Dookola Mazowska 2019 (2.2), 24. - 27. júna (502 km) - 62. ročník
P | 24.7. | Varšava > Varšava | 2,4 km | Blikra | ||
1. | 25.7. | Teresin > Teresin | 168 km | Blikra | ||
2. | 26.7. | Grodzisk Mazowiecki | 170 km | Blikra | ||
3. | 27.7. | Kozienice > Kozienice | 165 km | Aniolkowski |
Vlaňajší ročník | Štartová listina | reprezentácia |
Slovenská reprezentácia nastúpi v zložení Robert Malík (1993, CK Příbram), Michal Hloža (1997), Samuel Oros (1998), Martin Vlčák (1998), Jakub Varhaňovský (1999), Lukáš Kubiš (2000, 4x Dukla) a Andrej Líška (2000, Slávia ŠG Trenčín).
P | 24.7. | Varšava > Varšava | 2,4 km | Blikra |
profil etapy organizátor nezostavil, je to úplná rovina |
V úvodnom prológu úplne rovinatých pretekov Okolo Mazowska Poliakom i Bártovi vypálil rybník talentovaný nórsky dvadsaťtrojkár Erlend Blikra z tímu Coop. Niekdajší víťaz EYOFu o dve sekundy zdolal Kureka z Huromu a o tri Bártu z Elkovu. V nasledujúcich etapách to ale bude mať proti Elkovu aj poľským celkom veľmi ťažké. Každý rok rozhodujú bonifikácie.
Zo Slovákov najvyššie skončil Adam Foltán, ktorý sem prišiel s Topforexom. Bolo z toho 30. miesto so stratou 11 sekúnd. O tri viac dostali Dukláci Oros, Kubiš aj Vlčák.
Výsledky | ||||||||
1. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 02:42 | 7 | ||||
2. | KUREK Adrian | Team Hurom | 00:02 | 3 | ||||
3. | BÁRTA Jan | Elkov - Author Cycling Team | 00:03 | 1 | ||||
4. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 00:04 | |||||
5. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:04 | |||||
6. | VAHTRA Norman | Estónsko | 00:04 |
30. | FOLTÁN Adam | Topforex - Lapierre | 00:11 | ||
42. | OROS Samuel | Slovensko | 00:14 | ||
45. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 00:14 | ||
46. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:14 | ||
78. | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Slovensko | 00:19 | ||
94. | LÍŠKA Andrej | Slovensko | 00:22 | ||
107. | MALÍK Robert | Slovensko | 00:26 |
7. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:04 | ||
8. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 00:05 | ||
9. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx 7R | 00:05 | ||
10. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:06 | ||
11. | KRAWCZYK Szymon | Voster ATS Team | 00:07 | ||
12. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx 7R | 00:07 | ||
13. | ROJUS Adomaitis | Litva | 00:07 | ||
14. | STACHOWIAK Adam | Voster ATS Team | 00:08 | ||
15. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:08 | ||
16. | SISR František | Elkov - Author Cycling Team | 00:08 | ||
17. | JOHANNINK Jelle | Holandsko | 00:08 | ||
18. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx 7R | 00:08 | ||
19. | AALRUST Hakon | Team Coop | 00:09 | ||
20. | FRANCZAK Pawel | Voster ATS Team | 00:09 | ||
21. | BENIUSIS Justas | Litva | 00:10 | ||
22. | SCHOLTEN Wiebe | Holandsko | 00:10 | ||
23. | NEUMANN Dominik | Elkov - Author Cycling Team | 00:10 | ||
24. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:11 | ||
25. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:11 | ||
26. | PALICKA Hynek | Česká republika | 00:11 | ||
27. | ÄRM Rait | Estónsko | 00:11 | ||
28. | NISU Oskar | Estónsko | 00:11 | ||
29. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:11 | ||
30. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 00:11 | ||
31. | LEHKÝ Roman | Česká republika | 00:11 | ||
32. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 00:12 | ||
33. | MROWKA Adrian | Poľsko | 00:12 | ||
34. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:12 | ||
35. | GIERACKI Patryk | Poľsko | 00:12 | ||
36. | KLABOUCH Petr | Česká republika | 00:12 | ||
37. | KONWA Piotr | Wibatech Merx 7R | 00:13 | ||
38. | ZAHÁLKA Matej | Elkov - Author Cycling Team | 00:13 | ||
39. | CIEŠLIK Paweł | Wibatech Merx 7R | 00:13 | ||
40. | SOTBERG Andre | Team Coop | 00:13 | ||
41. | JOHANSON Kristjan | Estónsko | 00:13 | ||
42. | OROS Samuel | Dukla Banská Bystrica | 00:14 | ||
43. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx 7R | 00:14 | ||
44. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 00:14 | ||
45. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 00:14 | ||
46. | VLČÁK Martin | Dukla Banská Bystrica | 00:14 | ||
47. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author Cycling Team | 00:14 | ||
48. | KISKONEN Siim | Estónsko | 00:14 | ||
49. | GRYNIV Vitaliy | Ukrajina | 00:14 | ||
50. | PETRUŠ Jiří | Česká republika | 00:15 | ||
51. | GADEMAN Sam | Holandsko | 00:15 | ||
52. | JANUSKEVICIUS Mantas | Litva | 00:15 | ||
53. | FABRI Hannes | Belgicko | 00:15 | ||
54. | BYSTRZYCKI Wojciech | Poľsko | 00:15 | ||
55. | MURIAS Jakub | Poľsko | 00:16 | ||
56. | REPA Vojtech | Česká republika | 00:16 | ||
57. | KOVALEV Evgeny | Rusko | 00:16 | ||
58. | KMIELIAUSKAS Rokas | Litva | 00:16 | ||
59. | HUNTINK Jentje | Holandsko | 00:16 | ||
60. | MASIULIS Denas | Litva | 00:16 | ||
61. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx 7R | 00:16 | ||
62. | HOFMAN Arjan | Holandsko | 00:16 | ||
63. | MORSINK Jesse | Holandsko | 00:17 | ||
64. | KORDUS Kamil | Poľsko | 00:17 | ||
65. | SUKHOV Maksim | Rusko | 00:17 | ||
66. | WISNIEWSKI Kacper | Poľsko | 00:17 | ||
67. | CENIUCH Wojciech | Poľsko | 00:17 | ||
68. | LAMASZEWSKI Jan | Poľsko | 00:17 | ||
69. | KOSTANSKI Mateusz | Poľsko | 00:17 | ||
70. | PROC Bartlomiej | Poľsko | 00:18 | ||
71. | DZHUS Volodymyr | Ľvov Cycling Team | 00:18 | ||
72. | KOMIN Aleksandr | Rusko | 00:18 | ||
73. | STANISZEWSKI Daniel | Poľsko | 00:18 | ||
74. | BIENIEK Damian | Poľsko | 00:18 | ||
75. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 00:19 | ||
76. | REKITA Szymon | Leopard Pro Cycling | 00:19 | ||
77. | KELMELIS Aristidas | Litva | 00:19 | ||
78. | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Dukla Banská Bystrica | 00:19 | ||
79. | MIAZGA Jan | Poľsko | 00:19 | ||
80. | YATSENKO Ivan | Rusko | 00:19 | ||
81. | HUTCHINGS Oscar | Veľká Británia | 00:20 | ||
82. | ZABLOCKI Bartlomiej | Poľsko | 00:20 | ||
83. | SANKMANN Joosep | Estónsko | 00:20 | ||
