1 PINOT Thibaut
2 COURTEILLE Arnaud
3 GAUDU David
4 LE BON Johan
5 MADOUAS Valentin
6 ARMIRAIL Bruno
11 KRUIJSWIJK Steven
12 JANSEN Amund
13 CLEMENT Stef
14 LOBATO Juan José
15 VAN DEN BROECK Jurgen
16 VERMEULEN Alexey
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
21 BOUHANNI Nacer
22 TURGIS Tanguy
23 ROSSETTO Stéphane
24 SOUPE Geoffrey
25 TURGIS Jimmy
26 TURGIS Anthony
31 CHEVRIER Clément
32 RUSSO Clément
33 DUMOULIN Samuel
34 DUPONT Hubert
35 GENIEZ Alexandre
36 BÉRARD Julien
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
41 ANDERSON Ryan
42 CORNU Jérémy
43 JEANDESBOZ Fabrice
44 BURGAUDEAU Mathieu
45 NAULEAU Bryan
46 OURSELIN Paul
tim
Development Team Sunweb
51 EEKHOFF Nils
52 MOBACH Jarno
53 NIEUWENHUIS Joris
54 SALMON Martin
55 STORK Florian
56 GALL Felix
 
tim
Team Fortuneo-Oscaro
61 BOUET Maxime
62 DANIEL Maxime
63 DELAPLACE Anthony
64 FEILLU Brice
65 LEDANOIS Kévin
66 PÉRICHON Pierre-Luc
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
71 MARTIN Guillaume
72 DEGAND Thomas
73 DOUBEY Fabien
74 LEVARLET Guillaume
75 NAPOLITANO Danilo
76 MINNAARD Marco
 
tim
krajinaANDRONI - SIDERMEC - BOTTECCHIA
81 BENFATTO Marco
82 CATTANEO Mattia
83 FRAPPORTI Marco
84 GAVAZZI Francesco
85 PALINI Andrea
86 TORRES Rodolfo
tim
krajinaHP BTP - Auber 93
91 BALDO Nicolas
92 BESCOND Jérémy
93 MALDONADO Anthony
94 GOUAULT Pierre
95 LE CUNFF Kévin
96 MENUT David
 
tim
krajinaRoubaix - Lille Métropole
101 ANTOMARCHI Julien
102 PIJOURLET Louis
103 LECROQ Jérémy
104 POUILLY Félix
105 VEREECKEN Nicolas
106 VERMEULEN Emiel
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
111 COMBAUD Romain
112 MADRAZO Ángel
113 FERNÁNDEZ Delio
114 GIRAUD Benjamin
115 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
116 RODRIGUEZ Jhon
 
tim
Nemecko
121 KESSLER Robert
122 ZIMMERMANN Georg
123 HALLER Patrick
124 NOWAK Florian
125 KOCH Christian
126 SCHINNAGEL Johannes
tim
Francúzsko
131 BRUN Frédéric
132 JOURNIAUX Axel
133 LAFAY Victor
134 MAURELET Flavien
135 PARET-PEINTRE Aurelien
136 SELLIER Simon
 
tim
Armée de Terre
141 LOUBET Julien
142 CANAL Fabien
143 CAMPISTROUS Romain
144 FERASSE Thibault
145 LE ROUX Romain
146 TRONET Steven
tim
krajinaAstana City
151 ACHMETOV Galim
152 TSOJ Vladimir
153 KUZMIN Anton
154 LUTSENKO Sergej
155 NIKITIN Matvej
156 PRONSKIY Vadim
 
tim
Roth-Akros
161 BAILLIFARD Valentin
162 JAUN Lukas
163 LÜSCHER Damien
164 REUTIMANN Mathias
165 STÜSSI Colin
166 THALMANN Roland
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.