1 BENEDETTI Cesare
2 FORMOLO Davide
4 MAJKA Rafal
5 PELUCCHI Matteo
6 POLJANSKI Pawel
7 SELIG Rüdiger
12 DOWSETT Alex
13 MATHIS Marco
14 POLITT Nils
15 ZABEL Rick
16 KIŠERLOVSKI Robert
17 BIERMANS Jenthe
 
21 BOLE Grega
22 BONIFAZIO Niccolo
23 BOŽIČ Borut
24 PER David
25 MOHORIČ Matej
26 NOVAK Domen
27 AGNOLI Valerio
31 CARDONA Julián
32 MODOLO Sacha
33 VAN ASBROECK Tom
35 SCULLY Tom
36 McLAY Daniel
37 LANGEVELD Sebastian
 
41 GROENEWEGEN Dylan
42 EENKHOORN Pascal
43 JANSEN Amund
44 MARTENS Paul
46 ROOSEN Timo
47 BOOM Lars
52 BERHANE Natnael
53 RENSHAW Mark
54 VAN ZYL Johann
55 VENTER Jaco
56 GEBREIGZABHEIR Amanuel
 
61 BAUER Jack
63 HAYMAN Mathew
64 IMPEY Daryl
65 MEZGEC Luka
66 KLUGE Roger
67 DURBRIDGE Luke
71 CURVERS Roy
72 HAMILTON Chris
73 HINDLEY Jai
74 STORER Michael
75 VERVAEKE Louis
76 WALSCHEID Max
 
81 MIRZA Yousif
82 LAENGEN Vegard
83 NIEMIEC Przemysław
84 RIABUSHENKO Aleksandr
85 CONSONNI Simone
86 DURAŠEK Kristijan
87 BONO Matteo
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
91 BALLERINI Davide
92 BELLETTI Manuel
93 FRAPPORTI Marco
94 SOSA Iván
95 VENDRAME Andrea
96 MASNADA Fausto
97 BISOLTI Alessandro
 
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
101 BAGIOLI Nicola
102 BOU Joan
103 CIMA Damiano
104 TIZZA Marco
105 NISHIMURA Hiroki
106 CANOLA Marco
107 PONZI Simone
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
111 FOLIFOROV Alexander
112 ARSLANOV Ildar
113 NIČ Artem
114 LAGUTIN Sergej
115 ŠALUNOV Jevgenij
116 ROVNIJ Ivan
117 FIRSANOV Sergej
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
121 ANDEMESKEL Awet
122 GOLDSTEIN Omer
123 LEMUS Luis
124 NIV Guy
125 PLAZA Rubén
126 TUREK Daniel
127 ENGER Sondre
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
131 KUMP Marko
132 KUREK Adrian
133 PALUTA Michal
134 PLUCIŇSKI Leszek
135 SCHLEGEL Michal
136 SISR František
137 TRATNIK Jan
 
tim
krajinaAdria Mobil
141 BRAJKOVIČ Janez
142 GOLČER Jure
143 GROŠELJ Žiga
144 KATRAŠNIK Gasper
145 RAJOVIć Dušan
146 ROGINA Radoslav
147 BOŽIČ Jon
tim
krajinaSlovinsko
151 ČOTAR Luka
152 ČEMAŽAR Nik
153 DRINOVEC Matej
154 LAVRIČ Martin
155 PRIMOŽIČ Jaka
156 PAVLIČ Marko
157 VEBER Matić
 
tim
krajinaĽubľana Gusto Xaurum
161 POGAČAR Tadej
162 JERMAN Žiga
163 RUČIGAJ Žiga
164 HILL Ben
165 PENKO Izidor
166 GROŠELJ Matic
167 FINKŠT Tilen
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
171 ČANECKÝ Marek
172 CULLY Andrej
173 MAHĎAR Martin
174 BELLAN Juraj
175 HARING Martin
176 VLČÁK Martin
177 OROS Samuel
 
tim
krajinaElkov - Author
181 BÁRTA Jan
182 ČERNÝ Josef
183 KUKRLE Michael
184 POLNICKÝ Jiří
185 HAČECKÝ Vojtěch
186 KAŇKOVSKÝ Alois
187 OTRUBA Jakub
tim
krajinaMeridiana Kamen Team
191 RABOTTINI Matteo
192 PUGLIESE Antonino
193 KIŠERLOVSKI Emanuel
194 RUMAC Josip
195 FRANKOVIć Mateo
196 BANIČEK Deni
 
tim
Sangemini - MG.Kvis - Vega
201 DI SANTE Antonio
202 GAFFURINI Nicola
203 GAZZARA Michele
204 TOTò Paolo
205 PUCCIONI Dario
206 VIVIANI Attilio
207 COLNAGHI Luca
tim
krajinaMyBike - Stevens
211 KUEN Maximilian
212 FIDLER Gerd
213 KOROŠEC Rok
214 KUSZTOR Péter
215 PELIKÁN János
216 BAJČ Andi
217 MASTALLER Stefan
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.