84. | ZAREBSKI Marcin | Poľsko | 00:20 | ||
85. | CHMIELEWSKI Maciej | Poľsko | 00:20 | ||
86. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 00:20 | ||
87. | ČAPEK Tomáš | Česká republika | 00:21 | ||
88. | KLOC Dawid | Poľsko | 00:21 | ||
89. | DE BLOM Bastiaan | Holandsko | 00:21 | ||
90. | TIKHONIN Evgenii | Rusko | 00:21 | ||
91. | POTEKALO Nikolai | Rusko | 00:21 | ||
92. | TRYC Jakub | Poľsko | 00:22 | ||
93. | KUKLEWICZ Karol | Poľsko | 00:22 | ||
94. | LÍŠKA Andrej | Slovensko | 00:22 | ||
95. | SAZANOV Andrej | Rusko | 00:23 | ||
96. | BONDARCHUK Nikita | Rusko | 00:23 | ||
97. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 00:23 | ||
98. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 00:23 | ||
99. | WENGLORZ Michal | Poľsko | 00:23 | ||
100. | GRZENKOWICZ Nikodem | Poľsko | 00:23 | ||
101. | DETKO Artur | Team Hurom | 00:23 | ||
102. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 00:24 | ||
103. | BOROWSKI Sebastian | Poľsko | 00:25 | ||
104. | BARTLETT Tobias | Veľká Británia | 00:25 | ||
105. | GERASIMOV Ivan | Rusko | 00:25 | ||
106. | COLLINS Patrick | USA | 00:25 | ||
107. | MALÍK Robert | Slovensko | 00:26 | ||
108. | BELYAKOV Sergey | Rusko | 00:26 | ||
109. | KRUKOWSKI Jan | Poľsko | 00:26 | ||
110. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 00:26 | ||
111. | GRYGORCZYK Krystian | Poľsko | 00:26 | ||
112. | BIRCH Derek | USA | 00:27 | ||
113. | KANAKA Oleg | Ukrajina | 00:28 | ||
114. | SIEDLACZEK Kamil | Poľsko | 00:28 | ||
115. | PRANGEL Kristo | Estónsko | 00:29 | ||
116. | POMASKI Mateusz | Poľsko | 00:30 | ||
117. | KRUPA Adrian | Poľsko | 00:31 | ||
118. | DOMIN Krzysztof | Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis | 00:31 | ||
119. | PRUDNIKAU Dzmiry | Bielorusko | 00:31 | ||
120. | POKOYOVIY Nazar | Ukrajina | 00:31 | ||
121. | MANK Jozef | Poľsko | 00:31 | ||
122. | MICHNOWSKI Jakub | Poľsko | 00:32 | ||
123. | STELCZYK Szymon | Poľsko | 00:33 | ||
124. | RAGUS Krystian | Poľsko | 00:33 | ||
125. | LOSEV Ilya | Rusko | 00:35 | ||
126. | MODLINSKI Marcel | Poľsko | 00:36 | ||
127. | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | 00:38 | ||
128. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author Cycling Team | 00:39 | ||
129. | SKÓRNA Kornel | Poľsko | 00:52 | ||
130. | NOCEN Adam | Poľsko | 1:30 |
1. | 25.7. | Teresin > Teresin | 168 km | Blikra |
profil etapy organizátor nezostavil, je to úplná rovina |
Mladý Nór Erlend Blikra porazil celú konkurenciu aj v špurte 1. etapy pretekov a zvýšil svoj náskok v celkovom poradí. Poradil si s náročnou poľskou konkurenciou na ich domácej pôde.
Slováci finišovali v hlavnom poli bez straty, a tak je celkovo najvyššie Adam Foltán na 30. pozícii. Podarilo sa mu aj slušne finišovať na 14. pozícii a ako prvoročák sa tak zorientováva v špurtoch.
Etapu ale kvôli pádom nedokončili dvaja reprezentanti. Jakub Varhaňovský sa ocitol na zemi v úvodnej časti etapy, čo bola pre tím veľmi nešťastná záležitosť, lebo mal šancu natlačiť sa do špurtov. A veľmi tvrdý pád postihol aj Andreja Líšku, ktorý spadol na nohu tak, že dostal veľmi silný kŕč a nemohol hýbať nohou. Keď mu to ale prešlo, s krvavým kolenom vystúpil zo sanitky a pokračoval ďalej. No kŕč sa po polhodine vrátil a musel vzdať. Reprezentačný tréner veľmi ocenil Líškovu bojovnosť.
Výsledky | ||||||||
1. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 3:47:30 | 7 | ||||
2. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 00:00 | 3 | ||||
3. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx | 00:00 | 1 | ||||
4. | FRANCZAK Pawel | Lubelskie | 00:00 | |||||
5. | VAHTRA Norman | KC Tartu | 00:00 | |||||
6. | SISR FrantiŠek | Elkov - Author | 00:00 |
14. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
30. | OROS Samuel | Slovensko | 00:00 | ||
32. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:00 | ||
40. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:00 | ||
52. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:00 | ||
DNF | LÍŠKA Andrej | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Slovensko | odstúpil |
7. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 00:00 | ||
8. | KUKLEWICZ Karol | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
9. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:00 | ||
10. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx | 00:00 | ||
11. | PALIČKA Hynek | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
12. | PROć Bartlomiej | Lubelskie | 00:00 | ||
13. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:00 | ||
14. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
15. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:00 | ||
16. | KOMIN Aleksandr | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
17. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 00:00 | ||
18. | KISKONEN Siim | KC Tartu | 00:00 | ||
19. | JOHANNINK Jelle | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
20. | MURIAS Jakub | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
21. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:00 | ||
22. | STANISZWESKI Daniel | Lubelskie | 00:00 | ||
23. | GADEMAN Sam | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
24. | ADOMAITIS Rojus | Litva | 00:00 | ||
25. | GERASIMOV Ivan | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
26. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx | 00:00 | ||
27. | GIERACKI Patrick | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
28. | BLOM Bastiaandede | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
29. | COLLINS Patrick | Mostowy International | 00:00 | ||
30. | OROS Samuel | Slovensko | 00:00 | ||
31. | KOSTANSKI Mateusz | KK Tarnovia | 00:00 | ||
32. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:00 | ||
33. | NOCEN Adam | Poľsko | 00:00 | ||
34. | NEUMAN Dominik | Elkov - Author | 00:00 | ||
35. | AALRUST HAkon | Team Coop | 00:00 | ||
36. | SANKMANN Joosep | KC Tartu | 00:00 | ||
37. | KRAWCZYK Szymon | Lubelskie | 00:00 | ||
38. | ÄRM Rait | KC Tartu | 00:00 | ||
39. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:00 | ||
40. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:00 | ||
41. | KONWA Piotr | Wibatech Merx | 00:00 | ||
42. | BENIUŠIS Justas | Litva | 00:00 | ||
43. | TIKHONIN Evgenii | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
44. | REKITA Szymon | Poľsko | 00:00 | ||
45. | NISU Oskar | KC Tartu | 00:00 | ||
46. | CIEŠLIK PaweL | Wibatech Merx | 00:00 | ||
47. | YATSENKO Ivan | Sestroretsk | 00:00 | ||
48. | JANUŠKEVICIUS Mantas | Litva | 00:00 | ||
49. | KUREK Adrian | Team Hurom | 00:00 | ||
50. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:00 | ||
51. | FABRI Hannes | Mostowy International | 00:00 | ||
52. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:00 | ||
53. | ZAREBSKI Marcin | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
54. | ČAPEK Tomas | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
55. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:00 | ||
56. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author | 00:00 | ||
57. | KORDUS Kamil | KK Tarnovia | 00:00 | ||
58. | PRANGEL Kristo | KC Tartu | 00:00 | ||
59. | STACHOWIAK Adam | Lubelskie | 00:00 | ||
60. | MRÓWKA Adrian | KK Tarnovia | 00:00 | ||
61. | DZHUS Volodymyr | Ukrajina | 00:00 | ||
62. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 00:00 | ||
63. | CHMIELEWSKI Maciej | Mazowsze-LZS | 00:00 | ||
64. | POKOYOVYI Nazar | Ukrajina | 00:00 | ||
65. | BÁRTA Jan | Elkov - Author | 00:00 | ||
66. | WENGLORZ MichaL | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
67. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx | 00:00 | ||
68. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 00:00 | ||
69. | KLABOUCH Petr | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
70. | MORSINK Jesse | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
71. | WISZNIEWSKI Kacper | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
72. | BARTLETT Tobias | Mostowy International | 00:00 | ||
73. | BYSTRZYCKI Wojciech | KK Tarnovia | 00:00 | ||
74. | KRUKOWSKI Jan | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
75. | ŘEPA VojtĚch | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
76. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx | 00:00 | ||
77. | HUTCHINGS Oscar | Mostowy International | 00:00 | ||
78. | LEHKÝ Roman | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
79. | ZABLOCKI Bartlomiej | Lubelskie | 00:00 | ||
80. | HOFMAN Arjan | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
81. | PETRUŠ JiŘÍ | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
82. | POTEKALO Nikolai | Sestroretsk | 00:00 | ||
83. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 00:00 | ||
84. | JOHANSON Kristjan | KC Tartu | 00:00 | ||
85. | BONDARCHUK Nikita | Sestroretsk | 00:00 | ||
86. | MANK Jozef | Poľsko | 00:00 | ||
87. | MIAZGA Jan | Luks Trójka Piaseczno | 00:00 | ||
88. | DOMIN Krzysztof | Poľsko | 00:00 | ||
89. | SUKHOV Maksin | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
90. | SOTBERG Andre | Team Coop | 00:00 | ||
91. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 00:00 | ||
92. | BIENIEK Damian | TC Chrobry Scott Głogów | 00:18 | ||
93. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 00:18 | ||
94. | ZAHÁLKA MatĚj | Elkov - Author | 00:18 | ||
95. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:18 | ||
96. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author | 00:18 | ||
97. | BIRCH Derek | Mostowy International | 00:18 | ||
98. | HUNTINK Jentje | Sensa-Kanjers | 00:18 | ||
99. | DETKO Artur | Team Hurom | 00:32 | ||
100. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 00:44 | ||
101. | BELYAKOV Sergey | Sestroretsk | 01:21 | ||
102. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 01:30 | ||
103. | SCHOLTEN Wiebe | Sensa-Kanjers | 12:43 | ||
104. | LAMASZEWSKI Jan | KK Tarnovia | 13:55 | ||
105. | BOROWSKI Sebastian | Luks Trójka Piaseczno | 13:55 | ||
106. | KOVALEV Evgeny | Marathon-Tula Cycling Team | 13:55 | ||
107. | SIEDLACZEK Kamil | Mazowsze-LZS | 13:55 | ||
108. | GRYGORCZYK Krystian | GKS Cartusia Bike Atelier | 13:55 | ||
109. | SAZANOV Andrej | Marathon-Tula Cycling Team | 13:55 | ||
DNF | GRZENKOWICZ Nikodem | GKS Cartusia Bike Atelier | odstúpil | ||
DNF | CENIUCH Wojciech | GKS Cartusia Bike Atelier | odstúpil | ||
DNF | MODLINSKI Marcel | GKS Cartusia Bike Atelier | odstúpil | ||
DNF | MASIULIS Denas | Litva | odstúpil | ||
DNF | KELMELIS Aristidas | Litva | odstúpil | ||
DNF | KMIELIAUSKAS Rokas | Litva | odstúpil | ||
DNF | LÍŠKA Andrej | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | VARHAŇOVSKÝ Jakub | Slovensko | odstúpil | ||
DNF | GRYNIV Vitaliy | Ukrajina | odstúpil | ||
DNF | KANAKA Oleg | Ukrajina | odstúpil | ||
DNF | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | odstúpil | ||
DNF | STELCZYK Szymon | TC Chrobry Scott Głogów | odstúpil | ||
DNF | PRUDNIKAU Dzmitry | Mazowsze-LZS | odstúpil | ||
DNF | KLOC Dawid | Lubelskie | odstúpil | ||
DNF | POMASKI Mateusz | Luks Trójka Piaseczno | odstúpil | ||
DNF | KRUPA Adrian | Luks Trójka Piaseczno | odstúpil | ||
DNF | TRYC Jakub | Luks Trójka Piaseczno | odstúpil | ||
DNF | RAGUS Krystian | Luks Trójka Piaseczno | odstúpil | ||
DNS | LOSEV Ilya | Sestroretsk | neštart. | ||
DNS | SKORKA Korbel | Mazowsze-LZS | neštart. | ||
DNS | MICHNOWSKI Jakub | Mazowsze-LZS | neštart. |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 3:50:02 | 1 | ||||
2. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 00:09 | |||||
3. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:11 | |||||
4. | KUREK Adrian | Team Hurom | 00:12 | |||||
5. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 00:13 | |||||
6. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx | 00:13 |
30. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:21 | ||
40. | OROS Samuel | Slovensko | 00:24 | ||
44. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:24 | ||
45. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:24 | ||
83. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:36 |
7. | BÁRTA Jan | Elkov - Author | 00:13 | ||
8. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:14 | ||
9. | VAHTRA Norman | KC Tartu | 00:14 | ||
10. | SISR FrantiŠek | Elkov - Author | 00:15 | ||
11. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx | 00:15 | ||
12. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:16 | ||
13. | KRAWCZYK Szymon | Lubelskie | 00:17 | ||
14. | ADOMAITIS Rojus | Litva | 00:17 | ||
15. | KISKONEN Siim | KC Tartu | 00:17 | ||
16. | STACHOWIAK Adam | Lubelskie | 00:18 | ||
17. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:18 | ||
18. | JOHANNINK Jelle | Sensa-Kanjers | 00:18 | ||
19. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx | 00:18 | ||
20. | AALRUST HAkon | Team Coop | 00:19 | ||
21. | FRANCZAK PaweL | Lubelskie | 00:19 | ||
22. | BENIUŠIS Justas | Litva | 00:20 | ||
23. | NEUMAN Dominik | Elkov - Author | 00:20 | ||
24. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:21 | ||
25. | ÄRM Rait | KC Tartu | 00:21 | ||
26. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:21 | ||
27. | PALIČKA Hynek | Topforex-Lapierre | 00:21 | ||
28. | NISU Oskar | KC Tartu | 00:21 | ||
29. | LEHKÝ Roman | Topforex-Lapierre | 00:21 | ||
30. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:21 | ||
31. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 00:22 | ||
32. | MRÓWKA Adrian | KK Tarnovia | 00:22 | ||
33. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:22 | ||
34. | GIERACKI Patrick | TC Chrobry Scott Głogów | 00:22 | ||
35. | KLABOUCH Petr | Topforex-Lapierre | 00:22 | ||
36. | KONWA Piotr | Wibatech Merx | 00:23 | ||
37. | CIEŠLIK PaweL | Wibatech Merx | 00:23 | ||
38. | SOTBERG Andre | Team Coop | 00:23 | ||
39. | JOHANSON Kristjan | KC Tartu | 00:23 | ||
40. | OROS Samuel | Slovensko | 00:24 | ||
41. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx | 00:24 | ||
42. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 00:24 | ||
43. | ŘEPA VojtĚch | Topforex-Lapierre | 00:24 | ||
44. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:24 | ||
45. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:24 | ||
46. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author | 00:24 | ||
47. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx | 00:24 | ||
48. | GADEMAN Sam | Sensa-Kanjers | 00:25 | ||
49. | JANUŠKEVICIUS Mantas | Litva | 00:25 | ||
50. | FABRI Hannes | Mostowy International | 00:25 | ||
51. | BYSTRZYCKI Wojciech | KK Tarnovia | 00:25 | ||
52. | MURIAS Jakub | TC Chrobry Scott Głogów | 00:26 | ||
53. | HOFMAN Arjan | Sensa-Kanjers | 00:26 | ||
54. | MORSINK Jesse | Sensa-Kanjers | 00:27 | ||
55. | KORDUS Kamil | KK Tarnovia | 00:27 | ||
56. | SUKHOV Maksin | Marathon-Tula Cycling Team | 00:27 | ||
57. | WISZNIEWSKI Kacper | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:27 | ||
58. | KOSTANSKI Mateusz | KK Tarnovia | 00:27 | ||
59. | PROć Bartlomiej | Lubelskie | 00:28 | ||
60. | DZHUS Volodymyr | Ukrajina | 00:28 | ||
61. | KOMIN Aleksandr | Marathon-Tula Cycling Team | 00:28 | ||
62. | STANISZWESKI Daniel | Lubelskie | 00:28 | ||
63. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 00:29 | ||
64. | REKITA Szymon | Poľsko | 00:29 | ||
65. | MIAZGA Jan | Luks Trójka Piaseczno | 00:29 | ||
66. | YATSENKO Ivan | Sestroretsk | 00:29 | ||
67. | HUTCHINGS Oscar | Mostowy International | 00:30 | ||
68. | ZABLOCKI Bartlomiej | Lubelskie | 00:30 | ||
69. | SANKMANN Joosep | KC Tartu | 00:30 | ||
70. | ZAREBSKI Marcin | TC Chrobry Scott Głogów | 00:30 | ||
71. | CHMIELEWSKI Maciej | Mazowsze-LZS | 00:30 | ||
72. | ČAPEK Tomas | Topforex-Lapierre | 00:31 | ||
73. | BLOM Bastiaande | Sensa-Kanjers | 00:31 | ||
74. | TIKHONIN Evgenii | Marathon-Tula Cycling Team | 00:31 | ||
75. | POTEKALO Nikolai | Sestroretsk | 00:31 | ||
76. | KUKLEWICZ Karol | TC Chrobry Scott Głogów | 00:32 | ||
77. | BONDARCHUK Nikita | Sestroretsk | 00:33 | ||
78. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 00:33 | ||
79. | WENGLORZ MichaL | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:33 | ||
80. | BARTLETT Tobias | Mostowy International | 00:35 | ||
81. | GERASIMOV Ivan | Marathon-Tula Cycling Team | 00:35 | ||
82. | COLLINS Patrick | Mostowy International | 00:35 | ||
83. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:36 | ||
84. | KRUKOWSKI Jan | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:36 | ||
85. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 00:36 | ||
86. | PRANGEL Kristo | KC Tartu | 00:39 | ||
87. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:39 | ||
88. | DOMIN Krzysztof | Poľsko | 00:41 | ||
89. | POKOYOVYI Nazar | Ukrajina | 00:41 | ||
90. | ZAHÁLKA MatĚj | Elkov - Author | 00:41 | ||
91. | MANK Jozef | Poľsko | 00:41 | ||
92. | HUNTINK Jentje | Sensa-Kanjers | 00:44 | ||
93. | BIENIEK Damian | TC Chrobry Scott Głogów | 00:46 | ||
94. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 00:48 | ||
95. | BIRCH Derek | Mostowy International | 00:55 | ||
96. | DETKO Artur | Team Hurom | 01:05 | ||
97. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author | 01:07 | ||
98. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 01:17 | ||
99. | PETRUŠ JiŘÍ | Topforex-Lapierre | 01:25 | ||
100. | NOCEN Adam | Poľsko | 01:40 | ||
101. | BELYAKOV Sergey | Sestroretsk | 01:57 | ||
102. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 02:04 | ||
103. | SCHOLTEN Wiebe | Sensa-Kanjers | 14:03 | ||
104. | KOVALEV Evgeny | Marathon-Tula Cycling Team | 14:21 | ||
105. | LAMASZEWSKI Jan | KK Tarnovia | 14:22 | ||
106. | SAZANOV Andrej | Marathon-Tula Cycling Team | 14:28 | ||
107. | BOROWSKI Sebastian | Luks Trójka Piaseczno | 14:30 | ||
108. | GRYGORCZYK Krystian | GKS Cartusia Bike Atelier | 14:31 | ||
109. | SIEDLACZEK Kamil | Mazowsze-LZS | 14:33 |
2. | 26.7. | Grodzisk Mazowiecki | 170 km | Blikra |
profil etapy organizátor nezostavil, je to úplná rovina |
Nórsky tím Coop a Erlend Blikra si s konkurenciu v Mazowsku robia čo chcú. Mladík aj v piatok porazil všetkú konkurenciu a ani silným miestnym celkom sa nedarí Nórov rozbiť tak, aby situáciu neukontrolovali na špurt. Adam Foltán a Lukáš Kubiš sa dostali do druhej polovice Top 20.
