1 SÁNCHEZ Luis León
2 BILBAO Pello
3 CATALDO Dario
4 FRAILE Omar
5 NATAROV Jurij
6 FUGLSANG Jakob
12 FERNÁNDEZ Rubén
13 BARBERO Carlos
14 BETANCUR Carlos
15 ROJAS José Joaquin
16 VALLS Rafael
17 CARRETERO Héctor
 
21 TRENTIN Matteo
22 ALBASINI Michael
23 BAUER Jack
24 HOWSON Damien
25 STANNARD Robert
26 JUUL-JENSEN Christopher
27 SMITH Dion
31 BARTA Will
32 BERNAS Paweł
33 GESCHKE Simon
34 KOCH Jonas
35 PAUWELS Serge
36 TEN DAM Laurens
37 ZOIDL Riccardo
 
tim
krajinaROOMPOT - CHARLES
41 BOOM Lars
42 LEYSEN Senne
43 GINNEKEN Sjoerd van
44 LIJKE Nick van der
45 DE WITTE Mathias
46 TIMMERMANS Justin
47 RIESEBEEK Oscar
51 DOWSETT Alex
52 HALLER Marco
53 POLITT Nils
54 SMIT Willie
55 ŠPILAK Simon
56 STRACHOV Dmitrij
57 NAVARRO Daniel
 
61 ACKERMANN Pascal
62 DRÜCKER Jempy
63 KENNAUGH Peter
64 KONRAD Patrick
66 SCHILLINGER Andreas
67 SELIG Rüdiger
tim
krajinaBURGOS - BH
71 BICO Nuno
72 BOL Jetse
73 CUBERO Jorge
74 LÓPEZ Dani
75 MADRAZO Ángel
76 MITRI James
77 PEŇALVER Manuel
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
81 DELTOMBE Kevin
82 VAN POUCKE Aaron
83 WILLEMS Thimo
84 SPRENGERS Thomas
85 VAN GESTEL Dries
86 VERWILST Aaron
87 PLANCKAERT Edward
tim
krajinaKometa Cycling Team
91 VIEGAS Daniel
92 CANTÓN Isaac
93 RUBINO Samuele
94 PUPPIO Antonio
95 GARCIA José
96 CAMACHO Juan
97 LÓPEZ Juan
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
101 HERRADA José
102 BERHANE Natnael
103 LAFAY Victor
104 FORTIN Filippo
105 LE TURNIER Mathias
106 MORIN Emmanuel
107 WAEYTENS Zico
tim
Equipo Euskadi
111 SOTO Antonio
112 ALONSO Mikel
113 CUADRADO Unai
114 GOIKOETXEA Peio
115 JUARISTI Txomin
116 ARANBURU Jokin
117 ZHIGUNOV Dzmitry
 
tim
krajinaRALLY UHC CYCLING
121 ANDERSON Ryan
122 MURPHY Kyle
123 DAL-CIN Matteo
124 ELLSAY Nigel
125 ORONTE Emerson
126 MANNION Gavin
127 CARPENTER Robin
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
131 ABERASTURI Jon
132 RODRÍGUEZ Cristian
133 CAŇELLAS Xavier
134 ČERNECKIJ Sergej
135 CUADROS Álvaro
136 MOREIRA Mauricio
137 GONZÁLEZ David
 
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
141 INTXAUSTI Beňat
142 RODRÍGUEZ Óscar
143 SANZ Enrique
144 BRAVO Garikoitz
145 BARTHE Cyril
146 BERRADE Urko
147 LÓPEZ Juan
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
151 VLASOV Aleksandr
152 CHERKASOV Nikolay
153 JEVTUŠENKO Alexander
154 KURIYANOV Stepan
155 RIKUNOV Petr
156 NEKRASOV Denis
157 PORSEV Alexander
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
161 BURGAUDEAU Mathieu
162 JOURNIAUX Axel
163 NAULEAU Bryan
164 OURSELIN Paul
165 QUÉMÉNEUR Perrig
166 BOUDAT Thomas
167 TAARAMÄE Rein
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
171 DE GENDT Aimé
172 DEVRIENDT Tom
173 DUPONT Timothy
174 OFFREDO Yoann
176 VANSPEYBROUCK Pieter
177 VLIEGEN Loïc
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.