tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
1 MOSER Moreno
2 BAGIOLI Nicola
3 CANOLA Marco
4 CIMA Damiano
5 HATSUYAMA Sho
6 LONARDI Giovanni
7 ZACCANTI Filippo
11 FRANKINY Kilian
12 HOELGAARD Daniel
13 LADAGNOUS Matthieu
14 MORABITO Steve
15 ROUX Anthony
16 SCOTSON Miles
17 VINCENT Léo
 
21 BIDARD François
22 COSNEFROY Benoît
23 DENZ Nico
24 DUPONT Hubert
25 PARET-PEINTRE Aurélien
26 PETERS Nans
27 WARBASSE Larry
tim
krajinaTaliansko
31 BRAMBILLA Gianluca
32 CICCONE Giulio
33 FELLINE Fabio
34 GRODZICKI Cezary
35 MARTINELLI Davide
36 SOBRERO Matteo
37 TAGLIANI Filippo
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
41 ALBANESE Vincenzo
42 CARBONI Giovanni
43 ORSINI Umberto
44 PESSOT Alessandro
45 ROTA Lorenzo
46 TONELLI Alessandro
47 COVILI Luca
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
51 BUSATO Matteo
53 FRAPPORTI Marco
54 GAVAZZI Francesco
55 CATTANEO Mattia
56 MONTAGUTI Matteo
57 VENDRAME Andrea
 
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
61 BONNAMOUR Franck
62 GUERNALEC Thibault
63 HARDY Romain
64 LE ROUX Romain
65 LEDANOIS Kévin
66 VACHON Florian
67 FEILLU Brice
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
71 ARSLANOV Ildar
72 NIČ Artem
73 ROVNIJ Ivan
74 RIBALKIN Alexej
75 ŠALUNOV Jevgenij
76 ŠILOV, Sergej
77 KOBERNYAK Evgeny
 
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
81 VISCONTI Giovanni
82 GABBURO Davide
83 MARENGO Umberto
84 RAGGIO Luca
85 VELASCO Simone
86 BONGIORNO Manuel
87 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
91 JÖRGENSEN Jonas
92 ERIKSSON Lucas
93 KAMP Alexander
94 LUNKE Sindre
95 QUAADE Rasmus
96 BRÖCHNER Nicolai
97 VINJEBO Emil
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
101 CIMOLAI Davide
102 CATAFORD Alex
103 SAGIV Guy
104 GOLDSTEIN Omer
105 ANDEMESKEL Awet
106 PERRY Benjamin
107 SBARAGLI Kristian
tim
krajinaBiesse Carrera
111 AMICI Alberto
112 BELLIA Matteo
113 COLLEONI Kevin
114 CONCA Filippo
115 DELCò Lorenzo
116 PICCOT Michel
117 RAVANELLI Simone
 
tim
D'Amico-UM Tools
121 BURCHIO Federico
122 KUSTADINČEV Roman
123 MARTINELLI Ivan
124 MOSCA Jacopo
125 PITZANTI Orlando
126 RAFFAELE Angelo
tim
Team Colpack
131 BACCIO Paolo
132 BAGIOLI Andrea
133 BOTTA Davide
134 DURANTI Jalel
135 COLNAGHI Luca
136 MASOTTO Giulio
137 TONIATTI Andrea
 
tim
Cycling Team Friuli
141 AMADIO Emanuele
142 BAIS Davide
143 BAIS Mattia
144 VENCHIARUTTI Nicola
145 GIURIATO Alberto
146 ORLANDI Massimo
tim
Amore & Vita - Prodir
151 TIZZA Marco
152 BERNARDINETTI Marco
153 FICARA Pierpaolo
154 KANEPEJS Deins
155 MEUCCI Andrea
156 PELCERS Kristaps
 
tim
krajinaBeltrami TSA - Hopplá - Firenze
161 DOTTI Ottavio
162 FIASCHI Tommaso
163 BARONCINI Filippo
164 FURLAN Matteo
165 PEŇA Wilson
166 PESENTI Thomas
167 ŠTOCEK Matúš
tim
krajinaIseo Serrature - Rime - Carnovali
171 BALDO Mattia
172 BERTONE Filippo
173 FERRARI Andrea
174 RINALDI Nicholas
175 SARTORI Mirco
176 ZAMBELLI Samuele
177 ZANDOMENEGHI Simone
 
tim
Giotti-Victoria
181 CRISTA Daniel
182 DIMA Emil
183 ONESTI Emanuele
184 STACCHIOTTI Riccardo
185 STERBINI Simone
186 VULCAN Denis
187 ZURLO Federico
tim
Sangemini-Trevigiani-MG.Kvis
191 BONIFAZIO Leonardo
192 DI SANTE Antonio
193 MAZZUCCO Fabio
194 PUGI Gianni
195 SALVIETTI Niccolò
196 TOTò Paolo
197 ZANA Filippo
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.