skoda okolo slovenska 560x100 top
 
 
2 JUNGELS Bob
3 KEISSE Iljo
4 LAMPAERT Yves
5 MÖRKÖV Michael
6 SÉNÉCHAL Florian
12 BODNAR Maciej
13 BUCHMANN Emanuel
14 GATTO Oscar
15 PÖSTLBERGER Lukas
17 SCHILLINGER Andreas
 
22 GAUDU David
23 GUARNIERI Jacopo
24 KONOVALOVAS Ignatas
25 KÜNG Stefan
26 REICHENBACH Sébastien
27 SINKELDAM Ramon
32 BOHLI Tom
33 LAENGEN Vegard
34 RIABUSHENKO Aleksandr
35 SUTHERLAND Rory
36 BEERS Matthew
 
41 TEN DAM Laurens
42 ANTUNES Amaro
43 GRADEK Kamil
44 OWSIAN Lukasz
45 VAN HOECKE Gijs
46 ZIMMERMANN Georg
47 ZOIDL Riccardo
tim
krajinaSlovensko
51 ŠTOČEK Matúš
52 BÉREŠ Stanislav
53 LAJCHA Juraj
54 MALÍK Robert
55 BABIČ Adrián
56 KAŠKO Dávid
57 COMA Richard
 
tim
krajinaDukla Banská Bystrica
61 VARHAŇOVSKÝ Jakub
62 ČANECKÝ Marek
63 VLČÁK Martin
64 CULLY Ján Andrej
65 KUBIŠ Lukáš
66 BELLAN Juraj
67 HARING Martin
tim
krajinaANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC
72 FRAPPORTI Marco
73 PELUCCHI Matteo
74 MONTAGUTI Matteo
75 RUMAC Josip
76 VENCHIARUTTI Nicola
 
tim
krajinaROOMPOT - CHARLES
81 BOOM Lars
83 WEENING Pieter
84 TIMMERMANS Justin
85 ASSELMAN Jesper
86 LAMMERTINK Maurits
87 VAN POPPEL Boy
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
91 DE ROSSI Lucas
92 DELETTRE Alexandre
93 EL FARES Julien
94 GROSU Eduard
96 CARR Simon
97 ROCHAS Rémy
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
101 BARBIER Rudy
102 RÄIM Mihkel
103 BRÄNDLE Matthias
104 RENARD Alexis
105 SAGIV Guy
106 SCHREURS Hamish
107 VAN WINDEN Dennis
tim
krajinaWALLONIE BRUXELLES
111 JULES Justin
112 LIEPINŠ Emīls
113 MOLLY Kenny
114 ROBEET Ludovic
115 SIX Franklin
116 ISTA Kevyn
117 SPENGLER Lukas
 
tim
krajinaTEAM NOVO NORDISK
121 POLI Umberto
122 BRAND Sam
123 KAMSTRA Brian
124 KUSZTOR Péter
125 LOZANO David
126 PERON Andrea
127 PLANET Charles
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
131 ŠILOV, Sergej
132 RIKUNOV Petr
133 KULIKOV Vladislav
134 KULIKOVSKIY Alexandr
135 PORSEV Alexander
136 VOROBJEV Anton
137 STAŠ Mamir
 
tim
krajinaRIWAL READYNEZ CYCLING
141 BRÖCHNER Nicolai
142 AAEN Jonas
143 MAGNUSSON Kim
144 QUAADE Rasmus
145 WALLIN Rasmus
146 KONGSTAD Tobias
tim
krajinaUno-X Norwegian Development
151 ABRAHAMSEN Jonas
152 HOELGAARD Markus
153 SLEEN Torjus
154 SKAARSETH Anders
155 ANDERSEN Idar
156 HVIDEBERG Jonas
157 URIANSTAD Martin
 
tim
krajinaElkov - Author
161 BÁRTA Jan
162 ZAHÁLKA Matěj
163 KAŇKOVSKÝ Alois
164 KUKRLE Michael
165 NEUMAN Dominik
166 SISR František
167 SCHLEGEL Michal
tim
krajinaDevelopment Team Sunweb
171 WACKER Ludvig
172 HEINSCHKE Leon
173 MAAS Edo
174 MÄRKL Niklas
175 SALMON Martin
176 NABERMAN Tim
177 SINSCHEK Nils
 
tim
krajinaAdria Mobil
181 KATRAŠNIK Gasper
182 RAJOVIČ Dušan
183 GROŠELJ Žiga
184 HORVAT Žiga
185 OMRZEL Aljaž
186 JARC Aljaž
187 BOŽIČ Jon
tim
krajinaTeam Felbermayr - Simplon Wels
191 BAJČ Andi
192 BRKIC Benjamin
193 KIERNER Florian
194 STEININGER Fabian
195 KRIZEK Matthias
197 WOLLENBERG Tim
 
tim
krajinaVoster ATS Team
201 KRAWCZYK Szymon
202 PLUCIŇSKI Leszek
203 STACHOWIAK Adam
204 JANISZEWSKI Sylwester
205 BANASZEK Adrian
206 GRABIS Mateusz
207 FRANCZAK Pawel
tim
krajinaPannon Cycling Team
211 OROSZ Gergő
212 FORRAY András
213 MÓRICZ Dániel
214 FETTER Erik
215 FILUTÁS Viktor
216 DINA Dániel
217 SZABÓ Miklos
 
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.