WALLONIE BRUXELLES
1 JULES Justin
2 NOMMELA Aksel
3 PLANCKAERT Baptiste
4 SPENGLER Lukas
5 TAMINIAUX Lionel
6 WIRTGEN Tom
7 SIX Franklin
11 BAGDONAS Gediminas
13 DUMOULIN Samuel
14 JAUREGUI Quentin
15 PARET-PEINTRE Aurélien
16 VANDENBERGH Stijn
21 ARMIRAIL Bruno
22 DELAGE Mickaël
23 HOELGAARD Daniel
24 SARREAU Marc
25 SCOTSON Miles
26 SINKELDAM Ramon
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
41 PELUCCHI Matteo
42 BENFATTO Marco
43 FRAPPORTI Mattia
44 FEDRIGO Leonardo
45 RUMAC Josip
46 VENDRAME Andrea
47 VIEL Mattia
TEAM ARKÉA - SAMSIC
51 WELTEN Bram
52 GUERNALEC Thibault
53 JARRIER Benoit
54 RIOU Alan
55 BONNAMOUR Franck
56 PICHON Laurent
57 DANIEL Maxime
BURGOS - BH
61 BOL Jetse
62 GIBSON Matthew
63 EZQUERRA Jesús
64 PEŇALVER Manuel
65 LÓPEZ Dani
66 BICO Nuno
67 ROBREDO Álvaro
COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
71 CLAEYS Dimitri
72 FORTIN Filippo
73 CHÉTOUT Loïc
74 MATHIS Marco
75 MORIN Emmanuel
76 SOUPE Geoffrey
77 TOUZÉ Damien
CORENDON - CIRCUS
81 DEVOLDER Stijn
82 HANSEN Lasse
83 JANSSENS Jimmy
84 WALSLEBEN Philipp
85 POEL Mathieu van der
86 TRIJP Maarten van
87 VERMEERSCH Gianni
DELKO - MARSEILLE PROVENCE
91 ARERUYA Joseph
92 GUÉRIN Alexis
93 JONES Brenton
94 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
95 LEVEAU Jérémy
96 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas
97 TRARIEUX Julien
DIRECT ENERGIE
101 CARDIS Romain
102 GAUDIN Damien
103 GÉNE Yohann
104 BURGAUDEAU Mathieu
105 PETIT Adrien
106 PICHOT Alexandre
107 SELLIER Simon
ISRAEL CYCLING ACADEMY
111 BARBIER Rudy
112 BOIVIN Guillaume
113 CARISEY Clément
114 DEMPSTER Zak
115 ENGER Sondre
116 GOLDSTEIN Roy
117 RÄIM Mihkel
RIWAL READYNEZ CYCLING
121 KONGSTAD Tobias
122 QUAADE Rasmus
123 VINTHER Troels
124 VEYHE Torkil
125 NIELSEN Andreas
126 JORGENSEN Mathias
127 HAGEN Krister
ROOMPOT - CHARLES
131 BOOM Lars
132 GINNEKEN Sjoerd van
133 ASSELMAN Jesper
134 SCHIP Jan-Willem van
135 REINDERS Elmar
136 VAN POPPEL Boy
137 STEELS Stijn
SPORT VLAANDEREN - BALOISE
141 ALLEGAERT Piet
142 CAPIOT Amaury
143 DE VYLDER Lindsay
144 MENTEN Milan
145 NOPPE Christophe
146 PLANCKAERT Edward
147 GHYS Robbe
VITAL CONCEPT - B&B HOTELS
151 DE BACKER Bert
152 ERMENAULT Corentin
153 GAREL Adrien
154 LECROQ Jérémy
155 MORICE Julien
156 TURGIS Jimmy
157 VAN GENECHTEN Jonas
WANTY - GOBERT CYCLING TEAM
161 BACKAERT Frederik
162 DE GENDT Aimé
163 DEVRIENDT Tom
164 DUPONT Timothy
165 OFFREDO Yoann
166 PASQUALON Andrea
167 VLIEGEN Loïc
Amore & Vita-Prodir
171 MONCASSIN Maxence
172 FREULER Jan
173 KANEPEJS Deins
174 SERGIS Kaspars
175 GAVARS Ēriks
176 ANSONS Kristers
177 VIVAS Federico
Natura4Ever - Roubaix - Lille
181 BARBIER Pierre
182 DERNIES Tom
183 FERASSE Thibault
184 IDJOUADIENNE Pierre
185 LEROUX Samuel
186 VAUBOURZEIX Thomas
187 VERMEULEN Emiel
St. Michel - Auber 93
191 HUREL Tony
192 JAKIN Alo
193 LE CUNFF Kévin
194 MAURELET Flavien
195 PAILLOT Yoann
196 THOMINET Camille
197 NIEKERK Morné van
Development Team Sunweb
201 SINSCHEK Nils
202 GALL Felix
203 HEINSCHKE Leon
204 KATERBERG Ben
205 MÄRKL Niklas
206 SALMON Martin
207 MOBACH Jarno
Tarteletto - Isorex
211 BOUCHER David
212 MANNAERTS Jelle
213 STOCKMAN Abram
214 JOSEPH Thomas
215 VAN BREUSSEGEM Elias
216 VAN DEN BRANDE Julien
217 DE GROOTE Arne
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.