1 BASSO Leonardo
2 DIBBEN Jonathan
3 LAWLESS Christopher
4 SIVAKOV Pavel
5 ROSA Diego
6 ROWE Luke
11 CARDONA Julián
12 CLARKE Will
13 CRADDOCK Lawson
14 MAGNUSSON Kim
15 CANTY Brendan
16 OWEN Logan
21 ALBASINI Michael
22 BEWLEY Sam
24 JUUL-JENSEN Christopher
25 HAMILTON Lucas
26 TUFT Svein
31 BATTAGLIN Enrico
32 BOUWMAN Koen
33 EENKHOORN Pascal
34 KUSS Sepp
35 MARTENS Paul
36 OLIVIER Daan
37 POWLESS Neilson
41 BETANCUR Carlos
42 CARAPAZ Richard
43 DE LA PARTE Victor
44 CASTRILLO Jaime
45 VALLS Rafael
46 QUINTANA Dayer
47 SEPÚLVEDA Eduardo
51 ALAFACI Eugenio
52 BEPPU Fumiyuki
53 FELLINE Fabio
54 CONCI Nicola
55 FRAME Alex
56 DANIEL Gregory
57 MOLLEMA Bauke
WILIER TRIESTINA - SELLE IT.
61 BUSATO Matteo
62 COLEDAN Marco
63 POZZATO Filippo
64 MARECZKO Jakub
65 MOSCA Jacopo
66 TURRIN Alex
67 ZARDINI Edoardo
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
71 BALLERINI Davide
72 CATTANEO Mattia
73 SOSA Iván
74 FRAPPORTI Marco
75 GAVAZZI Francesco
76 MASNADA Fausto
77 VENDRAME Andrea
NIPPO - VINI FANTINI
81 BAGIOLI Nicola
82 CANOLA Marco
83 CUNEGO Damiano
84 LOBATO Juan José
85 BOU Joan
86 PONZI Simone
87 SANTAROMITA Ivan
BARDIANI - CSF
91 ROTA Lorenzo
92 CARBONI Giovanni
93 CICCONE Giulio
94 MAESTRI Mirco
95 MARONESE Marco
96 SENNI Manuel
97 TONELLI Alessandro
GAZPROM - RUSVELO
101 ARSLANOV Ildar
102 CHERKASOV Nikolay
103 FIRSANOV Sergej
104 FOLIFOROV Alexander
105 NIČ Artem
106 BOJEV Igor
107 KOBERNYAK Evgeny
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
111 DI GRÉGORIO Rémy
112 FILOSI Iuri
113 FINETTO Mauro
114 MIHAJLOV Nikolaj
115 MORENO Javier
116 FERNÁNDEZ Delio
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
121 AMÉZQUETA Julen
122 ARANBURU Álex
123 REIS Rafael
124 CELANO Danilo
125 SOTO Nelson
126 IRISARRI Jon
127 LASTRA Jonathan
CCC SPRANDI POLKOWICE
131 ANTUNES Amaro
132 PALUTA Michal
133 STOSZ Patryk
134 GRADEK Kamil
135 KOCH Jonas
136 TACIAK Mateusz
137 TRATNIK Jan
FORTUNEO - SAMSIC
141 BOUET Maxime
142 FEILLU Brice
143 GÉRARD Arnaud
144 HARDY Romain
146 LE ROUX Romain
147 SVENDGAARD Michael
148 WELTEN Bram
ISRAEL CYCLING ACADEMY
151 ANDEMESKEL Awet
152 GOLDSTEIN Omer
153 LEMUS Luis
154 NIV Guy
155 ÁVILA Edwin
156 ENGER Sondre
157 WILLIAMS Tyler
WANTY - GROUPE GOBERT
161 BAUGNIES Jérôme
162 DEGAND Thomas
163 MARTIN Guillaume
164 MEURISSE Xandro
165 MINNAARD Marco
166 DOUBEY Fabien
167 EIKING Odd
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
171 DERUETTE Thomas
172 DELFOSSE Sébastien
173 SIX Franklin
174 MORTIER Julien
175 PEYSKENS Dimitri
176 ROBEET Ludovic
177 WARNIER Antoine
AQUA BLUE SPORT
181 CHRISTIAN Mark
182 PEDERSEN Casper
183 DUNBAR Eddie
184 KREDER Michel
185 PEARSON Dan
186 WARBASSE Larry
187 WATSON Calvin
Sangemini-MG.Kvis-Vega
191 COLNAGHI Luca
192 VIVIANI Attilio
193 GAFFURINI Nicola
194 GAZZARA Michele
195 SALVIETTI Niccolò
196 SCARTEZZINI Michele
197 TOTò Paolo
Amore & Vita-Sella SMP
201 BERNARDINETTI Marco
202 BOGDANOVICS Maris
203 GABBURO Davide
204 NIKA Iltjan
205 STÜSSI Colin
206 TROSINO Mirko
207 ZULLO Antonio
ONE Pro Cycling
211 BAYLIS Tom
212 DOMAGALSKI Karol
213 KELLY Jake
214 LIEPINŠ Emils
215 McCORMICK Hayden
216 ORAM James
217 WILLIAMS Pete
Biesse Carrera Gavardo
221 AMICI Alberto
222 ORLANDI Federico
223 LOGICA Enrico
224 RAVANELLI Simone
225 GOZZI Nicolò
226 SALVADOR Enrico
227 ZANARDINI Andrea
Trevigiani - Phonix - Hemus
231 VARGAS Adrian
232 FEDELI Alessandro
233 ARNOULT Floryan
234 JURADO Cristofer
235 MAZZUCCO Fabio
236 PEŇALVER Manuel
237 TIVANI Nicolas
MSTina-Focus
241 ANDREI Ionut-Andrei
242 DIMA Emil
243 MARCELLI Mattia
244 MARINI Nicolas
245 DOBRE Vlad-Nicolae
246 STACCHIOTTI Riccardo
247 ZURLO Federico
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.