ms 2018 logo
ne 23.9. rovinata etapa 11:05   TÍMOVÁ ČASOVKA ŽIEN 53,8 km 1 Slovenka  
ne 23.9. rovinata etapa 14:40   TÍMOVÁ ČASOVKA MUŽOV 62,8 km Dukla BB
po 24.9. rovinata etapa 10:10   ČASOVKA JUNIORIEK 19,8 km 2 Slovenky
po 24.9. rovinata etapa 14:40   ČASOVKA MUŽOV U23 27,7 km 2 Slováci
ut 25.9. rovinata etapa 10:10   ČASOVKA JUNIOROV 27,7 km 2 Slováci
ut 25.9. rovinata etapa 14:40   ČASOVKA ŽIEN ELITE 27,7 km 1 Slovenka
st 26.9. rovinata etapa 14:10   ČASOVKA MUŽOV ELITE 52,5 km 1 Slovák
št 27.9. rovinata etapa 09:10   PRETEKY JUNIORIEK 71,2 km 3 Slovenky
št 27.9. rovinata etapa 14:40   PRETEKY JUNIOROV 132 km 2 Slováci
pi 28.9. rovinata etapa 12:10   PRETEKY MUŽOV U23
180 km 1 Slovák
so 29.9. rovinata etapa 12:10   PRETEKY ŽIEN ELITE 156 km 2 Slovenky
ne 30.9. rovinata etapa 09:40   PRETEKY MUŽOV ELITE 259 km 7 Slovákov
 
 

 
 
innsbruck 2018 RR muzi
profil pretekov mužov, 4670 nastúpaných metrov (© innsbruck-tirol2018.com)
 
 

 
 
 
 

 
 
Nominácia Slovenska na MS:
 
Nedeľa 23.9. od 12:05 - časovka družstiev žien
Tereza Medveďová (1996, BePink)
 
Nedeľa 23.9. od 15:35 - časovka družstiev mužov
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Martin Mahďar (1989, Dukla Banská Bystrica)
Ján Andrej Cully (1995, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Bellan (1996, Dukla Banská Bystrica)
Samuel Oros (1998, Dukla Banská Bystrica)
 
Pondelok 24.9. od 10:35 - časovka junioriek
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Radka Paulechová (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Pondelok 24.9. od 13:05 - časovka mužov U23
Adrián Babič (1996, Cyklistický tím Firefly)
Matúš Štoček (1999, Petroli Firenze - Maseratti - Hopplá)
 
Utorok 25.9. od 11:35 - časovka juniorov
Adam Foltán (2000, MŠK Žiar nad Hronom - CK)
Lukáš Kubiš (2000, ŠK Železiarne Podbrezová)
 
Utorok 25.9. od 15:55 - časovka žien Elite
Tatiana Jaseková (1988, BIKEPRO Sport)
 
Streda 26.9. od 13:05 - časovka mužov Elite
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
 
Štvrtok 27.9. od 10:05 - preteky junoriek
Petra Machálková (2000, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Júlia Hrtánková (2000, Finančné centrum Team)
Radka Paulechová (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
 
Štvrtok 27.9. od 13:15 - preteky junorov
Marek Gajdula (2001, CyS - Akadémia Petra Sagana)
Marek Bugár (2001, TJ SLÁVIA ŠG Trenčín)
 
Piatok 28.9. od 09:30 - preteky mužov U23
Matúš Štoček (1999, Petroli Firenze - Maseratti - Hopplá)
 
Sobota 29.9. od 13:15 - preteky žien Elite
Tatiana Jaseková (1988, BIKEPRO Sport)
Tereza Medveďová (1996, BePink)
 
Nedeľa 30.9. od 10:05 - preteky mužov Elite
Martin Haring (1985, Dukla Banská Bystrica)
Patrik Tybor (1987, Dukla Banská Bystrica)
Marek Čanecký (1988, Dukla Banská Bystrica)
Juraj Sagan (1988, Bora-hansgrohe)
Martin Mahďar (1989, Dukla Banská Bystrica)
Peter Sagan (1990, Bora-hansgrohe)
Erik Baška (1994, Bora-hansgrohe)
 
 

 
 
Naša séria Histórie Majstrovstiev sveta v cestnej cyklistike:
 
 

 
 
video v clanku ikonka ciernaHudobná pozvánka k MS