Nominácie tímov na jednorazovky 1.1 na Malorke 2019 - NEDEĽA

3 MAS Lluís
5 PEDRERO Antonio
6 ROJAS José Joaquin
8 VERONA Carlos
9 ERVITI Imanol
10 BENNATI Daniele
11 ROELANDTS Jürgen
15 DURAŠEK Kristijan
16 LAENGEN Vegard
17 MARCATO Marco
19 MORI Manuele
20 OLIVEIRA Rui
24 RIABUSHENKO Aleksandr
 
25 DE BUYST Jasper
28 ARMÉE Sander
29 FRISON Frederik
31 LAMBRECHT Bjorg
32 NAESEN Lawrence
33 VAN GOETHEM Brian
35 WOUTERS Enzo
38 BATTAGLIN Enrico
39 BIERMANS Jenthe
40 BOSWELL Ian
47 POLITT Nils
51 ZABEL Rick
 
54 MAJKA Rafal
56 BENEDETTI Cesare
60 DRÜCKER Jempy
61 KENNAUGH Peter
64 SCHILLINGER Andreas
66 SELIG Rüdiger
70 BRAMBILLA Gianluca
71 BEPPU Fumiyuki
73 CONCI Nicola
77 IRIZAR Markel
78 MOSCHETTI Matteo
79 SKUJINŠ Toms
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
82 EDET Nicolas
85 HOFSTETTER Hugo
86 LAFAY Victor
87 LEMOINE Cyril
89 MATHIS Marco
90 MORIN Emmanuel
92 TOUZÉ Damien
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
96 CARDIS Romain
98 LIGTHART Pim
99 NAULEAU Bryan
101 SELLIER Simon
102 SICARD Romain
103 TULIK Angélo
104 BOUDAT Thomas
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
105 CAŇELLAS Xavier
106 ABERASTURI Jon
108 BANASZEK Alan
111 GONZÁLEZ David
115 MORA Sebastian
116 MOREIRA Mauricio
117 SERRANO Gonzalo
tim
krajinaROOMPOT - CHARLES
119 BOOM Lars
120 LEYSEN Senne
121 DE BIE Sean
124 VAN STAEYEN Michael
125 ASSELMAN Jesper
126 GINNEKEN Sjoerd van
129 VAN POPPEL Boy
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
131 NOPPE Christophe
132 PLANCKAERT Emiel
136 VAN POUCKE Aaron
137 VAN ROOY Kenneth
138 VERWILST Aaron
139 WEEMAES Sasha
140 WILLEMS Thimo
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
144 BONNAMOUR Franck
146 GUERNALEC Thibault
147 JARRIER Benoit
148 LE ROUX Romain
150 RUSSO Clément
151 WAGNER Robert
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
154 LÓPEZ Juan
156 SANZ Enrique
157 BARCELÓ Fernando
158 VIEJO Dani
159 SÁEZ Héctor
161 UDONDO Gotzon
162 GONZÁLEZ Mário
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
166 CATAFORD Alex
167 BOIVIN Guillaume
170 CIMOLAI Davide
171 ENGER Sondre
172 GOLDSTEIN Roy
175 SAGIV Guy
176 VAN WINDEN Dennis
 
tim
krajinaRALLY UHC CYCLING
180 BRITTON Rob
181 COTE Pierre-André
184 DE VOS Adam
186 HUFFMAN Evan
188 MAGNER Ty
190 MCNULTY Brandon
191 MURPHY John
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
196 BACKAERT Frederik
197 DE WINTER Ludwig
198 DE DECKER Alfdan
200 DUPONT Timothy
201 KREDER Wesley
202 PASQUALON Andrea
203 VALLÉE Boris
 
tim
Interpro Cycling Academy
209 BOGDANOVICS Maris
210 CASANOVAS David
212 HUDRY Florian
213 SARAMOTINŠ Aleksejs
214 JONES Simon
216 PONCE Samuel
217 NAVARRO Gauthier
tim
Equipo Euskadi
219 ALONSO Mikel
220 ARANBURU Jokin
221 AZURMENDI Ibai
222 CUADRADO Unai
223 GOIKOETXEA Peio
225 MARTÍN Gotzon
227 ZHIGUNOV Dzmitry
 
tim
Team Sauerland NRW
231 HODAPP Johannes
232 LEINAU Joann
233 LEINAU Louis
235 KNOLLE Jon
236 INTRA Felix
237 MÜNSTERMANN Per
238 KULBE Lars
tim
krajinaBike Aid
240 KONING Peter
242 SCHÄFER Timo
243 ENGELEN Adne van
244 BICHLMANN Daniel
246 CARSTENSEN Lucas
247 WOLF Justin
248 GROSSER Aaron
 
tim
Canyon dhb p/b Bloor Homes
250 RICHARDSON Alexandar
251 PATON Alex
253 MCCARTHY Robert-Jon
254 DE BOCK Stijn
261 COLMAN Alex
263 HENNESY Jacob
264 BOSTOCK Matthew
tim
Amore & Vita - Prodir
267 BERNARDINETTI Marco
268 CELANO Danilo
269 FICARA Pierpaolo
270 FREULER Jan
271 LUKŠEVICS Viesturs
273 MONCASSIN Maxence
274 NIKA Iltjan
 
tim
EvoPro Racing
277 ALAFACI Eugenio
280 DOWNEY Mark
281 LIZDE Seid
282 MESTRE Dominic
284 FEELEY Daire
285 MCGEOUGH Cormac
286 ZHUPA Eugert
tim
krajinaŠpanielsko
288 TORRES Albert
289 BENNASSAR Joan
290 BUADES Marc
291 LLANERAS Pau
293 AMORES Julio
296 IRIBAR Unai
297 PELEGRÍ Óscar
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.
 
 

Diskusia

Diskusia neobsahuje príspevky.
 
Náš eshop