Výsledky | ||||||||
1. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 3:35:17 | 7 | ||||
2. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 00:00 | 3 | ||||
3. | FRANCZAK PaweL | Lubelskie | 00:00 | 1 | ||||
4. | SISR FrantiŠek | Elkov - Author | 00:00 | |||||
5. | PALIČKA Hynek | Topforex-Lapierre | 00:00 | |||||
6. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:00 |
17. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
19. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:00 | ||
36. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:00 | ||
72. | OROS Samuel | Slovensko | 00:00 | ||
86. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:00 |
7. | PROć Bartlomiej | Lubelskie | 00:00 | ||
8. | NEUMAN Dominik | Elkov - Author | 00:00 | ||
9. | STANISZWESKI Daniel | Lubelskie | 00:00 | ||
10. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 00:00 | ||
11. | VAHTRA Norman | KC Tartu | 00:00 | ||
12. | JOHANNINK Jelle | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
13. | NOCEN Adam | Poľsko | 00:00 | ||
14. | KUKLEWICZ Karol | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
15. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 00:00 | ||
16. | HOFMAN Arjan | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
17. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
18. | ADOMAITIS Rojus | Litva | 00:00 | ||
19. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:00 | ||
20. | KISKONEN Siim | KC Tartu | 00:00 | ||
21. | GIERACKI Patrick | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
22. | GRYGORCZYK Krystian | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
23. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:00 | ||
24. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:00 | ||
25. | KOMIN Aleksandr | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
26. | GADEMAN Sam | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
27. | BLOM Bastiaandede | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
28. | TIKHONIN Evgenii | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
29. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx | 00:00 | ||
30. | MURIAS Jakub | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
31. | FABRI Hannes | Mostowy International | 00:00 | ||
32. | GERASIMOV Ivan | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
33. | BENIUŠIS Justas | Litva | 00:00 | ||
34. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:00 | ||
35. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:00 | ||
36. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:00 | ||
37. | KRAWCZYK Szymon | Lubelskie | 00:00 | ||
38. | BELYAKOV Sergey | Sestroretsk | 00:00 | ||
39. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 00:00 | ||
40. | SCHOLTEN Wiebe | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
41. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx | 00:00 | ||
42. | ZAREBSKI Marcin | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
43. | POTEKALO Nikolai | Sestroretsk | 00:00 | ||
44. | KUREK Adrian | Team Hurom | 00:00 | ||
45. | SUKHOV Maksin | Marathon-Tula Cycling Team | 00:00 | ||
46. | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | 00:00 | ||
47. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:00 | ||
48. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:00 | ||
49. | POKOYOVYI Nazar | Ukrajina | 00:00 | ||
50. | MRÓWKA Adrian | KK Tarnovia | 00:00 | ||
51. | JANUŠKEVICIUS Mantas | Litva | 00:00 | ||
52. | BOROWSKI Sebastian | Luks Trójka Piaseczno | 00:00 | ||
53. | SANKMANN Joosep | KC Tartu | 00:00 | ||
54. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 00:00 | ||
55. | JOHANSON Kristjan | KC Tartu | 00:00 | ||
56. | BÁRTA Jan | Elkov - Author | 00:00 | ||
57. | AALRUST HAkon | Team Coop | 00:00 | ||
58. | LAMASZEWSKI Jan | KK Tarnovia | 00:00 | ||
59. | DETKO Artur | Team Hurom | 00:00 | ||
60. | KOSTANSKI Mateusz | KK Tarnovia | 00:00 | ||
61. | BARTLETT Tobias | Mostowy International | 00:00 | ||
62. | NISU Oskar | KC Tartu | 00:00 | ||
63. | ŘEPA VojtĚch | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
64. | MORSINK Jesse | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
65. | COLLINS Patrick | Mostowy International | 00:00 | ||
66. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author | 00:00 | ||
67. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 00:00 | ||
68. | CHMIELEWSKI Maciej | Mazowsze-LZS | 00:00 | ||
69. | YATSENKO Ivan | Sestroretsk | 00:00 | ||
70. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx | 00:00 | ||
71. | HUNTINK Jentje | Sensa-Kanjers | 00:00 | ||
72. | OROS Samuel | Slovensko | 00:00 | ||
73. | ÄRM Rait | KC Tartu | 00:00 | ||
74. | HUTCHINGS Oscar | Mostowy International | 00:00 | ||
75. | DZHUS Volodymyr | Ukrajina | 00:00 | ||
76. | ČAPEK Tomas | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
77. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 00:00 | ||
78. | PRANGEL Kristo | KC Tartu | 00:00 | ||
79. | WISZNIEWSKI Kacper | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
80. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx | 00:00 | ||
81. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:00 | ||
82. | ZABLOCKI Bartlomiej | Lubelskie | 00:00 | ||
83. | CIEŠLIK PaweL | Wibatech Merx | 00:00 | ||
84. | KONWA Piotr | Wibatech Merx | 00:00 | ||
85. | PETRUŠ JiŘÍ | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
86. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:00 | ||
87. | BIENIEK Damian | TC Chrobry Scott Głogów | 00:00 | ||
88. | KORDUS Kamil | KK Tarnovia | 00:00 | ||
89. | MIAZGA Jan | Luks Trójka Piaseczno | 00:00 | ||
90. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 00:00 | ||
91. | REKITA Szymon | Poľsko | 00:00 | ||
92. | BIRCH Derek | Mostowy International | 00:00 | ||
93. | DOMIN Krzysztof | Poľsko | 00:00 | ||
94. | STACHOWIAK Adam | Lubelskie | 00:00 | ||
95. | KLABOUCH Petr | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
96. | BONDARCHUK Nikita | Sestroretsk | 00:00 | ||
97. | WENGLORZ MichaL | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
98. | LEHKÝ Roman | Topforex-Lapierre | 00:00 | ||
99. | BYSTRZYCKI Wojciech | KK Tarnovia | 00:00 | ||
100. | MANK Jozef | Poľsko | 00:00 | ||
101. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author | 00:00 | ||
102. | KRUKOWSKI Jan | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:00 | ||
103. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx | 00:00 | ||
104. | ZAHÁLKA MatĚj | Elkov - Author | 00:14 | ||
105. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 00:14 | ||
106. | SOTBERG Andre | Team Coop | 00:14 | ||
107. | SAZANOV Andrej | Marathon-Tula Cycling Team | 00:24 | ||
108. | KOVALEV Evgeny | Marathon-Tula Cycling Team | 00:24 | ||
109. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 02:43 | ||
110. | SIEDLACZEK Kamil | Mazowsze-LZS | 02:43 |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 7:25:06 | 1 | ||||
2. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 00:16 | |||||
3. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx | 00:24 | |||||
4. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:24 | |||||
5. | KUREK Adrian | Team Hurom | 00:25 | |||||
6. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 00:26 |
31. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:34 | ||
40. | OROS Samuel | Slovensko | 00:37 | ||
43. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:37 | ||
44. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:37 | ||
82. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:49 |
7. | BÁRTA Jan | Elkov - Author | 00:26 | ||
8. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:27 | ||
9. | VAHTRA Norman | KC Tartu | 00:27 | ||
10. | SISR FrantiŠek | Elkov - Author | 00:27 | ||
11. | FRANCZAK PaweL | Lubelskie | 00:28 | ||
12. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx | 00:28 | ||
13. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:29 | ||
14. | KRAWCZYK Szymon | Lubelskie | 00:30 | ||
15. | ADOMAITIS Rojus | Litva | 00:30 | ||
16. | KISKONEN Siim | KC Tartu | 00:30 | ||
17. | STACHOWIAK Adam | Lubelskie | 00:31 | ||
18. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:31 | ||
19. | NISU Oskar | KC Tartu | 00:31 | ||
20. | JOHANNINK Jelle | Sensa-Kanjers | 00:31 | ||
21. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx | 00:31 | ||
22. | AALRUST HAkon | Team Coop | 00:32 | ||
23. | PALIČKA Hynek | Topforex-Lapierre | 00:33 | ||
24. | BENIUŠIS Justas | Litva | 00:33 | ||
25. | NEUMAN Dominik | Elkov - Author | 00:33 | ||
26. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 00:34 | ||
27. | ÄRM Rait | KC Tartu | 00:34 | ||
28. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:34 | ||
29. | ŘEPA VojtĚch | Topforex-Lapierre | 00:34 | ||
30. | LEHKÝ Roman | Topforex-Lapierre | 00:34 | ||
31. | FOLTÁN Adam | Topforex-Lapierre | 00:34 | ||
32. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 00:35 | ||
33. | MRÓWKA Adrian | KK Tarnovia | 00:35 | ||
34. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 00:35 | ||
35. | CIEŠLIK PaweL | Wibatech Merx | 00:35 | ||
36. | GIERACKI Patrick | TC Chrobry Scott Głogów | 00:35 | ||
37. | KLABOUCH Petr | Topforex-Lapierre | 00:35 | ||
38. | KONWA Piotr | Wibatech Merx | 00:36 | ||
39. | JOHANSON Kristjan | KC Tartu | 00:36 | ||
40. | OROS Samuel | Slovensko | 00:37 | ||
41. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx | 00:37 | ||
42. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 00:37 | ||
43. | KUBIŠ LukÁŠ | Slovensko | 00:37 | ||
44. | VLČÁK Martin | Slovensko | 00:37 | ||
45. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author | 00:37 | ||
46. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx | 00:37 | ||
47. | GADEMAN Sam | Sensa-Kanjers | 00:38 | ||
48. | JANUŠKEVICIUS Mantas | Litva | 00:38 | ||
49. | FABRI Hannes | Mostowy International | 00:38 | ||
50. | BYSTRZYCKI Wojciech | KK Tarnovia | 00:38 | ||
51. | MURIAS Jakub | TC Chrobry Scott Głogów | 00:39 | ||
52. | HOFMAN Arjan | Sensa-Kanjers | 00:39 | ||
53. | MORSINK Jesse | Sensa-Kanjers | 00:40 | ||
54. | KORDUS Kamil | KK Tarnovia | 00:40 | ||
55. | SUKHOV Maksin | Marathon-Tula Cycling Team | 00:40 | ||
56. | REKITA Szymon | Poľsko | 00:40 | ||
57. | WISZNIEWSKI Kacper | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:40 | ||
58. | KOSTANSKI Mateusz | KK Tarnovia | 00:40 | ||
59. | PROć Bartlomiej | Lubelskie | 00:41 | ||
60. | DZHUS Volodymyr | Ukrajina | 00:41 | ||
61. | KOMIN Aleksandr | Marathon-Tula Cycling Team | 00:41 | ||
62. | STANISZWESKI Daniel | Lubelskie | 00:41 | ||
63. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 00:42 | ||
64. | MIAZGA Jan | Luks Trójka Piaseczno | 00:42 | ||
65. | YATSENKO Ivan | Sestroretsk | 00:42 | ||
66. | HUTCHINGS Oscar | Mostowy International | 00:43 | ||
67. | ZABLOCKI Bartlomiej | Lubelskie | 00:43 | ||
68. | SANKMANN Joosep | KC Tartu | 00:43 | ||
69. | ZAREBSKI Marcin | TC Chrobry Scott Głogów | 00:43 | ||
70. | CHMIELEWSKI Maciej | Mazowsze-LZS | 00:43 | ||
71. | ČAPEK Tomas | Topforex-Lapierre | 00:44 | ||
72. | BLOM Bastiaande | Sensa-Kanjers | 00:44 | ||
73. | TIKHONIN Evgenii | Marathon-Tula Cycling Team | 00:44 | ||
74. | POTEKALO Nikolai | Sestroretsk | 00:44 | ||
75. | KUKLEWICZ Karol | TC Chrobry Scott Głogów | 00:45 | ||
76. | BONDARCHUK Nikita | Sestroretsk | 00:46 | ||
77. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 00:46 | ||
78. | WENGLORZ MichaL | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:46 | ||
79. | BARTLETT Tobias | Mostowy International | 00:48 | ||
80. | GERASIMOV Ivan | Marathon-Tula Cycling Team | 00:48 | ||
81. | COLLINS Patrick | Mostowy International | 00:48 | ||
82. | MÁLIK RÓbert | Slovensko | 00:49 | ||
83. | KRUKOWSKI Jan | GKS Cartusia Bike Atelier | 00:49 | ||
84. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 00:49 | ||
85. | SOTBERG Andre | Team Coop | 00:50 | ||
86. | PRANGEL Kristo | KC Tartu | 00:52 | ||
87. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:52 | ||
88. | DOMIN Krzysztof | Poľsko | 00:54 | ||
89. | POKOYOVYI Nazar | Ukrajina | 00:54 | ||
90. | MANK Jozef | Poľsko | 00:54 | ||
91. | HUNTINK Jentje | Sensa-Kanjers | 00:57 | ||
92. | BIENIEK Damian | TC Chrobry Scott Głogów | 00:59 | ||
93. | ZAHÁLKA MatĚj | Elkov - Author | 01:08 | ||
94. | BIRCH Derek | Mostowy International | 01:08 | ||
95. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 01:15 | ||
96. | DETKO Artur | Team Hurom | 01:18 | ||
97. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author | 01:20 | ||
98. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 01:30 | ||
99. | PETRUŠ JiŘÍ | Topforex-Lapierre | 01:38 | ||
100. | NOCEN Adam | Poľsko | 01:53 | ||
101. | BELYAKOV Sergey | Sestroretsk | 02:10 | ||
102. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 05:00 | ||
103. | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | 13:44 | ||
104. | SCHOLTEN Wiebe | Sensa-Kanjers | 14:14 | ||
105. | LAMASZEWSKI Jan | KK Tarnovia | 14:35 | ||
106. | BOROWSKI Sebastian | Luks Trójka Piaseczno | 14:43 | ||
107. | GRYGORCZYK Krystian | GKS Cartusia Bike Atelier | 14:44 | ||
108. | KOVALEV Evgeny | Marathon-Tula Cycling Team | 14:58 | ||
109. | SAZANOV Andrej | Marathon-Tula Cycling Team | 15:05 | ||
110. | SIEDLACZEK Kamil | Mazowsze-LZS | 17:29 |
3. | 27.7. | Kozienice > Kozienice | 165 km | Aniolkowski |
profil etapy organizátor nezostavil, je to úplná rovina |
V poslednej etape sa už Elkovu s CCC podarilo rozbiť pelotón a ujsť tímu Coop s lídrom pretekov, ktorý úplne vypadol z poradia. Etapu a vďaka bonifikáciám aj celkový triumf získal Stanislaw Aniolkowski z CCC Development. Slováci únik nezachytili, a tak ostali mimo poradia. Škoda to bola najmä pre Adama Foltána, ktorý mal šancu siahať na celkové Top 10, ak by bol v úniku.
