1 FROOME Christopher
2 DEIGNAN Philip
3 ELISSONDE Kenny
4 DE LA CRUZ David
5 HENAO Sebastián
6 PUCCIO Salvatore
7 ROSA Diego
11 MONTAGUTI Matteo
12 GENIEZ Alexandre
13 CHÉREL Mikaël
14 DUPONT Hubert
15 VENTURINI Clément
16 BIDARD François
17 JAUREGUI Quentin
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
21 CUNEGO Damiano
22 BOU Joan
23 BAGIOLI Nicola
24 NAKANE Hideto
25 SANTAROMITA Ivan
26 ZACCANTI Filippo
27 ITO Masakazu
31 ARU Fabio
32 CONTI Valério
33 DURAŠEK Kristijan
34 LAENGEN Vegard
35 NIEMIEC Przemysław
36 PETILLI Simone
37 RAVASI Edward
 
tim
Taliansko
41 CONCI Nicola
42 AMICI Alberto
43 MONACO Alessandro
44 COVILI Luca
45 SOBRERO Matteo
46 BERNARDINETTI Marco
47 PICCOT Michel
tim
krajinaWILIER TRIESTINA - SELLE IT.
51 BUSATO Matteo
52 FLÓREZ Miguel
53 MOSCA Jacopo
54 TURRIN Alex
55 VELASCO Simone
56 ZARDINI Edoardo
57 RAGGIO Luca
 
tim
Team Felbermayr-Simplon Wels
61 ZOIDL Riccardo
62 EIBEGGER Markus
63 FORTIN Filippo
64 KRIZEK Matthias
65 LEHNER Daniel
66 RABITSCH Stefan
67 SCHLEMMER Lukas
71 LÓPEZ Miguel Ángel
72 BILBAO Pello
73 HIRT Jan
74 SÁNCHEZ Luis León
75 STALNOV Nikita
76 VILLELLA Davide
77 ZEITS Andrej
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
81 TXOPERENA Beňat
82 BIZKARRA Mikel
83 GONZALEZ Aitor
84 BARCELÓ Fernando
85 ITURRIA Mikel
86 RODRÍGUEZ Óscar
87 UDONDO Gotzon
tim
Tirol Cycling Team
91 ADAMIETZ Johannes
92 BRKIC Benjamin
93 KNAPP Daniel
94 SCHINNAGEL Johannes
95 FRIEDRICH Marco
96 ZIMMERMANN Georg
97 WILDAUER Markus
 
101 GROSSCHARTNER Felix
102 KOLÁŘ Michael
103 SARAMOTINŠ Aleksejs
104 PELUCCHI Matteo
105 PFINGSTEN Christoph
106 PÖSTLBERGER Lukas
107 SCHWARZMANN Michael
111 ANTÓN Igor
112 BERHANE Natnael
113 KUDUS Merhawi
114 MEINTJES Louis
115 MORTON Lachlan
116 O'CONNOR Ben
117 VAN RENSBURG Jacques
 
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
121 BALLERINI Davide
122 BISOLTI Alessandro
123 FRAPPORTI Marco
124 GAVAZZI Francesco
125 MASNADA Fausto
126 SOSA Iván
127 TORRES Rodolfo
131 BATTAGLIN Enrico
132 BENNETT George
133 BOUWMAN Koen
134 EENKHOORN Pascal
135 KUSS Sepp
136 OLIVIER Daan
137 VAN HOECKE Gijs
 
141 PINOT Thibaut
142 BONNET William
143 LUDVIGSSON Tobias
144 MORABITO Steve
145 PREIDLER Georg
146 REICHENBACH Sébastien
147 ROY Jérémy
151 FENG Chun Kai
152 NIBALI Antonio
153 PADUN Mark
154 AGNOLI Valerio
155 POZZOVIVO Domenico
156 VISCONTI Giovanni
157 WANG Meiyin
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
161 ANDREETTA Simone
162 CARBONI Giovanni
163 CICCONE Giulio
164 ORSINI Umberto
165 ROTA Lorenzo
166 SENNI Manuel
167 STERBINI Simone
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
171 ANTUNES Amaro
172 KOCH Jonas
173 SISR František
174 TACIAK Mateusz
175 PLUCIŇSKI Leszek
176 SCHLEGEL Michal
177 STOSZ Patryk
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
181 FIRSANOV Sergej
182 KOBERNYAK Evgeny
183 ARSLANOV Ildar
184 CHERKASOV Nikolay
185 KOZONČUK Dmitrij
186 RIBALKIN Alexej
187 VLASOV Aleksandr
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
191 ANDEMESKEL Awet
192 EARLE Nathan
193 HERMANS Ben
194 DIAZ José
195 NIV Guy
196 GOLDSTEIN Omer
197 TUREK Daniel
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.