tim
krajinaMeridiana Kamen Team
1 BARAČ Antonio
2 BUDIMIR Kristijan
3 RABOTTINI Matteo
4 KIŠERLOVSKI Emanuel
5 MARENZI Lorenzo
6 FRANKOVIČ Mateo
tim
krajinaBARDIANI - CSF
7 ALBANESE Vincenzo
8 ROTA Lorenzo
9 GUARDINI Andrea
10 CARBONI Giovanni
11 ORSINI Umberto
12 SAVINI Daniel
 
tim
krajinaAdria Mobil
13 BOŽIČ Jon
14 GROŠELJ Žiga
15 ROGINA Radoslav
16 PER David
17 KATRAŠNIK Gasper
18 KUMP Marko
tim
krajinaBiesse Carrera
19 BELLIA Matteo
20 BRAMATI Tommaso
21 COLLEONI Kevin
22 PICCOT Michel
23 RAVANELLI Simone
24 TAGLIETTI Stefano
 
tim
krajinaCCC Development Team
25 BROŽYNA Piotr
26 MALECKI Kamil
27 PALUTA Michal
28 VALTER Attila
29 STOSZ Patryk
30 TRACZ Szymon
tim
Sport.Land Niederösterreich
31 GRUBER Julian
32 HOLLAND Michael
33 UMHALLER Thomas
34 VIEHBERGER Lukas
 
tim
Development Team Sunweb
37 HEINSCHKE Leon
38 GALL Felix
39 MAYRHOFFER Marius
40 STORK Florian
41 MÄRKL Niklas
42 MOBACH Jarno
tim
krajinaElkov - Author
43 SISR František
44 BÁRTA Jan
45 SCHLEGEL Michal
46 KUKRLE Michael
47 ZAHÁLKA Matěj
48 OTRUBA Jakub
 
tim
Giotti-Victoria
49 VULCAN Denis
50 DIMA Emil
51 ONESTI Emanuele
52 STACCHIOTTI Riccardo
53 STERBINI Simone
54 ZURLO Federico
tim
D'Amico-UM Tools
55 BURCHIO Federico
56 KUSTADINČEV Roman
57 MARTINELLI Ivan
58 MOSCA Jacopo
59 RAFFAELE Angelo
60 ROSSEM Freek van
 
tim
Heizomat Rad-Net.de
61 DIK Calvin
62 HALLER Patrick
63 HOLLMANN Juri
64 TREUBEL Pascal
65 TSCHERNOSTER Jan
66 FRANZ Marcel
tim
Herrmann Radteam
67 ADAMIETZ Johannes
68 ECHTERMANN Leon
69 JUNG Lennart
70 HEIDEMANN Miquel
71 WEISPFENNIG Nils
72 PORZNER Manuel
 
tim
krajinaKometa Cycling Team
73 VIEGAS Daniel
74 CANTÓN Isaac
75 OLDANI Stefano
76 PUPPIO Antonio
77 SEVILLA Diego
78 CAMACHO Juan
tim
Ljubljana-Gusto-Santic
79 AMEZAWA Takeaki
80 FINKŠT Tilen
81 GROŠELJ Matic
82 KOROŠEC Rok
83 POTOČKI Viktor
84 HILL Ben
 
tim
Maloja-Pushbikers
85 AUER Daniel
86 LEOPOLD Hans-Jörg
87 SALZMANN Jodok
88 SCHINNAGEL Johannes
89 SCHLEMMER Lukas
90 RITZINGER Felix
tim
P&S Metalltechnik
91 DINKLER Jonathan
92 JÄGELER Robert
93 SCHORMAIR Fabian
94 RETSCHKE Robert
95 NOLDE Tobias
96 KÄßMANN Fabian
 
tim
krajinaFelbermayr - Simplon Wels
97 BAJČ Andi
98 BRKIC Benjamin
99 KRIZEK Matthias
100 LEHNER Daniel
101 RABITSCH Stefan
102 MANGERTSEDER Matthias
tim
krajinaTeam Coop
103 AALRUST Håkon
104 AASVOLD Kristian
105 ERIKSSON Jacob
106 HJEMSAETER Olav
107 SOTBERG Andre
108 TRONDSEN Trond
 
tim
Tirol KTM Cycling Team
109 DALLA VALLE Nicolas
110 GAMPER Patrick
111 ZIMMERMANN Georg
112 BAYER Tobias
113 EL GOUZI Omar
114 WILDAUER Markus
tim
Team Waoo
115 GULDHAMMER Rasmus
116 LANGBALLE Johan
117 LARSEN Mathias
118 SCHULTZ Jesper
119 CARBEL Michael
120 THOMSEN Frederik
 
tim
krajinaSlovensko
121 OROS Samuel
122 VLČÁK Martin
123 KAŠKO Dávid
124 CHREN Martin
125 VARHAŇOVSKÝ Jakub
126 HLOŽA Michal
tim
Švajčiarsko
127 GIGER Fabian
128 FLUECKIGER Lukas
129 FLUECKIGER Mathias
130 L'HOMME Leo
131 IMHOF Claudio
132 LIENHARD Fabian
 
tim
KK Kranj
133 ČEMAŽAR Nik
134 LAKOTA Luka
135 PRIMOŽIČ Jaka
136 KVASINA Filip
137 PIRIH Aleš
138 ČOTAR Luka
tim
Meblo Jogi Pro-Concrete
139 JENKO Robert
140 HOČEVAR Kristjan
141 ČIBEJ Simon
142 MAHMIć Nedžad
143 SAGADIN Luka
144 NAGLIC Rok
 
tim
KK Bled
145 VEBER Matić
146 PAJEK Luka
147 REPŠE Uroš
148 ČERNE Gregor
tim
CK Příbram Fany Gastro
151 BOUBAL Martin
152 GRUBER Pavel
153 MODLITBA Vojtěch
154 JAKOUBEK Tomáš
156 MALÍK Robert
 
tim
TJ Favorit Brno
157 SEKANINA Adam
158 HAMPL Petr
159 PROCHÁZKA Michal
160 KULHÁNEK David
161 ROTTER Michal
162 KMÍNEK Vojtěch
tim
WSA KTM Graz
163 PÖLL Stefan
164 GRATZER Alexander
165 FRIEDL Nils
166 TAFERNER Stefan
 
tim
Veloclub Ratisbona
169 BRANDLMEIER Stefan
170 MALGAY Lukas
171 SONNLEITNER Jonas
172 HERDEN Benjamin
173 MAYER Yannick
174 MÜLLER Robert
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.