Výsledky etapy | ||||||||
1. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 3:26:34 | |||||
2. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:00 | |||||
3. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:00 | |||||
4. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx 7R | 00:00 | |||||
5. | SISR František | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | |||||
6. | PETRUŠ Jiří | Česká republika | 00:00 |
32. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 03:51 | ||
34. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 03:51 | ||
65. | MALÍK Robert | Slovensko | 03:51 | ||
66. | VLČÁK Martin | Slovensko | 03:51 | ||
89. | OROS Samuel | Slovensko | 03:51 |
7. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:00 | ||
8. | GADEMAN Sam | Holandsko | 00:00 | ||
9. | KRAWCZYK Szymon | Voster ATS Team | 00:00 | ||
10. | JOHANSON Kristjan | Estónsko | 00:00 | ||
11. | VAHTRA Norman | Estónsko | 00:00 | ||
12. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:00 | ||
13. | NEUMANN Dominik | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
14. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:00 | ||
15. | BÁRTA Jan | Elkov - Author Cycling Team | 00:00 | ||
16. | SCHOLTEN Wiebe | Holandsko | 00:00 | ||
17. | DETKO Artur | Team Hurom | 00:00 | ||
18. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx 7R | 00:00 | ||
19. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx 7R | 00:00 | ||
20. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author Cycling Team | 00:12 | ||
21. | REKITA Szymon | Leopard Pro Cycling | 00:12 | ||
22. | ZAHÁLKA Matej | Elkov - Author Cycling Team | 00:12 | ||
23. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author Cycling Team | 00:12 | ||
24. | KONWA Piotr | Wibatech Merx 7R | 00:12 | ||
25. | WISNIEWSKI Kacper | Poľsko | 00:21 | ||
26. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 00:27 | ||
27. | CIEŠLIK Paweł | Wibatech Merx 7R | 00:56 | ||
28. | ÄRM Rait | Estónsko | 03:51 | ||
29. | MURIAS Jakub | Poľsko | 03:51 | ||
30. | KISKONEN Siim | Estónsko | 03:51 | ||
31. | PROC Bartlomiej | Poľsko | 03:51 | ||
32. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 03:51 | ||
33. | KOMIN Aleksandr | Rusko | 03:51 | ||
34. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 03:51 | ||
35. | KUKLEWICZ Karol | Poľsko | 03:51 | ||
36. | SUKHOV Maksim | Rusko | 03:51 | ||
37. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 03:51 | ||
38. | DE BLOM Bastiaan | Holandsko | 03:51 | ||
39. | COLLINS Patrick | USA | 03:51 | ||
40. | HOFMAN Arjan | Holandsko | 03:51 | ||
41. | ČAPEK Tomáš | Česká republika | 03:51 | ||
42. | JANUSKEVICIUS Mantas | Litva | 03:51 | ||
43. | TIKHONIN Evgenii | Rusko | 03:51 | ||
44. | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | 03:51 | ||
45. | ZAREBSKI Marcin | Poľsko | 03:51 | ||
46. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx 7R | 03:51 | ||
47. | HUNTINK Jentje | Holandsko | 03:51 | ||
48. | LAMASZEWSKI Jan | Poľsko | 03:51 | ||
49. | HUTCHINGS Oscar | Veľká Británia | 03:51 | ||
50. | NISU Oskar | Estónsko | 03:51 | ||
51. | GRYGORCZYK Krystian | Poľsko | 03:51 | ||
52. | YATSENKO Ivan | Rusko | 03:51 | ||
53. | KOSTANSKI Mateusz | Poľsko | 03:51 | ||
54. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 03:51 | ||
55. | ROJUS Adomaitis | Litva | 03:51 | ||
56. | KLABOUCH Petr | Česká republika | 03:51 | ||
57. | FABRI Hannes | Belgicko | 03:51 | ||
58. | GIERACKI Patryk | Poľsko | 03:51 | ||
59. | BYSTRZYCKI Wojciech | Poľsko | 03:51 | ||
60. | SANKMANN Joosep | Estónsko | 03:51 | ||
61. | CHMIELEWSKI Maciej | Poľsko | 03:51 | ||
62. | BARTLETT Tobias | Veľká Británia | 03:51 | ||
63. | MORSINK Jesse | Holandsko | 03:51 | ||
64. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 03:51 | ||
65. | MALÍK Robert | Slovensko | 03:51 | ||
66. | VLČÁK Martin | Dukla Banská Bystrica | 03:51 | ||
67. | LEHKÝ Roman | Česká republika | 03:51 | ||
68. | BIRCH Derek | USA | 03:51 | ||
69. | NOCEN Adam | Poľsko | 03:51 | ||
70. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 03:51 | ||
71. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx 7R | 03:51 | ||
72. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 03:51 | ||
73. | BIENIEK Damian | Poľsko | 03:51 | ||
74. | DZHUS Volodymyr | Ľvov Cycling Team | 03:51 | ||
75. | DOMIN Krzysztof | Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis | 03:51 | ||
76. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 03:51 | ||
77. | POTEKALO Nikolai | Rusko | 03:51 | ||
78. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 03:51 | ||
79. | AALRUST Hakon | Team Coop | 03:51 | ||
80. | STACHOWIAK Adam | Voster ATS Team | 03:51 | ||
81. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 03:51 | ||
82. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 03:51 | ||
83. | ZABLOCKI Bartlomiej | Poľsko | 03:51 | ||
84. | KUREK Adrian | Team Hurom | 03:51 | ||
85. | WENGLORZ Michal | Poľsko | 03:51 | ||
86. | BENIUSIS Justas | Litva | 03:51 | ||
87. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 03:51 | ||
88. | SOTBERG Andre | Team Coop | 03:51 | ||
89. | OROS Samuel | Dukla Banská Bystrica | 03:51 | ||
90. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 03:51 | ||
91. | FRANCZAK Pawel | Voster ATS Team | 03:51 | ||
92. | KRUKOWSKI Jan | Poľsko | 03:51 | ||
93. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 04:23 | ||
94. | STANISZEWSKI Daniel | Poľsko | 04:23 | ||
95. | MIAZGA Jan | Poľsko | 04:33 | ||
DNF | BONDARCHUK Nikita | Rusko | odstúpil | ||
DNF | KORDUS Kamil | Poľsko | odstúpil | ||
