tim
Taliansko
1 VIVIANI Elia
2 BENNATI Daniele
3 CARBONI Giovanni
4 CIMA Imerio
5 FORMOLO Davide
6 MOSCHETTI Matteo
7 LONARDI Giovanni
8 PASQUALON Andrea
11 ARCHBOLD Shane
12 BAŠKA Erik
13 BENEDETTI Cesare
14 HERKLOTZ Silvio
15 KOLÁŘ Michael
16 KÖNIG Leopold
17 PELUCCHI Matteo
18 SELIG Rüdiger
 
21 BONIFAZIO Niccolo
22 COLBRELLI Sonny
23 FENG Chun Kai
24 GAROSIO Andrea
25 INSAUSTI Jon Ander
26 PADUN Mark
27 PER David
28 TONIATTI Andrea
31 CONSONNI Simone
32 GANNA Filippo
33 GUARDINI Andrea
34 LIZDE Seid
35 MODOLO Sacha
36 RIABUSHENKO Aleksandr
37 ROMANO Francesco
38 TROIA Oliviero
 
tim
Švajčiarsko
41 ALBASINI Michael
42 LIENHARD Fabian
43 SCHNEITER Joab
44 MÄDER Gino
45 RÜEGG Lukas
46 BADILATTI Matteo
47 SCHELLING Patrick
48 BUSSARD Dimitri
tim
Team Fortuneo-Oscaro
51 BOUET Maxime
52 DELAPLACE Anthony
53 FEILLU Brice
54 FONSECA Armindo
55 HARDY Romain
56 JEANNESSON Arnold
57 PÉRICHON Pierre-Luc
58 SEPÚLVEDA Eduardo
 
tim
krajinaWILIER TRIESTINA
61 BELLETTI Manuel
62 BUSATO Matteo
63 POZZATO Filippo
64 GODOY Yonder
65 MARECZKO Jakub
66 MARTÍNEZ Daniel
67 MOSCA Jacopo
68 ZHUPA Eugert
tim
krajinaBARDIANI - CSF
71 ALBANESE Vincenzo
72 ANDREETTA Simone
73 BARBIN Enrico
75 ROTA Lorenzo
76 SIMION Paolo
77 VELASCO Simone
78 WACKERMANN Luca
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
81 DE NEGRI Pierpaolo
82 BISOLTI Alessandro
83 CANOLA Marco
84 CUNEGO Damiano
85 FILOSI Iuri
86 MARANGONI Alan
87 SANTAROMITA Ivan
88 STACCHIOTTI Riccardo
tim
krajinaANDRONI-SIDERMEC-BOTTECCHIA
91 BALLERINI Davide
92 BERNAL Egan
93 CATTANEO Mattia
94 FRAPPORTI Marco
95 FRAPPORTI Mattia
96 GAVAZZI Francesco
97 PALINI Andrea
98 MASNADA Fausto
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
101 BRUTT Pavel
102 KOZONČUK Dmitrij
103 KURIYANOV Stepan
104 LAGUTIN Sergej
105 MAIKIN Roman
106 PORSEV Alexander
107 TRUSOV Nikolaj
108 VOROBJEV Anton
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
111 COMBAUD Romain
112 DI GRÉGORIO Rémy
113 DYBALL Ben
114 EL FARES Julien
115 FINETTO Mauro
116 MADRAZO Ángel
117 PACHER Quentin
118 RODRIGUEZ Jhon
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
121 BROŽYNA Piotr
122 GROSSCHARTNER Felix
123 HIRT Jan
124 MALECKI Kamil
125 PALUTA Michal
126 PONZI Simone
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
131 BOIVIN Guillaume
132 CRAVEN Dan
133 EINHORN Itamar
134 GOLDSTEIN Roy
135 RÄIM Mihkel
136 SCHREURS Hamish
137 DIAZ José
138 TUREK Daniel
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
141 ARAMENDÍA Javier
142 CELANO Danilo
143 IRISARRI Jon
144 LASTRA Jonathan
145 MOLINA Antonio
146 PAGE Dylan
147 PRADES Eduard
148 ZABALA Josu
tim
krajinaGM Europa Ovini
151 BROGI Adriano
152 DI SANTE Antonio
153 MAUTI Rossano
154 PACCHIARDO Davide
155 PARRINELLO Antonino
156 ROTONDI Matteo
157 RUSCETTA Andrea
158 TIZZA Marco
 
tim
Lokosphinx
161 JEVTUŠENKO Alexander
162 SAMOLENKOV Artem
163 ŠILOV, Sergej
164 SOKOLOV Dmitrij
165 STAŠ Mamir
166 STRACHOV Dmitrij
167 VDOVIN Alexander
168 VDOVIN Sergej
tim
D'Amico-Utensilnord
171 CANUTI Federico
172 CARLINI Ettore
173 DI GENOVA Pietro
174 PETRINI Francesco
175 RAFFAELE Angelo
177 TOMMASSINI Fabio
178 VITEILLO Angelo
 
tim
krajinaUnieuro Trevigiani
181 ZAHIRI Abderrahim
182 MOLTENI Marco
183 MUŇOZ Matias
184 RAVANELLI Simone
185 TIVANI Nicolas
186 VEGA Sergio
187 VIEJO Dani
188 VIEL Mattia
tim
Adria Mobil
191 BORSO Andrea
192 GOLČER Jure
193 GROŠELJ Žiga
194 HORVAT Žiga
195 KATRAŠNIK Gasper
197 RAJOVIć Dušan
198 ROGINA Radoslav
 
tim
Dimension Data for Qhubeka
201 ARERUYA Joseph
202 EL CHOKRI Mehdi
203 DE BOD Stefan
204 DLAMINI Nicholas
205 EYOB Metkel
206 GEBREIGZABHEIR Amanuel
207 NIEKERK Morne van
208 MUGISHA Samuel
tim
krajinaKolss Cycling Team
211 BONDARENKO Pavlo
212 BUTS Vitalij
213 KULIK Andrij
214 LAGKUTI Sergej
215 PREVAR Oleksandr
216 SENDROS Llibert
217 SOLTASJUK Vladislav
218 VASILJUK Andrij
 
tim
Rally Cycling
221 ANTHONY Jesse
222 DE VOS Adam
223 JOYCE Colin
224 KUSS Sepp
225 ORONTE Emerson
tim
Tirol Cycling Team
231 FANKHAUSER Clemens
232 FORTIN Filippo
233 GAMPER Patrick
234 KRIZEK Matthias
235 KUEN Maximilian
236 SALVADOR Enrico
237 SCHÖNBERGER Sebastian
238 WILDAUER Markus
 
tim
Sangemini-MG.Kvis
241 BERNARDINI Simone
242 BONGIORNO Manuel
243 GAFFURINI Nicola
244 GAZZARA Michele
245 PRANDINI Paolo
246 SALVIETTI Niccolò
247 SCARTEZZINI Michele
248 TOTò Paolo
tim
Amore & Vita-Sella SM..
251 MARTINS Uri
252 BERNARDINETTI Marco
253 COVILI Luca
254 FICARA Pierpaolo
255 HALILAJ Redi
256 MANCINI Francesco
257 ZAMPARELLA Marco
258 ZMORKA Marlen
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.