2 AGNOLI Valerio
3 WANG Meiyin
4 GAROSIO Andrea
5 NIBALI Antonio
6 PERNSTEINER Hermann
11 ACKERMANN Pascal
12 BODNAR Maciej
13 MAJKA Rafal
14 POLJANSKI Pawel
15 SAGAN Juraj
16 SCHILLINGER Andreas
17 SELIG Rüdiger
21 BILBAO Pello
22 BOARO Manuele
23 CATALDO Dario
24 HIRT Jan
25 WILSLY Jonas
26 STALNOV Nikita
27 ZEITS Andrej
31 BIDARD François
32 BOUCHARD Geoffrey
33 DUPONT Hubert
34 GASTAUER Ben
36 VUILLERMOZ Alexis
GAZPROM - RUSVELO
41 VLASOV Aleksandr
42 ŠALUNOV Jevgenij
43 ŠILOV, Sergej
44 NIČ Artem
45 RIBALKIN Alexej
46 ROVNIJ Ivan
47 KOBERNYAK Evgeny
51 ELISSONDE Kenny
53 GEOGHEGAN Tao
54 PUCCIO Salvatore
55 SIVAKOV Pavel
56 BASSO Leonardo
TEAM ARKÉA - SAMSIC
61 LE ROUX Romain
63 FEILLU Brice
64 GESBERT Elie
66 MAISON Jérémy
67 MOINARD Amaël
NIPPO - VINI FANTINI
71 MOSER Moreno
72 SANTAROMITA Ivan
73 OSORIO Alejandro
74 ACOSTA Ruben
75 CIMA Damiano
76 BAGIOLI Nicola
77 CANOLA Marco
MANZANA POSTOBÓN
81 REYES Aldemar
82 AMADOR Juan
83 GARCIA Jhojan
84 JARAMILLO Daniel
85 SUAZA Bernardo
86 QUINTERO Carlos
87 OSORIO Juan
ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
91 BISOLTI Alessandro
92 BUSATO Matteo
93 CATTANEO Mattia
94 FLÓREZ Miguel
95 MASNADA Fausto
96 MUŇOZ Daniel
97 GAVAZZI Francesco
CAJA RURAL - SEGUROS RGA
101 ARANBURU Álex
102 GONZÁLEZ David
103 AMÉZQUETA Julen
104 BANASZEK Alan
105 CUADROS Álvaro
106 NICOLAU Joel
BARDIANI - CSF
111 WACKERMANN Luca
112 CARBONI Giovanni
113 COVILI Luca
114 ORSINI Umberto
115 ROMANO Francesco
116 SAVINI Daniel
117 SENNI Manuel
EUSKADI - MURIAS
121 BIZKARRA Mikel
122 UDONDO Gotzon
123 BAGÜES Aritz
124 LÓPEZ Juan
125 ITURRIA Mikel
126 BARCELÓ Fernando
127 SAMITIER Sergio
NERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
131 BONGIORNO Manuel
132 GABBURO Davide
133 RAGGIO Luca
134 QUINTANA Dayer
135 VELASCO Simone
136 VISCONTI Giovanni
137 ZARDINI Edoardo
Team Vorarlberg Santic
141 SCHELLING Patrick
142 THALMANN Roland
143 BANZER Gordian
144 GEISMAYR Daniel
145 STÜSSI Colin
146 KUEN Maximilian
147 DIAZ José
Tirol KTM Cycling Team
151 BAYER Tobias
152 DALLA VALLE Nicolas
153 EL GOUZI Omar
154 GAMPER Patrick
155 RIVI Samuele
156 WILDAUER Markus
157 ZIMMERMANN Georg
Team Colpack
162 BOTTA Davide
163 DOUBLE Paul
164 DURANTI Jalel
165 GARAVAGLIA Giacomo
166 ROCCHETTI Filippo
167 TONIATTI Andrea
Felbermayr - Simplon Wels
171 BAJČ Andi
172 BRKIC Benjamin
173 KRIZEK Matthias
174 LEHNER Daniel
175 MANGERTSEDER Matthias
176 RABITSCH Stefan
177 KIERNER Florian
Giotti-Victoria
181 JITARU Ciprian
182 DIMA Emil
183 DOBRE Vlad-Nicolae
184 ONESTI Emanuele
185 STERBINI Simone
186 VULCAN Denis
187 ZURLO Federico
Taliansko
191 RAVANELLI Simone
192 TAROZZI Manuele
193 CACCIOTTI Andrea
194 SANTORO Antonio
195 CORRADINI Michele
196 GRODZICKI Cezary
197 TIZZA Marco
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.