2 FERRARI Roberto
3 BYSTRÖM Sven Erik
4 MORI Manuele
5 RIABUSHENKO Aleksandr
6 SUTHERLAND Rory
11 HAGEN Edvald Boasson
12 MÄDER Gino
13 CUMMINGS Steve
14 VALGREN Michael
15 TILLER Rasmus
16 VERMOTE Julien
 
21 HALVORSEN Kristoffer
22 GOLAŠ Michal
23 SWIFT Ben
24 KIRIENKA Vasil
25 LAWLESS Christopher
26 STANNARD Ian
31 DECLERCQ Tim
32 EVENEPOEL Remco
33 HODEG Alvaro
34 LAMPAERT Yves
35 MARTINELLI Davide
 
41 HOFLAND Moreno
42 LANGEVELD Sebastian
43 SCULLY Tom
44 BERG Julius van den
45 VANMARCKE Sep
46 WHELAN James
51 BOL Cees
52 CURVERS Roy
53 HIRSCHI Marc
54 ANDERSEN Asbjorn
55 NIEUWENHUIS Joris
56 STORK Florian
 
61 DE TIER Floris
62 LINDEMAN Bert-Jan
63 VINGEGAARD Jonas
64 HOORN Taco van der
65 VAN POPPEL Danny
66 WYNANTS Maarten
71 BEPPU Fumiyuki
72 DE KORT Koen
73 FRAME Alex
74 KIRSCH Alex
75 MULLEN Ryan
76 PEDERSEN Mads
 
81 AFFINI Edoardo
82 EDMONDSON Alex
84 MEZGEC Luka
85 SCOTSON Callum
86 STANNARD Robert
91 HAGEN Carl Fredrik
92 ARMÉE Sander
93 LAMBRECHT Bjorg
94 MAES Nikolas
95 NAESEN Lawrence
96 WELLENS Tim
 
101 BIŽIGITOV Zhandos
102 BOHÓRQUEZ Hernando
103 GIDICH Jevgenij
104 NATAROV Jurij
105 SÁNCHEZ Luis León
106 STALNOV Nikita
tim
krajinaCAJA RURAL - SEGUROS RGA
111 ARANBURU Álex
112 BANASZEK Alan
113 ČERNECKIJ Sergej
114 MALUCELLI Matteo
115 MORA Sebastian
116 SOTO Nelson
 
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
121 FEDELI Alessandro
122 FILOSI Iuri
123 JONES Brenton
124 GROSU Eduard
125 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
131 ENGER Sondre
132 JENSEN August
133 GOLDSTEIN Omer
134 TUREK Daniel
135 VAN ASBROECK Tom
136 VAN WINDEN Dennis
 
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
141 HAGEN Krister
142 LUNKE Sindre
143 KAMP Alexander
144 ERIKSSON Lucas
145 VEYHE Torkil
146 QUAADE Rasmus
tim
krajinaROOMPOT - CHARLES
151 WEENING Pieter
152 LAMMERTINK Maurits
153 REINDERS Elmar
154 LIJKE Nick van der
155 VAN POPPEL Boy
156 BOOM Lars
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
161 DE KETELE Kenny
162 DELTOMBE Kevin
163 MENTEN Milan
164 VAN GESTEL Dries
165 VAN HECKE Preben
166 WEEMAES Sasha
tim
krajinaTEAM ARKÉA - SAMSIC
171 BONNAMOUR Franck
172 DANIEL Maxime
173 MOINARD Amaël
174 SWIFT Connor
175 VACHON Florian
176 WELTEN Bram
 
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
181 ABRAHAMSEN Jonas
182 HOELGAARD Markus
183 RESELL Erik
184 SKAARSETH Anders
185 SKJERPING Kristoffer
186 TRAEN Torstein
tim
Joker Fuel of Norway
191 DAHL Herman
192 EVENSEN Henrik
193 FORFANG Ole
194 RÖINAS Fridtjof
195 VANGSTAD Andreas
196 WAERENSKJOLD Søren
 
tim
krajinaTeam Coop
201 LUNDER Eirik
202 AASVOLD Kristian
203 BENDIXEN Louis
204 ERIKSSON Jacob
205 SOTBERG Andre
206 TRONDSEN Trond
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.