1 ACKERMANN Pascal
2 ARCHBOLD Shane
4 GATTO Oscar
5 McCARTHY Jay
7 SCHWARZMANN Michael
11 MEZGEC Luka
12 AFFINI Edoardo
13 SMITH Dion
14 HAMILTON Lucas
15 MEYER Cameron
16 SCOTSON Callum
 
21 BAUHAUS Phil
22 HAUSSLER Heinrich
23 ARASHIRO Yukiya
24 NOVAK Domen
25 BOLE Grega
26 SIEBERG Marcel
31 MARCATO Marco
32 CONSONNI Simone
33 OLIVEIRA Rui
34 POGAČAR Tadej
35 POLANC Jan
 
42 NIZZOLO Giacomo
43 RENSHAW Mark
44 EISEL Bernhard
45 GASPAROTTO Enrico
46 BAK Lars
47 TILLER Rasmus
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
51 VENDRAME Andrea
52 BUSATO Matteo
53 FRAPPORTI Marco
54 SPREAFICO Matteo
55 MASNADA Fausto
56 MONTAGUTI Matteo
57 RUMAC Josip
 
tim
krajinaBARDIANI - CSF
61 ALBANESE Vincenzo
62 GUARDINI Andrea
63 MAESTRI Mirco
64 MARONESE Marco
65 PESSOT Alessandro
66 ROTA Lorenzo
67 SAVINI Daniel
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
71 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
72 SCHMIDT Fabien
73 FEDELI Alessandro
74 FINETTO Mauro
75 FILOSI Iuri
76 LEVEAU Jérémy
77 TRARIEUX Julien
 
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
81 ARSLANOV Ildar
82 VLASOV Aleksandr
83 BOJEV Igor
84 CHERKASOV Nikolay
85 ROVNIJ Ivan
86 RIBALKIN Alexej
87 STAŠ Mamir
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
91 PLANET Charles
92 LOZANO David
93 KUSZTOR Péter
94 POLI Umberto
95 PERON Andrea
96 KAMSTRA Brian
97 HENTTALA Joonas
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
101 CIMOLAI Davide
102 DUNNE Conor
103 GOLDSTEIN Omer
104 HERMANS Ben
105 PLAZA Rubén
106 SAGIV Guy
107 SBARAGLI Kristian
tim
krajinaNIPPO - VINI FANTINI
111 LONARDI Giovanni
112 ACOSTA Ruben
113 BOU Joan
114 SANTAROMITA Ivan
115 CIMA Imerio
116 CIMA Damiano
 
tim
krajinaNERI SOTTOLI SELLE IT. KTM
121 VISCONTI Giovanni
122 BONGIORNO Manuel
123 MARENGO Umberto
124 FORTUNATO Lorenzo
125 SCHÖNBERGER Sebastian
126 VELASCO Simone
127 ZARDINI Edoardo
tim
krajinaAdria Mobil
131 KUMP Marko
132 ROGINA Radoslav
133 PER David
134 GROŠELJ Žiga
135 HORVAT Žiga
136 KATRAŠNIK Gasper
137 JARC Aljaž
 
tim
krajinaĽubľana - Gusto - Santic
141 KOROŠEC Rok
142 FINKŠT Tilen
143 GROŠELJ Matic
144 GUY Tim
145 PRAH Aljaž
146 RUČIGAJ Žiga
147 HILL Ben
tim
krajinaFelbermayr - Simplon Wels
151 BAJČ Andi
152 STEININGER Fabian
153 KRIZEK Matthias
154 LEHNER Daniel
155 MANGERTSEDER Matthias
156 RABITSCH Stefan
157 KIERNER Florian
 
tim
AC Sparta Praha
161 STÖHR Jan
162 MALÁN Petr
163 KALOJÍROS Tomáš
164 RAJCHART Jan
165 HONSA Frantisek
166 SCHÜHLER Tomáš
167 SCHURAN Michal
tim
krajinaMeridiana Kamen Team
171 REBELLIN Davide
172 ÉVRARD Laurent
173 RABOTTINI Matteo
174 PUGLIESE Antonino
175 KIŠERLOVSKI Emanuel
176 MARENZI Lorenzo
 
tim
krajinaSlovinsko
181 DRINOVEC Matej
182 ČOTAR Luka
183 LAKOTA Luka
184 PIRIH Aleš
185 LAVRIČ Martin
186 HOČEVAR Kristjan
187 VEBER Matić
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.