BIDARD François
BOUCHARD Geoffrey
DUPONT Hubert
GASTAUER Ben
GENIEZ Alexandre
PETERS Nans
VUILLERMOZ Alexis
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
BISOLTI Alessandro
BUSATO Matteo
CATTANEO Mattia
FLÓREZ Miguel
MASNADA Fausto
MONTAGUTI Matteo
MUŇOZ Daniel
 
BILBAO Pello
BOARO Manuele
CATALDO Dario
HIRT Jan
STALNOV Nikita
WILSLY Jonas
ZEITS Andrej
AGNOLI Valerio
ARASHIRO Yukiya
CARUSO Damiano
GAROSIO Andrea
NIBALI Antonio
PERNSTEINER Hermann
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
CARBONI Giovanni
COVILI Luca
ORSINI Umberto
ROMANO Francesco
SAVINI Daniel
SENNI Manuel
WACKERMANN Luca
ACKERMANN Pascal
BODNAR Maciej
MAJKA Rafal
POLJANSKI Pawel
SCHILLINGER Andreas
SELIG Rüdiger
 
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
ABERASTURI Jon
AMÉZQUETA Julen
ARANBURU Álex
CAŇELLAS Xavier
CUADROS Álvaro
IRISARRI Jon
SERRANO Gonzalo
tim
krajinaEUSKADI - MURIAS
BAGÜES Aritz
BARCELÓ Fernando
BIZKARRA Mikel
ITURRIA Mikel
LÓPEZ Juan
SAMITIER Sergio
UDONDO Gotzon
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
CHERKASOV Nikolay
KOBERNYAK Evgeny
NIČ Artem
ROVNIJ Ivan
RIBALKIN Alexej
ŠALUNOV Jevgenij
VLASOV Aleksandr
tim
Giotti-Victoria
DIMA Emil
DOBRE Vlad-Nicolae
JITARU Ciprian
ONESTI Emanuele
STERBINI Simone
VULCAN Denis
ZURLO Federico
 
tim
krajinaTaliansko
CACCIOTTI Andrea
CORRADINI Michele
GRODZICKI Cezary
RAVANELLI Simone
SANTORO Antonio
TAROZZI Manuele
TIZZA Marco
tim
krajinaMANZANA POSTOBÓN
GARCIA Jhojan
JARAMILLO Daniel
OSORIO Juan
QUINTERO Carlos
REYES Aldemar
SÁENZ Nicolás
SUAZA Bernardo
 
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
BONGIORNO Manuel
GABBURO Davide
QUINTANA Dayer
RAGGIO Luca
VELASCO Simone
VISCONTI Giovanni
ZARDINI Edoardo
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
ACOSTA Ruben
BAGIOLI Nicola
CANOLA Marco
CIMA Damiano
MOSER Moreno
OSORIO Alejandro
SANTAROMITA Ivan
 
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
BOUET Maxime
FEILLU Brice
GESBERT Elie
LEDANOIS Kévin
MAISON Jérémy
MOINARD Amaël
tim
Team Colpack
BACCIO Paolo
BOTTA Davide
DOUBLE Paul
DURANTI Jalel
GARAVAGLIA Giacomo
ROCCHETTI Filippo
TONIATTI Andrea
 
tim
krajinaFelbermayr - Simplon Wels
BAJČ Andi
BRKIC Benjamin
KIERNER Florian
KRIZEK Matthias
LEHNER Daniel
MANGERTSEDER Matthias
RABITSCH Stefan
BASSO Leonardo
DE LA CRUZ David
ELISSONDE Kenny
GEOGHEGAN Tao
PUCCIO Salvatore
SIVAKOV Pavel
 
tim
Team Vorarlberg Santic
BANZER Gordian
DIAZ José
GEISMAYR Daniel
KUEN Maximilian
SCHELLING Patrick
STÜSSI Colin
THALMANN Roland
tim
Tirol KTM Cycling Team
BAYER Tobias
DALLA VALLE Nicolas
EL GOUZI Omar
GAMPER Patrick
RIVI Samuele
WILDAUER Markus
ZIMMERMANN Georg
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.