1 ACKERMANN Pascal
2 KENNAUGH Peter
3 KONRAD Patrick
4 PFINGSTEN Christoph
5 SCHILLINGER Andreas
6 SELIG Rüdiger
12 BOL Cees
13 EEKHOFF Nils
14 KÄMNA Lennard
15 STAMSNIJDER Tom
 
22 BIERMANS Jenthe
23 CRAS Steff
24 POLITT Nils
25 STRACHOV Dmitrij
26 ZABEL Rick
32 BAKELANTS Jan
33 BIDARD François
34 DENZ Nico
35 FRANK Mathias
36 VUILLERMOZ Alexis
 
42 HANSEN Adam
43 MAES Nikolas
44 SHAW James
45 SIEBERG Marcel
46 VANENDERT Jelle
51 EISEL Bernhard
52 DAVIES Scott
53 VAN RENSBURG Jacques
54 VAN RENSBURG Reinardt
55 RENSHAW Mark
56 THOMSON Jay
 
61 SCHACHMANN Maximilian
62 CAVAGNA Rémi
63 HODEG Alvaro
64 KEISSE Iljo
65 KNOX James
66 NARVAEZ Jhonnatan
72 GOLAŠ Michal
73 HENAO Sebastián
74 KIRIENKA Vasil
75 KNEES Christian
76 ROWE Luke
 
81 PEDRERO Antonio
82 ARCAS Jorge
83 FERNÁNDEZ Rubén
84 BICO Nuno
85 QUINTANA Dayer
86 SÜTTERLIN Jasha
91 ROELANDTS Jürgen
92 BOHLI Tom
93 CARUSO Damiano
94 FRANKINY Kilian
95 OVETT Freddy
96 VLIEGEN Loïc
 
101 MOHORIČ Matej
102 BONIFAZIO Niccolo
103 HAUSSLER Heinrich
104 NIBALI Antonio
105 PIRARD Maxime
106 WANG Meiyin
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
111 VANSPEYBROUCK Pieter
112 BACKAERT Frederik
113 EIKING Odd
114 MARTIN Guillaume
115 MINNAARD Marco
116 VAN MELSEN Kevin
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
121 HERMANS Ben
122 EARLE Nathan
123 GOLDSTEIN Omer
124 JENSEN August
125 SBARAGLI Kristian
126 VAN WINDEN Dennis
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
131 WEENING Pieter
132 BUDDING Martijn
133 DE GREEF Robbert
134 RIESEBEEK Oscar
135 LIJKE Nick van der
136 EMPEL Etienne van
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
141 KOZONČUK Dmitrij
142 ARSLANOV Ildar
143 BOJEV Igor
144 LAGUTIN Sergej
145 NIČ Artem
146 ŠALUNOV Jevgenij
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
152 FEILLU Brice
153 JARRIER Benoit
154 LE ROUX Romain
155 MAISON Jérémy
156 MOINARD Amaël
 
tim
krajinaRALLY CYCLING
161 JOYCE Colin
162 CARPENTER Robin
163 DAL-CIN Matteo
164 DE VOS Adam
165 HUFF Brad
166 ORONTE Emerson
tim
Leopard Pro Cycling
171 KRIEGER Alexander
172 BROCKHOFF Jan
173 PONS Gaëtan
174 REKITA Szymon
175 REYNDERS Jens
176 SPENGLER Mario
 
tim
Team Lotto-Kern Haus
181 HÜGGER Jan
182 HUPPERTZ Joshua
183 KNAUP Tobias
184 LÜBBERS Dorian
185 NOWAK Florian
186 SCHORMAIR Fabian
tim
Team Sauerland NRW
191 GROSSER Aaron
192 HODAPP Johannes
193 INTRA Felix
194 LEINAU Joann
195 LEINAU Louis
196 MÜNSTERMANN Per
 
tim
Heizomat Rad-Net.de
201 HALLER Patrick
202 HOLLMANN Juri
203 NOLDE Tobias
204 REUTTER Sven
205 ROHDE Leon
206 TREUBEL Pascal
tim
Team Dauner D&DQ|Akkon
211 MAMOS Philipp
212 BRAUN Julian
213 DOMBROWSKI Frederik
214 HEIDER Christopher
215 LAIB Simon
216 MANDRYSCH John
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.