st 2.8. rovinata etapa 10:30   ČASOVKA JUNIORIEK 18,2 km 1 Slovenka
st 2.8. rovinata etapa 12:45   ČASOVKA JUNIOROV 31,5 km 2 Slováci
st 2.8. rovinata etapa 15:00   ČASOVKA ŽIEN U23
31,5 km 2 Slovenky
št 3.8. rovinata etapa 09:30   ČASOVKA ŽIEN ELITE
31,5 km  
št 3.8. rovinata etapa 12:15   ČASOVKA MUŽOV U23
31,5 km 2 Slováci
št 3.8. rovinata etapa 15:00   ČASOVKA MUŽOV ELITE 46 km  
pi 4.8. rovinata etapa 09:00   PRETEKY JUNIORIEK
60 km 2 Slovenky
pi 4.8. rovinata etapa 12:00   PRETEKY ŽIEN U23
100 km 2 Slovenky
pi 4.8. rovinata etapa 16:00   PRETEKY JUNIOROV
121 km 6 Slovákov
so 5.8. rovinata etapa 09:00   PRETEKY MUŽOV U23
161 km 6 Slovákov
so 5.8. rovinata etapa 14:00   PRETEKY ŽIEN ELITE
121 km 1 Slovenka
ne 6.8. rovinata etapa 11:00   PRETEKY MUŽOV ELITE
241 km 6 Slovákov
 
 
Nominácia Slovenska na ME:
 
Streda 2.8. od 10:30 do 12:00 - časovka junioriek
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Streda 2.8. od 12:45 do 14:30 - časovka juniorov
Matúš Štoček (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Lukáš Kubiš (2000, ŠK Železiarne Podbrezová a.s.)
 
Streda 2.8. od 15:00 do 16:15 - časovka žien U23
Tereza Medveďová (1995, BePink Cogeas)
Lucia Valachová (1997, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Štvrtok 3.8. od 09:30 do 11:15 - časovka žien Elite
bez zastúpenia
 
Štvrtok 3.8. od 12:15 do 14:15 - časovka mužov U23
Adrián Babič (1996, Team Firefly)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)
 
Štvrtok 3.8. od 15:00 do 17:00 - časovka mužov Elite
bez zastúpenia
 
Piatok 4.8. od 09:00 do 11:00 - preteky junioriek
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Júlia Hrtánková (2000, Finančné centrum Team)
 
Piatok 4.8. od 12:00 do 15:00 - preteky žien U23
Tereza Medveďová (1995, BePink Cogeas)
Lucia Valachová (1997, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Piatok 4.8. od 16:00 do 19:00 - preteky juniorov
Matúš Štoček (1999, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Jakub Varhaňovský (1999, ŠK Železiarne Podbrezová a.s.)
Matej Blaško (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Adam Foltán (2000, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Lukáš Kubiš (2000, ŠK Železiarne Podbrezová a.s.)
Tomáš Meriač (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Sobota 5.8. od 09:00 do 13:00 - preteky mužov U23
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
Adrián Babič (1996, Team Firefly)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)
Adam Szász (1997, PROefekt Team)
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
Tomáš Person (1998, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Sobota 5.8. od 14:00 do 17:00 - preteky žien Elite
Alžbeta Pavlendová (1990, Dukla Bratislava)
 
Nedeľa 6.8. od 11:00 do 17:00 - preteky mužov Elite
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Marek Čanecký (1988, Amplatz-BMC)
Juraj Sagan (1988, Bora-Hansgrohe)
Filip Taragel (1992, Team Firefly)
Michael Kolář (1992, Bora-Hansgrohe)
Erik Baška (1994, Bora-Hansgrohe)