1 GAVIRIA Fernando
2 ALAPHILIPPE Julian
3 HODEG Alvaro
4 KEISSE Iljo
5 NARVAEZ Jhonnatan
6 RICHEZE Maximiliano
11 BERNAL Egan
12 CASTROVIEJO Jonathan
13 GEOGHEGAN Tao
14 HENAO Sebastián
15 HENAO Sergio
16 LÓPEZ David
 
21 BROWN Nathan
22 CARDONA Julián
23 CARTHY Hugh
24 HOWES Alex
25 MARTÍNEZ Daniel
26 URÁN Rigoberto
31 ANACONA Winner
32 PEDRERO Antonio
33 CARAPAZ Richard
34 DE LA PARTE Victor
35 QUINTANA Dayer
36 QUINTANA Nairo
 
tim
krajinaUNITEDHEALTHCARE PRO TEAM
41 HAEDO Sebastian
42 ACEVEDO Janier
43 JARAMILLO Daniel
44 TVETCOV Sergej
45 MANNION Gavin
46 CLARKE Jonathan
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
51 BISOLTI Alessandro
52 BONUSI Raffaello
53 FRAPPORTI Mattia
54 MALUCELLI Matteo
55 SOSA Iván
56 SPREAFICO Matteo
 
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
61 BERNAS Paweł
62 FRANCZAK Pawel
63 KUREK Adrian
64 PALUTA Michal
65 PLUCIŇSKI Leszek
66 TACIAK Mateusz
tim
Holowesko|Citadel
71 COMPANIONI Rubén
72 EISENHART TJ
73 GOMEZ Bryan
74 MURPHY John
75 SANCHEZ Brayan
76 BRYON Miguel
 
tim
Manzana Postobón Team
81 PARRA Jordan
82 MOLANO Sebastián
83 OSORIO Juan
84 BOL Jetse
85 DUARTE Fabio
86 REYES Aldemar
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
91 TXOPERENA Beňat
92 BARRENETXEA Ander
93 GONZALEZ Aitor
94 RODRIGUEZ Sergio
95 UDONDO Gotzon
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
101 CARBONI Giovanni
102 CICCONE Giulio
103 GUARDINI Andrea
104 MAESTRI Mirco
105 SIMION Paolo
106 TONELLI Alessandro
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
111 ÁVILA Edwin
112 BOIVIN Guillaume
113 LEMUS Luis
114 PERRY Benjamin
115 RÄIM Mihkel
116 YECHZKEL Aviv
 
tim
krajinaBURGOS - BH
121 SESSLER Nicolas
122 GONZÁLEZ Adrián
123 LOPEZ Dani
124 MERINO Igor
125 LANGELLOTTI Victor
126 ROBREDO Álvaro
tim
Kolumbia
131 PANTANO Jarlinson
132 ATAPUMA Darwin
133 RODRIGUEZ Jhon
134 FLÓREZ Miguel
135 ARANGO Juan
136 RAMÍREZ Brayan
 
tim
Taliansko
141 SCARTEZZINI Michele
142 LAMON Francesco
143 VIGANò Davide
144 PLEBANI Davide
145 GIORDANI Carlo Alberto
146 COVI Alessandro
tim
Rusko
151 KURBATOV Alexej
152 KULIKOV Vladislav
153 KOVALEV Evgeny
154 SAZANOV Andrej
155 BOCHKOV Kirill
156 VOROBJEV Anton
 
Trevigiani - Phonix - Hemus
161 FEDELI Alessandro
162 ARNOULT Floryan
163 JURADO Cristofer
164 MONTOYA Javier
165 PEŇALVER Manuel
166 TIVANI Nicolas
tim
Medellín
171 SEVILLA Óscar
172 PAREDES Nicolas
173 MENDOZA Omar
174 ROLDAN Weimar
175 CHALAPUD Robinson
176 CAICEDO Jonathan
 
tim
Bicicletas Strongman
181 CALA Aristóbulo
182 QUIROZ Oscar
183 ACOSTA Ruben
184 MUŇOZ William
185 ESTRADA Eduardo
186 CAŇAVERAL Johnatan
tim
EPM
191 SUÁREZ Juan Pablo
192 MONTAŇA Fredy
193 GIL Alexander
194 CONTRERAS Rodrigo
195 OCHOA Diego
196 CANO Jairo
 
tim
Coldeportes-Zenú-Sello
201 CANO Alex
202 LAVERDE Luís Felipe
203 RUBIANO Miguel Ángel
204 CAMACHO Alexis
205 OSPINA Dalivier
206 MESA Juan
tim
GW-Shimano
211 SERPA José
212 PEDRAZA Walter
213 PARRA Heiner
214 RENDON Juan Pablo
215 TAMAYO Christian
216 TALERO Cristihan
 
tim
ACA Virgen de Fátima
221 NARANJO Nicolás
222 ZAMORA Daniel
223 VELARDEZ Leonardo
224 RICHEZE Mauro
225 RICHEZE Adrián
226 GAMERO Alonso
tim
Team Illuminate
231 PELLAUD Simon
232 PIPER Cameron
233 LAAS Martin
234 CASTIBLANCO Camilo
235 BROWN Connor
236 BÁRON Félix
 
tim
Equipo Continental
241 OSORIO Dany
242 HERNÁNDEZ José
243 QUINTERO Carlos
244 MUŇOZ Edison
245 SERNA Alejandro
246 MONTIEL Rafael
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.