||
86. | METLUSHENKO Yuri | Jilun Shakeland Cycling Team | 17:02 | ||
87. | ERDENESUREN Munkhtulga | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 17:05 | ||
88. | VALOGNES Quentin | Team Novo Nordisk | 17:06 | ||
89. | WOOD Nicholas | St. George Merida Cycling Team | 17:09 | ||
90. | ADÁMEK Šimon | Team Dukla Praha | 17:10 | ||
91. | COLLI Daniele | Nippo - Vini Fantini | 17:17 | ||
92. | DE KEIJZER Gerd | Team Novo Nordisk | 17:22 | ||
93. | QIAO Feng | Ningxia Sports Lottery - Focus Cycling team | 17:35 | ||
94. | VOSEKALNS Andris | Rietumu - Delfin | 17:52 | ||
95. | CHOI Hiu Fung | HKSI Pro Cycling Team | 18:03 | ||
96. | TYBOR Patrik | Dukla Banská Bystrica | 18:46 | ||
97. | BOGDANOVICS Maris | Rietumu - Delfin | 18:51 | ||
98. | KRAUS Jan | Team Dukla Praha | 19:59 | ||
99. | KALMA Guy | Attaque Team Gusto | 20:13 | ||
100. | TARADAI Valerii | ISD-Jorbi Continental Team | 20:17 | ||
101. | GRAZIATO Massimo | Parkhotel Valkenburg CT | 20:18 | ||
102. | VASILYEV Maksym | Team Lvshan Landscape | 20:19 | ||
103. | KARIMOV Ruslan | RTS - Monton Racing | 20:59 | ||
104. | CHIU Ho San | HKSI Pro Cycling Team | 21:07 | ||
105. | YAMAMOTO Genki | Nippo - Vini Fantini | 21:10 | ||
106. | SHARPE Patrick | St. George Merida Cycling Team | 21:11 | ||
107. | VAN AKEN Matthias | Start - Vaxes Cycling Team | 22:48 | ||
108. | PALČÁK Jozef | Dukla Banská Bystrica | 23:50 | ||
109. | LAJCHA Juraj | Dukla Banská Bystrica | 24:11 | ||
110. | KESL Michal | Team Dukla Praha | 24:12 | ||
111. | BECIS Armands | Rietumu - Delfin | 24:16 | ||
112. | SELIVERSOV Roman | ISD-Jorbi Continental Team | 26:12 | ||
113. | CHAMORRO Francisco | Funvic Soul Cycles - Carrefour | 26:51 | ||
114. | THöMEL Tino | RTS - Monton Racing | 27:51 | ||
115. | LAW Kwun Wan | HKSI Pro Cycling Team | 27:53 | ||
116. | HARAG Tomáš | Dukla Banská Bystrica | 28:56 | ||
117. | MARTZ Alder | Attaque Team Gusto | 30:40 | ||
118. | VELTMAN Milan | Parkhotel Valkenburg CT | 32:23 | ||
119. | KOOP Jos | Start - Vaxes Cycling Team | 35:16 | ||
120. | ELLERM-NORTON Darcy | St. George Merida Cycling Team | 38:52 |