1 AFFINI Edoardo
2 BAUER Jack
3 JUUL-JENSEN Christopher
4 MEZGEC Luka
5 SCOTSON Callum
6 SMITH Dion
7 TRENTIN Matteo
tim
krajinaWANTY - GOBERT CYCLING TEAM
11 DE GENDT Aimé
12 DEVRIENDT Tom
14 OFFREDO Yoann
15 VLIEGEN Loïc
17 VANSPEYBROUCK Pieter
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
21 LE TURNIER Mathias
22 FORTIN Filippo
23 HERRADA José
24 MATHIS Marco
25 MORIN Emmanuel
26 VAN LERBERGHE Bert
27 WAEYTENS Zico
31 BARTA Will
32 ČERNÝ Josef
33 ZOIDL Riccardo
34 KOCH Jonas
35 MARECZKO Jakub
36 PAUWELS Serge
37 TEN DAM Laurens
 
41 DOWSETT Alex
42 HALLER Marco
44 POLITT Nils
45 ŠPILAK Simon
46 NAVARRO Daniel
47 ZABEL Rick
51 BARBERO Carlos
52 BETANCUR Carlos
53 CARRETERO Héctor
54 FERNÁNDEZ Rubén
55 ROJAS José Joaquin
56 VALLS Rafael
57 VERONA Carlos
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
61 VERWILST Aaron
62 SPRENGERS Thomas
63 PLANCKAERT Edward
64 VAN GESTEL Dries
65 VAN POUCKE Aaron
66 WARLOP Jordi
67 WILLEMS Thimo
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
71 INTXAUSTI Beňat
72 RODRÍGUEZ Óscar
73 SANZ Enrique
74 BRAVO Garikoitz
75 BARTHE Cyril
76 BERRADE Urko
77 LÓPEZ Juan
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
81 BOUDAT Thomas
82 BURGAUDEAU Mathieu
83 JOURNIAUX Axel
84 NAULEAU Bryan
85 OURSELIN Paul
86 QUÉMÉNEUR Perrig
91 ACKERMANN Pascal
92 BODNAR Maciej
93 DRÜCKER Jempy
94 KONRAD Patrick
96 SCHILLINGER Andreas
97 SELIG Rüdiger
 
tim
krajinaROOMPOT - CHARLES
101 BOOM Lars
102 GINNEKEN Sjoerd van
103 LEYSEN Senne
104 RIESEBEEK Oscar
105 VAN STAEYEN Michael
106 TIMMERMANS Justin
107 DE WITTE Mathias
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
111 ABERASTURI Jon
112 SOTO Nelson
113 GONZÁLEZ David
114 MORA Sebastian
115 RODRÍGUEZ Cristian
116 MOREIRA Mauricio
117 MALUCELLI Matteo
 
121 SÁNCHEZ Luis León
122 BILBAO Pello
123 CATALDO Dario
124 FRAILE Omar
125 NATAROV Jurij
126 FUGLSANG Jakob
tim
krajinaBURGOS - BH
131 LÓPEZ Dani
132 PEŇALVER Manuel
133 SUREDA Jaume
134 CUBERO Jorge
135 BICO Nuno
136 BOL Jetse
137 LANGELLOTTI Victor
 
tim
krajinaRALLY UHC CYCLING
141 ANDERSON Ryan
142 CARPENTER Robin
143 DAL-CIN Matteo
144 ELLSAY Nigel
145 JOYCE Colin
146 ORONTE Emerson
147 TUFT Svein
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
151 VLASOV Aleksandr
152 NEKRASOV Denis
153 CHERKASOV Nikolay
154 JEVTUŠENKO Alexander
155 PORSEV Alexander
156 RIKUNOV Petr
157 KURIYANOV Stepan
 
tim
Vital Concept-B&B Hôtels
161 DE BACKER Bert
162 ERMENAULT Corentin
163 FOURNIER Marc
164 LAMMERTINK Steven
165 LECROQ Jérémy
166 MANZIN Lorrenzo
167 VAN GENECHTEN Jonas
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.