DNF | REPA Vojtech | Česká republika | odstúpil | ||
DNF | BELYAKOV Sergey | Rusko | odstúpil | ||
DNF | MROWKA Adrian | Poľsko | odstúpil | ||
DNF | SAZANOV Andrej | Rusko | odstúpil | ||
DNF | JOHANNINK Jelle | Holandsko | odstúpil | ||
DNF | MANK Jozef | Poľsko | odstúpil | ||
DNF | KOVALEV Evgeny | Rusko | odstúpil | ||
DNF | PRANGEL Kristo | Estónsko | odstúpil | ||
DNF | POKOYOVIY Nazar | Ukrajina | odstúpil | ||
DNF | GERASIMOV Ivan | Rusko | odstúpil | ||
DNF | SIEDLACZEK Kamil | Poľsko | odstúpil | ||
DNF | BOROWSKI Sebastian | Poľsko | odstúpil | ||
DNF | PALICKA Hynek | Česká republika | odstúpil |
Priebežné poradie pretekov po etape | ||||||||
1. | ANIOLKOWSKI Stanislaw | CCC Development Team | 10:51:42 | 40 | ||||
2. | STEPNIAK Grzegorz | Wibatech Merx 7R | 00:13 | 30 | ||||
3. | SISR František | Elkov - Author Cycling Team | 00:21 | 25 | ||||
4. | BENDIXEN Louis | Team Coop | 00:21 | 20 | ||||
5. | PAPIERSKI Damian | CCC Development Team | 00:22 | 15 | ||||
6. | BÁRTA Jan | Elkov - Author Cycling Team | 00:24 | 10 |
40. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 04:23 | ||
45. | OROS Samuel | Slovensko | 04:26 | ||
48. | KUBIŠ Lukáš | Slovensko | 04:26 | ||
49. | VLČÁK Martin | Slovensko | 04:26 | ||
77. | MALÍK Robert | Slovensko | 04:38 |
7. | VAHTRA Norman | Estónsko | 00:24 | 5 | |
8. | BANASZEK Norbert | Team Hurom | 00:25 | 3 | |
9. | MALECKI Kamil | CCC Development Team | 00:25 | 3 | |
10. | KRAWCZYK Szymon | Voster ATS Team | 00:28 | 3 | |
11. | PATERSKI Maciej | Wibatech Merx 7R | 00:29 | ||
12. | NEUMANN Dominik | Elkov - Author Cycling Team | 00:31 | ||
13. | LAŠINIS Venantas | Litva | 00:32 | ||
14. | JOHANSON Kristjan | Estónsko | 00:34 | ||
15. | RUTKIEWICZ Marek | Wibatech Merx 7R | 00:35 | ||
16. | GADEMAN Sam | Holandsko | 00:36 | ||
17. | KONWA Piotr | Wibatech Merx 7R | 00:46 | ||
18. | SCHLEGEL Michal | Elkov - Author Cycling Team | 00:47 | ||
19. | REKITA Szymon | Leopard Pro Cycling | 00:50 | ||
20. | WISNIEWSKI Kacper | Poľsko | 00:59 | ||
21. | DETKO Artur | Team Hurom | 01:16 | ||
22. | WALKOWIAK Kacper | CCC Development Team | 01:17 | ||
23. | ZAHÁLKA Matej | Elkov - Author Cycling Team | 01:18 | ||
24. | CIEŠLIK Paweł | Wibatech Merx 7R | 01:29 | ||
25. | OTRUBA Jakub | Elkov - Author Cycling Team | 01:30 | ||
26. | PETRUŠ Jiří | Česká republika | 01:36 | ||
27. | BLIKRA Erlend | Team Coop | 03:49 | ||
28. | KUREK Adrian | Team Hurom | 04:14 | ||
29. | STOSZ Patryk | CCC Development Team | 04:15 | ||
30. | FRANCZAK Pawel | Voster ATS Team | 04:17 | ||
31. | BOGUSLAWSKI Marceli | Wibatech Merx 7R | 04:17 | ||
32. | ROJUS Adomaitis | Litva | 04:19 | ||
33. | KISKONEN Siim | Estónsko | 04:19 | ||
34. | STACHOWIAK Adam | Voster ATS Team | 04:20 | ||
35. | NISU Oskar | Estónsko | 04:20 | ||
36. | AALRUST Hakon | Team Coop | 04:21 | ||
37. | BENIUSIS Justas | Litva | 04:22 | ||
38. | ÄRM Rait | Estónsko | 04:23 | ||
39. | LEHKÝ Roman | Česká republika | 04:23 | ||
40. | FOLTÁN Adam | Slovensko | 04:23 | ||
41. | PAWLAK Tobiasz | Team Hurom | 04:24 | ||
42. | HJEMSAETER Olav | Team Coop | 04:24 | ||
43. | GIERACKI Patryk | Poľsko | 04:24 | ||
44. | KLABOUCH Petr | Česká republika | 04:24 | ||
45. | OROS Samuel | Dukla Banská Bystrica | 04:26 | ||
46. | SYKALA Wojciech | Wibatech Merx 7R | 04:26 | ||
47. | WAWRZYNIAK Karol | CCC Development Team | 04:26 | ||
48. | KUBIŠ Lukáš | Dukla Banská Bystrica | 04:26 | ||
49. | VLČÁK Martin | Dukla Banská Bystrica | 04:26 | ||
50. | JANUSKEVICIUS Mantas | Litva | 04:27 | ||
51. | FABRI Hannes | Belgicko | 04:27 | ||
52. | BYSTRZYCKI Wojciech | Poľsko | 04:27 | ||
53. | MURIAS Jakub | Poľsko | 04:28 | ||
54. | HOFMAN Arjan | Holandsko | 04:28 | ||
55. | MORSINK Jesse | Holandsko | 04:29 | ||
56. | SUKHOV Maksim | Rusko | 04:29 | ||
57. | KOSTANSKI Mateusz | Poľsko | 04:29 | ||
58. | PROC Bartlomiej | Poľsko | 04:30 | ||
59. | DZHUS Volodymyr | Ľvov Cycling Team | 04:30 | ||
60. | KOMIN Aleksandr | Rusko | 04:30 | ||
61. | GLADYSH Roman | Ukrajina | 04:31 | ||
62. | YATSENKO Ivan | Rusko | 04:31 | ||
63. | HUTCHINGS Oscar | Veľká Británia | 04:32 | ||
64. | ZABLOCKI Bartlomiej | Poľsko | 04:32 | ||
65. | SANKMANN Joosep | Estónsko | 04:32 | ||
66. | ZAREBSKI Marcin | Poľsko | 04:32 | ||
67. | CHMIELEWSKI Maciej | Poľsko | 04:32 | ||
68. | ČAPEK Tomáš | Česká republika | 04:33 | ||
69. | DE BLOM Bastiaan | Holandsko | 04:33 | ||
70. | TIKHONIN Evgenii | Rusko | 04:33 | ||
71. | POTEKALO Nikolai | Rusko | 04:33 | ||
72. | KUKLEWICZ Karol | Poľsko | 04:34 | ||
73. | HONKISZ Adrian | Poľsko | 04:35 | ||
74. | WENGLORZ Michal | Poľsko | 04:35 | ||
75. | BARTLETT Tobias | Veľká Británia | 04:37 | ||
76. | COLLINS Patrick | USA | 04:37 | ||
77. | MALÍK Robert | Slovensko | 04:38 | ||
78. | KRUKOWSKI Jan | Poľsko | 04:38 | ||
79. | MATUSIAK Sebastian | Poľsko | 04:38 | ||
80. | SOTBERG Andre | Team Coop | 04:39 | ||
81. | DOMIN Krzysztof | Sangemini - Trevigiani - MG.Kvis | 04:43 | ||
82. | HUNTINK Jentje | Holandsko | 04:46 | ||
83. | BIENIEK Damian | Poľsko | 04:48 | ||
84. | KACZMAREK Jakub | Team Hurom | 04:55 | ||
85. | BIRCH Derek | USA | 04:57 | ||
86. | STANISZEWSKI Daniel | Poľsko | 05:02 | ||
87. | ERIKSSON Jacob | Team Coop | 05:04 | ||
88. | MIAZGA Jan | Poľsko | 05:13 | ||
89. | BUDZINSKI Tomasz | Team Hurom | 05:19 | ||
90. | NOCEN Adam | Poľsko | 05:42 | ||
91. | KOSTECKI Patryk | Team Hurom | 08:49 | ||
92. | SCHOLTEN Wiebe | Holandsko | 14:12 | ||
93. | TSARENKO Kyrylo | Ukrajina | 17:33 | ||
94. | LAMASZEWSKI Jan | Poľsko | 18:24 | ||
95. | GRYGORCZYK Krystian | Poľsko | 18:33 |